Arama sonuçlarınız

1. xGuardian1903x

Yardım GTA 5 “Failed to save settings” hatası

GTA 5 story mod oynarken 2 adet mod kullanıyorum. Menyoo ve Rampage adında. Bu modlarda yaptığım hiçbir değişiklik kaydedilmiyor aynı şekilde oyunum da kaydedilmiyor. Bu tarz bir hata alıyorum. Nasıl düzeltebilirim? Şimdiden teşekkürler.
  2. xGuardian1903x

Yardım Minecraft girişte tepki vermiyor

Minecraft'a tıkladığımda tepki vermiyordu. Ben de sorunu çözmeye çalışır iken bir şey dikkatimi çekti. Görev yöneticisinde Java başlamıyordu. Sorun burada olabilir diye ben de Java'yı yeniden yükledim, etki etmedi. Sorunu mu nasıl çözerim? Ekran kartını güncelledim.
  3. xGuardian1903x

Yardım Yazılıma C# İle Başlamak Doğrumu?

Yazılıma C# İle Başlamak Doğrumu? Yazılıma başlamak istiyorum . Temel levelde bile bilsem --mesela platform oyunu-- bile yapabilsem --e okul -- tarzı bir uygulama yapabilsem ufaktan --web sitesi-- yapabilsem yeter. (Bunlar orta düzey galiba ama neyse)
  4. xGuardian1903x

Öneri Elektirikli-Şarzlı Terazi Önerisi

Anneannem şarzlı terazi istiyor galiba bahçede vs. kullanacak bütçeden emin değilim ama 300TL diyelim. 40 KG'ye kadar ölçüm yapabilsin yeter şimdiden teşekkürler.
  5. xGuardian1903x

Öneri Nasıldır Bu Ürün?

TX TXACNBRED 6 Led Fanlı USB 2.0 11"-17" Notebook Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 15.6 inç laptopum var Oyun İçin
  6. xGuardian1903x

Öneri 150 TL Bütçe İle Laptop Soğutucu

150 TL Bütçe İle Laptop Soğutucu 1628594785 Önerilerinizi beklemekteyim... 1628594946 Önerilerinizi bekliyorum...
  7. xGuardian1903x

Soru Laptopuma 500 Gb Sata 3 Ssd Önerisi

Laptopum 7.NESIL i5 işlemci Mx 920 ekran kartı 8 GB Rama sahip Anakartım SATA 3 ssd destekliyor Rahatlık için 500,480 GB Bütçe 550
  8. xGuardian1903x

Öneri Havuz/Deniz Gözlüğü Önerisi

Sitemin Havuzunda Kullanabileceğim Aynı Zamanda Göl de kullanabileceğim Prof. olmayan 60 tl yi aşmıyacak şekilde bi deniz gözlük önerisi istiyorum. Bildiğiniz Kaliteli Markalar Varsa Söylerseniz İyi Olur . 2 Şart Su Almaması Çok Önemli/Burunsuz olsa daha iyi olur Şu model gibi olsa ? Delta 8170...
  9. xGuardian1903x

Soru Şu an kullandığım Windows diskini SSD'ye nasıl geçirebilirim?

SSD ye Şuan Kullandığım Orijinal W10 u Kurabilirmiyim? SSD almayı düşünüyorum. İçine şuan kullandığım orjinal windowsu kurabilirmiyim yani internette dolaşan free w10 ları kurmak istemiyorum. ayrıca w10 u yeniden kuracağım için herşeyi yedeklemem lazım nasıl yedekliyebilirim?
  10. xGuardian1903x

Soru Notebook'uma Uyumlu SSD'i Nasıl bulurum?

---Notebook'uma Uyumlu SSD'i Nasıl bulurum? Oyunlarım çok kasıyor. Google'ın bile açılması 10 saniye sürüyor. Yani genel olarak diskimin yavaş olduğunu düşünüyorum (Sizce yavaş mı ? ST1000LM035-1RK172 ). Etkisi olacağını düşündüğüm için SSD almayı düşünüyorum (Etkisi Olur mu ?). Ama hangisi...
  11. xGuardian1903x

Soru Laptopuma ne olmuş olabilir?

