Arama sonuçlarınız

1. mei

iPhone 13 serisi kullananlar/sipariş verenler kulübü

Hadi hayırlı olsun
  2. mei

MSI OPTIX 27" MAG271CQR 144Hz 1ms

Vatandan alınma garantili faturalı tertemiz GSYNC vardır 2750 TL MSI OPTIX 27" MAG271CQR 144Hz 1ms HDMI DP RGB WQHD Freesync ve Curve Monitör Ekran Ekran Boyutu 27" Çözünürlük 2560 x 1440 (2K) Tazeleme Hızı 144 Hz Panel VA Tepkime Süresi 1ms Parlaklık 300 cd/m2 Kontrast Oranı 100,000,000:1...
  3. mei

Oyun Bilgisayarı

Tüm parçalar 23 ve 35 ay garantili yurt dışına taşınacağım için satmaktayım. Fiyat: 13.000 TL MSI GeForce RTX 2060 Super Gaming X 8GB 256Bit GDDR6 (DX12) PCI-E 3.0x16 Ekran Kartı (GEFORCE RTX 2060 SUPER GAMING X) MSI MPG Z390 GAMING EDGE AC SOKET 1151 DDR4 4400(OC) HDMI DP M.2 USB3.1 RGB...
  4. mei

MSI GeForce RTX 2060 SUPER GAMING X 8GB GDDR6 256 Bit Ekran Kart

1 ay önce aldığım ekran kartını 2070 super aldığım için satıyorum. Kutusunda faturalı 3750 TL
  5. mei

Satılık Red Dead Redemtion 2 PS4

Red Dead Redemtion 2 Battlefield 1 GTA V digital hesap 200 tl enpara ile ödeme
  6. mei

Satılık Xbox Oyun Hesabı

HEPSİ ORJİNAL HEPSİ TEK PAKETTE XBOX LIVE 2020 18 AĞUSTOS A KADAR KONSOL 4 AYLIK KUTULU VE FATURALI RED DEAD REDEMTION 2 RED DEAD REDENTION 1 FALLOUT 76 FİFA 2019 Assassin's Creed® Origins Game Injustice™ 2 - Legendary Edition PES 2019 Planet of the Apes: Last Frontier Grand Theft Auto V...
  7. mei

Dell 7577 i7-7700HQ 16GB 1TB 256GB SSD 6GB GTX1060 15.6 IPS kullanan var mı ?

Dell Inspiron 7577 FB70D256F161C i7-7700HQ 16GB 1TB 256GB SSD 6GB GTX1060 15.6 IPS Bu modeli az önce aldım kullanan var mı ? Genel bir şikayet veya kronik sorunu var mı ? Paylaşacağınız bilgiler için şimdiden teşekkür ederim.
  8. mei

Apple'a iphone davası Türkiye ayağı

Şuan a kadar almış olduğum ve değiştirdiğim 6 adet iPhone için (faturalari) mevcut. Bu yavaşlatma olayından dava açacağım. Türkiye de bu davaya müdahil olmak isteyen iPhone kullanıcıları ve hukukçu arkadaşlarımız var ise bu başlık altında birleşip toplu olarak dava açalım. Amerika'da 1 trilyon $...
  9. mei

iPhone X Rusya Fiyatı

iPhone x Rusya Apple a fiyatları ile eklendi. iPhone x fiyatı bizim paramız ile 4850 TL. iPhone 8 plus 3950 TL Türkiye'ye benden selam olsun. Hanımın Rus olması ne güzel oldu.
  10. mei

Hangi modeli tercih edeceksiniz?

Fiyat, bütçeniz ve özelliklerine göre gerçek cevaplar vererek yanıtlayınız. --- Gönderi Güncellendi --- Ben şahsen 4799 civarı şuan ki ön sipariş rakamı ile 8plus düşünüyorum. Ama X in fiyatı 5299 civarı olur ise X kullanmak isterim. Bu rakamın üstüne de çıkamam açıkçası.
  11. mei

iPhone 8/X ön sipariş verecekler

Fiyatı ne olursa olsun, tanıtımdan sonra ön sipariş verecek SDN üyeleri kimler?
  12. mei

Yerli Proje İçin

Merhaba, Türkiye de olmayan gerçekten çok iyi tutacak bir projem var. Elbette bu projeyi yazan veya soran kimseye öyle hemen açamam. Eğer PHP veya .net yazılım dillerinden birini çok iyi derece de bilen proje geliştire bilecek. Küçük de olsa sermayesi olan TEK bir takım arkadaşı arıyorum. Bütçe...
  13. mei

