Arama sonuçlarınız

1. U

Öneri 600 TL'ye Kadar Kulaklık Tavsiyesi

Müzik dinlemek için telefonda da kullanılabilecek bir kulak üstü kulaklık alacağım. Bütçem maksimum 600 lira. Bu fiyata hangi kulaklıklar alınabilir?
  2. U

Soru i5 8265U 75 derece olunca hızı 0.40 GHz'e düşüyor

Bilgisayarımda Unity ve Blender gibi programlar ya da oyunlar açtığımda bilgisayarın sıcaklığı 75 dereceyi gördüğünde işlemcimin hızı bir anda 0.40 GHz'e düşüyor güç planını farklı şekilde ayarladım fakat yine belli bir süre sonra yine işlemcimin hızı düşüyor. Bilgisayarımın bataryası sıkıntılı...
  3. U

Soru Kinguin güvenilir midir?

Steamden kaldırılan GTA oyunlarını hesabıma cd key olarak ekleyeceğim. Biraz araştırma yaptım kinguin diye bir site buldum ama bir yerde gördüğüm kadarıyla belli bir süre sonra keyler hesaptan kaldırılıyormuş ve oyun kütüphaneden gidiyormuş. Bu doğru mudur?
  4. U

Samsung Sm-B310E Oyun Indirmek

Samsung SM-B310E bir telefonum var. Telefonda Bluetooth yok fakat USB çıkışı var. YouTube'da telefona oyun indirmek ile ilgili birkaç video izledim içine .jar uzantılı dosya atıyorlar ve kurduklarında oyun açılıyor. Bende telefonumun piksel boyutu ile uyumlu oyun indirdim fakat .jar dosyasını...
  5. U

Soru Minecraft Köylüler Çiftleşmiyor

Minecraft 1.16.5 oynuyorum 3 tane köylüm var 8 tane yatak koydum bir tanesi çiftçi patates ve havuç atıyorum kalp çıkıyor daha sonra ise kırık siyah kalp çıkıyor ve yeni köylü olmuyor çözümü nedir.
  6. U

Ps2 Oyunlarını Kasmadan Bilgisayarda Oynama

PCSX2 emülatörünü kullanarak PS2 oyunlarını; GTA Liberty City Stories, Vice City Stories, God of War, Tekken 5 vb. bilgisayarımda oynamak istiyorum fakat çok kasıyor. Sistemim: i5 8265u 1.60 GHz işlemci, MX 130 4 GB GDDR5 ekran kartı, 8 GB DDR4 RAM, 512 GB SSD, Windows 10 Home 64-Bit sürüm 2004...
  7. U

i5 8265U sistemde PCSX2 kasıyor

PCSX2 kullanarak GTA liberty City stories ve GTA Vice City stories oynamak istiyorum. Fakat çok kasıyor ve donuyor. YouTube üzerinden birçok ayar denedim fakat sorunu çözemedim. Sistem: i5 8265u 1.80 GHz işlemci, MX 130 4 GB GDDR5 ekran kartı, 8 GB DDR4 RAM, Windows 10 sürüm 2004 Home Edition 64...
  8. U

GTA Vice City Stories PS2 Türkçe yama yapımı

PS2'de GTA Vice City Stories oynamak istiyorum elimde CD var ama oyun Türkçe değil oyunun türkçe yaması var ama ENGLISH.GXT dosyasını attığımda yer yok hatasını alıyorum oyunu Türkçe nasıl yapabilirim?
  9. U

PCSX2 Kasma Sorunu

PCSX2'de oyunları açtığımda çok kasma sorunu yaşıyorum. Sistemim: İ5 8265U işlemci, MX 130 4 GB GDDR5 ekran kartı, 8 GB DDR4 RAM, 512 GB SSD, Windows 10 sürüm 2004. Bir sürü ayar denedim ama kasma sorununu çözemedim.
  10. U

Discord MC-at çevrimdışı

Dün Discord sunucuma MC-at botu ekledim arkadaşlarım girdiği zaman isimleri katılanlarda gözüküyordu ama şimdi bot çevrimdışı gözüküyor bu sorunu nasıl çözeceğim?
  11. U

Bilgisayarımdan bip sesi geliyor

Bilgisayarımı açtığımda 3 defa aralıklı bip sesi geldi hemen bilgisayara bağlı olan ekipmanları çektim ve şarj adaptörünü de çektim bilgisayar sıkıntısız açıldı sorun acaba ekipmanlardan mı kaynaklanıyor diye onlarla birlikte falan da test ettim fakat bu defa sıkıntı yaşamadım. Not:Bilgisayarım...
  12. U

Mega daha önce indirdiğim dosyaya nasıl ulaşabilirim

Megadan daha önce bir dosya indirmiştim ve buluta yedeklemedim Megada chromedaki gibi bir indirme geçmişi var mı varsa daha önce indirdiğim dosyayı nerede bulabilirim
  13. U

Daemoon Tools virüslü mü?

Normalde yaklaşık 7 aydır kullandığım daemoon tools programını iki gün önce kaldırmıştım şimdi kurulum için açtığımda dosya virüslü diyor bilgisayarımda herhangi bir harici antivirüs yok programa ihtiyacım var fakat bu hatayı alıyorum sizce firewallı duraklatmalı mıyım?
  14. U

800 - 1000 TL canlı ders için tablet tavsiyesi

Canlı ders için bilgisayarım yaklaşık 7-8 saat açık kalıyor ve çok ısınıyor bu nedenle canlı ders için tablet alacağım. 800 - 1000 TL arası bütçem var kaliteli tablet olarak hangilerini önerirsiniz.
  15. U

Bilgisayar Arduino'yu görmüyor

Aldığım klon Arduino'yu bilgisayara taktığımda bilgisayarım onu diğer aygıtlar bölümünde "FT232R USB uart" olarak görüyor daha önce de klon Arduino kullandım sürücüler yüklü ama böyle bir sıkıntı yaşamadım.
  16. U

Gameloop Free Fire oyun bozuluyor

Sistemim: İntel İ3 2348M İntel HD Graphics 3000 4 GB Ram Windows-7 Ultimate 32-bit Gameloop üzerinden free fire oynarken oyun kasmıyor fakat oyunun sonuna doğru oyunda bozulmalar meydana geliyor. Bunun nedeni nedir.
  17. U

PUBG Mobile Kasma Sorunu

Sistemim: i5 8265U. MX 130 4 GB 8 GB RAM. 512 GB SSD. PUBG Mobile oynamaya ara vermiştim. Şimdi tekrar yükledim çünkü BlueStacks'te kasma problemi yaşamıyordum acaba sanallaştırmadan sonra indirip silmemiz mi gerekiyor diye düşündüm ama hala aynıydı bende tüm ayarları denedim ama garip bir...
  18. U

PS3 Gamepadim'i PES 13'te nasıl kullanacağım

PS3 gamepadimi bilgisayarıma XBOX 360 Controoler olarak tanıttım(SCP Toolkit aracılığyla) PES 13'Ü açtığımda kontroller XBOX olarak gözüküyor (X,Y,A,B olarak) antrenman moduna girdiğimde X,Y,A,B olarak oynamak zorunda kalıyorum çok zorlanıyorum bunu nasıl düzeltebilirim.
  19. U

Samsung J5 telefonum

Samsung J5 telefonumdaki ön kamera yanında bulunan küçük LED ışık yanmaya başladı. Telefonun bataryasını çıkarıp takmama rağmen sönmedi hatta bataryayı takar takmaz telefonu bile açmamışken tekrar yandı. Bununla ilgili bilgisi olanlar lütfen yardım edebiliri mi?
  20. U

Fare Bluetooth aparatını USB dongle olarak kullanmak

Kullanmadığım bozuk bir faremin Bluetooth aparatı var elimde. O aparatı DS3 Gamepad ile eşleştirip Bluetooth ile bağlantı sağlayabilir miyim?
  21. U

Ucuz fare ve kulaklık önerisi

Kulaklık için 100-150 TL arası, fare içinse 50-70 TL arası bir bütçem var. Bana önerebileceğiniz kaliteli ve belirttiğim fiyat aralığında önerilerinizi bekliyorum.
  22. U

Telefonumda yer tükeniyor ve uygulamaları SD karta nasıl taşıyabilirim?

Telefonumda yer tükeniyor hatasını alıyorum ve telefonumda takılı 16 GB SD kart var telefonum Samsung Galaxy J5 8 GB hafızası var ve yaklaşık 7 GB'ını telefonun kendi programları kaplıyor kendi indirdiğim programları SD kartıma taşımak istiyorum acaba taşınabilir belleğimi dahili hafıza...
  23. U

Bilgisayarım açılınca kendiliğinden kötü içerikli site açılıyor

Bu 2 haftadır bilgisayarımı kullanırken bilgisayarım ilk açıldığında kötü içerikli olduğunu düşündüğüm bir site açılıyor. Bu bir virüs mü eğer virüsse nasıl temizleyebilirim?
  24. U

Masaüstü bilgisayarım için hangi ana kartı kullanmalıyım?

Elimde eski bir bilgisayar var yaklaşık 2006 civarında toplanmış içinde önemli bilgiler var anakartı arızalı. Sistem: İntel Pentium 2.8 GHz 128 MB ekran kartı 512 MB RAM 80 GB HDD Hangi anakartı almalıyım?
  25. U

PUBG Mobile sistem kullanımları düşük

PUBG Mobile oynarken aşırı FPS dropları yiyorum. PUBG Mobile oynarken işlemci sıkıntısını sanallaştırma ile açtım ama CPU %60'larda ekran kartı ise %10-20 civarında RAM'im 8 GB ama 500 MB kullanıyor çözümünü bulamadım. Niye böyle ve bu yüzden mi sürekli drop yiyorum? Sistemim i5 8265U MX 130 8...
  26. U

Gameloop erişim engellendi hatası

GameLoop emülatöründen PUBG Mobile oynuyorum. RAM vereceğim ve işlemci çekirdeklerine erişimine izin vereceğim fakat değer atayamıyorum. Erişim engellendi hatası alıyorum. Kullanıcı hesabım yönetici ve UAC'da kapalı.