Arama sonuçlarınız

1. T

Soru 500K 550K ARASI AİLE ARACI ÖNERİSİ

Arkadaşlar merhaba başlıkta belirttiğim gibi 500 550 bin arasına 200 bin km altında 2010 model üstü aile aracı aramaktayım SsangYong Korando düşünmekteyim 140 binde bir tane buldum 500k ya aklımda o var önerilerinizi bekliyorum
  2. T

Soru Eskişehir de nereye taşınılır

bence de 1677413917 teşekkürler dostum vişneliğe bakacağım
  3. T

anladım hocam iyi oldu öğrendiğim 1677356736 biraz baktım ama sanki bomboş bi alanda ufak bi köy gibi bazı yerleri ama baya iyi olduğunu duydum fotodan yanılmış olabilirim orda önerebileceğin mahalle var mı
  4. T

Arkadaşlar merhaba, İzmir de yaşıyoruz ama Eskişehir de arsa alıp müslakil ev yaptırma gibi bişey düşündük Eskişehir de hayatın yaşamın olduğu insanların düzgün olduğu kafan estimi gezebileceğin bir yaşam yeri neresi vardır nerelerde yaşamayı önerirsiniz anlatırsanız çok sevinirim orda...
  5. T

Ssn kreatin alınır mı? Kreatin önerisi

Arkadaşlar merhaba, ilk defa bir supplement almak istiyorum ve kreatin alacağım ama hamgi marka almam gerektiğini bilmiyorum iyi bir önerisi olan var mı? Kafam da ssn var öyle iki güne bitmesin 2 ay götürsün en az bilgisi olan yardım edebilir mi?
  6. T

4650G Ve Rtx 3060

Apu toplayacağım ondan yoksa doğru onları tercih ederim
  7. T

4650G Ve Rtx 3060

Teşekkürler hocam
  8. T

4650G Ve Rtx 3060

Başlıktaki gibi bu işlemciye bu Kart nasıl gider ufak tefek şeylere takılmiyorum besler mi beslerse nasıl ne kadar yt de bişey bulamadim
  9. T

PLS YARDIM çok acil

Arkadaşlar merhaba benim eski laptop un ekranı karardı çoook karanlık oldu neredeyse hiç bişey görülmüyor. yani neredeyse siyah ekran olcak ama pc de hiç bişey yok çalışıyor sadece ekran böyle ne yapıcam bilen var mı? bir de sağ altta windows u etkinleştir yazıyorsu uyarı veriyordu acaba ondan...
  10. T

Voxal voice changer sesi değiştirmiyor

merhabalar başlıktaki gibi durum her şey normal ama sesi değiştirmiyor ses kaydediciden yaptım voxal voice üzerinden kaydettim filan ama yok sadece az bişey yankı yapıyo o kadar yardımcı olacak var mı ?
  11. T

11000 TL Sistem önerisi

1. si 10400f onlardan güçlümü güldürme beni geldi fanboy 2. si ort. olarak dedim doğrudan belirtmedim
  12. T

Steam Pazardan Para Kazanmak

bu şekilde o kadar çok oyun ve skin aldım kasa açtım ki tabiki oluyor 1608912043 piyasa aşırı canlı saniyesinde gidiyor
  13. T

11000 TL Sistem önerisi

yayında yapcaksan 3070 almaya çalış ama olmadı 3060 da yeter onu besleyecek işlemci en az 3600 olmalıki daha üst olsa daha iyi olur 3700x gibi stok fan kullan ve b550 anakart olmalı tabi b450 de duruma göre olabilir. 16 gb ram yeter hatta yayın yapmicaksan 8 bile idare eder psu en az 700 watt...
  14. T

Minecraft Düşük FPS

yapcak bişey yok unlost pc hızlandırma videosundakileri yap cidden baya işe yarıyor
  15. T

Minecraft Düşük FPS

ayarları düşür cs de 100 fps de çok değil sen bakma kare kare olduğuna anca işte ama olması gereken az fps alıyosun bence de
  16. T

11000 TL Sistem önerisi

gir gamegaraj.com a tam sana göre her paraya on numara sistemler var 3 günde geliyor ve on numara beş yıldız garantileri var . Tüm sistemleri kendine göre özelleştirebilirsin aynı zamanda sana gösteriyor neyi neyle değiştirebileceğini ve aradaki fiyat farkını da gösteriyor girince görürsün saten...
  17. T

Steam disk yazma hatası!

Merhaba arkadaşlar steam de ilk zamanlarda olmayan son zamanlarda olan bir sorun yaşıyorum. Bütün güncellemelerede ve indirmelerde hepsinde ikide bir indirme duruyor ve disk yazma hatası diyor googlede yazan herşeyi denedim common dosyalarını filan sildim yönetici olarak çalıştırdım ama yok...
  18. T

Bu anakarta ne tür ekran kartı uyar

Evet bende onu dedim üstteki cevabımda
  19. T

iyi bi ekran kartı ama alma bence pc yi değiştir
  20. T

Ücretsiz Hikayeli oyun arıyorum.

