Arama sonuçlarınız

1. Y

Soru Berserk günümüzde izlenir mi ?

Berserk çok popüler ve beğenilmiş bir seri. 1997 yapımı olan bu animeyi 3 bölüm izledim fakat gerçekten çok eski kalıyor ve sanki karşınızda bir video oynamıyor da sıra sıra resimler koyulmuş gibi hissettiriyor. Eski yapımları izlemekte zorlananlar demek istediğimi anlamıştır, serinin fanıysanız...
  2. Y

Yardım Silent Hill 2 EE siyah ekran sorunu !

Silent Hill 2 Enhanced Edition oyunu kurdum birkaç eksik dll hatası verdi bunları yükledim şimdi herhangi bir hata almaksızın siyah ekranda kalıyorum. Silip tekrar yükledim problem yine aynı, yabancı sitelerde oyun dosyalarını HDD'ye atarak pek çok kişi sorunu çözmüş ancak bende sadece SSD var...
  3. Y

Soru Bulunduğunuz il/ilçede kütüphane sessiz mi ? Memnun musunuz ?

Merak ediyorum diğer şehirlerde de hiç umursanmıyor mu bu kütüphaneler, bir sürü çocuğun girip çıktığı etrafta koşuşturduğu, çalışmaya gelen insanların yarısının kendi arasında konuştuğu bir kütüphaneye gidiyorum. Her konuşan insanı ben engelleyemem sonuçta, sorunu çözmesi gereken yetkili devlet...
  4. Y

Soru Attack on Titan sezon 4 bölüm 28 final mi olacak ?

Google'dan arattım ama cevap bulamadım son sezon 2. kısım kaç bölümden oluşacak, önümüzdeki bölüm final mi ?
  5. Y

Yardım Dark Souls 3 PC düşman kesince kamera kayıyor

Arkadaşlar düşman öldürdüğümde sanki mouse'ı yukarı kaydırmışım gibi kamera kayıyor, yavaş bir şekilde oluyor bu, diğer DS oyunlarında böyle bir şey olmuyordu ? İllaki PC'den oynayıp ne dediğimi anlayan vardır aranızda, yardımcı olursanız çok sevinirim.
  6. Y

Soru Sekiro Game Pass'e gelir mi ? Gelirse ne zaman gelir ?

Ben geleceğine kesin gözüyle bakıyorum, sizce ne zaman gelir ?
  7. Y

Yardım GTA 4 patch nasıl yapılıyor ? Oyunda çok fazla problem var.

Arkadaşlar oyunum orijinal steam'den aldım galiba orijinal de olsa patch yapılıyormuş sorunları çözmek için. Bende grafik ayarları değişmiyordu berbat yansımalı bir görüntü vardı. commandline metin belgesi ile sorunu çözmüştüm. Oynadım 5 saat falan ancak ertesi gün oyunu açtığımda save...
  8. Y

Soru Steam 14 gün sonra oyun açılmazsa iade alıyor mu?

Kış indirimlerinde oyun alıyorum ancak yazın oynayacağım şuan vaktim yok, dolayısıyla 14 günü çoktan geçmiş olacak. Olur da oyunlardan açılmayan olursa steam iade kabul ediyor mu ?
  9. Y

Yardım Dead Cells DLC'leri almalı mıyım ?

Arkadaşlar oyun şuan steam'de 24 tl, tüm dlc'lerle beraber 34tl. Hollow Knight ve Ori oynamış biri olarak oyunun pixel-art tasarımı güzel olsa da bana çok hitap etmedi. Yine de oyuna bir şans vereceğim. Dlc'leri almalı mıyım, ne diyorsunuz ?
  10. Y

Soru RDR 2 60fps oynayabilir miyim ?

İntel i5 10300H GTX 1650 2x8 Ram SSD: var Arkadaşlar sistemim bu şekilde Monster Laptop, yaklaşık 1.5 sene oldu alalı. Epic indirimleri ile oyun 90tl'ye geliyor. Eğer 60fps oynatırsa sistemim alacağım, ne diyorsunuz ?
  11. Y

Yardım TYT Dil bilgisi için youtube kanal önerisine ihtiyacım var.

