Arama sonuçlarınız

1. MSefaB

11.000 TL ile 2. el hangi iPhone alınabillir?

Merhaba arkadaşlar, elimde 11.000TL para var üniversiteye geçeceğim ve elimdeki telefon yavaşlamaya başladı o yüzden bu bütçede en iyi 2.el iPhone modelini arıyorum. Bu fiyat bandında iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 11, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone SE 2020 cihazları bulunmakta fakat tüm...
  2. MSefaB

Yardım Samsung S8 ile takas edilecek iphone modelleri ?

Öncelikle merhaba arkadaşlar bundan 1 yıl önce samsung s8 almıştım bayiden 2.el , fakat artık kullanmak istemiyorum biraz yavaşladı. İphone geçmek istiyorum üniversiteye de gideceğim için. Elimde 1000tl var cepte birikmiş param birde akıllı saatim var onu da 1900tl ye satarım yani 2900tl var...
  3. MSefaB

Soru Samsung Watch active 2 vs Oppo Watch 46mm

Arkadaşlar selam. 1300 TL gibi bir bütçem var ve 2.el temiz akıllı saat almak istiyorum son olarak bu ikisi arasında kaldım. Telefonum Samsung s8. Oppo Watch da Wear OS olduğu için çok güzel Google asistan daha çok uygulama yükleme vs. ama Watch active 2 de telefonumla uyumu daha iyi olur ve...
  4. MSefaB

Yardım Nasıl bir saat almalıyım

Arkadaşlar selam şimdi benim 2500 TL bütçem var saat almak istiyorum fakat nasıl bir saat alacağımı bilmiyorum. Spor yapan birisiyim fitness vs. arada koşuya çıkıyorum. Aslında aklımda Galaxy Watch 4 vardı alacaktım fakat vazgeçtim biraz daha düşüneyim dedim. Bazı arkadaşlar pil süresi az olduğu...
  5. MSefaB

Yardım 1800 TL bütçe ile akıllı saat önerisi

Öncelikle selam arkadaşlar 1700 1800 TL gibi bir bütçem var. Akıllı saat almak istiyorum. Spor yapan birisiyim. Özellikle kare veya dikdörtgen bir saat istiyorum. Zaten biraz araştırdım ikisinin de benzer özellikleri çok fakat Oppo Watch uygulama vs yüklenebiliyor Google asistan falan var ve...
  6. MSefaB

Öneri 400 tl bütçe için kulaklık önerisi

Arkadaşlar selam 400 TL bütçem var. Kulak üstü ve kulak ici arasinda gidip geliyorum. Spora yazilacagim ayni zamanda. Aklimda 2. El bir JBL T500 var. Arkadasimda var kafasi biraz buyuk neredeyse 2 yıldır kullaniyor ve ben takinca en kucukte bile sallaniyor egilirken vs. dusuyor. Ayrica sporda...
  7. MSefaB

Yardım 18 yaş altında kripto para alabilir miyim?

Arkadaşlar selam öncelikle 17 yaşındayım ve kripta para almak istiyorum fakat 18 yaşın altındayım. Ve 18 yaşın altında işlem alan Þürkiye de herhangi bir site yok. Ablam ya da abim yok . Annem veya babamın adına açsam ileriki zamanlarda vergi haciz veya banka ile görüşürlerken kredi vs.çekerken...
  8. MSefaB

Soru Samsung s8 e rom atmak ?

Arkadaşlar samsung s8 cihazıma one ui 2.0 yüklemek istiyorum fakat rom atmam gerekiyor galiba nasıl yapabilirim videlarını izledim rom işlemi bittikten sonra magisk diye bir şey yapıyor onu yapmasam olur mu ? Ayrıca şebeke sorunu olur mu ? Telefon yurt içi. Bahesttiğim video: Herhangi bir...
  9. MSefaB

2000TL'ye 0 telefon önerisi

Arkadaşlar selam 2000TL'ye 0 bir telefon almak istiyoruz ne önerirsiniz? Telefonda sadece Instagram'da takılırım öyle çok fotoğraf çekmem ama çektiğim zamanda güzel çeksin bataryası öyle mükemmel olmasına gerek yok 1 günü çıkarsın yeter aklımda Xiaomi Mi 8 SE var önerilerinizi bekliyorum.
  10. MSefaB

2000tl ye sadece arka camı değişmiş samsung s9 plus alınır mı ?

