Arama sonuçlarınız

1. ¹ ChamPoinT ¹

iPhone 12 alınır mı?

Çünkü elma logosu yok şaka bir yana sosyal medya için alıcam. 1713561897 13 bi nebze daha mı iyi olur bütçe arttırıp onu mu alsam? 1713561973 bir süre derken mesela 2 yıl sonra yükseltsem sıkıntı olmaz demi? 1713562159 2. el 13 pro bulamayabilirim bu bütçeye.
  2. ¹ ChamPoinT ¹

iPhone 12 alınır mı?

Merhabalar arkadaşlar elimdeki iphone 7 bozuldu ve benim bütçem 12'ye yetiyor alıp almama konusunda kararsızım beni kaç yıl götürür? Samsung falan kullanmak istemiyorum.
  3. ¹ ChamPoinT ¹

Öneri YKS'ye çalışmak

Selam arkadaşlar, 12.sınıf EA'dan girip 4 yıllık bir bölüm kazanmak istiyorum. Haftada 3 gün staj var 2 gün ise okul, okulda ders pazartesi 10 saat salı ise 9 saat oluyor ve boş geçiyor. Burayı değerlendiremiyorum sınıfta çok ses oluyor o günleri gelişte evde çalışıyorum bir şekilde ama...
  4. ¹ ChamPoinT ¹

9.Sınıf Konularını Şimdiden Öğreneyim mi ?

Özel okula da geçemedim ne yapıcam çaresiz kaldım.
  5. ¹ ChamPoinT ¹

keşke meslek lisesi okumasaydım :/ https://forum.shiftdelete.net/konular/okul-hakkinda-ne-yapmam-gerekiyor.829679/
  6. ¹ ChamPoinT ¹

Yardım Okul hakkında ne yapmam gerekıyor ?

Merhaba arkadaşlar 12.sınıfım meslek lısesı çarşamba, perşembe ve cuma staj oluyor diğer günler de ders çalışmak zor oluyor 2 gunde okul var bende. Dershane tutsam saatleri uymuyor ve 30K dershane, bir yer buldum Özel ... Anadolu lisesi yazıyor 12. sınıflara 1.dönem TYT 2. dönem AYT yazılılar...
  7. ¹ ChamPoinT ¹

Artık 12 olduk konuyu okudum duygulandım <3
  8. ¹ ChamPoinT ¹

Soru Bayiilerde araba yok

nasıl şikayet edebilirim?
  9. ¹ ChamPoinT ¹

avantadan mı 300K istedi ? Bize de yaptılar aynısını? 1686861542 Abi reno clıo 2023 otv sız 615K yazmış zaten sıfırı o fıyat :D
  10. ¹ ChamPoinT ¹

Herşey torpil olmuş. Tanıdık yok galiba alamayacağız :( 1686846210 nasıl hocam ordan alabılıyormuyuz ötv muafiyetli?
  11. ¹ ChamPoinT ¹

Soru Herhangi bir işte çalışabilir miyim?

Hat almak veya banka hesabı açmak? 1686845862 Yok fabrika tarzı yerlerde çalışabılırmıyım yıl olarak 18 im?
  12. ¹ ChamPoinT ¹

Arkadaşlar engelli üzerine araç alacağız fakat bayilerde araç yok, nasıl olacak bu nasıl bulabiliriz?
  13. ¹ ChamPoinT ¹

Soru Herhangi bir işte çalışabilir miyim?

Merhabalar arkadaşlar 2005 20 eylul doğum tarihim şuan yıl olarak 18'im herhangi bir işte çalışabilir miyim? Veya resmi birşey yapabilirmiyim?
  14. ¹ ChamPoinT ¹

Soru Alıexpress akıllı saat için ekstra vergi olurmu?

Merhabalar arkadaşlar, alıexpressten bir tane akıllı saat alacaağım. Satın alma kısmında 270TL oluyor acaba teslımatta ekstra vergı ısterler mı? Ne zamana gelır ? Tahmını 24 hazıran dıyor? 18 yaş altı sipariş verebilir mi?
  15. ¹ ChamPoinT ¹

Soru Ayakkabıyı değişim yaparlar mı?

Merhaba arkadaşlar, 07.03.2023 tarihinde ınstreet'den bir lumberjeck aldım. Ve 3 ay olmadı yanları açıldı geri fişi ve kutusuyla geri götürsem yaparlar mı veya iade vs ederler mi ne yapılabilir? Teşekkürler.
  16. ¹ ChamPoinT ¹

Satılık Redragon Scylla h901 ''SATILIK''

Satıldı mı? Fiyat halen aynı mı?
  17. ¹ ChamPoinT ¹

Soru Okul değiştirmek mantıklı mı?

Çok haklısınız. Seneye açığa geçmek mantıklı mı?
  18. ¹ ChamPoinT ¹

Soru Okul değiştirmek mantıklı mı?

Merhabalar arkadaşlar, 11.sınıfım ulaştırma bölümü okuyorum okul aşırı boş hergün nerdeyse boşa okula gidiyorum insan en azından 1 veya 2 saat ders işler ama hiç yok birde pazartesi, salı, çarşamba 9 saat diğer günler 8 saat oluyor. Okul aşırı boş, öğrenci vs olarak şimdi sizce anadolu lisesine...
  19. ¹ ChamPoinT ¹

Unutulan Üyeler

Mesela ben 2 gündür girmeye başladım. :/
  20. ¹ ChamPoinT ¹

Soru Dolap adres yerine şube adresi yazılır mı?

Arkadaşlar bir ürün alacağım. Satıcı Aras Kargo ile gönderim yapacak. Adres yerine Aras Kargo'nun şube adresini yazsam olur mu? Şubeye gelmesini istiyorum da.
  21. ¹ ChamPoinT ¹

Yardım OBP'm arkadaşımdan yüksek fakat okul almıyor!

Puan olarakta yükseğim :), Birkaç puan :D. Birde sınavsız okulda lgs puanına bakılmıyor ki.
  22. ¹ ChamPoinT ¹

Yardım OBP'm arkadaşımdan yüksek fakat okul almıyor!

Arkadaşlar selam bizim sınıftan biri benim istediğim okuldan birine kontenjan verdi kızın ortalaması(OBP) 69, benim OBP'm ise 70 fakat o 1. sırada iken beni neden 3. sıraya atıyor anlamış değilim? Bilgisi olan arkadaş varmı acaba bilgilendirirse sevinirim. NOT: Kayıt alanımda okul, okul evıme...
  23. ¹ ChamPoinT ¹

Soru BİM'e Gelse de Alsak Diye Beklediğiniz 5 Mükemmel Ürün! Sizce Hangisi Efsane?

Evet gelse bende ondan alırdım kesin. ?
  24. ¹ ChamPoinT ¹

Satılık Uygun Fiyata Satılık Kupon Satışı

Birkaç kod satışı yapıyorum fiyatları: IKEA 50TL KUPON (Fiyat: 25TL) Altlimitsiz 50 TL'lik indirim kuponu. IKEA'da minimum sipariş limiti 150 tl IKEA websitesi ve mobil uygulamasından vereceğiniz siparişlerde geçerlidir. Son kullanma tarihi 28 Şubat. Çiçeksepeti 50 TL İndirim Kuponu (Fiyat...
  25. ¹ ChamPoinT ¹

Öneri Katar Pro vs Asus Tuf M5 RGB

Merhabalar arkadaşlar sizce hangısı alınır?
  26. ¹ ChamPoinT ¹

Soru Msi DS501 alınır mı?

evet arkadaşlar sizce alınır mı? İnternette fiyatı 290 TL.
  27. ¹ ChamPoinT ¹

Soru 2022 Asgari ücret beklentiniz ne kadar?

Max 3900 TL bence.
  28. ¹ ChamPoinT ¹

Soru Sağlık lisesi mi ? Yoksa Anadolu mu?

Neden meslek lisesini okuyunca üniversitesiteye gidemiyor muyum ? :)
  29. ¹ ChamPoinT ¹

Soru 50 bin lira para kaça satılır ?