Arkadaşlar kullanıp verip alan birinden iyi bir öneriye ihtiyacım var. Diğer derslere nazaran daha az revaçta dil bilgisi youtube üzerinde. Rüştü Hoca'dan pek verim alamadım. Önerilerinizi bekliyorum.
  12. Y

Rehber Oppo A74 alınır mı ? (Aldım ve sorularınız cevaplıyorum)

Başlığı bu şekilde yazdım çünkü almak isteyen insanların çoğu google'da bu şekilde aratacak, belki bir faydam olur. Ben telefonu 2850tl'ye aldım yaklaşık üç hafta önce, fiyat/performans olarak başarılı bir telefon. İyi yanları nelerdir aslında üstünde durmak istediğim konu bu değil. Bu telefonu...
  13. Y

Yardım Nvidia'nın halt yemesi yüzünden laptop'un problemleri bitmiyor !

Nvidia Game Ready Driver'ın bir güncellemesi gelmişti yaklaşık 4 ay önce. Güncelleme ta bitti kurulum tamamlandı yazdı bilgisayarı kilitledi, dondu bilgisayar. 30 dakika bekledim belki düzelir diye yok mecbur batarya çıkardım hiçbir tuşa tepki vermedi (güç tuşu bile). PC'yi yeniden açtığımda...
  14. Y

Soru Sizce bu ürünü kargolamama ihtimalleri var mı ?

Oppo A74 siparişi verdim, bazı siteler var en uygun nerden alabilirim gösteriyor. Telefon ortalama 3200 tl ama kolaylıkla 3050 tl bandında bulabilirsiniz. Bende 2 3 haftadır bir düşüş arıyorum sipariş vermek için. Bu karşılaştırma yapan sitelere bile düşmeyecek kadar kısa süreli bir indirime...
  15. Y

Soru NFS The Run neden satılmıyor ?

Steam'de yok EA Games'in saçma sitesinde bir arama yap butonu yok göremiyorum zaten Origins üzerinden satıyor, Origins'te de arama yapılınca sonuç çıkmıyor ve EA Play listesinde de gözükmüyor ? Neden satmıyorlar oyunu bilen var mı ?
  16. Y

Yardım Farcry 3 hata ekranı olmadan atma sorunu!

Ubisoft Farcry3'ü ücretsiz dağıtmıştı o sırada almıştım. Türkçe yama kurulu. Bazen 90 dakikada bir bazen 30 dakikada bir herhangi bir hata ekranı vermeksizin oyun kapanıyor. Var mıdır bir çözümü ? 1636413991 https://www.technopat.net/sosyal/konu/far-cry-3-oyundan-atiyor.1475768/page-2 bu çözüm...
  17. Y

Soru "Kalitesiz" sınıfına girmeden alınabilecek en uygun fiyatlı telefon.

Arkadaşlar ne kamerasının ne gücünün şahane olmasına gerek yok. Ancak dokunmatiği problem çıkaracak, pil ömrü 6 ay içinde mahvolacak vesaire bir telefon istemiyorum. Telefonu sağlıklı kullanmam durumumda beni uzun seneler idare edecek bir telefon arıyorum. Özellikleri sınırda olsun yeterli. Oyun...
  18. Y

Yardım 2 doz biontech sonrası pozitif çıkanlar Favira kullanmalı mı ?

Arkadaşlar ben aşılarımı oldum pozitifim normal grip belirtilerim var 3 gündür. Ilaç bugün geldi. Getiren personeller demedi ağır mı geçiriyosun hafif mi. Sadece ilacı verdiler. Bende içecektim normalde ama annem ve babam sen hasta değilsin içme sakın 8 tane hap birden içilmez falan demeye...
  19. Y

Yardım Steam Common Dist. programı kütüphanemi bozdu.

