Arama sonuçlarınız

1. E

Soru Tabletime Virüs Bulaştı, Android Recovery Moda Giriş Yapamıyorum

Android Recovery Moda giriş yapmaya çalıştığımda da aynı ibareleri alıyorum ve tablet açılmıyor
  2. E

Soru Tabletime Virüs Bulaştı, Android Recovery Moda Giriş Yapamıyorum

Merhabalar Benim tabletime (Casper via t5-3g) virüs girdi ve ekrana videodaki gibi ibareler geliyor başkada bir şey gelmiyor.Android Recovery Moda giriş yapmaya çalıştığımda da aynı ibareleri alıyorum nasıl format atabilirim acaba.
  3. E

Soru Android Studio Buton Arka Plan Rengi Değişmiyor

Çok teşekkür ediyorum işe yaradı
  4. E

Evet
  5. E

Merhabalar ektede gördüğünüz gibi android:background="@color/Beyazyeni" komudunu giriyorum hazır androidin içindeki beyazlada denedim ama hiç bir şekilde butonun rengi değişmiyor önerilerinize açığım
  6. E

bimcell mi türk telekom mu?

Eğer bu cihazı HOTSPOT(yani internet paylaşımı için) alacaksan Superbox ki bu çok pahalı ama vodofonda redbox çık tı yeni buna bir bak RedBox Kampanyası
  7. E

Youtube için video Montaj Programı.

Bunların şimdi cracleri var :D
  8. E

Youtube için video Montaj Programı.

Eğer giriş seviyesi arıyorsan:Movavi video editor plus,camtasia Eğer ileri seviye arıyorsan:Sony vegas pro,Adobe Premier Pro
  9. E

iPhone 11 pro vs 12

https://teknoceylan.blogspot.com/2020/11/iphone-12-ve-iphone-11-arasndaki-farklar.html
  10. E

3.000 tl civarı telefon önerisi lazım

https://www.hepsiburada.com/oppo-realme-6i-128-gb-realme-turkiye-garantili-p-HBV00000SKNP3?magaza=SEYMEN%20%C4%B0LET%C4%B0%C5%9E%C4%B0M&wt_gl=cpc.6804.shop.elk.telefon-cep-telefonu-ssc&isFashion=true&gclid=Cj0KCQiAwf39BRCCARIsALXWETwYgkZVq2hYkXsdMVC-VtQhaB-Cylivq2aFaZO8u6EboCx8djtNpcwaAksnEALw_wc...
  11. E

Laptop tavsiyesi.

Casper buna bir bak istersen 6. sıradakine
  12. E

Bildirim alamıyorum

acaba bu sorunu pc demi yaşıyorsunuz yoksa telefondamı
  13. E

win 10 pro key almak güvenilirmidir

şöyleki benim çok memnun olduğum bir site var diyer sitelere göre 10 tl daha pahalı ama bende işe yaradı 3 tane alış veriş yaptım 3 ü de elime ulaştı Yazılım Lisans Satın Al | Sağlam Lisans ama önce canlı desteğe yaz
  14. E

Choromeden internet sayfası açamıyorum

tabi öylede çözümler var :D
  15. E

Choromeden internet sayfası açamıyorum

acaba pc denmi telefondanmı 1595928747 acaba pc denmi telefondanmı
  16. E

Laptop tavsiyesi.

sberkbayram bunu alırsan haberin olsun windows u senin kurman lazım bu bilgisayar freedos
  17. E

Laptop tavsiyesi.

bence senin linkini atmış olduğun bilgisayar 4512 lira ya çok iyi ben im sistemim fotoğrafta ben bu bilgisayarı yaklaşık 4000 liraya almıştım pubg da 60 fbs minecraft gibi kare bir oyunda ise 230 fbs e kadar çıkıyorum
  18. E

Adobe Photoshop CC mi Adobe Photoshop CS6 mı?

ben ikisinide kullanıyorum ama cs6 daha basit geliyor sizlerin fikrini merak ettim
  19. E

teşekkürler
  20. E

Sizce adobe photoshop cs6 nın kullanım mı daha kolay yoksa adobe photoshop cc nin kullanımımı daha kolay ?