Ne olduğunu bende bilmiyorum kurban bayramına köyümüze gitmiştik 20/30 Gün kaldık bu süre zarfında evde kimse yoktu yani bi laptopa el değmedi ama garip bir şekilde eve geldiğimde laptop bu haldeydi klavye tarafından göstermek isterdim ama açmaya korkuyorum çünkü açarken zorlanıyo.... Ne Olmuş...
  12. xGuardian1903x

Rehber Posta Kodu Nedir? İstanbul İlçe Posta Kodları Nelerdir? Bölgemizin Posta Kodunu Nasıl Bulabiliriz?

https://aklindangecenw.blogspot.com/ İlk bloğumda Posta Kodu Nedir? İstanbul İlçe Posta Kodları Nelerdir? Bölgemizin Posta Kodunu Nasıl Bulabiliriz? konusuna yer verdim. Yorumlarınızı Bloğumda Bekliyorum. (İlk Bloğum Hatalarımı Belirtebilirsiniz)
  13. xGuardian1903x

Şampiyon Kim? Belli Oldu...

Beşiktaş....
  14. xGuardian1903x

Epson L3151 Vs Hp Smart Tank 515

Epson L3151 vs HP Smart Tank 515 + Ları ve - leri nedir?
  15. xGuardian1903x

Hp Smart Tank 515 Benzeri Yazıcı

Hp Smart Tank 515 Yazıcısının Beğendim Fakat Fiyatı Biraz Pahalı. Bende Onun Özelliklerini Taşıyan Bi Yazıcı Almak İstiyorum. Hp Smart Tank 515 Yazcısına Benzer Yazıcı Önerilerinizi Bekliyorum...
  16. xGuardian1903x

Hp Smart Tank 515 Vs Epson L3151

(Evet.. Geçen Gün Sordum Cevap Vermediniz Canınız Sağolsun) Araştırmalarım Sonucunda Tanklı Bir Yazıcı Almaya Karar Verdim. Tanklı Yazıcılardan 2 Model Beğendim. Başka Modellerde Önerebilirsiniz. Asıl Konu; Hangisi? 1- Epson L3151 Hp Smart Tank 515 Hp Smart Tank 515 2- HP Smart Tank 515 HP Smart...
  17. xGuardian1903x

Kartuş Mu? Lazer Mi? Depolu Kartuş Gibi Birşey Vardı O Mu?

Bu Ürünler Hakkında Pek Bir Bilgim Yok. Yazıcı Satın Almak İstiyorum. Lazer mi Kartuş mu Hangisi Daha İyi? Ona Göre Bir Makina Önerirsiniz. Bütçem;1000 TL
  18. xGuardian1903x

Kartuşlu(?) Yazıcı Önerisi

Bu Ürünler Hakkında Pek Bir Bilgim Yok. Yazıcı Satın Almak İstiyorum. Lazer mi Kartuş mu Hangisi Daha İyi? Ona Göre Bir Makina Önerirsiniz. Bütçem;1000 TL 1620151712 Cevaplarınızı bekliyorum... 1620152837 Cevaplarınızı bekliyorum..
  19. xGuardian1903x

Minecraft Dünyamı Yanlışıkla Sildim Geri Almak İstiyorum...

5 6 Aydır Geliştiğim Minecraft Java Dünyamı Şu Saat İtibari İle Yanlışıkla Sildim Tluncher dan Oynuyorum Geri Getirmek İstiyorum Ne Yapmam Lazım
  20. xGuardian1903x

Nereye Gitmeliyim?

Merhaba Elimde Polygold Marka Bir Klavye Var. Cihazı 1 Ay Kullandım Ve Kablosunda Bir Sorun Oluştu. 2 Yıl Garantisi Var. Beylikdüzünde Yaşıyorum. En Yakın Yetkili Servis Nerededir?
  21. xGuardian1903x

(Merak Ettim)Bu Videonun Arka Fon Müziği Nedir?

Linkini Vereceğim Videodaki Arka Fon Müziği Hoşuma Gitti Adını Bilen Varmı?
  22. xGuardian1903x

Telefon Görüşmeleri İçin Kulaklık

Merhaba Arkadaşlar! Babam için bir kablosuz kulaklık arıyorum. İşi gereği telefon görüşmeleri ön planda olacak. Bütçe:250 TL yeterli galiba. İstediğim çok şey yok: -Mikrofonu iyi -Ses kalitesi iyi -Kulak içi -Tipi şu şekilde olsa iyi olur Önerilerinizi Bekliyorum... Dip Not:Telefonu İphone 6s
  23. xGuardian1903x