Arkadaşlar bende 18 tane oyun falan vardı. Şu Steam Common Dist. programına tıklayıp bir bakayım dedim bir anda kütüphane böyle bir şeye döndü. Programı sildim steam'ı kapatıp açtım düzelmedi. Nedir bu nasıl düzeltiyoruz bunu ?
  20. Y

Yardım YKS Biyoloji youtube kanalları (deneyim etmiş arkadaşlarım lütfen bir bakın)

Arkadaşlar fizik ve kimya için youtube dışında alternatifler var ben bunları kullanıyorum çok da memnunum bunda bir problemim yok. Yalnız bir diğer fen dersi var ki o da biyoloji, ben youtube haricinde de bir alternatif bulamadım. Biyoloji'de de diğer derslerde olduğu gibi birçok farklı kanal...
  21. Y

Yardım Netflix ödeme günü geldi ama nasıl ödeyeceğim ?

İlk ödememi papara kullanarak yaptım başka ödeme yöntemim yok. Siteye giriyorum fatura kısmına bakıyorum ödeme yap butonu yok hiçbir yerde.
  22. Y

Yardım Kripto para borsasında al/beklet yapacağım, nelere dikkat etmeliyim.

İlk önceliğim: Zarar etmemek. 3 sene 5 sene bekleteğim. Nelere dikkat etmeliyim. Ayıracağım bütçe 3000TL. Bu işe tamamen 0'dan gireceğim. Sepet yapmayı planlıyorum, kaç farklı coin almak mantıklı olur. Önerilerinizi bekliyorum.
  23. Y

Soru AC Origins'i kaldıran pc Valhalla'yı da kaldırır mı ?

AC Origins'i şehirlerde 60fps, çöllerde 80fps alarak rahat bir şekilde bitirdim. Aynı şekilde Valhalla'yı da oynayabilir miyim ? Sistemin özelliklerini yazdım. Monster laptop GTX 1650 intel i5 10300H 16gb (2x8) ram
  24. Y

Yardım Sistem geri yükleme sonrası mavi ekran sorunu

Arkadaşlar driver güncellemesi sonrası bilgisayarı geri yüklemiştim 3 hafta öncesine. O zamandan beri bilgisayar her 3 4 açılışta bir mavi ekran veriyor sonrasında açılıyor. Açıldıktan sonra da bir sıkıntı yok ama endişelenmem gereken bir durum var mı ? 1631535710 Driver güncellemesi sonrası...
  25. Y

Soru Hangi ön ödemeli kartlar avantajlı ?

Papara : kullanıcısı çok fazladır muhakkak çevrenizde kullanan vardır para transferi gerçekleştirebilirsiniz, aylık 500tl'ye kadar 0 komisyon. Youtube, netflix ve spotify için aylık 15tl'ye varan geri ödeme, para çekme. Enpara : Tamamen 0 komisyon. Aylık steam harcamalarınızda 25tl'ye varan...
  26. Y

Soru Netflix aylık ücreti hakkında

Arkadaşlar kredi kartı bilgilerimi girdiğimde anında ücret almak istiyor netflix. Ay sonu ödemeyecek miyiz ?
  27. Y

Yardım Geforce Experince bilgisayarı mahvetti!

Arkadaşlar Game Ready Driver güncellemesini yaptıktan sonra kurulum tamamlandı dedi tamam'a bastım bilgisayar dondu ne görev yöneticisi açıldı ne de güç düğmesine bassam bile bilgisayar kapandı. Öylece dondu kaldı bende bataryasını çıkardım kapanmasını sağladım sonra yeniden açtım. Açıldı...
  28. Y

Soru En iyi ön ödemeli kart hangisi ?

