Arama sonuçlarınız

1. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Yardım 200 tl gaming kulaklık önerisi

bütçe max 210 tl onu ekle bunu al filan yazmayın bu bütçede kaliteli rahat gaming kulaklık olarak ne alabilirim
  2. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Yardım 200-350 tl gaming kulaklık önerisi

200-350 tl arası uzun süre dayanıcak, kulağımı ağrıtmayacak 7.1 kulaklık olarak önerileriniz nedir? bütçe daha fazla çıkmaz haberiniz olsun
  3. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Öneri Yılbaşı hediye için ucuz klavye önerisi

arkadaşıma yılbaşı için klavye almayı düşünüyorum ama ben klavyenin iyisini kötüsünü bilmiyorum bütçe max 200 tl sade olursa güzel olur oyuniçin kullanacak bu arada arkadaşım
  4. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Yardım laptobum the last of us 1 kaldırır mı?

laptobumun özellikleri altta var acaba bu sistem the last of us 1 oynatır mı düşük ayarlarda filn çözünürlüğüde düşürürüm sıkıntı yok *SİSTEMİN ÖZELLİKLERİ* geforce mx250 4 gb 2400 mhz ram i5 8265u 1.60 ghz 240 gb ssd(40 gb si boş)
  5. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Yardım laptobuma ram önerisi

arkadaşlar benim laptobumda 4 gb ram var yükseltmek istiyorum ama hangi rami alıcağımı bilmiyorum lütfen bilgili kişiler yardım etsin ramim 2400 mhz 4 gb
  6. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

tosladan steam kod aldım ama koda ulaşamıyorum

tosla üzerinden 10 lik steam kod aldım ama koda ulaşamıyorum nereden bakıcam acaba alışverişiniz tamamlandı dedi sonra bişey olmadı arıyorum arıyorum bulamıyorum lütfen yardım edin
  7. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

mesajlarıma görüldü atıyor?

agalar okuldan bi kız var hoşlanıyorum ben bu kızdan ig den yazdım (okulda aramızda bi muhabbet filn hiçbir zaman geçmedi) ig de tanıştık filn napıyosun nasılsın yazdım kız 1 saat önce görüldü attı 20 dk de bekledi bende mi sıkıntı var acaba anlamadım ki çok mu çirkinim yardımcı olursanız...
  8. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Soru bu ram alınır mı?

laptopumda 4 gb ram var ve ben yükseltmek istiyorum mhz si filn herşeyi aynı özellik bakımından size alınır mı...
  9. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Yardım ram almalımıyım?

Merhaba, laptobumda 4 gb ram var valorant gibi oyunlarda herşey düşükte çözünürlük 1024x768 de ortalama 50 fps alıyorum fakat 2 sn de bir drop giriyor 8 gb ek ram alsam bu sorun çözülür mü acaba ektede pc özelliklerini görebilirsiniz. Bu arada valorantda sanırım intel hd graphics ekran kartını...
  10. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Öneri 3000 civarı telefon önerisi-

bütçe 3000 civarı uzun süre kullanıcam yaklaşık 4-5 yıl kadar alıcağım telefonu o yüzden depolaması yüksek olursa çok güzel olur oyun filande pek fazla oynamayacağım bide bikaç yıl sonra yavaşlamasın telefon söylediklerim yeterli bence şimdşiden önerileriniz için teşekkürler
  11. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Yardım valorant oynarken 2 kere mavi ekran yedim?

valroantı açtım elimi ısındırıp bi spike girdim 2 kere mavi ekran yedim ve oyunu 1024x768 de kullandığım için mavi ekran yazısı filnde o çözünürlükte oldu bunun nedeninedir bu arada unutmadan mavi ekrandayken matkap sesi gibi bir ses geliyor kulaklıktan
  12. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Öneri 200 Tl Işıklı Klavye Önerisi

laptop kullanıyorum ama klavyenin w tuşu bozuldu yani bazen ne kadar zorlasamda basmıyor bazen basınca 5 dk basılı kalıyor bende diğer tuşlarada böyle olmaması için yeni bir klavye alıcam ama pek bilmiyorum bütçe 200. 300 tl yi zorlamazsanız sevirinirim mekanik olursa çok hoş olur olmasa olur...
  13. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Yardım Crysis Trilogy Iademi Alamadım