En mantıklısı ama arkadaşında dediği gibi oyunları pek guzel değil
  21. T

Ücretsiz Hikayeli oyun arıyorum.

The witcher 1 yani enchanted edition beleş oldu galiba bu sabah gordum oyle bi haber ben bitirdim tum seriyi mukemmel otesi gunde 8 saat oynayarak bitirdim yani oyle sariyo icine cekiyo ve hic sikilmadan oynuyosun 2 de ayni oyle ama 3 beni onlar kadar sarmadi ama o da efsane 1 ve 2 indirimlerde...
  22. T

Kardeşim kusra bakma ama bu işlemcinin besledigi max ekran kartini bile alsan düşük ayarlarda bile oyun açamazsın ddr2 4gb ram bi kere fosil anakart filan hepsi yani bu pc eba canavarı ndan bile biraz düsük durumda dün donanım arşivi 2100 tl ye canavar gibi pc topladı bi bak istersen ya da...
  23. T

Rank atlamıyor

Selam dostlar benim eski pc de 25 fps civarında cs go oynuyordum gerçekten abartı değil sistemi şuydu ( hd4650 2+2 4 gb ddr3 ram i3 350M ). her saniye donuyordu filan ama bendekide cs hastalığı yinede oynamaya çalışıyordum ve maça girerken 1 saat map in yüklenmesini bekliyordum ve neredeyse her...
  24. T

Öylesine bir apu sistem

Tabiki daha iyi olur ama fiyati dusurmek icin jd
  25. T

Öylesine bir apu sistem

Ryzen 5 3400G Gigabyte A320-M s2h Adata xpg 8 gb ram 3000 mhz JD480 ssd FSP hydro k 500 500w 80+ bronw psu Gametech gt 001 kasa 3500 tl ne düşünüyorsunuz
  26. T

sistem yardımı

Doğru
  27. T

sistem yardımı

gerekli cevabı başka bir arkadaşa verdim ve söyledim maşallah okuma 0 1606213626 profilimden son başlığıma bak bilmeden konuşma
  28. T

sistem yardımı

EKRAN KARTI: PALIT Nvidia GeForce RTX3070 Gaming Pro OC 8GB 256Bit (DX12) PCI-e 4.0 GDDR6 Ekran Kartı ANAKART: Gigabyte B550 Aorus Pro Am4 Atx Anakart B550-AORUS-PRO İŞLEMCİ: Amd Ryzen 5 3600 3,6ghz 35mb RAM: G Skill 16 gb (2x8 gb) Trident Z Neo Rgb 3600 mhz Ddr4 Cl18 Dual Kit Ram GÜÇ KAYNAĞI...
  29. T

Bu sistem nasıl ?

Bencede çok arada kaldım ama besliyo bide öylesine topladığımdan pek takılmadım
  30. T

Bu sistem nasıl ?

Arkadaşlar merhaba bu sabah online edebiyat dersinde bayıp böyle bir sistem topladım sanki gerçekten alacakmışım gibi eleştirip kafa yoralım bence güzel oldu borç harç olmasa dolar düşük olsa alırım işte sistem : EKRAN KARTI: PALIT Nvidia GeForce RTX3070 Gaming Pro OC 8GB 256Bit (DX12) PCI-e 4.0...
  31. T

Kulaklık Problemi

bende öyle düşünüyordum teşekkür ederim fikrin için sanırım öyle yapıcam 1605712122 Arkadaşlar ses kartı girişini süpürge ile çektim ve içindeki toz yüzünden temassızlık oluştuğunu fark ettim 100/100 düzeldi umarım başkalarınada faydalı olur
  32. T

Kulaklık Problemi

Arkadaşlar merhaba benim eski laptopumda bazı kulaklıklarda tek taraflı ses veriyor bazılarında ise iki taraflı not olarak düşeyim heryeri arastirdim baktim iki taraftan gelen ses ayari da 100 her sey dengeli pc kafasina gore takiliyor benim jd 712 de iki taraftanda geliyor kardeşimin rampage de...
  33. T

Uygulamaları bulamiyorum

Ayarlara gir ordan uygulamar ve devre dışı bırakılan programlari bul bu uygulamalar silinmez sadece bu dedigim yerden ve ya farkli kisa yollari ile devre disi birakilir samsung telefon klasiği işte kendi kendine kafayı yiyor
  34. T

Pc den anlayan dostlarım gelebilirmisiniz

Cd lazim olur en sagliklisi gotur guvenilir bir yere adam sana aldigin ve ya ordan aldigin bi ssd yi taksin yer varsa yoksa takmaz saten sen sadece model arastir
  35. T