Ininal kullanıyordum ancak komisyonu fazla olduğu için artık kullanmıyorum. Papara kullanmaya başladım. Bir arkadaşım enpara'yı önerdi daha da iyi olduğunu söyledi. Komisyonu minimum tutmak istiyorum. Hangisini önerirsiniz. Kartı her alanda kullanabilmem de önemli tabii (geçerli olması)
  29. Y

Yardım Saçma instagram hatası

Arkadaşlar herhangi bir postta uçak simgesine bastığınızda bir kişiler listesi geliyor ve bu liste sık görüşülenler en üstte olacak şekilde. Bende bir anda bu sık görüşülen kişiler değilde tamamen rastgele kişiler gözükmeye başladı bir gönderiyi 3 kişiye atacaksam tek tek 3'ünün de adını...
  30. Y

Yardım Notebook ram'lerde mhz değeri bire bir mi olmalı ?

Arkadaşlar selam laptobum için ram alacağım CL19 ile CL21 uyumlu çalışır mı, CL21 ram iyi midir. 2933mhz 8gb alıp 2x8 yapacağım laptobum için. Monster notebook servisi notebooklarda 2933mhz ile 3000mhz nin bile uyumlu çalışmayacağını, mhz ve volt değerlerinin tamamen aynı olması gerektiğini...
  31. Y

Soru Hangi notebook ram'ini almalıyım ?

Arkadaşlar selam 8gb noteboom ram'i alıp 2x8 yapmayı planlıyorum elimdeki 2933 mhz 1.2V ancak 2933mhz pek bulunmuyor 3000mhz de olur. Ramtech notebook ram'i 390 tl ancak diğer markaların en ucuzu minimum 500 tl'den başlıyor. Ramtech alınır mı ? Alınmazsa hangi marka tavsiye edersiniz...
  32. Y

Soru Bu ram notebook uyumlu mu ve alınır mı?

https://www.amazon.com.tr/VIPER-STEEL-DDR4-8GB-3000Mhz-CL-16-GAMING-SOGUTUCULU-PVS48G300C6/dp/B07MTVW1R1/ref=mp_s_a_1_5?dchild=1&keywords=8gb+ram+3000mhz+sodimm&qid=1630230374&sr=8-5 Notebook uyumlu ve kaliteli ise alacağım yardımcı olur musunuz.
  33. Y

Soru Monster notebook bakım süresi (2021)

Arkadaşlar 2020 ve 2019'da farklı forumlarda "pazartesi kargoladım perşembe elime ulaştı" gibi bahsedenler çok olmuş monster'ın periyodik bakımıyla ilgili. Ben dün kargoladım müşteri hizmetleri bana minimum 8 iş günü dedi. 2 gün haftasonu 2 gün de kargo gidiş gelişi için desek 12 gün ediyor...
  34. Y

Soru + 8Gb ram alsam FPS ne kadar farkeder ?

Arkadaşlar selam sistemim şu şekilde Monster Abra A7 Gtx 1650 Intel i5 10300H 8 Gb 2933mhz ram AC Origins'te orta ayarlarda 45fps alıyorum. Ram'i 2x8 yapmam fps'i ne kadar etkiler yardımcı olur musunuz. 3000mhz ram satın alsam uyumlu olur mu.
  35. Y

Soru Günümüze kadar çıkmış tüm oyunları çalıştırıcak minimum bütçeli sistem ?

Arkadaşlar soru yukarıda Orta/yüksek grafiklerde hiçbir şekilde 60 fps'in altına düşmeyecek minimum bütçeli sistem olarak nasıl bir toplama yapılmalı. Ekran kartı amd rx 5600 ve onu iyi besleyen parçalar ile mümkün mü.
  36. Y

Yardım Yurtiçi Kargo İhtirazi Kayıt Belgesi

Arkadaşlar az önce yurtiçi kargo ile kargolama yaptım ancak eve geldiğimde dikkat ettim ki ihtirazi kayıt belgesi verildiği gördüm. Paketlemenin iyi yapılmadığını ve hasara karşı kargonun sorumluluğu reddettiği belge. Ben çalışana bilgisayara baloncuklu naylonlardan sardığımı ancak dış kutuya...
  37. Y

Soru Monster notebook bakıma yollarken şarj aletini de göndermeli miyim?