HP OMEN 15-CE008NT oyuncu laptop'u

Kullanan var mı acaba? CPU : İ7 7700HQ 2.8GHZ Ram : 16GB 2400 mhz ddr4 HDD : 1TB + 128SSD Ekran : 15.6 İps mat Full Hd GPU : nVİDİA GTX-1050 Tİ 4GB İşletim sistemi: Windows 10 home Gece indirimi + HP para iadesi ile çok ucuza geliyor. Bayramdan sonra alacağım inşallah.
  14. mei

Mi Note 2 64 Gb Getirilir

27 ocakta geliyorum mi note 2 64 gb veya her hangi bir modelini isteyen varsa yazabilir. mi note 2 64 gb 2150 tl
  15. mei

Acil Porsche Cayenne 2005 'den anlayanlar

Kısmetse pazartesi günü aşağıda resimlerini eklediğim porche yi alacağım. Bugün hanımla gittik baktık pazartesi servis kontrolüne gideceğiz ama bu ne kasa vb genel olarak bilgisi olan var mı ? Porsche Cayenne 2005 model motor hacmi 4.5 benzinli
  16. mei

Lexus

Kazakistan da çok moda olan jeep ve arabalar. Türkiye pazarına da 3-4 ay önce girdiler. Lüks sınıf arabalar. Lexus Türkiye - Hibrit Arabalar - Hibrit Otomobiller - Lexus Araba
  17. mei

Windows makinamdan Linux sunucuya bağlanmam gerekiyor

Arkadaşlar windows makinamdan linux sunucuya bağlanmam gerekiyor. Linux u pek bilmediğim için beceremedim gnome xrdp falan buldum ama bir türlü doğru kuramadım. Acilen beni sunucuya bağlayabilecek var mı ? Linux üzerine siz gerekli ayarı yaparsanız bende vnc ile bağlanacağım açıkcası.
  18. mei

Iphone 6 Hakkında

İspanya dan şimdi hanım mesaj attı iphone 6 4.7" ve 5.5" olarak 2 versiyon ve renklerinde sunulacak. Hatta özel gold versiyonu ve iphone logosunun olduğu yerde elmaslarla kaplı bir modeli de olacak bu Türkiye de nerede tanıtılır veya tanıtılır mı bilmiyorum. Ebatları: 5.5" için 158x78x7.1mm...
  19. mei

Satılık Htc One M8 Türkiye Garantili 20 Günlük + Dotview Kılıf

Ürün 20 günlük hanım bugün yurt dışından gelirken telefon getirmiş kardeşime o da telefonunu 20 gün önce almıştı. Boşa çıkan telefonu satıp aldığı yere taksitini ödeyecek. Htc one m8 + dot view kılıf + kendi içerisinden çıkan kapak/kılıf 1900 TL (Gümüş Renk) fatura , kutu ve tğm aksesuarları...
  20. mei

Iphone eşleştirme problemi

Arkadaşlar dün ne yaptıysam facebook da bulunana tüm arkadaşlarım telefonun rehberine eklendi facebook profilleri ile bunu nasıl kaldırıp iptal edeceğim?
  21. mei

Iphone5 resim geldi!

İPHONE 5 hadi hayırlısı ben renklerine bittim
  22. mei

Markamixoutlet.com dan SDN ye özel %20 indirim kuponu

Levi's, Jack Jones , Vero Moda, Only gibi giyim markalarının ürünlerini satan MarkaMixOutlet SDN severler için özel %20 indirim tanımladı. Tğm kuponları burada veriyorum sizler veya sevdikleriniz kullanmak isterlerse dağıtabilirsiniz. İNDİRİM KUPON NO 20 % 54129640569 20 % 54180594654...
  23. mei

[Kampanya] Acronis® True Image™ Home 2012

Şuan'da 1 lisans parasına 2 lisans vermekte. 1 lisans $49.99Acronis true images ne derseniz-> buraya göz atabilirsiniz (mevcut versiyonun bundan daha yeni görsel ve işlemsel olarak) Kampanyası: $49.99 2nd copy FREE until Aug 22 Eğer almak isteyen varsa ben alabilirim 50$ ı ben öderim diğer...
  24. mei