Tahminen ne kadar ediyor sizce ?
  30. ¹ ChamPoinT ¹

Soru 50 bin lira para kaça satılır ?

arkadaşlar elimde eski bir para var vardı üstünde 50 bin lira yazıyor bu para eski bir para mı?
  31. ¹ ChamPoinT ¹

Satılık Satılık Exxen kodu 7 TL

güncel son fiyat 5 TL !
  32. ¹ ChamPoinT ¹

Evet çok matıklı açıktan okuyayım onlarda bana dayak atsın :D Okul okuma gel seni çalıştıralım derler :D
  33. ¹ ChamPoinT ¹

Merhabalar arkadaşlar, ben şuan bir meslek lisesindeyim. Ulaştırma bölümü aslında okulum 55 puanla öğrenci almış ve benim puanım 70 küsür ve çok pis öğrenciler var. Okulumdan memnun değilim, ama ailem sen bu okuldan çıkarsan mecbur sağlık lisesine gideceksin diye bir baskı yapıyor aslında ben...
  34. ¹ ChamPoinT ¹

Soru Okulumuzda korona var !

Umarım kapatılır yoksa çoğumuz korona tutacağız.
  35. ¹ ChamPoinT ¹

Satılık Satılık Exxen kodu 7 TL

Merhabalar elimde exxen 1 aylık kodlar mevcuttur. Almak isteyen varsa DC' den ulaşsın. DC: Reynmen#4148
  36. ¹ ChamPoinT ¹

Ya annem aslım hastası zaten kardeşim yeni beyin ameliyatti oldu. Moralim sıfır. Ne yapacağımı bilmiyorum ? Umarım okullar kapatılır.
  37. ¹ ChamPoinT ¹

Merhabalar arkadaşlar 2 haftadır müdür gelip söylüyor şuana kadar 15 kişi falan korona tutmuş ve bugünde 2 kişi daha korona oldu. Bu durumda okulla gitmem zorunlu mu ? Nerdeyse hergün korona çıkıyor okulda.
  38. ¹ ChamPoinT ¹

Soru PTT kargo ne zaman gelir?

Kargo pazartesi ulaştı. 6 gün sürdü.
  39. ¹ ChamPoinT ¹

Soru PTT kargo ne zaman gelir?

Merhabalar arkadaşlar, ben bugün birinden mouse aldım. Adam bugün Amasya merkezden kargoya verdi şuan ben vandayim. Kargo ne zamana gelir? Not: Ev adresini vermedim şubeye bırakacak. Kaç güne gelir?
  40. ¹ ChamPoinT ¹

Soru 8400 VP'yi kaç TL' ye satabilirim?

Elimde kalmasından korkuyorum. Alan olmaz diye.
  41. ¹ ChamPoinT ¹

Arkadaşım 275 TL teklif etti sizce bu fiyatta satmalımıyım ?
  42. ¹ ChamPoinT ¹

Merhaba arkadaşlar ben bir uygulamadan puanla 8400 vp satın aldım. Ve bunu satmak istiyorum sizce ne kadar eder ? İnternette fiyatı 350 lira civarı.
  43. ¹ ChamPoinT ¹

Öneri Tavsiye Hit Müzik

Saiyaara yaz çıkar. (The Tiger )
  44. ¹ ChamPoinT ¹

Öneri Tavsiye Hit Müzik

Mithoon saiyaara
  45. ¹ ChamPoinT ¹

Rehber Satılık Pubg Uc

Hocam gerekirse ilk önce kodu ben veririm. ?
  46. ¹ ChamPoinT ¹

Rehber Satılık Pubg Uc

Bende kod var kodu veriyorum ve mesela siz onu hesaba aktarıyorsunuz. Bendeki 660 UC kodu.
  47. ¹ ChamPoinT ¹

Rehber Satılık Pubg Uc

Merhabalar elimde 660 UC var. İnternetteki fiyatı 75-80 arası. Şuan 65TL'ye satıyorum. İlgilenen varsa DC eklesin:
  48. ¹ ChamPoinT ¹

Soru Pubg Mobile Uc Nereden Güvenli Ve Ucuz Alabilirim?

Ben satıyorum uyguna almak isterseniz konuşabiliriz. Hocam neden kızgın atıyorsunuz ? @Alyx Vance
  49. ¹ ChamPoinT ¹

Soru Epin Satacağım Bir Yer ?

Arkadaşlar mesela ben ucuza 660 UC buluyorum ve ben bunu satacak yer yok. Böyle epin satan yerler varmı ?
  50. ¹ ChamPoinT ¹

Murataltug Üyesinin Hakaretleri..!

Hocam neden tartıştınız ? Modlar veya yönetici ile konuşsaydınız keşke. Tartışmaya gerek yoktu.
  51. ¹ ChamPoinT ¹

Soru Dell Latitude 3400 Ne Kadara Gider?

Merhabalar arkadaşlar, bende Dell Latitude 3400 bir laptop var ben bunu satarsa kaç bin eder? Öncelikle laptop kutulu ve 15 ay garantisi kalmış. Laptopu sadece 9 ay kullandım. Temiz çizik falanda yok. Sistem özellikleri: i3 8145U, 4 GB RAM, UHD 620, Ve 128 GB NVMe SSD. Not: Arkadaşlar laptopu...
  52. ¹ ChamPoinT ¹

Soru Elime Rtx 3080 Geçiyor ! Kaç Tl Eder?

Yurtdışından gelme bir kart.
  53. ¹ ChamPoinT ¹

Evet 12 gb çıkmış yurtdışında ve baya ucuz Rtx 3080Ti zaten daha ucuz lhr olduğu için :) 1625056871 Hocam 22K' ya gidermi? Sıfır kullanılmamış ve 1 yıl garantili. Ama kutusuz.
  54. ¹ ChamPoinT ¹

Soru Sizce Telefon Mu Yoksa Bilgisayar Mı Almalıyım?

Hocam yukarıda ki arkadaşın bütçesi 2K değil. 13.000TL-15.000TL.
  55. ¹ ChamPoinT ¹

Merhaba arkadaşlar elime RTX 3080 12 GB geçecek kutusuz 1 yıl garantili kullanılmamış olarak elime geçecek ben bunu satmak istesem kaç bine gider? LHR'siz bir kart. Aynı şu model fakat elime geçen Ti değil: MSI GEFORCE RTX 3080 TI GAMING X TRIO 12GB GDDR6X 384Bit NVIDIA Ekran Kartı fiyatı...
  56. ¹ ChamPoinT ¹

Rehber Ryzen 3 4300Ge Apu Cyberpunk 2077 Fps Test

Çok güzel bir test olmuş. Tebrikler
  57. ¹ ChamPoinT ¹

Soru 5000 4000 Arası Sistem Önerisi

Bende o kasayı almayı düşünüyorum. Baya iyi bir kasa yalnız. Sizin attığınız ram şu: Neo Forza 8GB 3600MHz Black Faye DDR4 PC Ram (NMUD480E82-3600DB11) | Teknobiyotik
  58. ¹ ChamPoinT ¹

Soru 5000 4000 Arası Sistem Önerisi

@ThorJ hocam şu konuya isterseniz bir bakın. 1623004815 Hocam attığınız sistemde 400W psu var yeterli mi ?
  59. ¹ ChamPoinT ¹

Öneri 500-600 Tl Kasa Önerisi

Msi FORGE 100R. Ürün linki: MSI MAG FORGE 100R ARGB Led Fanlı ATX Oyuncu Kasa Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Eğer pahalı geldiyse. 100M modeline bakın.
  60. ¹ ChamPoinT ¹

Soru Hangi Sistem Mantıklı ?

Peki ben nasıl bir monitör almalıyım? G-sync mı ? Yoksa V-sync mı ? Aralarında bir fark varmı ? Ona göre monitör bakacağımda.
  61. ¹ ChamPoinT ¹

Soru Hangi Sistem Mantıklı ?