Arkadaşlar soru yukarıda bilen birisi yanıtlarsa sevinirim birazdan kargolayacağım.
  38. Y

Yardım AC Origins düşük FPS sorunu

GTX 1650 ve 8GB ram kullanıyorum oyunun önerilen sistem gereksinimlerini karşılıyor bilgisayarım [Monster notebook abra a7 V12.1] Düşük ayarlarda bile kalabalık yerlerde 30 FPS genelde 40/50 arası FPS dağ başında falan 60 FPS alıyorum. Garip olan şu ki yüksek ayarlarda 5 FPS bile farketmiyor...
  39. Y

Soru 20 Yaşında Askerlik Ertelenebilir Mi ?

18 yaşında liseden mezun oldum ve bazı sebeplerden dolayı üniversiteye gidemedim. Şu an 19 yaşındayım, sınava hazırlanıyorum, lakin istediğim puanı alamazsam yeniden hazırlanacağım (20 yaşında). Üniversite sınavına hazırlanmak ''özür hali'' midir ? Bunun için bir dilekçe falan vermeli miyim ...
  40. Y

Size göre en iyi Türk oyucular kimler ?

Dizi / film sektöründe en başarılı bulduğunuz oyuncular kimler ? Liste uzatılabilir, ben iki tane söyleyeceğim. -Necip Memili -Merve Dizdar Oyunculuğunu yetersiz bulduğunuz kişileri de paylaşabilirsiniz. İyi forumlar
  41. Y

Yayıncıların moderatörleri bu işten para kazanıyor mu ?

Cevap hayır ise neden saatlerini bu işe verdiklerini merak ediyorum.
  42. Y

Gelecekte yurt dışında yaşamak için gençken neler yapılmalı

Arkadaşlar pek çok kişi bu tarz şeyler duyunca / görünce "kesin çıkarsın yurt dışına" gibi tepkiler veriyor. Ben henüz 19 yaşında üniversite sınavına hazırlanan bir bireyim. Bu amaç uğrunda çabalayan veya amacına ulaşmış abilerimden ablalarımdan yol göstermesini istiyorum. Lütfen yukarıda...
  43. Y

Youtube çöktü mü yine ??

10 Ocak saat 23:45 şu an farkettim youtube çok yavaş sizde de yavaş mı.
  44. Y

Kripto para tavsiyesi verebilir misiniz.

Herhangi bir kripto paraya 100tl yatıracağım. 1 sene 2 sene beklerim acelesi yok :) en mantıklı tercih hangisi olur arkadaşlar
  45. Y

MHRS Randevu alamıyorum

Arkadaşlar MHRS internet üzerinden hastanelere randevu almaya yarayan site bu site yakın zamanda güncellendi galiba arayüzü falan değişmiş ancak ben siteden randevu alamıyorum bir türlü. Bana aradığınız kriterlere uygun randevu bulunamadı diyor ve önümuzdeki 20 günden ileri bir tarihe randevu...
  46. Y

Dark Souls Remastered fare hassasiyetini bozuyor!

Arkadaşlar merhaba Dark Souls Remastered oyunu açtığımda fare daha hassas oluyor, oyunu kapatsam bile sorun devam ediyor. Bu mause'un DPS ayarına yansımıyor yani DPS değişmemiş oluyor ama eminim ki mause hassasslaşıyor DPS artmış gibi. Ayarlardan bunu kısmak tabii ki mümkün ama bilgisayarı...
  47. Y

Ekran yenileme hızını nasıl düşürebilirim.

Monster laptop'a sahibim 120hz ekran yenileme hızım var bir süreliğine 60hz düşürmem gerekiyor nasıl yapabilirim. -Nvidia denetim masasında yalnızca 3D ayarları tarzı bir şey var oradan değişmiyor ekran namına bir şey yok -Denetim masası ekran bağdaştırıcı kısmımdan sadece 120hz seçeneği var...
  48. Y

7-zip nedir ?