büyük bir heyecanla crysis trilogy aldım (bundle oluyor içinde 1 2 ve 3 var sanırım tüm dlc lerle 85 tl) ama umduğum gibi değildi başka bir oyun beğendim gerçekten yıllardır almak istediğim ama hep ertelediğim bir oyunu tam alıcaktım fakat iademi almadığımı farkettim oyunlar hala kütüphanemde...
  14. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Yardım Crysis Açılmıyor?

crysis serisini aldım fakat oyun açılmıyor hata veriyor kod ekranı geliyor alttaki gibi araştırdım biraz origin hesabı açın filn diyorda ben yapamadım nasıl açarım oyunu acaba? 1624873482 bu arada oyun crysis 1 haberiniz olsun hikayeli daha güzel olur diye 1 den başladım 1624875811 1 kişi bile...
  15. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Yardım Steam E502L3 Hatası?

crysis 3 oyununu indiriyodum fakat geri iade etmeye karar verdim indirmeyi iptal ettim ve destek kısmına bastığım gibi e502l3 hatasını aldım sonra hesabımdan çıkış yaptım tekrar girmeye çlıştığımda 'steam sunucuclarına bağlanılamıyor' yazısı karşıma çıktı. internette hiçbir sıkıntı yok şimdiden...
  16. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Yardım Crysis 3 Mi Far Cry 3 Mü?

ben kendime daha demin crysis 3 aldım ama benim ubisoft hesabımda far cry 3 olduğunu hatırladım ve crysise 50 tl verdim sizce geri iade edip far cry 3 mü oynamalıyım yoksa crysisden devam mı etmeliyim p özellikleri 4 gb 2400mhz ram i5 8265u mx 250 sistemim far cry 3 kaldırır mı yani 25 fps...
  17. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Soru Sistemim Crysis 3 Kaldırır Mı?

sistemim crysis 3 kaldırır mı acaba özellikleri şu bilgisayarımın: 4 gb 2400 mhz dd4 ram mx 250 4 gb ekran kartı i5 8265u laptop bu arada şimdiden teşekkürler
  18. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Soru Steam Yaz Indirimlerinden Oyun Önerisi

40 tl bütçem var normalde alabilceğim birsürü oyun var ama çoğusu yüksek sistem gereksinimli benim sistem ddr4 4gb ram mx250 i5 8265u bu sistem gereksinimini karşılayacak 5-10 saat arası süren aksiyonlu bir oyun önerebilir misiniz?
  19. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

İpucu Çekirdek Sayısını Fullemenin Faydaları

arkadaşlar pc nin ayarlarına bakıyodum sonra msconfig diye birşey vardı onu hatırladım bir bakıyım dedim windows tuşuna basılı tutarak r ye basıp msconfig yazıyorsunuz bilmeyenler için sonra önyükleme kısmına gelip gelişmiş seçeneklere tıklıyoruz...
  20. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Yardım Xbox One S Pubg Performansı

yakın zamanda xbox one s almayı düşünüyorum fakat birşey merakıma gidiyor çoğunlukla alıp oynayacağım oyunlar forza horizon 4, pubg ve diğer gamepass oyunlarını oynayacağım fakat grafikleridir filn fps ini tam olarak bilmiyorum youtubeda 3-4 yıllık videolar var onlarda eski olduğundan güncel bir...
  21. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Soru Cs Go Gelicek Varmı

rank silver 1 ama hesap eski olduğundan şuan maçlarda 30-40 arası vuruyorum ama takım kötü olduğundan yenemiyoruz smurfde olur yada aimine güvenen silver-novada olur oyun arayanlar kısmına geldiğimde efsanevi kartal bile gelebiliyor ortalama usta muhafız yani mmr ım yüksek baya :))))
  22. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Yardım Kulaklık Bilgisayara Bağlanmıyor?