Selam arkadaşlar benim 5K bütçem var max ve ben bu 2 sistem arasında kaldım sizce hangisi mantıklı ? Oynayacağım oyunlar: Gta 5 ve Pubg 1. Sistem: Bilgisayar Toplama Sihirbazı | Teknobiyotik 2. Sistem:Pollux 3A-GTX1050Ti | Game Garaj @ThorJ
  62. ¹ ChamPoinT ¹

Öneri 4.5K Pc Öneri̇si̇

Peki hocam anakartın B550 olması ileride avantaj mı ? Birde hocam bu kasa yerine Msi Forge 100R taksam bir sıkıntı olurmu ...
  63. ¹ ChamPoinT ¹

Öneri 4.5K Pc Öneri̇si̇

Hocam birde şu sistemi gördüm sizce nasıl ? Sizin attığınız sistemle farkı nedir? Sistem: APU-MON/AMD RYZEN 3 4300GE/16GB DDR4/480GB SSD/Masaüstü Bilgisayar | ITOPYA
  64. ¹ ChamPoinT ¹

Öneri 5/6 K Oyun Bilgisayarı Önerisi

Evet bencede. 800TL ye GT 710 alacağına Apu kullan.
  65. ¹ ChamPoinT ¹

Öneri 4.5K Pc Öneri̇si̇

Atarsanız sevinirim bu arada tekrardan teşekkürler hocam ?
  66. ¹ ChamPoinT ¹

Öneri 4.5K Pc Öneri̇si̇

Hocam çok teşekkürler ? Peki ben pc ile Pubg ve Gta 5 oynayabilirmiyim ? Birde hocam bu işlemciye max hangi ekran kartı takabilirim ileride ?
  67. ¹ ChamPoinT ¹

Öneri 4.5K Pc Öneri̇si̇

Şu PC ile pubg ve Gta 5 oynayabilirmiyim ? Pc: Sinerji Caspian APU Ryzen 3 2200G 16GB 256GB SSD Monitör: Msi Optix G241VC 23.6" 1 MS 75 Hz VGA+HDMI Freesync Full HD Curved LED Monitör Fiyatları ve Özellikleri
  68. ¹ ChamPoinT ¹

Öneri 4.5K Pc Öneri̇si̇

Merhaba herkese ben bu yaz 4.5K' ya pc alacağım. Bütçem mönitör dahil hepsi en fazla 5K. Oynayacağım oyunlar: Pubg ve Gta 5. Önerebileceğiniz bir sistem varmı? Şİmdiden teşekkürler.
  69. ¹ ChamPoinT ¹

İpucu Discord Sunucuma Gelebilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar benim bir tane sunucum var ve içerisinde 2 tane hindistanlı var :). 2' de türk var ama bir türlü üye çoğaltamıyorum sunucuma gelirseniz sevinirim :D Şimdiden Herkese Teşekkürler ? Sunucu:
  70. ¹ ChamPoinT ¹

Soru Hp 15S-Fq2045Nt Bilgisayar Nasıl Sizce

Hayırlı olsun.
  71. ¹ ChamPoinT ¹

Bütçeniz kısıtlı ise kesinlikle alın ama bütçe 5k falansa i5 10.nesil bir laptop alabilirsiniz.
  72. ¹ ChamPoinT ¹

Oyun için volaront, cs, gta 5 gibi oyunları açar ama 4 gb ram takarsan daha iyi olur. Alınabilir cihaz kesinlikle ben i3 8145U'lu bir laptopu 5K' ya aldım ve şuan pişmanım. Alınır.
  73. ¹ ChamPoinT ¹

Öneri 300Tl Mouse Ve Klavye Önerisi

Merhaba arkadaşlar benim toplam 300Tl bütçem var en fazla 350TL olur. Bana klavye ve mouse önerirmisiniz? Şimdiden Teşekkürler.
  74. ¹ ChamPoinT ¹

General Mobile E-Tab 20 MEB verdi :)

Valla şuana kadar dokunmatik gibi sıkıntısı olmadı. 1622078521 Bu arada tablet 1.500TL' ye satışa sunulmuş baya iyi fiyat. :)
  75. ¹ ChamPoinT ¹

Bu Epic Games Hesabı Ne Kadar Eder ?

Ben biraz zorlayayım belki 3 kod fiyatına da düşürebilirim. Çünkü ben 5 kod dediğimde mecburum elimde kaldı satacam diyordu ??
  76. ¹ ChamPoinT ¹

Peki sizce almalımıyım ? Bu fiyata ?
  77. ¹ ChamPoinT ¹

Arkadaşlar bir yakınımdan alacağım epic games hesabını ve ben 5 steam koduna ikna ettim 10TL' lik kod. Sizce bu hesab 5 steam koduna iyi mi ?
  78. ¹ ChamPoinT ¹

Laptop Soğutucu Ve Klavye Önerisi

Ya ben şöyle bir klavye buldum sizce nasıl ? https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/gamenote-kb487l-rgb-gaming-klavye-siyah-usb-rgb-aydinlatmali-q-klavye-tr_pdp_659915793?utm_source=akakce&utm_medium=ocs&utm_campaign=standard&utm_content=standard&v=1.48.8
  79. ¹ ChamPoinT ¹

Burda 80TL. https://www.trendyol.com/frisby/fnc-39st-14cm-fan-2usb-port-10-17-uyumlu-notebook-sogutucu-p-4179395
  80. ¹ ChamPoinT ¹

Öncelikle herkese merhabalar ben bir laptop soğutucusu ve bir tane klavye arıyorum. Laptopumun ısı değerleri normal fakat ben stand olarakta kullanmayı düşünüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Laptop boşta iken: 45 derece Laptop oyunda iken en fazla 69 derece oluyor. 250TL civarı olursa iyi olur.
  81. ¹ ChamPoinT ¹

Web sitem nasıl olmuş ?

Neden ? Özelden ulaşabilirsin yani özel mesajlardan konuşma açarak.
  82. ¹ ChamPoinT ¹

Izoly N13Xf Alınır Mı?

Sence 5.600TL ona verilir mi? Bence almayın.
  83. ¹ ChamPoinT ¹

Pubg %50 Indirim, Steam !

Şimdi nasıl alacağımı anlatmak istiyorum ama ban yemekten korkuyorum ?
  84. ¹ ChamPoinT ¹

Korsan almayacam ha ! Sonra linçlemeyin ??
  85. ¹ ChamPoinT ¹

Gta 5 Oynamak Için Ne Yapmalıyım ?

5.000Tl' lik bir laptopa göre iyi bence.
  86. ¹ ChamPoinT ¹

Reklam gibi olacak ama ben bedavaya alacam ? 43Tl bende kalsın.
  87. ¹ ChamPoinT ¹

Rtx' e göre çok kötü fakat bence idare eder. ?
  88. ¹ ChamPoinT ¹

Yaşıyorum elhamdülillah ?? 1619724165 Bu laptopta pubg oynayabilirmiyim peki ? Steam' da indirime girmişte ?
  89. ¹ ChamPoinT ¹

Bencede ? En azından Hd 3000 değil ?
  90. ¹ ChamPoinT ¹

Gta 5 hiç işlemci kullanır mı ? Yoksa full ekran kartı mı kullanır ?
  91. ¹ ChamPoinT ¹

Peki ben depolama alsam birde 4+8 ram yapsam kaç fps alırım lowda ?
  92. ¹ ChamPoinT ¹

Öncelikle ram ekleyip sonrada depolama alacağım. Sizce şuan bile kaç fps verir gta ? 1619717539 O zaman internette i3 10th vardı karşılaştırdım yüzde 2'lik fark vardı. Ve internetteki 4.500Tl idi. Yani dolar yüksekti aldığımda.
  93. ¹ ChamPoinT ¹

İnternetten almadığım kesinde :D Mağazadan aldılar. 1619704663 Sıfır.
  94. ¹ ChamPoinT ¹

Adam AMD A9' lu laptopu 5.500 Tl dedi. :/
  95. ¹ ChamPoinT ¹

Dolar 8.90 Tl idi. O zaman Acerlar falan vardı AMD A9 falan. En sonda i3 8145U' lu buldum ve aldım. 5.000Tl' ye aldım.
  96. ¹ ChamPoinT ¹