7-zip nedir kimdir ? Bir program indireceğim erişim engellendi diyor arkadaşlar ne windows defender ne de bu cart curt programların bana onu indiremezsin bunu indiremezsin demesinden sıkıldım bunları kökten kapatamıyor muyuz windows defender'i kapattım hala bildirim geliyor zararlı olabilir...
  49. Y

Bu site sizi çok fazla kez yönlendirdi hatası neden olur ?

Fizik dersi için ertansinansahin.com sitesini kullanıyorum. Siteye ilk girdiğimde sorun yok videolar kısmına girmiyor ama. Sizi çok fazla kez yönlendirdi çerezleri temizlemeyi deneyin diyor. Çerezleri temizledim Malwarebytes ile tarama yaptım yine de düzelmedi, diğer sitelerde sorun yok, bu...
  50. Y

Karakter seçebileceğiniz oyunlarda "Savaşçı" seçmek.

Şu an offline oyunlar için konuşuyorum. Biliyorsunuz bazı oyunlarsa karakter seçme seçeneği vardır. Örneğin okçu, büyücü, savaşçı, tank, ninja... Örneğin savaşçı karakter kılıç kullanır normal saldırı hızı ve hasara sahiptir, ninja hançer vb. kullanır saldırı hızı fazladır ama az vuruş başı az...
  51. Y

Hepsiburada telefon aldık fatura gelmiyor.

Galaxy M31 siparişi verdik bugün elimize ulaştı. Babam 2 kez karşı tarafı aradı faturanın e-posta adresine geldiğini söylediler ancak fatura gelmiyor. Hepsiburada>Siparişlerim sekmesinden fatura görüntüle dediğimizde hata mesajı alıyoruz. Faturayı indir, Faturayı eposta adresine yolla...
  52. Y

2000 / 3000 TL arası telefon arıyorum.

Arkadaşlar dün 3500 4000 tl bandında konu açtım ancak vazgeçtik. NFC özelliği olan telefon arıyoruz. Samsung Galaxy M31 inceledim daha iyi bir önerisi olan var mı, teşekkürler.
  53. Y

3.500 / 4000 tl bandında f/p akıllı telefon arıyoruz.

"Xiaomi Note 10 Lite" incelediğimiz telefon. Daha iyi bir önerisi olan var mı. Tek koşulumuz babamın işlerini halledebilmesi için NFC özelliğinin olması. Şimdiden teşekkürler.
  54. Y

Gelmiş geçmiş en iyi grafiklere sahip oyun hangisidir ?

Red Dead Redemption 2 en iyi grafiklere sahip oyun diyebilir miyiz ? Cyberpunk 2077 bu ünvanı alır mı ? Siz ne düşünüyorsunuz
  55. Y

H2O bios ekranında display mode nerede

Selam Normal bios ekranlarında Advance > Switchable graphic > Display mode , şeceneklerini kullanarak ulaştığımız dGpu aktif hale getirebileceğimiz bir kısım var. H2O bios ekranında bu ayara nasıl giderim ? Advance kısmında bulamadım.
  56. Y

İngilizce bilmeden RDR2 oynanır mı?

Hiç bilmiyor değilim, %50 %60 oranında biliyorum, uzun diyaloglarda 2 3 kelimenin anlamını bilmediğimde kopup gider ama.. RDR2 ingilizce tam olarak bilmeyen birine tavsiye eder misiniz ?
  57. Y

Assassin's Creed Syndicate düşük fps

Sistemim: GTX 1650 intel i5 10300H 8Gb DDR4 ram 250Gb Samsung SSD Arkadaşlar oyun '''MEDIUM'' ayarlarda 45fps veriyor ??? Anlamıyorum gerçekten sistem iyi olsa bile sorun kasa değil de Laptop olması mı ? Oyunu Very High ayarlarda rahat açması gerekmez mi ? Yardımlarınızı bekliyorum...
  58. Y