Arkadaşlar 2000tl ye buldum s9 plus keyif olarak arka camı değiştirmiş. Alınır mı sıkıntı olur mu?
  11. MSefaB

iPhone 6s mi, Samsung S8 mi?

Arkadaşlar selam şu an 1700 - 1600 tl gibi bir bütçeyle 2.el samsung s8 ve iphone 6s buldum iphone 7 bulamadım çünkü hepsi 2000 bin tlnin üstünde. Eğer iphone 6s alırsam ios 15 almayacak galiba samsung s8 de bu yıl güncelleme almayacak hangisini alırsam beni daha uzun götürür ve hızı stabil bir...
  12. MSefaB

Soru 1750TL ye 2.el iphone 7 ?

Arkadaşlar selam 2.el 1750 tl ye iphone buldum normal fiyatı 2000di pazarlıkla çektim tek sıkıntısı ekranında çizik varmış çok inceymiş fotoğrafta bile belli olmuyor. Bozuk para ya da anahtar çizmiş ama derin değil görünmeyecek kadar ince. Almalı mıyım ? İlerde sıkıntı olmaz değil mi ? Eğer bunu...
  13. MSefaB

Yardım 2.el İPhone alırken dikkat edilmesi gerekenler.

Arkadaşlar selam ilk defa 2.el telefon alacağım ve İPhone 6s olucak. Ben bir kaç not çıkardım: IMEI e devletten sorgula İcolud Kutu ve fatura kağıdı üzerinde ki Imei numarası ile cihaz içerisinde *06# ile öğrendiğiniz numaranın aynı olmasına özen gösterin Wifi kontrol et Bluetooht kontrol...
  14. MSefaB

1500tl civarı telefon önerisi

Arkadaşlar selam babama sordum ve anca 1500tl lik telefon alabiliriz dedi aklımda iphone 6s 32gb olan model var 2.el olur 0 olur fark etmez ama 2.el olursa daha güzel olur. Önemli olan beni uzun götürmesi çok oyun oynamam müzik dinlerim ve instagramda gezerim önerilernizi bekliyorum.
  15. MSefaB

2100tl'ye 2. el telefon önerisi

Arkadaşlar selam 2000tl civarı 2.el telefon almak istiyorum. Çok araştırdım şu an samsung s8 s8+ zorlarsan s9 ve iphone 7 var. Açıkçası iphone 7 almak istiyorum büyük ihtimalle iphone 6 lar ios 15 ile veda ediyor iphone 7 ise ios 16 alır ama bu demek değil ki hiç kullanılmayacak. ios 16 alırsan...
  16. MSefaB

Iphone 6S Vs Samsung S8 ,S7 Edge

Arkadaşlar bütçem 1500 tl 2.el olarak beni uzun süre götürebilecek bir telefon arıyorum bu 2si kafama yattı fakat hangisi daha uzun götürür karar veremdim hangisi daha iyi hangisini alırsam pişman olmam açıkçası gönlüm iphone 6s den yana iphone kullanmayı çok istiyorum eski bir telefon olmasına...
  17. MSefaB

2021 Yilinda Iphone 6S Alinir Mi ?

Arkadaslar selam gecenlerde iphone 7 icin acmistim fakat butcemiz 1000 - 1300 tl civarina dustu. Beni sadece 2 yil gotrse yeter oyun oynamiyorum instagramda az geziyorum muzim dinliyorum ve fotograf cekmiyorum. Ayrica iphone kullanmayi cok istiyorum almali miyim ? 2 - 3 yil gotur mü ?
  18. MSefaB

2021 Yılında İphone 7 Almak ?

Arkadaşlar selam babam emekli oldu ve telefon alacağız bana 3yıl önce bozulmuştu daha alamadık bu sene kısmetse alacağız içimde hep iphone kullanma isteği var bence çok akıcı sade ve minimal ben görünüş olsun diğer özellikler olsun çok seviyorum 2.el iphone 7 çok temiz bir sürü var 2000tl...
  19. MSefaB

Earpodsumu Valorantta Mikrofon Olarak Kulanamıyorum.

Arkadaşlar normalde hoparlör var ben arkadaşlarla konuşmak için earpodsumu bağladım tüm ayarları yapmama rağmen sesim gitmiyor . Nasıl yapacağım ?
  20. MSefaB

iTunesdeki müzikleri pc ye aktarma ?

Arkadaşlar ipodum var pc ye bağladım içindeki müzikleri itünesden görüyorum ama pc değiştiği için masaüstündeki müzikler onda kaldı ben bu iTunes deki müzikleri masaüstüne nasıl aktaracağım ?
  21. MSefaB

Windows 10'um orjinal mi ?