Mod kurmaya çalışıyom olmuyor

Bende shader yuklerim benzeri seyler yasadim ve sunu fark ettim bi yerden sil o klasore at onu yukle bunu yap filan hikaye direk indirdim shaderi pc ye girdik mc den actim bu kadar sende bunu dene direk indir ve mc den aç
  36. T

E posta hesebım silinmiş

Valla bende bilemedim ama kesinlikle gmailini telefonun ile ikili korumayi aktifleştir telefon numaran ile koru ana cihazini telefonun yapmani tavsiye ederim bunu yapmadiysan muakkak yap yardimi dokunur her zaman
  37. T

Aciklamayi okuyunuz

Merhaba arkadaşlar burada bunu yazmam yasakmi bilmiyorum ama sanirim değil yasaksa kusra bakmayin hemen silerim bi arkadasim icin am4 analartli bir ikinci el kasa bakiyoruz varsa ulasabilirmi
  38. T

Bu sorun nedir ve çözümü nedir

Hayırlısı artık
  39. T

Bu sorun nedir ve çözümü nedir

Sistem gayet güzel psu da yeterli hayirli olsun pc in wattman hata kodunu yazman cok iyi olmus bu sorun amd ekran kartlarinin hizini ayarlayamamasindan kaynakli bir sorun dediğin gibi şeyler yapip oyunu kapatip hatta pc yi çöktürebilir özelliklede shapphire kartlarina cok fütursuzca over clock...
  40. T

epic gamesten indirken sorun oldu

Ss almışsın ya sağ altta saat yaziyo cok beklememissin ondan dedim
  41. T

Uzman ve ya bilen kişiler yardım edebilir mi ?

Teşekkürler araştırıyorum hemen Tam istediğim programı yazmışsın cidden thx
  42. T

Bende şaşırmıştım arada oluyo böyle şeyler
  43. T

Hayır ben iyi görüyorum
  44. T

Aynen saate baksana attigi resimde 12 dk önce?
  45. T

Bendede öyle olmuştu bekle düzeliyo o sadece indirme değil dosyalarin bütünlüğü dogrulama filanda var gabila içinde o yuzden neyse ben bekledim tamamlandi ve bitti sorun cikmadi
  46. T

Uzman ve ya bilen kişiler yardım edebilir mi ?

Merhaba arkadaşlar şarkılarda filan beat yapmak için kullanılan programlar lar nelerdir özellikle hugola nın kullandığı programın adını verebilecek olan var mı ?
  47. T

Profesyonel ve ya iyi logo tasarımcıları var mı ? Bi el atın.:)

Teşekkürler hocam fikriniz için bende size katılıyorum 1597938544 Hocam tam istediğim ihtiyacım olan cevaplar çok teşekkürler 1597938598 Teşekkürler destek için ? 1597938673 çok sağolun desteğiniz için aydınlatıcı bir cevap oldu 1597938698 tavsiye için teşekkürler
  48. T

Kendi Yaptığım Tarayıcı(Measoft Atomic Chromium)

Virüs bulaşmaz dimi :wink:
  49. T

Profesyonel ve ya iyi logo tasarımcıları var mı ? Bi el atın.:)

Merhaba arkadaşlar profesyonel ve ya işinde gerçekten iyi logo tasarımcıları varsa bazı sorularım olcak yardımcı olabilirlermi? 1-Hangi programı kullanıyorsunuz ? ( ama böyle tamamen kendinizin tasarladığı kafanızdakini hemen hemen yapabileceğiniz bir program) 2-Nasıl tavsiyeleriniz var ? 3-...
  50. T

Bilen kişiler yardımcı olabilir mi ?

51. T

Türkiye'de kadın hakları var mı?

Vereceğim cevaplar beni tehlikeye sokabilir ama cevabını hepimiz biliyoruz saten
  52. T

Teşekkür ederim bende anliyorum pc den iyi kotu sadece almisken iuice bilgi sahibi olup farkli gorusler almak istedim bilgi icin teşekkür 1595534052 Pc yi sıfırdan taplayacağım ryzen 5 3600 alıcam ve bütçe olarak ta bütçe 0 tl sıradan bir orta halli tc vatandaşıyım araya sıkıştırarak alıcam o...
  53. T

Palit diyosunuz yani peki teşekkür ederim ☺️?
  54. T

Merhaba arkadaşlar herkese iyi forumlar . Ben GTX1660 SUPER ekran kartı almak istiyorum ve alıcam da ama hangi 1660s modelinde hangi marka daha iyi daha iyi pek emin değilim ben Palit düşünüyorum . Hangi marka GTX1660s daha iyi yazabilirmisiniz 1. Ve 2. Olarak en iyi ilk iki marka olarak...