Kusura bakma :D
  97. ¹ ChamPoinT ¹

Aynen. 4Gb 1. slotta 2. slotada 8gb ram alacam. 1619704107 Daha satmak için erken ileride satarım zaten yeni aldım laptopu 7-8 ay oldu.
  98. ¹ ChamPoinT ¹

Yeni bir pc alamam ancak yükseltme yaparak idare edebirim. Birde şu durumda pc almak çokta mantıklı değil.
  99. ¹ ChamPoinT ¹

Peki laptop zarar görür mü ? Yani çok ısınırsa ?
  100. ¹ ChamPoinT ¹

Ram ve depolama yetersiz onun için ekleme yapacağım.
  101. ¹ ChamPoinT ¹

Peki sizce kaç fps alırım 4+8 ramda olunca ?
  102. ¹ ChamPoinT ¹

Bu nasıl ? https://www.hepsiburada.com/samsung-970-evo-plus-250gb-3500mb-2300mb-s-nvme-m-2-ssd-mz-v7s250bw-p-HBV00000HZUM6
  103. ¹ ChamPoinT ¹

Peki M.2 SSD almam daha iyi olmaz mı ?
  104. ¹ ChamPoinT ¹

Anakart bu:
  105. ¹ ChamPoinT ¹

Peki laptoptaki SSD'yi çıkarmam gerekecek değil mi? 1619700901 Peki 4+8 yapsam ve SSD de alsam. 2 Slot olacağı için Gta 5' de kaç fps alırım hocam ?
  106. ¹ ChamPoinT ¹

Peki hocam ramı kaç yapsam yeterli ve 2 slot da olunca fps yükselir mi?
  107. ¹ ChamPoinT ¹

Arkadaşlar bu laptopa depolama ve ram öneririmisiniz ? Bütçe sıkıntı değil. Ama bana bir 240Gb depolama yeterlidir. Slot varmı demişsiniz bir programdan baktım 2 slot yazıyordu. Burada slot yazmış.
  108. ¹ ChamPoinT ¹

Merhabalar arkadaşla ben Gta 5 oynamak istiyorum. Laptopum oynatır mı acaba ? Birde arkadaşlar laptopa ram alsam bir fark olurmu ? 4×8 yapmayı düşünüyorum. Laptop özellikleri: İşlemci: i3 8145U Ram: 4Gb E.kartı: UHD 620 Depolama ise: 128Gb M.2 Nvme SSD
  109. ¹ ChamPoinT ¹

Tiktoku Neden Sevmiyorsunuz?

Bu arada reynmen ne yaptı ki ? Meraktan tıkladım ?
  110. ¹ ChamPoinT ¹

En Düşük Sistem Gereksinimine Sahip Oyun Önerisi

First Blood oyna.
  111. ¹ ChamPoinT ¹

Eski Facebook Oyunlarını Oynamak

First Blood vardı çook güzel bir oyun ?
  112. ¹ ChamPoinT ¹

Yusuf Kıraç Kimdir ?

Arkadaşlar ben Twitter üzerinden konuştum benden adres ve tel istediler. Ev interneti port sıkıntısı için. Orjinal hesap mı ? https://twitter.com/krc_ysf
  113. ¹ ChamPoinT ¹

Millenicom nasıldır ? Alınır mı ?

Ben millenicom' a altyapı sorguladım. Boş port sıkıntısı çıkmadı ? Bu konu ile bir bilgin varmı ?
  114. ¹ ChamPoinT ¹

among us emulatör tavsiyesi

Bende BlueStacks kullanıyorum memnunum fakat sizin Pc baya kötü olduğu için BlueStacks' ı eleyin.
  115. ¹ ChamPoinT ¹

Win 10 için ideal mi ?

Arada çok fark varmı ? Ram konusunda daha az tüketiyor mu ?
  116. ¹ ChamPoinT ¹

Win 10 için ideal mi ?

Win 10 Pro da olsa sıkıntı yaşarmıyım ?
  117. ¹ ChamPoinT ¹

Win 10 için ideal mi ?

Arkadaşlar benim laptop Win 10 pro için ideal mi ? Yoksa win 8.1 geçmelimiyim ? İşlemci: i3 8145U Ram: 4Gb E.kartı: UHD 620 Depolama: 128Gb NVMe SSD
  118. ¹ ChamPoinT ¹

Samsung Yeni Canavarını Tanıttı

Bende almayı düşünüyorum telefon. Yurtdışı alacaktım. Samsung yurtdışı sıkıntılımış. Bende biraz bekleyeceğim. Xioamiye ise içim ısınmadı. Sizin dediğiniz gibi belki se serisinin yeni bir modeli çıkar.
  119. ¹ ChamPoinT ¹

Samsung Yeni Canavarını Tanıttı

Fiyatı bence 6 bin olur.
  120. ¹ ChamPoinT ¹

Millenicom başvuru yapılırsa port talep edebilir mi?

Sitesinde şöyle birşey buldum.
  121. ¹ ChamPoinT ¹

Boy Uzaması

Şaka amaçlı yaptım. ?
  122. ¹ ChamPoinT ¹

SUPERBOX nedir ?

Telefonunuz varmı ? Hattınız hangi operatör ?
  123. ¹ ChamPoinT ¹

Desene yandık. ?‍♂️ Peki TT' ye başvurmasam portu beklesem olur mu ?
  124. ¹ ChamPoinT ¹

Boy Uzaması

O rötgen iyi çıkmış FPS 1000'lerde.?
  125. ¹ ChamPoinT ¹

Portu talep edebilirler mi ?
  126. ¹ ChamPoinT ¹

Merhaba arkadaşlar, biz 3.5 ay önce altyapı başvurusunda bulunmuştuk. Her hafta pazartesi gidip hatırlatıyorduk. Ama bir türlü gelmiyorlardı. Bahaneleri ise geleceğiz deyip gelmemeleri. Arkadaşlar bizim altyapıyı yapmışlar, sistem olarak gözüküyor fakat Türk Telekom kurulum yapmıyor. Önceden...
  127. ¹ ChamPoinT ¹

Gta 5 kaldırır mı ?

Cidden mi ? ? 1617400610 Evet Nvme SSD fakat elimde eski bir laptop var onun HDD çıkartıp yeni laptopa takacağım. Hem SSD hem HDD olacak.
  128. ¹ ChamPoinT ¹

Gta 5 kaldırır mı ?

Cihaz 5 aylık. Dell Latitude 3400
  129. ¹ ChamPoinT ¹

Gta 5 kaldırır mı ?

Gta 5' te ısınma çok olurmu ? Yani cihaz zarar görmez demi ?
  130. ¹ ChamPoinT ¹

Gta 5 kaldırır mı ?

Emülatordan indirmiştim. Gta 5 30 fps verir mi sizce düşükte ?
  131. ¹ ChamPoinT ¹

Gta 5 kaldırır mı ?

Pubg mobile indirdim 20fps verdi düşükte. Gta 5 30 fps verir mi ?
  132. ¹ ChamPoinT ¹

Gta 5 kaldırır mı ?