Işıklı Klavye ve Işıklı Mouse Önerisi

BU PARAYA BU KADAR ŞEY İSTENİR Mİ GİBİ MESAJLAR YAZMAYIN LÜTFEN! Işıklı Klavye ve Işıklı Mause Önerisi Arıyorum Bütçem:Klavye için 75 TL---Mouse için 75 TL Aslında mouse olarak istediğim şey tam olarak bu ama hangi marka alacağımı kestiremedim önerinizi bekliyorum. Klavye olarakta istediğim...
  24. xGuardian1903x

Game Power Bane Deneyimi Olan

100 TL Mause konusundan verilen öneriye göre gamepower bane akakçe - Google Alışveriş Buna baktım kullanıcı deneyimi olan var ise yazabilirmi? Başka öneriniz var ise şu konuya yazabilirsiniz. https://forum.shiftdelete.net/konular/max-100-tl-isikli-mouse-tavsiyesi.725663/#post-5741840
  25. xGuardian1903x

Max 100 TL Işıklı Mouse Tavsiyesi

Dediğim gibi ''100 TL Işıklı Mouse Tavsiyesi'' Işıklı olursa sevinirim. Kablolu veya Kablosuz sizin tercihiniz. Üzerinde öyle mermi tuşu felan olmasın(Eğer oyuncu mousesi önerirseniz diye söyledim). Ne için diye sorarsanız:Öğrenciyim ama oyunda oynuyorum istediğim şeyin kısa adı Işıklı Ofis Mausesi
  26. xGuardian1903x

Emilatör Önerisi

Sorum başlıktaki gibi içinde play store olursa iyi olur
  27. xGuardian1903x

Dark Mini Usb Kablosu

https://www.hepsiburada.com/dark-mini-usb-2-0-1-5m-sarj-ve-data-kablosu-ps3-kol-sarj-kablosu-dk-cb-usb2minil150-p-BS40086 Dark Mini Usb kablosu kullananlar varmı ? Önerir misiniz? Başka mini usb kablosu önerileriniz var mıdır? 1608220996 WD Nin Taşınabilir Diski için 1608221140 cevaplarınızı...
  28. xGuardian1903x

Hangisini Almalıyız?

Zamzung A51 M31 M31S M31 Prime Edition 4000 TL bütçe ile başka hangi Samsun telefonları önerirsiniz?
  29. xGuardian1903x

Oyun Önerisi

Sistem: Nvidia Geforce 920 MX İntel Core İ5 7. Nesil 8 GB Ram Zula Benzeri bir oyun önerisi arıyorum
  30. xGuardian1903x

Diskim Dolu Gözüküyor

Görev yöneticisine giriyorum Diske bakıyorum %75-%98 Aralığında çıkıyor Nedeni nedir ve çözümü nedir?
  31. xGuardian1903x

3 kişilik online oyun önerisi

Kardeşlerimle oynayacağım silahsız Yani sanki roblox full guys benzeri mobil oyun ÖNERİSİ OLAN
  32. xGuardian1903x

Reklam Gizleyici

Mesela ben forumda gezerken reklamları görmek istemiyorum Bildiğim kadarıyla bunun için ücretsiz siteler varmış NEDİR BU SİTELER?
  33. xGuardian1903x

Şaşırdım Kaldım!

Uzatmayacağım.. Bir bluestacks e gireyim dedim DÜŞÜK RAM! BİR BAKTIM Googel da CANVA EBA SDN AÇIK NEDEN BÖYLE?
  34. xGuardian1903x

İlk defa Afiş Yaptım

İLK DEFA bir afiş yaptım paint'den Tabiki amatör Zaten aile üyelerine göstermek için yaptım NASIL OLMUŞ?
  35. xGuardian1903x

PS 5 Fiyat

Bu fiyatlardan daha ucuzları yurt dışı garantili EN GÜVENLİ VE UCUZ PS İÇİN Hakkı Alkan
  36. xGuardian1903x

Ne Kadar Kullandım?

ayda ne kadar internet kullanıyorum öğrenmek istiyorum? turkcell superonline 1607011558 nerden öğrenebilirim,
  37. xGuardian1903x

İtiraf Et!!

Yalanları Söyleyemediklerini Utandıklarını İTİRAF ET!!!!!
  38. xGuardian1903x

Teknoloji, içinde yaşadığımız binaları nasıl değiştirecek?