kulaklığı takınca bildirim filn hiçbirşey gelmiyor video açıyorum bağlandımı diye normal ses çıkışından geliyor ses başka kulaklıktada denedim bunun çözümü var mıdır yoksa tamirciye mi göndereyim
  23. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Soru Babam Kıbrısa Gidecek Ordan Alıncak Ucuz Ve Güzel Birşey?

babam haziranda bir iş için kıbrısa gidecek orda ucuz olan bişeyler varmı oyun konsolu vb. yada ordan ucuza alıp burdan pahalya satabilceğim birşey
  24. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Valorantda Anlık Internet Gidiyor?

valorantda maç giriyim dedim anlk internet gidiyor ama 5 sn arayla geri geldiğindede ping 500 oluyor bunun nedeni nedir lütfen söyleyin.
  25. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Nvidia Denetim Masasındaki Eksiklik

normalde sol üstte ekran kısmı olması gerekiyordu ama bende yok nedense bunun nedeni ve çözümü nedir acaba?
  26. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Internete Bağlanamıyorum

internete pc den bağlanamıyorum fakat telefon vb cihazlardan bağlanabiliyorum şuan telefonun internetinden yazıyorum kullandığım pc den internete bağlandığımda internet yok diyor ama söylediğim gibi farklı cihazlarda interneti kullanabiliyorum lütfen düzeltmemde yardımcı olun.
  27. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Film Önerisi

evde artık canım çok sıkıldı. film önerisi yapıcak varmı acaba? çoğunlukla bilim kurgu filmlerinden hoşlanıyorum
  28. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

valorantda nedensiz 2 kere ban vermesi???

valorantda ilk önce nedensiz bir şekilde 160 saat ban verdi ve normalde ban süresinin şuan bitmesi gerekiyordu ama şimdi yeniden 160 saat ban vermiş (derecesiz spike hücum filn girebiliyorum ama dereceli kısmına geldiğimde ban vermiş 1618047566 oyunlarda afk da kalmıyordum sizce bunun nedeni...
  29. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

laptoba ek ram takma

notebookumda 4 gb ram var ama bazen kasabiliyor bende bunun için 8 gb ek ram almayı düşünüyorum ama rami takıcak slot varmı bilmiyorum görev yöneticisinde 2 adet slot var diye gözüküyor ama laptobun içini açıp bakıyım mı emin olamadım birde 250-300 tl arasında 8 gb 2400 mhz güzel bir ram...
  30. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

laptoba ethernet kablo bağlama

odam internete uzak ve ara sıra çok düşük internet geliyor 0.50 mbps gibi ethernet kablo aldım bende fakat interneti nasıl bağlayacağımı bilmiyorum bunu priz yerinen filn yapabiliyomuyuz yoksa modeme kablo çekmekmi lazım
  31. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

valorantda ucuza vp kodu verebilecek?

valorantda mağazama yağmacı vandal düştü ve bana ucuza vp kodu verebilecek varmı? eğer uygun olursa aynı steamde aynı fiyattaki bir oyunu alabilirim.
  32. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

laptoba ram eklemek

laptobumun 4 gb rami var ve görev yöneticisinden baktığımda 500-600 mb ram kullanabilirmiş ve bu çok az bu yüzden söyle bi model buldum Kingston KVR24S17S8/8 8GB DDR4 2400 MHz Notebook Ram Fiyatı, Yorumları - Trendyol bu model nasıl rami taktğımda 12 gb rammi olcak 8 gb mi yardımcı olursanız...
  33. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

msi afterburner kaldırınca kalan yazı

msi afterburnerı yüklemiştim sonra kaldırmaya karar verip kaldırdım fakat oyunlarda sol üstte bir yazı kaldı bu yazıyı nasıl kaldırıcam acaba
  34. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

keenetic giga nedir?

keenetic giga almayı düşünüyorum fakat mantığını pek anlamadım kurulumunu yaptıktan sonra herhangi bir ek ücret ödemeden bize internet mi sağlıyor
  35. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

logitech g203 dpi kendi kendine değiştirme

dün logitech g203 aldım logitech g hub driverını indirdim dpi ını filn ayarladım fakat bazen kendi kendine mouse dpi ı 3200 e ayarlandı gibi bildirimler geliyor bu sorunun nedeni ve çözümü nedir mouse tekerleğinin arkasındaki tuşa tıklamıyorum haberiniz olsun
  36. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