Lenovo Y580 59-332594 Notebook

Lenovo Y580 59-332594 Notebook Özellikleri oldukça güzel özellikleri ve makul fiyatı olan bu laptop'u haftaya cuma almayı planlıyorum. Bu modelden kullanan kimse var mı ? Notebook Markası : Lenovo İşlemci Markası : Intel İşlemci Tipi : Intel Core i5 İşlemci Hızı : İ5-3210M - 2.5 GHz...
  25. mei

Kim daha Zeki (Oyun)

aşağıda verilen hesaplamayı SADECE KAFAMIZDAN YAPALIM, hesap makinesi ile yapmak isteyenlerde yapabilirler elbette :) Sadece sonucu yazın eğer doğru sonuç verebilen olursa bir müdden sonra söyleyeceğim ama doğruluğundan %100 emin olanlarda sadece hesap sonucunu yazsınlar bakalım kim ne kadar...
  26. mei

Football Manager 2013 Türkçe Olacak!

SI Games'in geliştirdiği Football Manager serisinin yeni halkası FM 2013, Türkçe olacak! Müjdeyi, oyunun yapımcısı Twitter'ından verdi! Türkiye saati ile dün akşam sularında Football Manager'ın yapımcısı Miles Jacobson, serinin ülkemizdeki müdavimlerini çok sevindirecek bir açıklama...
  27. mei

50GB Box.net hesabı dağıtımı

Merhaba, Sony Xperia S telefonum bana box.net den 50 gb lık hesap verdi ve ek olarak sanırım 10 kişiyide buna davet edebiliyorum. Sisteme kayıt olduğum email adresinden davet atabileceğim için yandex.com email kullananlar ve box.net den 50 gb alan istiyen varsa aşağıya email adreslerini...
  28. mei

HTC One X - Turkcell'e geliyor!!

Türkiye ilk benden duysun :) HTC One X 17 Nisan 'da Turkcell de satılmaya başlanacakmış. HTC’nin yeni akıllı telefon modellerinden olan HTC One X, 4 çekirdekli işlemci ve Android 4.0 ICS işletim sistemi ile Mobil Dünya Kongresi 2012′de duyurulmuştu. HTC’nin MWC 2012′de duyurduğu...
  29. mei

Looking for translators!

Hi Everyone, I need some help to translate match engine from English to Turkish. I will copy and paste text document here. If you are able to translate any of those words feel free to reply this topic. There is total 1615 row. {X} = team name {Y} = player name {Z} = player name "1","{x}...
  30. mei

Sen Kimsin!

oldukça komik ve eğlenceli bir film geliyor gibi. Tolga Çevik varsa işin içinde izlenir diyorum ;) Vizyon tarihi: 2 Mart 2012 http://www.youtube.com/watch?v=eYDXBrNSYVI Fragman'dan bazı replikler +Ne kadar kaldı kocanızdan? -40 milyon +TL? -Euro +Hadi lan öyle para mı...
  31. mei

Browser Tabanlı Savaş Oyunu

İngilizce olarak yeni çıktı daha önce almanca olarak oynanıyordu vakit geçirmek için güzel bir oyun. Sizde iş yerinde browser oyunları ile vakit geçiriyorsanız denemenizi tavsiye ederim Referanslı link: Kayıt için tıkla
  32. mei

TTNET A.Ş 'ye idari para cezası !!!

Abonelere ait kişisel bilgilerin gizliliğinin ve güvenliğinin sağlanmasını teminen gerekli tedbirleri almayarak kişisel verilerin 3. kişiler tarafından ele geçirilmesine imkan sağlaması nedeni ile, Telekomünikasyon Kurumu Tarafından İşletmecilere Uygulanacak İdari Para Cezaları ile Diğer...
  33. mei

Sony'nin bu tasarıma sahip olan serisi hangisi?

kendi sitesinden baktım bu resim var modellere baktım ama bu tasarımı göremedim. Bunun hangi seri olduğunu bilen var mı ? --- Mesaj Güncellendi --- buldum şimdi Z serisi :) --- Mesaj Güncellendi --- ufff 13" Z serisi hayallerim yıkıldı şuan :(
  34. mei

FB & GS Şike

GFB tweetinden alıntıdır
  35. mei

Nişanlanıyorum !

29 Ekim 2011 cumartesi günü nişanım olacak. Bir aksilik çıkmazsada 21 Ocak 2012 cumartesi günü de nikahım olacak. Darısı başınıza arkadaşlar. Tüm bu hazırlık aşamalarında gerçekten bu işlerin ne kadar zor ve eğlenceli olduğunu ilk defa yaşadım. Nişan sonrası bazı resimleri buradan paylaşacağım.
  36. mei

Turkcell Xperia Arc Hakkında !