Arkadaşlar bilgisayarım anakratı bozuldu bilgisayarcıya gittik aradan uzun süreler geçti hem işlemci hem de yeni anakart aldık bilgisayarcı format atıp winows 10 yüklemiş fakat orjinalliğini sorgulattığımda windows toplu etkinleştirme şu şu tarihte sona erecek diyor ne yapacağım ? Orjinal değil...
  22. MSefaB

Xpg 8 gb 3000 Mhz DDR4 CL16 vs Hyperx Fury 8 gb 3200 MHZ CL16 ? Hangisi

İki tane ram arasında kaldım sizce hangisi ? 2.el Hyperx fury olan vatandan 2. ayın 25 inde alınmış garantili soğutuculu 250 tl, xpg ise o da soğutuculu 260 tl görünüşü çok güzel . Hangisi ?
  23. MSefaB

Sd karttaki fotoğrafları pc ye atamıyorum ?

Arkadaşlar fotoğraf makinemizin sd kartını çıkarttım bilgisayarımda sd kart yeri nerede bilmiyorum yapamadım yani annemin eski telefonundaki sd kartı çıkarıp fotoğraf makinesinin sd kartını koydum telefondan eski foroğraflar görünüyor sonra ftp serveri ile pcme atmak istedim fakat sd karttaki...
  24. MSefaB

Amazon.de den alacağım ürün kargo sorunu ?

Arkadaşlar amazon.de den ürün alacağım yaklaşık 85 euro fakat ups ile gönderirlerse ben biraz merkezden uzak olduğum için ups buraya dağıtıma çıkmıyor ve merkez de uzak . Bu ürün benim elime nasıl geçecek illaki merkeze mi gitmem gerekiyor ?
  25. MSefaB

Bilgisayardaki müzikleri telefona nasıl gondereceğim ? (Kablosuz)

Arkadaşlar bilgisayardaki muzikleri telefona kablosuz bir şekilde nasıl aktaracağım ? Kablo denedim bilgisayarda gozükmuyor. Airdroid diye bir uyuglama denedim 100 şarkı var o da çok geç aktarıyor ne yapacağım ?
  26. MSefaB

Klasik saat hakkında bilgisi olan var mı ?

Arkadaslar kalsik saat alacağım . Nelere dikkat etmeliyim ? Ayrıca kuvars saat varmis , mekanik saat varmis hangisi ? Yani bilgisi olan varsa bilgilendirirse çok sevinirim .
  27. MSefaB

Asus ROG Strix Z270F Bu Anakarta İNTEL i5-4690k Bu İşlemci olur mu ?

Arkadaşlar asus rog strix z270f gaming lga 1151 anakaratını ve intel i5 4690k işkemci almak istiyorum ayrı ayrı, fakat birbirlerine uyar mı bir sorun çıkar mı ? 1611240787 Bilgisi olan varsa yazarsa çok sevinirim.
  28. MSefaB

Atm Papara Kartımı Yuttu .

Arkadaşlar para yatirmak icin gittim ve atm kartimi geri vermedi ne yapacagim.
  29. MSefaB

Huawei watch gt 2 alınır mı ?

Arkadaşlar 2021 yılı oldu huawei watch gt 2 alsam mı şimdi alırım güzel bir akıllı saat çikar pişman olmak istemiyorum. Ne yapmalıyım tavsitlyenizi bekliyorum.
  30. MSefaB

Arkadaşlar 400 tl bandında mı bluetooht kulaklık almalıyım yoksa +300 tl verip 700 tllik mi almalıyım?

Arkadaşlar 400 TL ile birkaç bluetooht kulaklık var fakat tasarımıni çok ama çok beğendiğim 700 TL lik olanımı almalıyım ? Aradaki 300 TL farka değermi ? 400 TL civarı : https://www.hepsiburada.com/hakii-t...anc---siyah-p-HBV000013P0WI?magaza=cynbilisim...
  31. MSefaB

700 Tl Bandında Bluetooth kulaklık Önerisi

Selam arkadaşlar bluetooth kulaklık önerisi yapar mısınız ? Gürültü engelleyici olsun. Kulak içi olursa da sevinirim. Önerileriniz bekliyorum.
  32. MSefaB

E-Sim kullanıma sunuldu mu ?

arkadaşlar haber gördumde kullanım sunuldu mu akıllı saatlerde felan kullanabilecek miyiz nasıl kullanacağız
  33. MSefaB

Samsung gear fit 2 alınır mı ?