Arkadaşlar Gta 5 kaldırır mı ? Arkadaşlar laptopun özellikleri: İşlemci: i3 8145U Ram: 4 Gb E.kartı: UHD 620 SDD: 128 Gb Nvme
  133. ¹ ChamPoinT ¹

Samsung S21 5G vs Samsung Note 20 vs Samsung S20+

Baktım. Ama bana göre değil. Samsung daha ince gibi.
  134. ¹ ChamPoinT ¹

Teşekkürler. ?
  135. ¹ ChamPoinT ¹

Teşekkürler. Kararım S21+.
  136. ¹ ChamPoinT ¹

Aralarında 700TL gibi bir fark var sizce değer mi ?
  137. ¹ ChamPoinT ¹

Kararım S21 veya S21+ olacak. Sizce hangisini almalıyım ? Aralarında çok fark varmı ? Not: İki cihazdada SD 888 bulunmakta. ( Yurtdışı )
  138. ¹ ChamPoinT ¹

Hangi serisi ? Asus telefon konusunda başarılı mı ? ?
  139. ¹ ChamPoinT ¹

Tamam kanka saol yardımcı olduğun için.
  140. ¹ ChamPoinT ¹

Yok kanka Samsung S21 5G almak istiyorumda umarım kamera çıkıntısı fazla değildir.
  141. ¹ ChamPoinT ¹

Baya iyi o zaman ? Reis merak ettiğim şeylerden biri S21 5G kamerası çıktısı fazla mı ?
  142. ¹ ChamPoinT ¹

Şaşırdım açıkçası.
  143. ¹ ChamPoinT ¹

Yok kanka ben S21 5G almayı düşünüyorum. Soracam birazdan yurtdışındaki modelde SD işlemci var mı diye.
  144. ¹ ChamPoinT ¹

Kanka sence alınır mı ? Sd 865 var oyun için ideal mı ? ( Yurtdışı fiyatları 3.750 ile 4.000 Tl arası ) https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-10t-pro-128-gb-xiaomi-turkiye-garantili-pm-HB000011B9DE
  145. ¹ ChamPoinT ¹

Öncelikle iPhone alsam bir sıkıntı yaşarmıyım ? Yurtdışı kayıtlı olduğu için.
  146. ¹ ChamPoinT ¹

Arkadaşlar amcam bazı telefon fiyatlarını atmıştı sizlerle paylaşayım. 1-Samsung Z Flip - 256GB/8GB = 5.893 TL 2-Samsung Note 10 - 256GB/8GB = 4.500 TL 3-Samsung Note 10+ - 256GB/12GB = 5.442 4-Samsung Note 20 - 256GB/8GB = 6.368 TL 5-Samsung Note 20 Ultra - 256GB/8GB = 7.360 TL 6-Samsung A71 -...
  147. ¹ ChamPoinT ¹

Özür dilerim sıkıntı yok 2K ekleriz üstüne ?? 1617014343 Yasal olduğunu bilmiyordum ??
  148. ¹ ChamPoinT ¹

Öncelikle kayıt ücreti halen 50-60 TL burda :) Birde amcam ıraktan getirecekmiş telefonu ordan getirirken 2 adet getirebilir. Ek bir vergi falan yok yani. Eğer ki 2'den fazla getirirse vergi falan koyuluyormuş. Fiyaları birazdan atacam ?
  149. ¹ ChamPoinT ¹

Kayıt ücretleri pahalı oluyormuş iPhoneların doğru mu ?
  150. ¹ ChamPoinT ¹

Bilmiyorum. Ama en son Xiaomi 9A getirdi 900Tl.
  151. ¹ ChamPoinT ¹

Yurtdışından alınır mı ? 1616967847 Başka markada olabilir. :)
  152. ¹ ChamPoinT ¹

Bende ne zaman böyle birşey yazdım diye bakıyordum. :D
  153. ¹ ChamPoinT ¹

Peki neden ? Merak ettim bende arada kaldım da. ?
  154. ¹ ChamPoinT ¹

İşlemci konusunda sıkıntı çıkarır mı ?
  155. ¹ ChamPoinT ¹

Merhaba arkadaşlar öncelikle bu sene liseye geçtim. Ve telefon almak istiyorum. Amcam yurtdışından getirecek orda daha ucuz oluyor. Arkadaşlar şimdi kararsız kaldığım kısım 3 telefon arasında kaldım. Sizce hangisi fiyatının karşılığını veriyor ? Arkadaşlar benim önceliklerim: 1-Mobil oyunları...
  156. ¹ ChamPoinT ¹

8. Sınıfta kalmak varmı

Bende 8. sınıfta matematikte 40 almıştım normalde 45 üstü alman lazım yani bir dersin ortalaması 45 üstü olması lazım diye biliyorum. Ama bizim hoca 46 diye girmişti :D Sözlüyle beraber falan.
  157. ¹ ChamPoinT ¹

Aile bireylerinizin herhangi biriyle yaşadığınız bir olay

Benim ki biraz üzücü bir olay. Tam 6 yaşındaydım. Babam sinirliydi o gün nenem gülden gelirken benle kardeşim bakkala koşup meyve suyu almıştık. Sonra babamla ve annelemle eve gittiğimizde babam sinirlenip benim meyve suyumu patlattmıştı :(
  158. ¹ ChamPoinT ¹

Redmi K40 Pro'ya Yakından Bakalım!

Ona aypon yakışır. ??
  159. ¹ ChamPoinT ¹

Bilgisayarıma yazılımcı amcam bişey kurdu?

Sakın yanlış yere girme baban sana bakıyor ??
  160. ¹ ChamPoinT ¹

En iyi internet sağlayıcısı?

TürkNet olabilir. Ben 1 haftalık kullanmıştım baya iyiydi. https://turk.net/turknet-abonelik-basvurusu/?utm_source=yandex&utm_medium=cpc&utm_campaign=branding&yclid=1371607445619382414
  161. ¹ ChamPoinT ¹

Sizce Lisede Dönem Sonu Ortalaması Ne Kadar Olursa İyi Olur?

Geçen sene takdir alanlar bu sene teşekkkürü 1 puanla kaçırıyorlar ?
  162. ¹ ChamPoinT ¹

Sizce Lisede Dönem Sonu Ortalaması Ne Kadar Olursa İyi Olur?

Teşekkür olsa bile şu dönemde süper. ✔
  163. ¹ ChamPoinT ¹

2 haftalık Note 10 Lite ı satıp A72 almak mantıklı mı

Bencede.
  164. ¹ ChamPoinT ¹

Kurulum aşamasında başka markadan internet alınabilir mi?

Peki TT' yi beklesek. 3 aydır bekliyorum. Gidip müdürlüğe son kez söylesek belki gelirler.
  165. ¹ ChamPoinT ¹

iPhone 11 128 gb vs Samsung Galaxy S21 128 gb

Öncelikleriniz Neler ?
  166. ¹ ChamPoinT ¹

Port yok sorunu oldu şimdide ?
  167. ¹ ChamPoinT ¹

Bir Daha Asla Almam Dediğiniz Telefon Markası?

Sony köşeli dokunmatik telefonları efsaneydi. Bu tarz:
  168. ¹ ChamPoinT ¹

Çok saolun. Biz arayıp bilgi alacağız. Ama millenicom' da böyle birşey demedi ? Yani boş port demedi. 1616195096 https://forum.shiftdelete.net/konular/kurulum-asamasinda-baska-markadan-internet-alinabilir-mi.738609/
  169. ¹ ChamPoinT ¹

Sorguladım ama boş port yok diyor ??
  170. ¹ ChamPoinT ¹

Her markada hız farklımıdır ? Ama tahhütlü. ?
  171. ¹ ChamPoinT ¹

Selam arkadaşlar millenicom nasıl bir markadır ? Altyapı sorguladım ve sonucu:
  172. ¹ ChamPoinT ¹

An İtibariyle WhatsApp ve Instagram Çöktü!

O Çukokuremliydi :D
  173. ¹ ChamPoinT ¹

Casper'ın ilk yerli telefonu VIA F20 satışa sunuldu!