100 tl gaming mouse

bütçem en fazla 120 tl daha altında olursa iyi olur şimdi ki mousem in tuşları bazen çalışmıyor ve elimi çok terletiyor bütçem en fazla 120 tl daha altında olursa daha iyi olur çoğunlukla fps oyunları oynuyorum
  37. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

el terletmeyen mouse önerisi

fps oyunlar oynarken mousem elimi çok terletiyor bütçem 150 tl bu bütçeyle el terletmeyen mouse önerebilir misiniz
  38. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

mikrofondan ses gelmeme sorunu

mikrofondan ses gelmiyor oyunlar discordda filn kulaklıkta bir sorun yok eskiden bir ayar yapmıştım hatırlıyorum ama bulamıyorum yardım eder misiniz 1612525199 sanırım aygıt yöneticisinden bir sekmeye girmiştim sonra mikrofonun giriş aygıtını değiştirmiştim
  39. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

ethernet kablosu laptoba nasıl bağlanır

ethernet kablosu taktım laptobuma ama sonra ayarlarda ethernet bağlı değil diyor prizede takılı yardımcı olur musunuz
  40. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

valorant val 29 hata kodu çözümü

val 29 hata kodunu aldım yardım ederseniz sevinirim
  41. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

gaming laptop önerisi

bütçem 9000 tl 7-8 sene kullanabileceğim istediğim zaman oyun oynayabileceğim laptop önerebilir misiniz monster t5 v19.2 buldum rtx 2060 ekran kartlı fakat monster hakkında sayısız şikayet var bu yüzden bana 9000 tl civarı msi asus gibi markalardan notebook önerir misiniz
  42. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

internet hızlandırıcı önerisi

modem salonda ve odama internet hızı çok yavaş. bütçem 200-300 tl prize takılınca interneti çok daha hızlandıran şeyler var onlardan önerir misiniz https://www.hepsiburada.com/menzil-arttiricilar-c-60004516 ben bunları buldum online oyunlar oynuyorum çoğunlukla
  43. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

gaming mouse önerisi

kendi mousemin bazı tuşları bozuldu bütçem 100-150 tl uzun süre kullanabileceğim gaming mouse önerebilirmisiniz
  44. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Valorant hata sorunu

valoranta girmeye çalıştığımda bu hatayı veriyor. laptobu yeniden başlatsamda sonuç değişmedi
  45. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

2160p oynatacak pc önerisi

bütçem 5000 tl forza horizon 4, battlefield gibi oyunları 4k da 60 fps oynatcak bir pc alıcam fakat bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim monitör dahil değil.
  46. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Laptop sıfırlama

arkadaşlar uzun süredir kullandığım Acer Aspire 5 core i5 8265u notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar laptobumda mavi ekran alıyorum cihazda windows 10 var ve araştırmalarım doğrultusunda en uygun seçeneği bilgisayarı sıfırlama olduğunu düşünüyorum...
  47. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

bu tv nin kendi interneti varmı

LG 43UN71006LB 43 arkadaşlar hep görüyorum merakıma gidiyor bu tv nin kendi wifi si varmı yoksa ayrı olarak mı almalıyız?
  48. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Büyük 4k tv önerisi

ps4 oynamak için 4k büyük bir tv alıcam fakat bulamadım bütçem 4000-4500 tl büyüklüğü 50-65 gibi olsun ve android tv olsun
  49. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

4k tv önerisi

bütçem 2000-3500 tl 4k oyun oynatacak ve akıllı bir tv alıcam fakat bir bilgim yok. markası lg-samsung gibi bir marka olursa güzel olur bütçeyi en fazla 4000 tl ye çıkartabilirim kendi wifisinin olurmasınıda istiyorum
  50. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

ps5 vs xbox series x

arkadaşlar ikisi arasında çok kaldım ps5'in iyi yanları kaliteli oyunları ve dualsense, kötü yanları dualsense'in çok dayanıksız olduğu söylentisi ve çok pahal oyunları. xbox series x'in iyi yanı gamepass, kötü yanı yok sizce hangisi alınır
  51. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

bu ilan gerçek mi?