Sizce alınır mı şu an satılmıyor ama dolap uygulamasında baktım kutusu açılmamış var . Ya da galaxy fit 2 mi alayım ? 1608816213 ????
  34. MSefaB

fitbit akıllı saatlerde türkçe dil destegi var mi ?

Var mı bilgisi olan dil desteği olmasa bile alınır mı ?
  35. MSefaB

Bu işlemci iyi mi ?

intel pentium 4 524 sl9ca malay 3.06ghz 1m 533 04a bu işlemci güzel mi nasıl ?
  36. MSefaB

e Sim ne zaman geliyor ?

Arkadaslar merhaba e sim desteği ne zaman gelir ? Akıllı ssatlerde kullanılabilicek miyiz ? ( uygun konu bulamadım o yüzden konu dışı yaptım) 1608663651 Ya bende mi sıkintı var niye kimse cevap vermiyo son 2 konumda cevap veren yok bendemi sıkıntı var anlamadim ilginizimi çekmiyo . 1608663864...
  37. MSefaB

xiaomi mi watch ne zaman Türkiye'ye gelir ?

Ne zaman gelir ? Fiyatı ne kadar olur ?
  38. MSefaB

Maks. 1900 tl 2. el telefon önerisi

arkadaşlar maks 1900 tl 2. el telefon önerir misiniz. Lütfen 0 telefon önermeyin 2.el güzel bir telefon.
  39. MSefaB

Doğru bir karar mı ?

Bütçem yaklaşık 2000 tl ve telefonum yok. Akıllı saat almak istiyorum oppo watch ve huawei watch fit arasında kaldım oppo watch alırsam 3 4 yıl kullanırım . Huawei watch fit alırsam da 1 2 yıl kullanır geri satarım ve akıllı saate geçerim. Ne zaman telefon alıcağım derseniz de 2 yıl içinde bir...
  40. MSefaB

Akıllı Saat önerisi (yarın alacak) (arkadaşım için)

Arkadaşlar selam arkadaşım akıllı saat almaya karar verdi . Bütçesi max 1500 tl biraz aşabilir ama çok aşmasın özellikle dikdörtgen ya da kare olmasini istiyor yuvarlak istemiyor. Yarın gün içinde alıcak önerilerinizi bekliyorum. (telefonu android) 1606932418 @Umut Çelik
  41. MSefaB

Xiaomi mi band 5 vs Samsung galaxy fit 2

Selamlar arkadaşlar akıllı saat alacaktim fakat vazgeçtim ve akıllı bileklik alacağım fakat ne alsam bilemedim epeye baktim videolar izledim ve hala karar vermedim sizce hangisini almaliyim Mi band 5 mi samsung fit 2 mi ?
  42. MSefaB

Yazılım için doğru bir karar atıyor muyum ?

Selam arkadaşlar yazılım öğrenmek çok çok istiyorum fakat bilgisayarım olsun diğer şartlar vs. olsun bir türlü olmuyor. 17 yaşındayım Lise 3'üm bilgisayarım hiç iyi değil sadece cs 1.6 oynayabiliyorum. Ayrıca yazıhanemiz olduğu için içinde programlar var ve yazıcıya felan bağlı kısaca çok kötü...
  43. MSefaB

Apple watch almak mantıklı mı ?

Selam arkadaşlar telefonum henüz yok babamınkini kullanıyorum samsung 2.el apple watch almak istiyorum 1 2 sene sonrada telefon alırım ama andorid mi olur ios mu olur onu tam bilemiyorum. eğer apple watch series 2 ya da 3 alırsam android telefonlarla iyi çalışır mı ? Birde bu akıllı saatler beni...
  44. MSefaB

Akıllı Saat Önerisi

Selam arkadaşlar şu sıralar para biriktiriyorum 2 3 ay oldu 4 ay sonra da akıllı saat almak istiyorum max 1500 tl olursa güzel biraz araştırdır ve 2 seçenek arasında kaldım birisi Samsung Galaxy Watch Active 2 diğeri ise Huawei Watch GT 2 fiyatları yakın çok arada kaldım. Samsung Galaxy Watch...
  45. MSefaB

Mi Band 5 Vs Samsung Fit 2

Arkadaşlar ikisi arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım? Hangisini almak daha mantıklı ?
  46. MSefaB

Max 6000 tl Laptop önerisi

Selam arkadaşlar 11. sınıfım yazılımla uğraşmak için laptop almak istiyorum biraz da oyun oynarım 6000 tl yi aşmazsa sevinirim.
  47. MSefaB

Minecraft hakkında bilgi verir misiniz yardıma ihtiyacım var ?