Nasıl yani ?
  174. ¹ ChamPoinT ¹

Ah be 2. dönem yazılıların tarihini ezberliyordum. Kötü oldu :(
  175. ¹ ChamPoinT ¹

Ben daha yeni girdim 30 dk önce ?
  176. ¹ ChamPoinT ¹

Bencede 2.699 TL bu telefona çok.
  177. ¹ ChamPoinT ¹

Fiyat: Pahalı. 2K olsa belki. Tasarım: Güzel Ama f/p değil. ALınmaz.
  178. ¹ ChamPoinT ¹

4000 TL altı Mart 2021 sistem toplama rehberi

Yok o C5' idi. Yanlış hatırlamıyorsam ?
  179. ¹ ChamPoinT ¹

Apartmana Fiber Getirmek

Herhafta pazartesi babam müdürlüğe gidiyor ama adamlar 1 haftaya geleceğiz diyip geçiştiriyorlar. Tam birşey söylemiyorlar baktığımda altyapı herşey olmuş tek sıkıntı gelip kurulumu yapması sonra zaten iş biter. Bizim komşumuz 2 ay bekledi hemen gelip bağlayıp gittiler ama biz 3 aydır...
  180. ¹ ChamPoinT ¹

Apartmana Fiber Getirmek

Peki ben iptal edersem tabi onlarda boş port sorunu çıkaracaklar. Boş port sorunu nasıl düzelir ? Veya boş port sorunu çözmek uzun sürer mi ?
  181. ¹ ChamPoinT ¹

Apartmana Fiber Getirmek

Port var. Yapıyor işte saçmaladı iyice. 1616026202 Ben başka bir internet sağlayıcısına geçsem bir sıkıntı olurmu ? Yada TT' nin başvurusunu iptal etsem altyapı gider mi ?
  182. ¹ ChamPoinT ¹

Apartmana Fiber Getirmek

Bende başvurdum sözde titi' ye 2 günde altyapı yaptı ama gelip kurulum yapmıyor. 3 aydır belkiyorum sözde f/p titi. 75 mbps altyapı yapmış diğer tabiriyle ''HiperNet'' ah titi yaktın başımızı... Ne yapmalıyım sizce ?
  183. ¹ ChamPoinT ¹

Son Kez Yazıyorum Kendinize Çok İyi Bakın Elveda Sdn !

Eğer bırakırsam forumu buraya yazarım sizin ellerinizden Ban yiyelim. ?
  184. ¹ ChamPoinT ¹

Son Kez Yazıyorum Kendinize Çok İyi Bakın Elveda Sdn !

Kendine İyi Bak ?
  185. ¹ ChamPoinT ¹

Bakın size şöyle açıklayayım: Biz TT müdürlüğüne gittik. Dedik biz altyapı başvurusu yapacağız onlarda tamam dedi. Sonra bir adam bize tahhütlü 16 mbps falan 90 Tl dedi. Babamda kabul etmedi dediki ben tahhütsüz istiyorum. Adamda bize şu paketi önerdi: dedi 24 mbps 60 gün boyunca 250 Tl...
  186. ¹ ChamPoinT ¹

Arkadaşlar merhaba. Biz TT'ye 3 ay önce başvurduk. Gidip her hafta söylüyoruz. Ama gelip kurulumu yapmıyorlar. Altyapı yoktu. Altyapı 75 Mbps yapmışlar fakat gelip bağlamıyorlar. Arkadaşlar seçtiğimiz paket: 24 mbps 2 aylık ( tahhütsüz ) = 250 TL Tahhütsüz bir pakettir. Arkadaşlar benim merak...
  187. ¹ ChamPoinT ¹

Liseliyim Ve Sorunlarım var

Bence öyle değil. Sözel iyiyse, sayısal kötü olsa bile kurtarır. Bencede. ✔
  188. ¹ ChamPoinT ¹

Metro 2033

En iyisi ışıkları açık tutun. ✔ :D
  189. ¹ ChamPoinT ¹

Metro 2033

Eğer babası korkarsa :D
  190. ¹ ChamPoinT ¹

Zula öts için 3 kişi lazım

Ödüllü Turnuva Sistemi.
  191. ¹ ChamPoinT ¹

Zula öts için 3 kişi lazım

Selam arkadaşlar ben bir takım kurdum benle beraber takılmak isteyen varmı ? Efsane ödüller var.
  192. ¹ ChamPoinT ¹

Zula hesabım ne kadar eder ?

10 liraya sana m3'ü satarım :D Hesabın içersinde yeni çıkan desenler falan var toplam desenler 370.
  193. ¹ ChamPoinT ¹

Mebin dağıtığı tablete oyun yüklemek yasak mı?

Oyun indiriliyor oynanıyor. Ama birşey demiyorlar. Müdür korkutma amaçlı oyun oynarsanız alırım dedi falan.
  194. ¹ ChamPoinT ¹

Zula hesabım ne kadar eder ?

Merhaba arkadaşlar benim zula hesabım ne kadar eder ? Tahminlerinizi bekliyorum. Öncelikle hesap 46 level Hesapta 2 silah sınırsız bulunmakta 1. Mehmetçik (+3) 2. Deagle (+3) m4a1 +6 mac-10 +6 colt +6 m3 +6 scout +5 Arkadaşlar hesapta toplam 76 tane destansı kart bulunmakta. 294 tane efsane...
  195. ¹ ChamPoinT ¹

Geforce Now'ın fiyatı düştü

Bencede iyi olmuş.
  196. ¹ ChamPoinT ¹

Geforce Now'ın fiyatı düştü

Baya düşmüş. Yinede düşünmüyorum :D
  197. ¹ ChamPoinT ¹

130 tl nasıl arttırılır

Bencede. Ama isterse dolar alabilir. 1615581582 Limon pahalı olmaz. ?
  198. ¹ ChamPoinT ¹

Sınav saçmalığı

İsmini güzel yorumlamış galiba ? 1615500709 Hoca yoktu :D Yani resim hocası okulda yoktu.
  199. ¹ ChamPoinT ¹

Sınav saçmalığı

Kanka keşke tek sıkıntı bu dönem olsa diğer seferde ortlamam 84.2' di fen hocası proje notunu koymadı resim hocasıda resim notunu koymadı :( Ve takdiri kaybettim.
  200. ¹ ChamPoinT ¹

Sınav saçmalığı

Arada bir derken yani mesela toplasan belki 3 defa girmemişim gerisi full girdim.
  201. ¹ ChamPoinT ¹

Sınav saçmalığı

Ya anlamıyorum. Düşünüyorum ama mantığı yok. Canlı derslerinede arada bir giriyordum. Hoca aferin demişti bana 80 aldım diye. Ama gidip sözlüye 50 koymuş. 1615500178 Nolcak bu öğrencilerin hali.
  202. ¹ ChamPoinT ¹

Sınav saçmalığı

Bencede. 2 saat çalışıp 5 alacağıma 1dk' da ismimi yazıp 0 alırım daha iyi. Bende sınava girdim 80 aldım, Hoca gitmiş sözlüye 50 koymuş ortalama 65 olmuş off ?
  203. ¹ ChamPoinT ¹

OPPO Find X3 Pro tanıtıldı: Fiyatı ve özellikleri

Bence hiç mümkün değil. ?
  204. ¹ ChamPoinT ¹

OPPO Find X3 Pro tanıtıldı: Fiyatı ve özellikleri

iPhone' la yer değiştirmek istiyorlar. Ama imkansız.
  205. ¹ ChamPoinT ¹

Zula eleştiri

Ben para yatırmadan bile keyfini alıyorum. Rekabetten zaten sana herşeyi veriyor. 1615322043 Ama paran varsa havalı bir şekilde öldürürsün. ??
  206. ¹ ChamPoinT ¹

Bir Yemek Ismi Yazarmısınız?

Bende hindistan, dubai ve hong kong' a gidecem. Buraya yazdım bile. :)
  207. ¹ ChamPoinT ¹

Hoca matematik sorularını ve cevaplarını 3 kişiye vermiş.