Şimdi arkadaşlar kardeşime bugün gidip xperia arc alacağım benim hattım üzerinden. Telefonu aldıktan sonra kardeşime vereceğim ve o kendi hattını kullanacak bir problem olur mu ?
  37. mei

Online Futbol Manejerlik

Arkadaşlar oyunu 1 sezon oynadım henüz gerçekten çok keyifli oyun ve bir çok dilde mevcut. Oyunda hiç bir şekilde gerçek para harmanız gerekmiyor üstünlük sağlamak için bu tür oyunları sevenler varsa mutlaka denemelisiniz. Ekran görüntüleri ingilizce fakat siz türkçe oynatabilirsiniz. Kayıt için...
  38. mei

Vay gerizekalı vay!!

http://video.milliyet.com.tr/video-izle/Luks-motosikletiyle-rezil-oldu--MnMBqFGE5YmQ.html durup dururken az daha canından oluyormuş.
  39. mei

Günün Komik Fotoğrafları

---------- Post added at 11:25 ---------- Previous post was at 11:21 ---------- ---------- Post added at 11:29 ---------- Previous post was at 11:25 ----------
  40. mei

Komik Resimler

Pek beceremem bunları ama email ile yollamışlar bende oradan linkledim.
  41. mei

Çok güzel browser oyunu

http://play.cultures-online.gamigo.com Gayet güzek grafikleri var ve öyle direk adam basayım falan muhabbeti yok oyun çok yeni benim çok hoşuma gitti. Denemek isteyen olursa veya iş yerinde sıkılıp browser oyunlarına takılanlar için iyi bir alternatif.
  42. mei

Asus n53sn-sz002v ci7-2630qm 4gb 640gb 2gb vga w7p blu-ray 15.6 laptop

http://www.pcdepo.com/asus-n53sn-sz002v-ci7-2630qm-4gb-640gb-2gb-vga-w7p-blu-ray-15-6-laptop-urun5353.html Üstteki cihaz çok hoşuma gidiyor özellik olarak da ne ararsanız var açıkcası usb 3.0 dan tutunda Full HD LED (1920 x 1080 px), NVIDIA Ekran Kartı 2 GB Paylaşımsız, Blu-ray okuyucu +...
  43. mei

Süperonline sapıttı ! :D

Son 7 saatir bağlantı sorunu yaşıyordum sonunda inceden düzelme oldu ama adamlar abonelik paketini yanlış ayarlamışlar işte sonuç :dil: download 2 mbit upload 35mbit
  44. mei

LG Optimus Black P970 2 GB (Çıktı)

Mükemmel parlaklık, renk dolu fotoğraflar, tam kontrastlı ekran, enerji verimi... Tüm bunlar LG Optimus Black'te... En azından söylenen bu. Tüm bunların sadece pazarlama stratejisi mi yoksa gerçek mi olduğunu testimizde görebilirsiniz! Optimus Black NOVA teknolojisine sahip 4 inç'lik bir...
  45. mei

Jimmy Jum tekrar sahnede!

geçen gün oynanan Barcelona - Read Madrid Ş.L 2. yarısı başlamadan önce daha öncede futbol sahalarından alışkın olduğumuz ve en son erovizyon da kaçak sahneye çıkan jimmy Jump tekrar sahne aldı. ROnaldayo barcelona şapkası giydirmek isteyen Jimmy bunda başarısız oldu ama yine peşinden bir çok...
  46. mei

Bu nasıl bir çiçek ?

Öncelikle belirteyim komik mi, nereye açsam karar veremedim ama bana geldiğinde çok şaşırdım nasıl bir çiçek bu böyle. http://www.youtube.com/watch?v=k0H5UlnLsao&feature=player_embedded
  47. mei

ÖSYM'yi hacklediler!