Teknoloji, içinde yaşadığımız binaları nasıl değiştirecek? 23 Kasım 2020 Teknoloji ömrümüzü uzatacak, iş pazarını ciddi biçimde değiştirecek, ekosistemi ve sosyal hayatımızı etkileyecek. Uzayan ömür ve yaşlanan toplumlar çevremizdeki yapılaşmayı nasıl şekillendirecek? Gayrimenkul sektörü...
  39. xGuardian1903x

Yeni Edge

Selam yeni edge geleli çok oldu biliyorsunuz Gerçekten güzel olmuş ama choreme alışmışız edge kullanamıyoruz
  40. xGuardian1903x

=Daki Büyük Anlam (profil fotomdaki)

Gereksiz bir konu olabilir ama dikkatimi çeken birşey oldu; 1-IOS 2-ANDROİD 2 kitle BÜYÜK kitle vardır; 1-ANDROİDCİLER 2- IOSCULAR Ve ikisi hep kavga eder Birisi Ios der Birisi Android der SONUÇ;BU KAVGA HİÇ BİTMEZ
  41. xGuardian1903x

alt bar

Arkadaşlar selam bu gün googleyi açtım fakat alt bar yok diğer uygulamalarda böyle bir sorun yok ne yapmalıyım??
  42. xGuardian1903x

DDR Nedir?

Konuyu nereye açacağımı tam bilemedim ksr bakmayın SELAM, son zamnlarda DDR 2-3-4 gibi şeyler duymaya başladım DDR NEDİR?
  43. xGuardian1903x

Otonom silahli robotlar: Prometheus mu yoksa Frankenstein mi?

Otonom silahli robotlar: Prometheus mu yoksa Frankenstein mi? 14 Temmuz 2020 Yapay Zeka’yı dahi icat edebilen insanlık, henüz savaşsız bir dünya kurmayı beceremedi. Mars’ta tarım yapmanın yolları bulunmak üzere, fakat dünyadaki açlığı doyuramadık. ‘Nasıl savaşmayız’ın yolunu bulamadığımızdan...
  44. xGuardian1903x

FREE Logo Services

Selam bugün yeni bir site keşfettim : freelogoservices ÜCRETSİZ;Sitede ücretsiz isteğe bağlı ücretli logo yapabilirsiniz. ÇOK PRATİK;Bir logo yapımı 10 dk değil ÇOK SEÇENEK;Logo yapmak isterseniz 15'ten fazla tema var KOLAY;Hiç bilginiz olmasada profösyonel logo yapabilirsiniz...
  45. xGuardian1903x

İlk ‘yaşayan makine’: Kurbağa kök hücrelerinden robot üretildi 5 Ocak 2020

yaşayan makine: Kurbağa kök hücrelerinden robot üretildi 15 Ocak 2020 Dünyada daha önce olmayan yeni bir yaşam formu olduğu belirtilen "Xenobot" adlı robotlar, yaralarını kendileri iyileştiriyorlar ve canlı organizmalar gibi ölüyorlar. Bu robotların tıkanan damarların açılması, okyanusların...
  46. xGuardian1903x

ssd

SSD ne işe yarar??
  47. xGuardian1903x

BİTCOİN Madenciliği

En popüler dijital para olan bitcoine sahip olmanın kolay yolu işlem gördüğü bir borsadan satın almak. Daha zor ancak nispeten ucuz yolu ise bitcoin madenciliği yapmak. 2009’da piyasaya çıkan bitcoin modelinde kriptolanarak dijital evrene bırakılmış toplam 21 milyon bitcoin vardır. Para altın...
  48. xGuardian1903x

MOBİL Oyun önerisi

Mobilde grafikleri güzel saran ve yeni oyunlar arıyorum öneriniz varmı?? KLASİK OLMASIN PUGB FORTİNE COD. ......
  49. xGuardian1903x

Bim' e gelecek HP Gaming Laptop

HP Pavilion Gaming Laptop 6.999, TL Ürün Bilgileri • 16-A0000NT (1Y7D5EA) • Intel Core i5 10300H • 8GB DDR4 RAM • NVIDIA GeForce GTX1050 ekran kartı • 256GB SSD • 144Hz ekran hızı • Bu ürünün içerisinde Windows işletim sistemi bulunmamaktadır (FREEDOS) GAMİNG LAPTOp DEĞERLENDİRME: yeceğim...
  50. xGuardian1903x

ekran kartım kaç gb

GT920MX kaç gb ekran kartı
  51. xGuardian1903x

laptop ta ssd

lenovo ideapad 310 ssd yeri varmıdır ssd neye göre takılıyor yani ssd bilgisayarın hafızası ne kadarsa okadar mı takılıyor 8 gb ram geforce 920 mx intel core i5 etkisi olurmu
  52. xGuardian1903x

İphone Neden??