Selam arkadaşlar ben internet cafe de minecraft oynamak istiyorum ama skywars , bedwars gibi ben nasıl onyacağım kendi hesabıma mı giriş yapmam gerek minecraft sitesinden üye oldum. ama nasıl minecrafta gireceğimi bilmiyorum yani illa satın almam mı gerekiyor tam anlamadım ?
  48. MSefaB

Selam arakadaşlar bu oyuna benzer oyun var mı ??

Selam arkadaşlar geçen tamer yeşildağnın attığı bir video vardı Call Of Duty : Clod War oyunu bu oyun 13 kasımda çıkacakmış . Ben bu oyuna benzer oyun arıyorum artık fps mi nasıl deniyor bilmiyorum. Pc den oynayacağım ama hikayeli olmasın fps oyunu olsun. Varsa buna benzer oyunlar söylerseniz...
  49. MSefaB

Sa arkadaşlar yeni oyuna başlayacağım ama nick lazım ??

Arkadaşlar selam yeni oyuna başlayacağım valorant aslında 1 2 el atma şansım oldu nick önderir misiniz? Çok uzun olmasın . :D
  50. MSefaB

Dolandırıldım

Arkadaşlar oyun hesabı alcaktım 300 tl ye adama güvendim ininal karttan ininal karta gönderdim sonra dam yok oldu ortdana paramı nasıl geri alacağım bilen var mı instagramdan konuştum bir de adamla :(((
  51. MSefaB

İndirmek istediğim videolar neden yavaş iniyor ?

Selam arkadaşlar video indirmek istiyorum fakat 15 mb lik videoyu 10 15 dk arası indiriyor eskiden böyle değildi ne yapmam gerekiyor
  52. MSefaB

Arkadaşlar kilo verebilmem için sizin kulandığınız ve sonuç aldığınız program var mı ??

Konu açık arkadaşlar kilo vermem gerekiyor ve sizin kullandığınız sonuç aldığınız yaralı bir program var mı
  53. MSefaB

Ürünün kodu var ama internette ürünü bulamıyorum !!

Arkadaşlar bir tane nike çanta beğendim 2.el çok güzel duruyor fakat ürünün etiketinin fotosunu da koymuş kodu yazdığım zaman çıkmıyor ama çok kaliteli korumalı falan laptop koruma yeri var plastikten ama kodu yazınca çıkmıyor biryerden duymuş gibiydim bir site var kodu yazıyosun ürün çıkıyor...
  54. MSefaB

Laptop Önerisi

Merhaba arkadaşlar ben 11 . sınıfım laptop almayı düşünüyorum sadece lol ve minecraft oynuyorum. Bir de fotomontaj yapıcağım sizce nasıl bir laptop almalıyım ya da bilgisayar mı dizsem tavsiyeleriniz bekliyorum. Edit: Macbook lar nasıl ? alınır mı ?
  55. MSefaB

Nasıl E sporcu olunur ?

Arkadaşlar lol de esporcu isteğim var fakat ingilizcem yeterli değil türkiye takımlarında oynamak istiyorum hangi serverda oynamlıyım tr de mi west de mi ?
  56. MSefaB

Sistemim Minecraft Kaldırır Mı ?

Selam arkadaşlar minecraft almayı düşünüyorum fakat sistemim kaldırır mı ? İntel pentium dual core 2.93 ghz 2.50 gb ram 32 bit intel 82945g express chipset family (ekran)
  57. MSefaB

Parfüm ya da deodrant önerisin ?

selam arkadaşlar parfüm ya da deodrant önerir misiniz bir de ben koku için istiyorum parfüm mü almalıyım deodrant mı ne almalıyım
  58. MSefaB

Bionluk tan para kazanma ?

Arkadaşlar bionluk diye bir site buldum burada işte fotoğraflarını arka planını yok edebilyosun logo tasarlayabiliyosunuz. Bende fotoğraflarını arka planını yok diye bir yazı koymak istiyorum para karşılığı yapabiliyorum 10-20-30-40-50 tl gibi bu civarlarda ama yazı koymak için 10 tl vermen...
  59. MSefaB

Yazılımcı Olmak İstiyorum Fakat Hiçbir Şey Bilmiyorum !!