ÖSYM'nin www. ösym.gov.tr internet sitesini, hackleyen Vedat Odabaşı isimli bir hacker, medya kuruluşlarına [email protected] isimli bir adresten bir mail göndererek, sistemden soru çalmanın pek de zor olmadığını ispatladığını iddia etti. Hacker, gönderdiği mailde ösym.gov.tr'nin...
  48. mei

F-Secure Internet Security 2011 (6 ay ücretsiz)

Facebook kampanyası http://www.facebook.com/pages/F-Secure/107471754306?sk=app_10467688569
  49. mei

Norton AV/IS 2012 BETA

Overview The Internet is a dangerous place, and cybercriminals are getting more creative in ways to target you and your invaluable personal information. Norton Internet Security 2012 provides our most powerful virus, online and PC...
  50. mei

Buyrun Size TTNET Farkı !!!

http://www.ttnet.com.tr/2011-bireysel-paket-duzenlemeleri Geçmiş olsun herkeze buyrun ttnet tarafından resmi sitelerinde yazılan gerçek fiyatlar. fiyat düşeceğine arttırılmış tavan yapmış paketler. http://img809.imageshack.us/img809/9110/91115594.png
  51. mei

Gaziantep'de olan var mı ?

arkadaşlar içimizde Gaziantep'de olan var mı ?
  52. mei

MSI N460GTX Hawk Talon Attack GTX460

1 ay önce aldığım MSI N460GTX Hawk kartımı kuzene satıp :) Bugün MSI N460GTX Hawk Talon Attack GTX460, PCI-E16 2.0, 1GB/256bit GDDR5, mini HDMI, 2xDVI Ekran kartı sipariş ettim. Başka kullanan var mı ?
  53. mei

Bir Antivirus/Internet Security Yazılımı Arıyorum ! [ÇÖZÜLDÜ]

SDN'de de zamanında görmüştüm şimdi adını hatırlamıyorum, fakat şöyle söyliyim belki hatırlıyan veya bilen çıkacaktır. 2 anviris motoru kullanıyor bunlardan birisi bitdefender diğerini tam hatırlamamakla beraber antivir olabilir. Böyle bir güvenlik yazılımını hatırlayan var mı ? ----------...
  54. mei

Hortumunu timsaha kaptırdı?

Güney Afrika’daki Kruger Doğal Parkı’nda yaşayan yavru fil, annesi ve kardeşlerinin yanından ayrılarak su içmeye giderken hortumunu timsaha kaptırdı. Yavru filin yardımına yetişen diğer filler çıkardıkları seslerle timsahı kaçırmayı başardı...
  55. mei

Yorumsuz !!

56. mei

Yabancı şarkılar bağlama eşliğinde (Yorumsuz)

http://www.facebook.com/video/video.php?v=105494612850980 video açık ama çıkmıyorsa http://www.facebook.com/video/video.php?v=105494612850980
  57. mei

SECTOR5 VIPER II EP 2x2GB DDR3-1600MHz, XMP, Cas8, 1.65V Low Voltage Bellek

Şu ram w7 pro'da bende 5.9 puan alıyor. Sizce az değil mi ? acaba bir yerde hata mı var ? PC yi 3-4 gün önce yeni toplayıp aldım. Ram puanı canımı sıktı biraz :) http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=2199
  58. mei

UPS Tavsiyesi

600W psum var hem bunu kaldırabilecek hemde benim için en önemlisi ve mümkünse modem i veya telefon hattını hangisini bağlıyorsak elektrik kesildiğinde internetin gitmemesini istiyorum. daha önce kullandığım bir UPS'de pc de sorun olmuyordu ama internet gidiyordu bunu sağlıyacak uygun bir UPS...
  59. mei

Yeni PC topluyorum !!

Arkadaşlar fikir ve yorumlarınızı bekliyorum max 2000 tl yi geçmemeli. İşlemci: AMD Phenom II X6 Six-Core 1055T 2.8GHz 6MB AM3 DETAY Anakart: GIGABYTE GA-880GA-UD3H AMD 880G DDR3 1866MHz Sata3 Usb3.0 Vga HDMI 16x AM3 DETAY RAM: PATRIOT EP Viper II Sector5 4GB (2x2GB) DDR3 1600MHz XMP 7-7-7-20...
  60. mei

Paypal Deneyimlilerine Bir Soru!.

şimdi paypaldan birisine ben birşey sattım birşey deidğim virtual item, bu şerefsiz aradan 4 gün geçince dispute açtı yani bugün paypaldan da ben parayı çekmeiştim duruyordu şimdi bu para bloklandı. bu şerefsize özellikle demiştim ki paypal ile parayı yollarken virtual itemi aldım teşekkür...
  61. mei

Asp.net hosting & uzaktan iis yonetimi

Special Offer --- $9.99 domain registration & transfer for June & July 2010. (com, net, org, biz, us) --- Comodo Positive SSL certificates free for one year with any domain registration or transfer. $34 Value --- .info registration from as low as $4.99 34$ değerinde comodo positive ssl...
  62. mei

Osman Pamukoğlu ve eşi kaza geçirdi

Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Genel Başkanı Osman Pamukoğlu'nun kullandığı otomobilin Yenicağ-Mengen kara yolunda menfeze düşmesi sonucu Pamukoğlu ve eşi yaralandı. Alınan bilgiye göre, Bolu'dan Zonguldak istikametine giden Osman Pamukoğlu idaresindeki 06 EE 08 plakalı otomobil...
  63. mei

İsrail yardım gemilerine saldırdı: 16 ölü, 30 yaralı (Gemilerden son görüntüler)

İsrail güçlerinin, "Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım" kampanyası kapsamında Gazze’ye insani yardım malzemesi götüren 6 gemilik filoya müdahale ettiği, ilk belirlemelere göre 2 kişinin öldüğü, yaklaşık 30 kişinin yaralandığı bildirildi. Yardım organizasyonunu düzenleyen İHH insani...
  64. mei

Eurovision yarı finalinde Manga göz doldurdu

Norveç'in başkenti Oslo'da yapılan 55. Eurovision Şarkı Yarışması'nın 2. yarı finalinde 17. sırada Türkiye'yi temsilen sahneye çıkan Manga, "We Could Be The Same" adlı parçasıyla finale yükseldi. Oslo'da yapılan 2. yarı finalde, finalde yarışmaya hak kazanan diğer ülkeler, Gürcistan...
  65. mei

bursa çocuğuyum ben +18

+18 *****************
  66. mei

G DATA TotalCare 2011 21.0.1.81 Beta

eni bir çag açılıyor: G Data TotalCare‘nin her zamanki gibi en yüksek düzeydeki güvenligi, en son teknolojiyle tam olarak hissediliyor. Kendi kendine ögrenen parmak izi ve beyaz liste, koruma test birincisine, hızı hiç kesilmeyen, tam PC performansı kazandırıyor. All in one...
  67. mei

Norton Internet Security 2011 18.0.0.42 Beta | 47.17 MB

Bilgisayar kullanırken kendinizi güvende hissediyorsunuz. Peki ya internete bağlanırken? Sizleri en son çıkan online tehditlere karşı sürekli olarak koruyacak güvenlik programını arıyorsanız, Norton Internet Security 2009 virüs, spyware (casus), worm (solucan), trojan (truva atı) ve...
  68. mei

Bir film arıyorum

filmin fragmanını internette izlemiştim belki bir kaç sene olmuştur şimdi filmden sahneyi yazınca kötü gelebilir ama gençlerin girdiği bunalımı ve depresyonu anlatan bir japon veya asya bölgesinin filmiydi. bir metro istasyonunda lisesi kız öğrenciler topluca metronun önüne atlayıp intihar...
  69. mei

Quad core 2,4 + lcd monitor

Arkadaşlar uygun bir yer bulamadım konu için hoşgörünüze sığınıyorum. pc özelikleri direk pc den alınmıştır: http://img696.imageshack.us/i/77425904.jpg/ http://img39.imageshack.us/i/34107183.png/ 2. hdd gözüken benim harici diskimdir. normalde 320 gb hdd ile gelmektedir. Ramlar kingston 800...
  70. mei

Samsung-r580-js02t

http://www.sanalmarketim.com/urun/4409e8ae289c96a0243bb492e3102884/SAMSUNG-R580-JS02TR-Core-i5-520M-2.40GHz-4GB-320GB-GT330M-15.6 Kullanan arkdaşımız var mı burada ? bunu almayı planlıyorum 1 hafta içerisinde. eğer bu laptopu kullanan varsa ve windows 7 sistem analizini koyar ve düşüncelerini...
  71. mei

Insan karisina bunu yapar mi

http://webvideohaber.hurriyet.medianova.tv/Komikler/berbat_koca_sakasi_flv.flv
  72. mei

Windows 7 Enterprise 90-day Trial

Windows 7 Enterprise 90-day Trial buyrun :)
  73. mei

.net hosting arayanlara

fiyatları bana çok uygun geldi başka bir forumda gezinirken buldum linki (dergi forumu) myPeer Hosting Providing Reliable Windows Hosting Worldwide birilerinin ihtiyacını görürse ne mutlu bana.
  74. mei

CA Internet Security 2009

CA Internet Security 2009 'u windows 7 üzerinde deneyen var mı arkadaşlar ? Çalışıyor mu ? bilgisi olan varsa çok sevinirim