Arama sonuçlarınız

1. A

Burnum Yana Doğru Şiş

Kaldık desene böyle
  2. A

Burnum Yana Doğru Şiş

Çok para diyolar be kaça yaparlar sence
  3. A

Burnum Yana Doğru Şiş

Arkadaşlar dediğim gibi ben burnuma bir darbe aldım yaklaşık 1 yıl önce ondan sonra burnum yana doğru şiş kaldı orta kısım . Diğer burnu kırılan insanların burnu öne doğru şişerken benimki yandan bakınca düz , düz bakınca da yanlara doğru şiş ortası yani dikdörtgen gibi burun ne yapmalıyım
  4. A

Videolar Ne Zamandan Sonra İzlenmeye Başlar

dediğim gibi arkadaşlar misal bir oyun kanalısın her gün video atıyosun. ne zamandan sonra izlenmeye başlar ??
  5. A

Kaydedilmiş Kullanıcı Adları Ve E-Posta'lar YARDIM !!

otomatik form doldurma verilerini silerek
  6. A

teşekkürlerr sorunum ortadan kalktı yardımlarınız için teşekkür ederim
  7. A

sildim silmeme rağmen böyle
  8. A

arkadaşlar dediğim gibi chrome da böyle bir sorun yaşıyorum kullanıcı adları e posta vs giriş yerine tıkladığım zaman bunun gibi her sitede önceden girdiğim kullanıcı adları gözüküyor bunları nasıl silebilirim.
  9. A

Chrome da Web Sayfalarındaki Görseller Görünmüyor !!

dediğim gibi hiç bir şekilde web sayfalarındaki resimleri göremiyorum youtube da kendi pp mide göremiyorum
  10. A

Chrome PP Hatası

Yüklediğim PP ler Bu Şekilde Gözüküyor Neden? Youtubeda aynı şekilde.
  11. A

Bozuk Fan Performansı Nasıl Etkiler

gt930 m shadowplay desteklemiyor
  12. A

hayır 50 55 fps alıyomuşum gibi olmuyo normal oynarken 20 30 gibi geliyor
  13. A

hayır ekran kaydı alırken fps 50 55 gösteriyor ama kasıyor
  14. A

sadece bir fan ikisini de o yönetiyor sarı olan demirler hem ekran kartına hemde işlemciye gidiyor ve o sarı demirde baya bi ısınıyo 1601550148 kasmayı pubg mobile emulatorden yapıyor 1601550205 arkadaşlar birde bu konuyu açmamın sebebi 250 tl nin boşa gitmemesi
  15. A

ancak i5 6400 maksimum 71 dereceyi destekliyor 1601549817 model MSI PRO 22ET INTEL CORE İ5 6400 2.7 GHZ 8 GB 1 TB 2 GB NVIDIA GT930M WIN10 21.5 1601549904 bide arada bir pc kendini kitliyo cızzz diye ses geliyo sonra devam ediyo önceden 3 sn de bir donuyodu yeniden başlatmak zorunda kalıyodum...
  16. A

i5 6400, 70 75 derece
  17. A

Bende MSI'ın All İn One PC'si Var. Bilgisayarcıya Götürdüm Performans Düşüklülüğünden Dolayı Fanımın Bozuk Olduğunu Değişmesi Gerektiğini Söyledi. Fan Dönüyo Ama Bi Sorunu Var Heralde Fan 250 TL Ben Şimdi Fanı Değiştirirsem Performansımda Artış Olur Mu Mesela Oyun Oynarken Ekran Kaydı Alıyorum...
  18. A

Bu Bilgisayarı Kaça Satabilirim ?

o kadar az olcağını düşünmüyorum bilgisayar all in one iş bilgisayarı
  19. A

Bu Bilgisayarı Kaça Satabilirim ?

elimde bu sistem var MSI PRO 22ET INTEL CORE İ5 6400 2.7 GHZ 8 GB 1 TB 2 GB NVIDIA GT930M WIN10 21.5 satmak istiyorum kaça satabilirim 1 hafta içinde
  20. A

Bu Sistemi Önerir Misiniz ? 5000 TL

cevaplarınız için teşekkürler dedikleriniz bütcemi biraz da olsa aşmış dediğim sistemde özelleştirme bölümünden anakart modelini b450m yapıp ekran kartını geforce gtx 1650 s yapsam olmaz mı ??
  21. A

inceleme videosu var fps değerleri gayet uygun gözüküyo
  22. A

Beyler bütçem 5000 tl monitör dahil birşey almak istiyorum şu sistem var teknobiyotiğin önerir misiniz ?? https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-e15-versiyon-2020-oyuncu-bilgisayari.html bunu aldıktan sonra 750 tl ye bi monitör almam gerekicek öneriniz var mı ?? 1598378170 biriniz cevap...
  23. A