Steam ve Uplay bağlantısı

Arkadaşlar Assassin's Creed IV Black Flag oyununu Ubisoft Store üzerinden satın aldım, Oyunun Season Pass'ını Steamden alsam oynayabilir miyim, Steam beni zaten Uplay'e yönlendiriyor ama fotoğraf eklediğim ibareden oyunun steam sürümüne sahip olmamız gerektiği yazıyor.
  59. Y

Bu HDD Laptop'a takılabilir mi?

https://www.hepsiburada.com/seagate-barracuda-1tb-3-5-7200rpm-64mb-cache-sata-3-sabit-disk-st1000dm010-p-HBV000003FDEG?magaza=iki%20karinca&wt_gl=cpc.6802.dsa.elk.it-bilgisayar-bilesenleri&gclid=CjwKCAjwh7H7BRBBEiwAPXjadhpa8gumAf8Wuhx4JB3KYyJ6vGwM-8KegXkcZkmOSaalKQHyGxEjlBoCgOcQAvD_BwE...
  60. Y

Kulaklık sürücüleri ?

Arkadaşlar Neodimyum sürücü ve demir sürücü nedir, aradaki fark nedir bilen var mı? 1600784597 Yok mu yav? 1600785679
  61. Y

Hangi kulaklık ?

Arkadaşlar 2 ürün arasında kaldım bu ürünlerin farkı ne çözemedim? Sony mdr-zx110ap Sony mdr-zx310ap 310 üst model olarak algıladım ama ne fark var tam çözemedim. Fiyatları 140/160 arası değişiyor. Bu arada 200tl ye kadar jak girişli kulak üstü kablolu kulaklık tavsiyelerine açığım.
  62. Y

Laptop sistem yeterli mi (AC Odyssey)

Arkadaşlar selam. Monster Abra A7 v12.1 sahibiyim Gtx 1650 İntel i5 10300H 8Gb ram ddr4 Samsung Ssd 250gb Özellikler bu şekilde. Assassin's Creed Odyssey oyununu da yakın zamanda satın aldım. Sistemim bu oyunda 50 60fps veriri mi? Normal/yüksek arası ayarlarda oynarım genelde. Bir de birkaç...
  63. Y

Uplay, AC Odyssey Gold Edition hakkında...

https://store.ubi.com/on/demandware.store/Sites-tr_ubisoft-Site/en_TR/Product-Variation?pid=5afda8a96b54a4271407a85b&dwvar_5afda8a96b54a4271407a85b_Platform=pcdl&edition=Gold%20Edition&source=detail Arkadaşlar bu linkte Ac Odyssey + tüm dlc'ler ve bunun yanı sıra Ac 3 Remastered ve Ac...
  64. Y

Ubisoft Store, ininal sanal kartı kabul ediyor mu?

Arkadaşlar soruyu başlığa yazdım, ben sanal kart talebi yapmamıştım aslında ama bir kaç sene önce aldığım kart iptal olmuş galiba yeni kartlar gelmiş, benim hesabıma da bir sanal kart tanımlanmış, daha önce spotify için kullanmıştım bir sorun olmadı. Ancak forumlarda gördüğüm kadarıyla Steam'de...
  65. Y

Monster notebook aşırı fan sesi

Monster Abra A7 v12.1 sahibiyim alalı 1 hafta olmadı şu an Assassin's Creed 1 oynuyorum 2007'de çıkan bir oyun, fanlar neredeyse maksimuma geliyor. Telefona dB ölçer indirdim fan sesi 60dB oluyor bu normal mi ?
  66. Y

Monster laptop 8gb ram yeterli mi

Monster notebook satın aldım henüz elime ulaşmadı kargoda. Gtx 1650 İntel i5 10300H 250gb samsung ssd 8gb ram Özellikleri bu şekilde (abra v12.1) 8gb ram yeterli olur mu. Bir 8gb daha eklemeli miyim. Bir de benim eski laptopumda 6gb ram var ancak ddr2. Bunu taksam iş görür mü ( yeni aldığım ddr4 )
  67. Y

Redmi note 8 vs redmi note 9

Selamlar. Bugün yarın kardeşim için ya rn8 ya da rn9 alacağız. İlginçtir ki rn9 şu an daha ucuz. Ancak rn8 alt sürüm olmasına rağmen daha çok tercih ediliyor gibi görünüyor (sanırım) Oyun odaklı almayacak kardeşim uzun ömürlü ve iyi görüntüye sahip (ekran) istiyor. Ne önerirsiniz
  68. Y

Monster Abra indirimi gelir mi?

2 gün önce trendyolda 7.300tl olan Monster Abra A7 v12.2 , 6.750tl ye düşmüştü, stokları tükendiği için alamadım. Yeniden gelir mi bu sizce. Şu an gerçekten önemli bir mevzu benim için. Halihazırda var olanlar zamlanmadan laptop almam gerekiyor...
  69. Y

GTX 1650Ti için değer mi

Arkadaşlar Monster notebook almayı düşünüyorum Abra A7 v12.x Bu modelde Nvidia GTX1650 (v12.1) ile Nvidia GTX1650 Ti (v12.2) Arasında 300tl fiyat farkı var. Kendi sitesinden almayacağım trendyol/hepsiburada gibi sitelerden alacağım biri 6.450 tl diğeri 6.750 tl Değer mi, gerek var mı, oyun...
  70. Y

Laptop satacağım

Selamlar, laptop umu satıcam, laptopun manitörü eğilmiyor ve şarj girişinde şarj aletinin ucu yanıp orada kaldı, onun haricinde bir problemi yok. Bu bilgisayarı kaça satabilirim , bir yere mesaj attım geri dönüş yaptılar benim de bir fikrim olsun istiyorum.
  71. Y

Bilgisayar toplamada işletim sisteminin yeri

Arkadaşlar yakın zamanda toplama bilgisayar alabiliriz tahmin ettiğiniz gibi windows 10 tam sürüm fiyata dahil olmayabiliyor. - Alacağım sitede windows 10 deneme sürümü kurulumu 72tl olarak belirtilmiş (opsiyonel ekleme) Sorum şu bu eklemeyi yapmasam bunu kendim kurabilir miyim bu satın alım...
  72. Y

Cv oluşturmam istendi

Arkadaşlar lise mezunuyum. Yazın waikiki alışveriş mağazası ek eleman alıyor 1 ay kadar çalıştırmak için. Benden Cv istedin ben lise mezunuyum henüz 18 yaşındayım dedim olsun sen yaz onları dediler. Sorum şu "üniversiteye gideceğim paraya ihtiyacım var" şeklinde ibareler Cv ye yazılır mı
  73. Y

Galaxy S6 yazılım güncellemesi

Yapmalı mıyım? Şu an android 7.0 Yaparsam kasmalar meydana gelir mi. Eski model telefonlarda çokça böyle muhabbetler duyduğum için soruyorum
  74. Y

1500 2000 tl arası telefon

Kardeşime telefon alacağız ben bu fiyat aralığında iyi telefon bulunabilir diyorum o ise biraz daha pahalı telefonlar bakıyor. Bu fiyat aralığında 4 5 sene gidecek kaliteli telefon var mı? Örnek galaxy s6 kullanıyorum 5. Senem kusuru yok
  75. Y

Uygun fiyatlı bilgisayar toplama

Selamlar, ortaokul lise zamanlarında "inşallah lowda kasmaz" bilgisayarlarda oyun oynardım. Şimdi liseden mezunum. Yakın zamanda bir masaüstü windows bilgisayar toplamak istiyorum. Istediğim bilgisayar 8bin 10bin tl lik bir canavar değil, ancak her oyunu orta grafiklerde kasmadan oynamak...