Selam arkadaşlar ben 16 yaşındayım yazılımcı olmak istiyorum bilgisayarım kötü ne yapmam gerekiyor konuyla alakalı hiçbir fikrim yok oyun mu çıkarıcam grafik tasarımcısımı onlarıda anlamıyorum yardım edin nasıl para kazanılıyo hangi bölümü okumalıyım üniversite de yardım eder misiniz arkadaşlar ?
  60. MSefaB

LOL TR VS EUW

Selam arkadaşlar ana hesabımı 6 ay önce weste geçirmiştim. Lig olarak gümüş üm fakat arkadaşlarımın hepsi tr de olduğu için onlarla birlikte giremiyorum. Sizce ne yapmalıyım TR çok mu kötü yoksa EUW kalmalı mıyım ?
  61. MSefaB

Selam Arkadaşlar Sizce Bu Lol Hesabı Ne kadar ?

Selam arkadaşlar dün birtane çar ile konu açmıştım fakat diğer çarlarıda satıp para biriktirmeye karar verdim . Bu çarlar ne kadar eder sizin tahmininizce ?? 1: 30 tane şampiyon 67K Yasuo 35K Zed 7 kostüm 44 level ( unranked ) TR Çarı. 2: 7 tane şampiyon 25K lee sin 3 kostüm 21 level (...
  62. MSefaB

LOL Hesabımın Değeri ?

Selam arkadaşlar 3 yıldır kastığım hesabımı satmaya karar verdim sizce ne kadar eder. 83 Level ( Bronz 4 ) 82 Tane Hero ( 37 K jhin 34K jinx 25k kha 24k vayne ) 69 Tane Kostüm 2 Ebedi ( miss fortune ve lux ) 2 İhtişamlı ( annie 10.yıl ve kda prestij evelyn ) 10 Efsanevi 29 Destansı 18...
  63. MSefaB

Video Düzenleme İçini Program Önerisi

Arkadaşlar bilgisayarım çök kötü 2.50 gb ram var bilgisayarı yormayan bir editleme programı önerir misiniz ? (her yere baktım indirdiklerimin hiçbirini kaldırmıyor)
  64. MSefaB

Ayakkabı Önerisi

Selam arkadaşlar yazın çalışıp biriktirdiğim parayla 2 tane ayakkabı alasım var ya da 1 tane fark etmez fiyatına bağlı. 1. si : https://www.modacruz.com/gumus-nike-spor-ayakkabi-ayakkabi_16084284 2.si: https://www.gardrops.com/kadin/ayakkabi/under-5ef8fa9b7f313 3.sü...
  65. MSefaB

Sevdiğini Rüyanda Görmek ?

Arkadaşlar selam ben son 2 3 gün içinde taa 8. sınıfdan beri sevdiğim birini görüyorum o beni seviyor mu bilmiyorum fakat son günlerde daha sık rüyamda görmeye başladım eskiden görüyordum fakat bu kadar çok sık değil . Sizce bu neyin ifadesi olabilir. (11. SINIFIM)
  66. MSefaB

Arkadaşlar Telefonla İlgili Konu Değil Ama bir bakar mısınız ??

Bugün çok konu açtım farkındayım fakat ben paramı saydım 15 gün falan çalıştım 1600 tl biriktirmişim ne yapsam Babamla konuşup babamda biraz para ekleyip telefon mu alalım Yoksa ben kendi paramla Bisiklet mi alsam 11. sınıfa geçtim Okul ile ev arası 20 km okul 8 de başlıyor bende 5.30 6 gibi...
  67. MSefaB

3 Telefon Arasında Kaldım Kesin Hangisini Alın derseniz onu alıcağım !!

Arkadaşlar Redmi note 9 pro vs realme 6 sıfır alabilirim fakat samsung s9 plus gördüm o da 2. el 2800tl ye ne almalıyım ??
  68. MSefaB

Oppo Reno 2z vs Redmi Note 9 Pro

Konu Gayet açık Hangisi ??
  69. MSefaB

Selam Arkadaşlar Açılamada Yazdığım Telefonlar Arasında Kaldım

Arkadaşlar ben biraz baktım ve 2. el olarak 1. İphone 7 Plus 2. Realme X2 3. Oppo Reno 2Z 4. Samsun Galaxy S9 PLUS 5. Redmi Note 9 Pro ( SIFIR ) 6. Realme 6 ( SIFIR ) Sizce hangisini almalıyım ??
  70. MSefaB

Video editleyeceğim 32 Bit Ücretsiz Program ??