Cidden mi ?
  208. ¹ ChamPoinT ¹

Ama bence hoca sınav cevaplarını vermemeliydi.
  209. ¹ ChamPoinT ¹

Aynen bana ders olsun. ? 1615213077 Ya peki ne olcak kaldıysam sınıfı geçemem mi ? birde benim sözlü 95 birde performans notuda var. Geçerir belki hoca ?
  210. ¹ ChamPoinT ¹

Görsünler bakalım eğerki inadlarına 100 almasam. Kanka ben şuan matematikten kaldım mı ? Yni sınıfta kalma falan varmı ?
  211. ¹ ChamPoinT ¹

@Umut Çelik @gnaremoob Haklısınız ama hoca en azından gruba atsaydı keşke.
  212. ¹ ChamPoinT ¹

Ya hoca diyelim söyledi ama bizede söylemesi gerekmez mi ? Biz insan değilmiyiz ? 1615210821 Bende satın almak istiyorum ?? 1615210862 Ya hoca onlarla beraber çözmüş ya 2 dk whatsapp grubuna atamaz mı ?
  213. ¹ ChamPoinT ¹

Katılan sadece 3 kişiydi saat 20.00 olduğu için. Ben katılamadım.
  214. ¹ ChamPoinT ¹

Sinirlendim ama iyi oldu inglizceden 100 aldım ??
  215. ¹ ChamPoinT ¹

Hocada canlı derse katılanlarla beraber çözmüş. Ama hoca o soruların cevabını bizede atması gerekiyordu. Veya kimsenin bilmemesi gerekiyordu.
  216. ¹ ChamPoinT ¹

Bak şöyle düşün: hoca sınavda çıkacak soruları çözmüş onlarda not falan etmişler ve çalışmışlar ve 100 veya 90 almışlar.
  217. ¹ ChamPoinT ¹

Hoca canlı derste vermiş cevapları ?
  218. ¹ ChamPoinT ¹

9.sınıf Not: Hoca bize dedi ben canlı derste soruları çözdüm.
  219. ¹ ChamPoinT ¹

Arkadaşlar bugün sınava girdim ve hocaya çok sinirlendim. Hoca 1.üniteden sormamış onu bırakın hoca soruların cevabını vermiş ve kızlar yüz alırken biz 20 veya 30 aldık ?? Arkadaşlar hoca 10 soru sormuş ve bu sorularında altına işlemli birşekilde cevap istemiş. Tabi önceden bizim sınıftaki 3...
  220. ¹ ChamPoinT ¹

Matematikten anlayan şu sorulara bakabilir mi?

@Servous Aga bir sıkıntı mı var ? Herkese kızgın atmışsın.
  221. ¹ ChamPoinT ¹

Matematikten anlayan şu sorulara bakabilir mi?

@KaTaRaN ne yaptın böyle ???
  222. ¹ ChamPoinT ¹

En sevdiğiniz şarkı türleri neler ?

Bende Rock severim ? Birde şöyle karışık şarkıları:
  223. ¹ ChamPoinT ¹

A71 mi Almalıyım Yoksa A52 mi Beklemeliyim?

Bencede. Beklemeye değer bir cihaz.
  224. ¹ ChamPoinT ¹

A71 mi Almalıyım Yoksa A52 mi Beklemeliyim?

Bence A52' yi bekleyin. Tasarımı ve işlemcisi baya iyi.
  225. ¹ ChamPoinT ¹

düşük sistem için en iyi android emulator sizce hangisi

Olabilir. Bende MeMu kasıyor. 1615039087 Sorunları çözmüşler yani.
  226. ¹ ChamPoinT ¹

evet doğru baya güzel şeyler yapmışlar. Düzeltmeler sorunlar kalmış.
  227. ¹ ChamPoinT ¹

Ben bütün emülatörleri kullandım en iyisi BlueStacks.
  228. ¹ ChamPoinT ¹

Dolar 6.90 Sizce şuan alınır mı ?

Kanka zaman DolaR zamanı :D Cidden dolor 8.90 Tl iken Laptop aldım. Şuan 500 Tl zararım var :/ Laptopu şuan alsaydım 4.500 Tl idi. 1614952589 Keşke hep 7 Tl kalsa...
  229. ¹ ChamPoinT ¹

Evet iyiki almışım. Ben biraz daha almayı düşünüyorum. Sizce 7.5 şuan alınırmı ?
  230. ¹ ChamPoinT ¹

Windows lisansınız yakında süresi dolacak sorunu

Arkadaşlar ben laptopu alalı 2 ay oldu. Ve her 10dk da bir böyle bir yazı ekrana geliyor. Bunun çözümü nedir ?
  231. ¹ ChamPoinT ¹

Sınavlar Ertelendi !

Arkadaşlar bugün sınavlar ertelendiğini duydum ama inanmadım. Sonra sınıf grubuna baktım. Hoca sınavlar iptal olmuş dedi. Sınavların ne zaman yapılacağına dair bir tarih yok. İşte açıklama:
  232. ¹ ChamPoinT ¹

Aldım. 15 dolar.
  233. ¹ ChamPoinT ¹

Umarım. 30krş geldi üstüne.
  234. ¹ ChamPoinT ¹

Yatırım tavsiyesi 2021

Dolar veya euro almanın tam zamanı ?
  235. ¹ ChamPoinT ¹

Aynen insan alışmalı. 1614107940 Benden size Jalebi. HD 1129×976
  236. ¹ ChamPoinT ¹

Ben içmiştim bir ara ama tadını beğenmedim. Değişik bir tadı var.
  237. ¹ ChamPoinT ¹

Püşürük :)
  238. ¹ ChamPoinT ¹

Bir haftada neredeyse üç milyon tweet! #liselereiptal tagı gündemde | Anonymous'tan destek!

Aga biz demiyoruz sınav olmayacağız, diyoruz ki haksızlık. Ortaokullar canlı derse girdiklerinde TAKDİR ama girmediklerinde TEŞEKKÜR veriyor hocalar. Nerde adalet adamlar seneye liseye geçecek OBP 100. eee bize gelince yok bahane uyduruyorsunuz yok bilmem kurallara uymuyorsunuz yok coronadan...
  239. ¹ ChamPoinT ¹

Bir haftada neredeyse üç milyon tweet! #liselereiptal tagı gündemde | Anonymous'tan destek!

Nerden biliyon biz belki senden daha çalışkanız. Koronaya gelince bunu bize söyleyeceğine kendin uygula bu bir sorumluluk.
  240. ¹ ChamPoinT ¹

Haklılar hemde sonuna kadar. Ortaokulların ortalaması 99 bu ne ! Liseler girecek ortalamalar en çok 70. Sizcede bu ADALET mi ?
  241. ¹ ChamPoinT ¹

Cebinizdeki para ile ne almak istersiniz

Param olsa, hava atardım :)
  242. ¹ ChamPoinT ¹

Sanal ram nasıl yapılır?

8GB Sanal Bellek yazıyor.
  243. ¹ ChamPoinT ¹

Arkadaşlar bildiğiniz ůzere dolar důşüyor. Sizce şuan dolar alınır mı? Yoksa daha důşer mi ?
  244. ¹ ChamPoinT ¹

Trendyoldaki Oyun Bilgisayarı

İ5 3470 işlemci 7.5K' dan düşmüş vay be nasıl bir indirim. ALınmaz.
  245. ¹ ChamPoinT ¹

Sanal ram nasıl yapılır?

Sanal Ram yapılması fayda verir mi ?
  246. ¹ ChamPoinT ¹

Sanal ram nasıl yapılır?

Arkadaşlar benim Laptop özellikleri şöyle: İşlemci: İ3 8145U Ram: 4GB E.Kartı: UHD 620 Ve 128 GB SSD. Sizce sanal ramın bir etkisi olurmu ? Birde sanal ram nasıl yapılır ?
  247. ¹ ChamPoinT ¹

Diskimi Genişletemiyorum

248. ¹ ChamPoinT ¹

SE20 vs Xr Hangisi Alınır ?

Bence sıfır.
  249. ¹ ChamPoinT ¹

Bencede Xr alınabilir.
  250. ¹ ChamPoinT ¹

Xr alın bence. Bu arada Z Flip 256Gb 7.999 Tl. Hepsi buradada gördüm. Isterseniz bir bakın.
  251. ¹ ChamPoinT ¹

Lol hesabımı arkadaşıma vermek

Hiç Güvenme. Verme hesabı.
  252. ¹ ChamPoinT ¹

Iphone XS verip Mi 10T almalı mıyım?

Bence alma. Ben olsaydım almazdım.
  253. ¹ ChamPoinT ¹

Monster vs MSI

Bir ara Msi kullandım. Msi kalitesi çok iyi. Monster kullanmadığım için bilmiyorum.
  254. ¹ ChamPoinT ¹

Engelli üzerine indirimli telefon alınır mı ?

Teşekkürler.
  255. ¹ ChamPoinT ¹

Ya kardeşim zihinsel engelli raporuda var. Yüzde 97 engelli.
  256. ¹ ChamPoinT ¹

Arkadaşlar engelli üzerine indirimli telefon alınıyormu ?
  257. ¹ ChamPoinT ¹

Bood B9 Kulaklık Aldım.

Teşekkürler.
  258. ¹ ChamPoinT ¹

Bood B9 Kulaklık Aldım.

Teşekkürler.
  259. ¹ ChamPoinT ¹

Bood B9 Kulaklık Aldım.

Arkadaşlar Teknosada 180 Tl olan Bood B9 Kulaklık indirime girmişti ve fiyatı 140 Tl' ye düşmüş. Kulaklığı bugün aldım. Kulaklığın Teknik Özellikleri: Bluetooth 5.0 Kulaklık Hassasiyeti 105 dB Pil: 250 mAh Pilin şarj edilme süresi: 2 Saat Uyumlu Hafıza Kartı: MicroSD (TransFlash) Ses Çıkışı...
  260. ¹ ChamPoinT ¹

Okullarda Korece öğretilecek mi?

İstemiok ?
  261. ¹ ChamPoinT ¹

Bencede böyle birşey olmaz. Böyle birşey olsa saçmalık olur.
  262. ¹ ChamPoinT ¹

QCY T7 vs QCY T5 Hangisi Alınır ?

Oyun modu varmış. Doğru mu ? 1612631318 QCY T9 nasıl ?
  263. ¹ ChamPoinT ¹

Ya bırakın Korece' yi. Biz daha İngilizce öğrenemiyok. Birde Lisede Almanca var. ?
  264. ¹ ChamPoinT ¹

QCY T7 vs QCY T5 Hangisi Alınır ?

Selam arkadaşlar karar verdim. Bu iki modelden birini alacağım. T5 ile T7 arasında kaldım. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim. A101' e gelecek ve ikisinin fiyatı da 130 TL. Sizce hangisi alınır ?
  265. ¹ ChamPoinT ¹

Bu Sistemle Ne Oynanır ?

32GB sandım vallahi ?? Zula ve Among Us.
  266. ¹ ChamPoinT ¹

Galaxy A51 için beklenen güncelleme geldi!

A51 çıktıysa A71' e de çıkar.
  267. ¹ ChamPoinT ¹

Samsung Tab S6 lite mi? Yoksa iPad 8. nesil mi?

S6 LITE. 1612561613 Bütçeye bağlı birazda. Ama S6L fiyatını hak ediyor.
  268. ¹ ChamPoinT ¹

Evet 13' ü de alacak.
  269. ¹ ChamPoinT ¹

Bencede saçmalık.
  270. ¹ ChamPoinT ¹

A51 daha neler alacak. 2 tane daha güncelleme alır bence.
  271. ¹ ChamPoinT ¹

Samsung Galaxy A32 ortaya çıktı

Arkadaşlar bu sefer A31' in bir üst modeli olarak geçen Samsung Galaxy A32 Tanıtıldı ! Uygun Fiyatlı 5G Telefon Olacağı Konuşuluyor. Teknik Özellikleri: 6.5 Ekran bu ekran TFT bir ekran. Ekran çözünürlüğü: 720 x 1600 piksel. Dörtlü kamera ve bu kameralar: 48 MP f/1.8 26mm (geniş), 8 MP f/2.2...
  272. ¹ ChamPoinT ¹

Oppo A55 5G Tanıtıldı

En uygun 5G cihaz olursa. Çok iyi olur. Çok Satılır.
  273. ¹ ChamPoinT ¹

Mi Earbuds 2 vs QCY T5 vs QCY T1C

Arkadaşlar laptop için almak istiyorum. Mikrofonu ve ses kalitesi iyi olmalı. Sizce hangisi daha iyi ? Hangisi alınır ? 1- Xiaomi Mi Earbuds 2 Kulaklık 2- Qcy T5 Bluetooth Kulaklık 3- Qcy T1C Wireless Bluetooth Kulaklık
  274. ¹ ChamPoinT ¹

Hindistan'lı biri ile Soru - Cevap yaptık.

Öncelikle Hindistanda 2 dil konuşulur. Biri normal olarak Hintçe. Diğeri ise ingilizce. Biz ingilizce konuştuk. 1612343177 Evet. Hindistanlıların müslüman kısmı pakistanda. Yinede hindistanda müslüman var.
  275. ¹ ChamPoinT ¹

Hindistan'lı biri ile Soru - Cevap yaptık.

Selam arkadaşlar öncelikle ben Hindistan'lı biri ile Soru - Cevap yapıp YouTube'da yayınlayacaktım. Fakat Hindistan'lı arkadaş kabul etmediği için yapmayacağım. Sizler için onunla biraz sohbet edip bilgi aldım. Sorular: 1- Sen bir müslüman mısın? Cevap: Evet ben bir müslümanım. 2- Gelecekte...
  276. ¹ ChamPoinT ¹

İnşallah verirler.
  277. ¹ ChamPoinT ¹

Serbest meslek. Şuan asagari ücrete gıda fabrikasında çalışıyor.
  278. ¹ ChamPoinT ¹

Tablet baya iyi özellik olarak.
  279. ¹ ChamPoinT ¹

Unisoc tarafından üretilen Unisoc Tiger T610 8 çekirdekli 64 bit bir işlemcisi bulunuyor. 2x 1.8 GHz ARM Cortex-A75, 6x 1.8 GHz ARM Cortex-A55 maksimum saatte 1800 GHz.Yonga kullanır, grafik işlemci, ARM Mali-G52 MP2 grafik-tir.
  280. ¹ ChamPoinT ¹

Yenileniyor.
  281. ¹ ChamPoinT ¹

Oppo Reno 4 mü Samsung Galaxy M51 mi?

Oppo Reno 4. Bir samsung fanboyu olarak ?
  282. ¹ ChamPoinT ¹

0'dan 10 milyon TLye

Doğru bu. Çalışarak olsa taş patlasa 50 yaşında 1.5M servetin olur. ?
  283. ¹ ChamPoinT ¹

Hindistan ile ilgili sorularınız

Arkadaşlar ilk videom Hindistan'lı biri ile sizin soracağınız soruları ona sorarak güzel bir video yapmak. Sormak istediğiniz şeyleri yazabilirsiniz.
  284. ¹ ChamPoinT ¹

Bu video izlenir mi ?

Arkadaşlar video' yu çekmeyi düşünüyorum.
  285. ¹ ChamPoinT ¹

2071'de Türkiye

Benim aklıma şu emoji geliyor:
  286. ¹ ChamPoinT ¹

Bilgisayar prizden çıkardığımda kapanıyor.

batarya ölmüş.
  287. ¹ ChamPoinT ¹

Bilgisayar prizden çıkardığımda kapanıyor.

Laptopu ne zamandan beri kullanıyorsun? Laptop prize takılı iken şarj almıyorsa batarya ölmüştür. Çözümü: Yeni bir batarya almalısınız. Yada şarja takılı kullanabilirsiniz.
  288. ¹ ChamPoinT ¹

Bu video izlenir mi ?

Teşekkürler. Ben bunları ayarlayacağım.
  289. ¹ ChamPoinT ¹

Bu video izlenir mi ?

Youtube linki yukarda.
  290. ¹ ChamPoinT ¹

Bu video izlenir mi ?

Selam arkadaşlar ben bir video çekmeyi düşünüyorum. Videom farklı ülkelerdeki insanlarla Discord üzerinden sizin soracağınız soruları sorup güzel bir video yapmayı planlıyorum. Sizce böyle bir video izlenir mi ? https://www.youtube.com/channel/UCPHYELpjus3pk5Jp0xdVZJQ
  291. ¹ ChamPoinT ¹

Çeviri uygulaması önerisi

Selam arkadaşlar ? Arkadaşlar bana yazımı ingilizceye çevirecek bir program lazım. Windows için böyle bir uygulama varmı ? Bir arkadaşla tanıştım o ingilizce konuşuyor ben ise 1 saat çeviriden çevirip yazıyorum ?.
  292. ¹ ChamPoinT ¹

Microsoft'un Surface Pro 7 ile MacBook Pro'yu Karşılaştırdığı Reklam

Nereye başvurdun ? Nasıl ? Şartlar ney ? :D