Ps5 CPU: AMD Zen 2-based CPU with 8 cores at 3.5GHz (variable frequency) GPU: 10.28 TFLOPs, 36 CUs at 2.23GHz (variable frequency) GPU architecture: Custom RDNA 2. Memory interface: 16GB GDDR6 / 256-bit. Memory bandwidth: 448GB/s. Internal storage: Custom 825GB SSD arkdaşlar böyle bir ilan var...
  52. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

internetten para kazanma

arkadaşlar internet üzerinden aylık 1000 tl gibi para kazabileceğim bir yol varmı
  53. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

200 tl drone önerisi

arkadaşlar bütçem 200 tl en fazla 50 tl daha artabilirim istediğim özellikler 15-20 dakika uçuş süresi, 1080p-720p kamera, 300 metre yukarıya çıkabilme ve sağlam,kaliteli olması
  54. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

decathlon bc100 hız göstergesi

arkadaşlar bende decathlon bc 100 hız göstergesi var fakat onun mıknatısını kaybettim 15 gün önce 50 tl ye aldım ve şuan 90 tl haliyle mıknatısında fiyatı 32 tl ye artmış sizce farkl bir mıknatıs taksam sorun oluşur mu yani hzı doğru gösterir mi denedim algılıyor bağlantıda bir sorun yok
  55. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Notebook soğutucu

acer aspire a 514 52g modeli var bende ama uzun kullanımda ısınıyor bütçem 90 tl vakumlu olmasın nedeni fanların belirli bir dönme hızı vardır ve vakumlu soğutucu bu hızı arttırır ve notebookub bozulmasına, hatta yanmasına bile sebep olabilir.
  56. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

130 tl mekanik hisli klavye önerisi

bütçem 130 en son 150 tl ye kadar çıkabilirim mekanik hisli klavye ışıklı filn olmasına gerek yok düzgün kullanımda 2-3 yıl idare etsin yeter
  57. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Epic games hata

ininal kartımla epic games üzerinden oyun almak istiyorum fakat en son adımda hata veriyor bu sorunun çözümü varmı?
  58. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Xbox one s vs xbox one

Xbox one s vs xbox one, hangisi alınmalı özellikleri açısından oyun deneyimini en iyi f/p haline getiricek hangisidir
  59. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

4200 TL pc toplama

bütçem 4200 tl toplayabileceğim en iyi fiyat performans pc hangi bileşenlerden oluşuyor, hazır sistemlerede açığım
  60. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Bu bilgisayar alınır mı

arkadaşlar bir bilgisayar toplayacağım teknobiyotikden bir pc topladım fakat alınır mı? işlemci: ryzen 5 1600 af 3.2 ghz anakart: gigabyte b450m s2h socket am4 gddr4 3200 mhz ram: kingston gddr4 8 gb 3200 mhz hyperX fury ekran kartı: sapphire radeon rx560 4 gb 128 bit gddr5 ssd: adata su630...
  61. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Bu laptop kaça satılır

Acer Aspire 5 core i5 8265u notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar arkadaşlar bu laptop 2. el kaç tl eder normalde 6300 tl sıfırı temiz hiçbir sorunu-sıkıntısı yok 5 aylık
  62. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Decathlon bisiklet sorunsuzken iade edilebilir mi

arkadaşlar bende rocrider s100 var ama üzerine para ekliyip st520 ye geçmek istiyorum st100 de hiçbir sorun yok aide alırlar mı
  63. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Minecraft versiyon nasıl değiştirilir?