Selam arkadaşlar başlıktaki gibi video editleyeceğim 32 bit ücretsiz program ??
  71. MSefaB

1500 tl ile ne alabilirim ??

Arkadaşlar 1500 tl bütçem sizce laptop telefon vs ne alabilirim ??? 2. el sıfır farketmez
  72. MSefaB

Laptop Önerisi

Selam arkadaşlar dünde konu açmıştım fakat daha fazla araştırıp birkaç tane daha laptop buldum. 1.si : https://www.letgo.com/tr-tr/i/samsung-i5-islemci-8-gb-ram-laptop_71a44ba9-6a89-4758-bab5-2c771a5156ad Samsung i5 3210M 2.50 GHz hızında. 8 GB RAM 120 GB SSD 1 GB harici ekran kartı ( AMD...
  73. MSefaB

2 Laptop Arasında Kaldım

Arkadaşlar 3 laptop arasında kaldım hanigisini almalıyım ? ( Lol oynarım bide ders çalışmak için ) 1: Intel Core i7-3632QM ( PassMark - Intel Core i7-3632QM @ 2.20GHz - Price performance comparison ) 16 GB ram 2 GB ekran kartı (modelini sordum daha cevap vermedi) Yanında Logitech...
  74. MSefaB

11. Sınıfa Geçtim Tavsiyelerinizi Bekliyorum !!!

Arkadaşlar 11. sınıfa geçtim bana vereceğiniz tüyolar , öneriler nelerdir ? (Sayısal Bölüm) Sınavlara Nasıl Çalışmalıyım ? Hangi Yayinevini almalıyım ? Özel Ders mi almalıyım Dershaneye mi gitmeliyim ? Eğer özel ders alıcaksam hangi derslerden almalıyım ? Deneme çözmeye ne zaman başlamalıyım ...
  75. MSefaB

Selam arkadaşlar 11. Sınıfa geçiyorum sizce ne almalıyım ??

Arkadaşlar 11. sınıfa geçiyorum sayısal seçtim sizce ne almalıyım telefon mu laptop mu almalıyım ??? Bütçe Maks : 3000
  76. MSefaB

Neden Başka site açılıyor ?

Arkadaşlar örnek veriyorum oyunda destek ekibine ulaş dediği zaman link geliyor ona basıyorum chrome da açılmasını istiyorum fakat explorer da açılıyor onu nasıl düzeltebilirim ?
  77. MSefaB

10 Cevherle Ne Almalıyım ?

Arkadaşlar 10 cevher biriktirdim sizce hangi hextech kostümünü almalıyım ?? Jung ve Solo mainim
  78. MSefaB

Yone Çıkmadı ?

Selam arkadaşlar yone normalde 05.08 de çıkması gerekiyordu fakat 06.08 yazıyor lol giriş ekranında bugün 06.08 daha çıkmadı. Gün içinde çıkar mı ? Şampiyonu çok merak ediyorum Lillia oynadım ve mainledim neredeyse arada bi feedliyom ama daha öğrenecek çok şeyim var.
  79. MSefaB

Yeni Bisiklet Markaları Buldum Nasıl İyi mi?

Selam arkadaşlar geçen konu açmıştım fakat araştırıp daha değişik markalar buldum. https://www.gittigidiyor.com/spor-outdoor/vertech-aurora-hd-27-5-jant-27-vi-tes-hi-droli-k-di-sk-profesyonel-bi-si-klet_pdp_521051105 https://www.deltabisiklet.com/urun/geotech-mpde-3-27-5-dag-bisikleti-2019...
  80. MSefaB

Hidrolik Fren Vs Mekanik Fren

Selam arkadaşlar konu açık HİDROLİK FREN Mİ MEKANİK FREN Mİ Arasındaki farklar neler ?
  81. MSefaB

Selamlar 2 Bisiklet arasında kaldım Yardımcı olur musunuz?

https://www.decathlon.com.tr/st-520-bisiklet-275-id_8583819.html https://carrarobisiklet.com/dag-bisikletleri/force-750-24v-hd-275-2020/ Arkadaşlar bu ikisi arasında kaldım sizce hangisini almalıyım hangi marka daha iyi hangisi daha uzun süre kullanırım ?
  82. MSefaB