SİZ hangi iphone modelini kullanıyorsunuz ?? neden??
  53. xGuardian1903x

uğraş

Kendime bir uğraş eğlence hobi hedef vb vaktimi alıcak ama vaktimi alırken BEN BUNU YAPTIM!!!diyebileceğim birşey arıyorum tavsiyeleriniz
  54. xGuardian1903x

profile gıf yapma

gıf nasıl yapılır 1606127713 cevaplarınızı bekliyorum
  55. xGuardian1903x

fortress honk kong

Bu internet sitesinden hiç alışveriş yapmadım ilk önce bunu söyleyeyim.:grimacing: Siteye baktığınız zaman görürsünüz Honk Kong mağazası. Dolar,Hong Kong Doları,Çin Yuanı ve MOP (mop nerenin parası bilmiyorum yazarsanız sevinirim) ben alışveriş için değil,İphone 12'yi merak ettim onun için...
  56. xGuardian1903x

iPhone 12 Türkiye fiyatları açıklandı!

iPhone 12 Türkiye fiyatları açıklandı! Merakla beklenen iPhone 12 Türkiye fiyatları açıklandı. Bir süre önce tanıtılan ve gelişmiş özelliklere sahip olan model ailesi için fiyat beklentisi devam ediyordu. Yeni modeller için açıklanan fiyat bilgisi, beklendiği gibi kendisini gösterdi...
  57. xGuardian1903x

Xiaomi Mi Wifi Pro

internete faydası olurmu yorumlarınızı bekliyorum
  58. xGuardian1903x

Forum

Forumdaki ünvanlar nasılsın ilerliyor yani üyecikten başka bir şeye geçilebilirmi
  59. xGuardian1903x

Wifi sinyal arttırıcı

100 megabit İnternet alacam wifi sinyal arttırıcı öneriniz varmı 150 tl sınır xiaomi gibi bilinir olursa iyi olur
  60. xGuardian1903x

Kablonet kullanıcı deneyimi olan

Kablonet kullanıcı deneyimi olan varsa deneyimini paylaşabilirsiniz
  61. xGuardian1903x

Türknet kullanıcı deneyimi olan

Selam Türknete geçmeyi düşünüyorum kullanan varsa deneyimini yazabilirmiainiz ayrıca hangi modemi önerirsiniz
  62. xGuardian1903x

500-1000 TL telefon

arkadaşlar selam dedeme bir telefon alıcaz fakat 500-1000 hatta 1100 TL özelikleri yani ram işlemci felan önemli değil zaten dedem alo der fakat 2. el olmasın ha bu arada istediğim 2 özellik var görünüşü eski olmasın ve akıllı olsun
  63. xGuardian1903x

xbox series x

bugün xbox series x fiyatına baktım ve şaşırdımo_Oo_O:eek::eek: ben xbox series x değil ama xbox lar 1000 2000 civarı sanıyordum:rolleyes::rolleyes::rolleyes: taki bu güne kadar sizce bu fiyata değermi yani beklediğimden çok çıktı ps 4 almak daha mantıklı değilmi (bu arada alıcı değilim)
  64. xGuardian1903x

Tab s6 lite kılıf

Son zamanlarda hepsiburadadan 2400 tl ye tab s6 lite aldık fakat kılıf bulamadık yani internetteki kılıfların hiçbirinde kalem koyma yeri yok kalem koyma yeri olan ama yurt dışından gelmeyecek bir kılıf lazım sizin bulduğunuz bir kılıf varmı bu arad orjinal kılıfıda değerlendirebilirsiniz
  65. xGuardian1903x

TAB S6 Lite ekran bölme nasıl yapılır?

arkadaşlar merhaba bugün samsung tab s6 lite aldım bu cihazda ekranı bölme nasıl yapılır:cool::cool::cool:
  66. xGuardian1903x

Sizce ipad 8. nesile 4000 TL vermek mantıklı mı?

Air 3 önermeyin pahalı
  67. xGuardian1903x

ipad 8. nesil mi bu

https://www.apple.com/tr/ipad-10.2/
  68. xGuardian1903x

Smart View

merhaba samsung j7 prime telefonum var fakat smart viewi bulamıyorum internetteki bilgilere göre olması lazım bilgisi olan:rolleyes: