Arama sonuçlarınız

1. G

Türklerin olmadığı server.

Zaten 1 saatlik bir süre valorant oynayan bir insanın anlayacağı üzere tr server içler acısı. Bende 2. en düşük ping veren frankfurt 1 serverinde oynuyor idim. Ta ki türkler o serveri basana kadara :p Şu an hangi serverde oynamalıyım türklerin olmadığı ama düşük ping olsun zaten hell ranktayım...
  2. G

Nasıl iyi VALORANT oynarım?

VALORANT'ta çok kötü oynuyorum iyi oynamak istiyorum ama oynayamıyorum her maç en az 1 kill almak istiyorum ama alamıyorum.
  3. G

MC hypixel sunucusuna girmiyor.

mc.hypixel.net ve hypixel.net denedim ikiside olmuyor acaba özel bir sürümden mi girmem lazım bilen var mı şu hatayı veriyor.
  4. G

Fortnite neden sevilmiyor?

Büyük ihtimal çoğu kişi bu konuyu açtığım için beni fanboy veya PUBG hateri zannedecek. Not: İki oyunuda çok seviyorum ve düzenli olarak ikisinide oynuyorum, fanboy veya hater değilim. Oyun gayet hoş ve rahatlatıcı, hadi bazıları yapı yapıyor rakipler diyor, o zaman sende yap. Yani oyunu...
  5. G

En sevdiğiniz oyun ne?

Ben en çok Fortnite'ı seviyorum. Yani oyunda silahtan tutun grafiğine kadar her şey hoşuma gidiyor. Siz en çok ne seviyorsunuz oyun olarak?
  6. G

Sizce Fortnite'da Turnuvalarda para kazanabilir miyim?

Şimdi eklediğim oynanış videosunu bir inceleyin bu normal bir maçım çok iyi veya kötü bir oyun eklemeyip orta ekledim. Sorum şu; bu oynanış ile oyunda her zaman düzenlenen turnuvalardan herhangi bir miktar para kazanmam mümkün müdür? Oynanış
  7. G

Fortnite takım arkadaşı arıyorum.

Bende olanlar: +3500 saat deneyim. 4.00 kazanma oranı. 3.50 KD. Mikrofon. Kasma-donma yok. Loot paylaşırım. İnfo veririm. Küfür etmem. Sizde olması gerekenler: 500 - ∞ saat. Mikrofon. En az 2.50 KD. En az 3.00 kazanma oranı. Küfür yok. Loot paylaşıcak. İnfo vericek.
  8. G

En sevdiğim oyunlar liste.

NOT: Bunlar sadece benim fikirlerimdir ve herhangi birine göre değişebilir. Herkesin zevki aynı olamayabilir. NOT2: Burada offline veya hikaye tabanlı bir oyun bulunmamaktadır. Sadece Online oyunlar için açtığım bir konudur. 10. LoL 9. CS:GO 8. Valorant 7. Rainbow Six Siege 6. Apex Legends 5...
  9. G

YouTube çok yavaş video yüklüyor.

22 dakikalık bir oyun videosu toplam 4-5 saatimi alıyor. Bu normal hız mı yoksa (a)normal hız mı?
  10. G

Fortnite'ı PUBG'den daha üstün yapan bazı şeyler.

Fortnite yenilikçi: Fortnite Marshmellow gibi ünlü kişilerle anlaşma yapıp bir sürü güzel etkinlik ve etkinlik yapıyorlar ama PUBG'de bunların 1 tanesi bile yok. Güncellemeler: Fortnite her zaman güncellenen bir oyun. Şu an bazıları PUBG'da güncelleme alıyor, diyecek. Benim dediğim güncelleme...
  11. G

Sistemi PUBG kaldırmayan veya parası PUBG'a yetmeyenler bu konuya!

PUBG Steam bildiğiniz gibi paralı. Ve yapımcı ekip daha fazla oyuncu kazanmak için hem bedava hemde daha düşük sistem isteyen ve PUBG'den farksız bir sürüm geliştirmişler. PUBG Lite! Oyun hem bedava, hem düşük sistem, hem düşük alan. Ama oyundan zerre farkı yok. Videolar:
  12. G

PUBG Lite ile PUBG Steam arasında zorluk farkı var mı?

Ben uzun zamandır PUBG Lite oynuyorum ve standart üstü bir oyuncuyum. Ama hazzı ikiye katlayıp PUBG Steam almayı düşünüyorum. Ama bilirsinizki ben oynayamadığım hiç bir oyunu sevmem. İyi oynamak zorundayım. Acaba param boşa gider mi? Şimdi PUBG Lite ne bilmeyenler için bir kaç video:
  13. G

Dizi En sevdiğiniz netflix dizileri neler?

En sevdiğiniz netflix yabancı dizisi nedir?
  14. G

Red Dead Redemption 2 sonunda kırıldı!

Uzun zamandır kırılmaması ile popüler olan oyun Red Dead Redemption 2, 351 günün ardından kırıldı! Kaynak: CrackWatch
  15. G

Foruma yaş sınırı gelsin.

+13 bir yaş sınırı gelmesini talep ediyorum. Genelde 11-12 yaşlarındaki daha erişkin olmayan çocuklar foruma gelerek millete boş yere saldırıp sinir ediyor, saçma konularla anasayfayı kirletiyorlar. Hep kendine sinir ettiriyorlar. Eğer moderatörlerde onaylar ise yaş sınırı gelmesini talep ediyorum.
  16. G

PUBG Mobile vs CoD Mobile?

Hangisi sizce?
  17. G

Oyun önerileri; İdentity V.

Öncelikle uzun zamandır severek oynadığım bir oyun olan İdentity V'den bahsedeceğim. Oyun 1 katil ve 5 tanede survivor'u konu alıyor. Masumlar, katilin onları öldürmeden tüm cihazları tamir edip kapıyı açıp kaçmaya çalışıyorlar. Katil, onların cihazları tamir edip kaçmadan önce en az 3 kişiyi...
  18. G

Fall Guys takım arkadaşı.

Takım arkadaşı arıyorum, yaşım 14, 24 levelim oyunda, 25 saatim var, DC kullanıyorum. Yapmanız gereken Steam hesap ID'nizi atmak ve isteğimi kabul etmek.
  19. G

Fall Guys takım arkadaşı arıyorum.

20 saatim var, 20 levelim, deneyimliyim, 2 winim var, mapler hakkında bilgiliyim. Şart koşmuyorum. İsteyen Steam profilini atsın, yada ID versin.
  20. G

En sevmediğiniz oyun.

Benimki: 13. CUMA. Aşırı saçma sesler, saçma sistemler, mekanikleri çöp, gereksiz kan var her sahnede. İlk 7 gün rahatsız olmadım sonra midem bulandı.
  21. G

En sevdiğiniz banlanan üyeler.

Banı olan ama sevdiğiniz üyeler. Banlananlara selam olsun!
  22. G

Ring of Elysium iyimidir?

30 GB olması biraz gözümü korkuttu. Bu arada indirmeye değermi?
  23. G

2020'de H1Z1 oynanırmı?

?
  24. G

GTA 5 hakkında ne düşünüyorsunuz ?

GTA 5 açık dünya oyunlarının babası olduğunu tarihin en çok satan 3. oyunu olmasıyla gösterdi. GTA 5 görevleriyle, multiplayer moduyla, ve herşeyiyle kendini dünyaya gösterdi. Yaş kısıtlaması +18 olsada 18 yaşından küçük kişilerin oynadığıda düşünülüyor. Bağımlılık haline gelen GTA 5 Epic...
  25. G

Epic games hesabımdan oynadığım paladinsten çıkış yapamıyorum

Ben eski hesabımı girmişim yeni bir tane daha açıcam ama çıkış yaptığımda yeniden bağlan var epic games hesabımdan paladinste yeni hesabıma girebilirmiyim ?
  26. G

İntel=Çöp

İntel çöp intel eskide kaldı. Amd daha baskın daha kullanılır bir işlemci amd onu git gide yeniyor eskiden inteli seviyordum ama geride akldı amd daha yeni şu an boş ergenler gelip linçlicek ama umrumda değil kızgın atmaya bile değmez intel eskiden oyunda artık ofis oldu amd oyun intel gitgide...
  27. G

Fortnite inceleme

Ücret : Yok Grafikler : Mükemmel Sistem : Orta Ses : iyi Oyuncu Bulma Süresi : 15 saniyeyi geçtiğini görmedim. P2W mi ? : Değil ama oyun içi kozmetik alabilirsiniz. Oynanırmı : Oynanır Alışma : 1 Aydan az Metascore : 81 Benim Puanım 10/10
  28. G

Call of Duty Warzone'de fullde akıcı oynatırmı ?

Call of Duty Warzone'de fullde akıcı oynatırmı ? sistemim : Sistem - Hızlı Resim
  29. G

Bu sistem Fortnitede fullde kaç fps alır ?

Bu sistem Fortnitede kaç fps alır ? Sistem :Sistem - Hızlı Resim