4 Bisiklet Arasından Hangisi Kesin Karar Acil Cevap Lazım

https://carrarobisiklet.com/dag-bisikletleri/force-750-24v-hd-275-2020/ http://bianchi.com.tr/dag-bisikletleri/bianchi-aspid-49-29-21v-hd-2020/ https://www.kronbisiklet.com.tr/xc150-27-5-mtb-erkek-h-disk-37-d.html https://www.decathlon.com.tr/st-520-bisiklet-275-id_8583819.html Bu 4 Bisiklet...
  83. MSefaB

5 bisiklet arasında kaldım yardımcı olur musunuz ??

http://bianchi.com.tr/dag-bisikletleri/bianchi-aspid-47-275-21v-hd-2020/ https://m.n11.com/corelli-leone-11-275-jant-dag-bisikleti-P404139563...
  84. MSefaB

En iyi bisiklet markaları ?

arkadaşlar bisiklet videoları izlerken şöyle bir yoruma denk geldim Ümit bisiklet Türk malı diye geçsede her parçası ve kadrosu dahil olmak üzere menşei çinden geliyor Carraro ümitin yan markasıdır ümitin 1 üst segmentidir Kron türk malıdır gene ümit gibi menşei çindir (8 senedir kron...
  85. MSefaB

Bu konuya gelen mesajlar üzerine bisiklet alıcam Maksimum bütçe 2500

Selam arkadaşlar 2500 tl lik Gezip kamp yapabileceğim taşlı engebeli yollar da ve ana yol da kullanabileceğim. Makismum 2500 tl lik. Bisiklet arıyoruz arkadaşımla beraber alacağız. Tavsiyelerinizi bekliyorum.Siz ne kullandınız ?
  86. MSefaB

Bisiklet önerisi

Selam arkadaşlar Para biriktiriyorum ve güzel bisiklet almak istiyorum fakat ne alacağıma hiç karar veremedim. Hangi marka kaliteli ve dayanıklı ? Maksimum 2200 tl civarı ya da altı bisiklet önerir misiniz ? (Dağ , Seyahat ve Şehir) 25 km ile başlangıç yapmak istiyorum seyahat amaçlı.
  87. MSefaB

Anakart işlemci uyumu ?

Selam arkadaşlar ASUS H81M-C anakart bu arkadaşlar Asus H81m-C Intel H81 Soket 1150 Ddr3 1600mhz Sata 3.0 Usb 3.0 Dvı Anakart fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da İşlemci olarak Intel Core i3 4150...
  88. MSefaB

Anakart tavsiyesi.

Asus markası intel uyumlu maks 600 tl olan işlemicisi olmayan anakart arıyorum ÇOK ACİL almam lazım Lütfen önerilerinizi yazınız. (OYUN İÇİN)
  89. MSefaB

Anakart Tavsiyesi Verebilir Misiniz ?

İşlemcili uygun fiyatlı asus ya da farketmez anakart lazım tavsiyenizi bekliyorum...
  90. MSefaB

Gizlilik Hatası

Arkadaşlar selam bilgisayar bozuldu format attırdık bazı sitelere girerken bağlantınız gizli değil hatası alıyorum format attırmadan önce almıyordum arkadaşlar internet baktım denedim olmadı nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz ?
  91. MSefaB

Amd vs İntel

Selam arkadaşlar Ben karar veremedim sizce AMD Ryzen 5 3600x mi intel core i5 10500 mi alsam ? siz olsanın hangisini alırdınız ?
  92. MSefaB

Laptop Tavsiyeleri

Selam arkadaşlar sizsden beni güzel 1.5-2 sene götürebilecek maksimum 3000 tl olan. Lol valorant gibi oynuları kasma donma olmadan oynatan laptop tavsiyesi istiyorum arkadaşlar .
  93. MSefaB

İphone 8 vs iphone 7 plus vs samsung s9 plus

Selam dün konu açmıştım fakat araştırıp 2. el temiz 3000 tl ye iphone 8 buldum sizce iphone 8 mi 2.el iphone 7 plus mı ?
  94. MSefaB

Samsung Vs iPhone

Selam arkadaşlar yeni telefon alıcağım fakat 2. el olacak sizce hangisini almalıyım. Samsun galaxy S9 Plus vs İphone 7 Plus vs Samsung note 8
  95. MSefaB

2.El olarak ne almalıyım ??

Selam arkadaşlar; Uzun zamandır para biriktiriyorum ve yaz onu birşeyler alacağım. Öncelilke 1 yıldan fazla telefon kullanmadım bilgisayarım yok laptopum daha öce olmadı. 2.el olarak Macbook pro (2009 ortası) 2400 TL , 2000 TL (2 Tane) buldum; 15 inç...