arkadaşımla online oynamak istiyorum fakat sunucuya giremiyorum arkadaşımın sürümü v1.16.210.50 benim sürümüm v16.100 sürümü nasıl değiştirebirim herhangi bir bilgisi olan varmı?
  64. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Acer laptopa hdd takılırmı

laptobumun modeli acer aspire a514 52g Acer Aspire 5 core i5 8265u notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar bu laptoba harici marka hdd koyulabilirmi, herhangi bir sorun yaşar mıyım
  65. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Bu siteden forza horizon 4 alınır mı

Forza Horizon 4 Satın Al | Ucuz Oyun Mağazası - Güvenli Alışveriş - Oyun Hesapları - Microsoft Store Hesabı bu siteden forza horizon 4 alınır mı
  66. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

bu sorunları olan logitech dfgt alınır mı

Pedal kablosu kopuktur ama pedallar normalde çalışıyor , uzun süre kullanmadığım için usb soketinde oksitlenme vardır nadir de olsa temassızlık yapabiliyor sorunları bunlar fiyatı 550 tl pazarlıkla sizce bu sorunlar düzeltilebilirmi, kaç tl tutar
  67. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

900 derece direksiyon seti önerisi

ps3 için 900 derecelik direksiyon seti alıcam 2. el ürünlere açığım bütçem en fazla 700 tl lütfen pazarlık payını hesaba katarak 2. el ürün öneriniz
  68. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Bu direksiyon seti alınır mı

Thrustmaster Ferrari Racing Wheel Red Legend Edition (direksiyon dahil 2-Pedalset, PS3/PC): Amazon.com.tr bu direksiyon setini almayı düşünüyorum vergi dahil kaç tl tutar ve alınır mı bu fiyata daha iyileri varmı 2. el sıfır farketmeden
  69. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

500 tl ps3-pc direksiyon önerisi

gaz fren ve direksiyonlu ps3 ve pc ye uyan bir direksiyon seti varmı? bütçem 500 zorlarsam 550 önerilerinizi bekliyorum gaz-debriyaj-fren olursa güzel olur setin içinde
  70. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

En fazla 2600 tl telefon önerisi

bütçem en fazla 2550 bu bütçeyle alınabilcek en iyi telefon hangisi, sizce bu bütçeyle Oppo Realme 6i 4GB+128GB Süt Beyazı (Realme Türkiye Garantili) | Trendyol bu telefon alınır mı? daha iyi bir telefon varmı
  71. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

AirDots önerisi

xiomi airdots almayı düşünüyorum trendyolda ucuza birkaç tane buldum biri bu https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-airdots-tws-bluetooth-5-0-kulaklik-p-HBV00000K41EM diğeri bu MI Beyaz Mi Airdots Pro 2 Tws Bluetooth Kulaklık | Trendyol bütçem en fazla 180 önerebilceğiniz daha güzel bir...
  72. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Samsung tab a micro sd önerisi

Samsung galaxy tab a 2019 16 gb lik bir cihazım var yetersiz gelmeye başladı. bu cihaza 2. bir micro sd takılabilirmi eğer takılabiliyorsa 16-32-64 gb lik oyun vb. şeyler yüklemek için önerebilceğiniz micro sd kart varmıdır?
  73. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Samsung tab a internet sorunu

Samsung galaxy tab a 2019 cihazımda internete bağlandığımda bağlı, ,internet yok diyor fakat farklı bir cihazla denediğimde uzaklık daha fazla olsun olmasın interneti kullanabiliyorum bu sorunun çözümü varmıdır
  74. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Play store sorunu

Vestel v3 telefonunda play store açıldıktan 5 sn sonra yenileniyor, uygulama yüklemeye çalıştığımda ise hata veriyor bu sorunu nasıl düzeltebilirim
  75. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

2000 TL telefon önerisi

2000 tl altı telefon alıcam önerileriniz varmı istediğim özellikler 64 gb hafıza, çift sim, en az 3 gb ram
  76. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Akıllı saat önerisi

bütçem 300 tl kadar akıllı saat almak istiyorum istediğim özellikleri Hız göstergesi spor modları (bisiklet,koşu...) gelen aramaları açma birilerini arama pek gerekli değil ama whatsapp sim girişi (2 adet olursa güzel olur) bunlar benim için gerekli özellikler ben araştırdım pek bir bilgim...
  77. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

among us nasıl 16:9 ekran yapılır

steamden among us satın almıştım bir anda 4:3 ekran olmaya başladı nasıl 16:9 ekrana tekrar geri çevirebilirim acil
  78. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Wish güvenilir mi

wish den alışveriş yapıcam vergi/ücretin artması gibi sorunlar yaşayabilir miyim? Herşeyin bu kadar ucuz olmasının sebebi nedir
  79. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

En fazla 100 tl aksiyon kamerası önerisi

bütçem 100 alabileceğim en iyi 1080p kamera, eğer bu fiyat bandında varsa 1080p60 olursa güzel olur 2k filan çekmesi önemli değil bu fiyat bandında var ama almak istediğim kamera gerçek 1080p çeksin istiyorum 360p gibi değil :)
  80. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

en fazla 1600 tl telefon önerisi

bütçem 1500 tl civarı en çok 1600 e çıkabilirim güzel fotoğraf çekebileceğim, oyun oynayabileceğim bir telefon almak istiyorum yardımcı olursanız teşekkür ederim
  81. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

bu bisiklet eldiveni alınır mı

bisiklet eldiveni alıcam 1-2 sene kullanmayı düşünüyorum Kross Eldiven Race Long 2.0 Beyaz Xl sizce bu eldiven alınır mı, bu fiyata daha iyileri var mı
  82. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

bütçe 100 bisiklet eldiveni önerisi varmı

bütçem en fazla 100 bisiklet eldiveni alıcam uzun parmak olursa iyi olur ben pek bulamadım
  83. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Laptop için ram ve hhd önerisi

laptopumun 4 gb rami ve 256 gb ssd si var 4 yada 8 gb ram ve 500 gb lik hdd eklemeyi düşünüyorum nereden alabilirim bu ürünleri
  84. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Bike Store güvenilirmi

bike store diye bir yerde cst jack rabbit lastik gördüm ürün bu Cst Dış Lastik Jack Rabbit Mountain 27.5x2.10 2 tane almayı düşünüyorum fakat güvenilirmi ondan emin olamadım size bir soruyum dedim burdan toplam 240 liralık bir alışveriş yapılırmı
  85. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

btwin st100 27.5x2.00 2.10 luk dış lastik sığarmı

bisikletimin modeli btwin st100, large body 27.5x2.00 jant. Cst Dış Lastik Jack Rabbit Mountain 27.5x2.10 bu lastiği almayı düşünüyorum ama boyutu 27.5x2.10 benim bisikletime uyarmı, eğer varsa 2.00 lik bir cst alabilirim bir kere trendyoldan sipariş etmiştim, adanadan lastikler geleceği için...
  86. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Bisiklet Btwin ST100 2020 dış lastik 27.5 2.10 alırsam sorun yaşar mıyım

Arkadaşlar bisikletimin modeli btwin st100 larch body jant boyu 27.5 2.00 bisiklete yeni dış latik alacağım 2.10 alırsam bir sorun yaşarmıyım, iç lastik içine çokmu küçük gelir onları merak ettim 2.00 alırsam ona göre iç lastik varmıdır
  87. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Dizi avengers 3'ü nerede REKLAMSIZ izleyebilirim

canım izlemek istedi netflixde bulamadım nerede reklamsız izleyebilirim
  88. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Netflixde galaksinin koruyucuları 2 varmı

Netflixde galaksinin koruyucuları 2 varmı izleyesim geldi bulamadım
  89. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Netflixde avengers varmı

canım avengers çekti ama netflixde bulamadım avengers varmı netflixde?
  90. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Netflixe aynı kartla işlem yapamama sorunu

Netflixe üye olcaktım 1.99 tl ilk 30 gün filan dedi kabul ettim pc den kart bilgilerimi yazdım telefon numarası yerindede yanlışlıkla sekmeyi kapatıım sonrada kullandığım kartla netflixe üye olamıyorum bunun bir çözümü varmı
  91. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Arkadaşlar Netflix Üyeliği ilk 30 gün 1.99 TL mi?

netflix üyeliği ilk 30 gün 1.99 tl imiş acaba nasıl sahip olabilirim yada gerçekmi gerçeksede 21.99 tl lik olanda buna dahil mi
  92. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Viciplay güvenilirmi

Arkadaşlar viciplay diye bir sitenin reklamını gördüm oyun kazandıkça coin kazanın onlarlada monitör kulaklık filan satın alın diyo cs go hesabımla giriş yapıcam hesabım çalınmaz değilmi yoksa yeni hesap açıp mı yapıyım
  93. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Laptop'uma ram takcam tavsiyeniz nedir

Laptop bu ACER ASPIRE 5 CORE İ5 8265U 1.6GHZ-4GB-256GB SSD-14 laptopuma ram takıcam sizce ne kadar gerekli cs de filan kasma donma olmadan orta-yüksek ayarlarda oynamam için kaç gb ram gerekli yardımcı olursanız sevinirim
  94. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

bütçem 5000 tl alabileceğim en iyi gaming pc hangisidir

bütçem 5000 tl oyun oynamak için bir pc alacağım tam 5000 tl bütçem var zaten diğer 1300 tl yede 144 hz 1 ms monitör alacağım
  95. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

5000 Tl alınabilecek en iyi masaüstü gaming pc hangisidir

bütçe 5000 alınabilecek en iyi gaming pc hangisidir monitörsüz top sizde
  96. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Casper S500'ü Olan Varmı

Casper Nirvana S500 almayı düşünüyorum oyun oynamak günlük işleri halletmek için (yaşım 10) 5499 tl lik modeline 32 gb ram ve 1tb hdd 500gb ssd koyup alcam fakat oyunlardaki performansını biilmiyorum internettede bulamadım biraz yardım eder misiniz ortalama bir fps verin cs:go'da valorant'ta filan
  97. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Casper Nirvana S500 5499 liralık modeli alınır mı

Kendi laptopumu satıp Casper Nirvana S500 alacağım ve ben şöyle bir özelleştirme yaptım 32gb ram ve 1tb hdd yaptım 6.590 tl ye alınır mı
  98. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

bi laptop vardı çok güzeldi ama ismini unuttum

arkadaşlar laptopumu satıp bir laptop alcaktım sonra laptopun ismini unuttum asus muydu neydi bu sene çıktı istediğin gibi özelleştirebiliyordunuz bir sürü modeli vardı neydi acaba o laptop hatta sdn videosunu çekmişti ben bulamadım yardım varmı
  99. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

bütçem 4000 tl güzel bir pc alcam

bütçem 4000-4200 monitörsüz bir sistem alacağım ve bu konu hakkında biraz bilgim var yardımcı olursanız sevinirim
  100. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Realme 6 VS Note 9 Pro

realme 6 mı note 9 pro mu hangisini almalıyım
  101. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

en fazla 2900 tl f/p telefon önerisi varmı

bütçem 2900 tl ilk telefonumu alacağım ama pek bi bilgim yok telefonlar hakkında top sizde
  102. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

30-50 Tl bütçe ile oyun oynayabileceğim bir kulaklık varmı?

bütçem 30-50 tl arası kendime güzelinden bir tane kulaklık almayı düşünüyorum kulak içi de olur ama bence almayın bi kere almıştım ses vermemeye başladı 1 ay sonra sizin bana önerileriniz nelerdir bütçemi en fazla 100 yapabilirim
  103. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

Bu Dosya Silinmiyor

Arkadaşlar steami kaldırdım fakat steam klasörü silinmedi ve içi dolu silmeye çalıştığımda programı kapatıp yeniden deneyin yazıyor sizce bunun bir çözümü varmı?
  104. ÇUKLETSİZ LAHMACUN OLMAZ

CS çalışmıyor

Merhaba CS:GO'yu açmaya çalıştığımda oyun açılmasına açılıyor ama maça girmeye çalıştığımda istemcinin güncellenmesi gerekiyor yazıyor üstte üzerine faremi getirdiğimde en güncel sürümü edinmek için oyunun yeniden başlatılması gerektiğini söylüyor bunun bir çözümü varmı