5200 TL Monitör Dahil Sistem Tavsiyesi

Beyler bana hemen hemen her oyunu oynayabilecek güzel bir sistem lazım ekran kartı nvida lazım eğer dersiniz ki biraz daha biriktir 1 kaç ay daha çalışır 7000 civari birşey yapabilirim o da belki ailemi ikna edebilirsem oda zor
  24. A

Bu Bilgisayarı Kaça Satabilirim

ok bu aşkam sorucam ne kadar derse söylerim sana
  25. A

haklısın ben gidip bilgisayarcılara sorsam mı ne kadara alırsınız falan
  26. A

sorunsuz dün full bakım yapıldı termal macun yenileme toz işlemleri falan 0 orjinal fan takıldı
  27. A

ama bende orda dikkatini çekersem üstüne biraz da bende eklerim dedim misal 4 e gitti 2 eklerim
  28. A

bu arada satabilirsem monitörlü güzel bi pc önerebilir misin ?? üstüne biraz bende eklesem 5700 ila 6200 arası falan
  29. A

ama benim demek istediğim yer az yer kaplıyo taşınabilir kasası yok all in one ben bi ara koymuştum 1 gün geçmeden isteyenler olmuştu 3 4 kişi birisi 5000 veririm falan dedi o zamanlar dolar düşüktü 1597672646 ahhahahah lan onu kaldırmayı unutmuşum ne zaman koydum ben onu ASDJasdjasjd...
  30. A

ama pc oyun bilgisayarı değil ki mesela ofisine veya şirketine alcaksın oyun bilgisayarı ışıklı mışıklı saçma olur az yer kapladığı için genelde tercih ediliyo
  31. A

yani en fazla kaça satabilirim güzel bi fiyata satarsam çok iyi olur zaten iş için isterler adamlarda para vardır bence :)
  32. A

4 bin az olmadı mı ya 1597672281 pc yeni gibi mouse klavye dokunmatik ekran falan
  33. A

https://www.vatanbilgisayar.com/msi-pro-22et-intel-core-i5-6400-2-7-ghz-8-gb-1-tb-2-gb-nvidia-gt930m-win10-21-5-.html Beyler bu bilgisayarı kaça satabilirim bilgisayar all in one iş bilgisayarı bunu satıp güzel bi oyun bilgisayarı almak istiyorum FULL Bakımı yapıldı orjinal 0 fan takıldı (fan...
  34. A

Bilgisayarımı Nerede Satabilirim ??

pc full bakım yapcam öyle vercem
  35. A

ilanımı letgoya koycam ama kaça koycağıma karar veremedim pc yaklaşık 2 3 yıldır bende
  36. A

başlıkta da dediğim gibi bilgisayarımı en hızlı şekilde nasıl satabilirim ve kaça satabilirim ? PC LİNK
  37. A

CPU Kullanımı %100

ama benim demek istediğim şu iyi hoş kullansın ama kasıyo önceden 0 kasma vardı dediğim gibi ekran kaydı bile alabiliyodum ama şimdi kasıyoo termal macundan olabilir mi acaba hiç kullanmadım
  38. A

CPU Kullanımı %100

sorun var nasıl yok önceden 0 kasma ile video kaydı bile yapabiliyodum ama şimdi çektiğim video 1 fps bile değil çok kasıyo videoyu çekmeye başladığım zaman cpu kullanımı 100 leri bile geçiyo fan roket gibi dönüyo bu arada güncelleştirmeler kapalı virüs programı önerir misiniz bi taratim
  39. A

CPU Kullanımı %100

CPU yu kullanan şey oyun zaten niye kapiyim :) bide oyun 50 gösteriyo ama 100 kullanıyo orda başka da kullanan gözükmüyo
  40. A

CPU Kullanımı %100

pc bu bakabilirsiniz MSI PRO 22ET INTEL CORE İ5 6400 2.7 GHZ 8 GB 1 TB 2 GB NVIDIA GT930M WIN10 21.5
  41. A

CPU Kullanımı %100

driverlar güncel önceden bu sorun yoktu ve yaklaşık 4 yıldır termal macun kullanmadım
  42. A

CPU Kullanımı %100

bide sıcaklık değerlerim 75 i buluyo format attım düzelmedi ve çektiğim videoda aşırı derecede kasıyor
  43. A

CPU Kullanımı %100

normal mi ?? bunun neyi normal çok fazla kullandığı için kasmalar meydana geliyo
  44. A

CPU Kullanımı %100

bilgisayarımda herhangi bir oyuna girdiğim zaman cpu kullanımı 100 oluyor 90 100 arası görev yöneticisine baktığım zaman cpu yu kullananları topladığım zaman 50 60 çıkıyor sorun neyden kaynaklı
  45. A

Bilgisayar Donuyor Yeniden Başlatınca Düzeliyor !

sıcaklık değerlerim boştayken bazen 70 bile oluyor tekrardan yardımın için teşekkür ederim termal macunu bu hafta sonu yenilemeyi düşünüyorum.
  46. A

teşekkürler test edip sonuçları sizinle paylaşıcam 1597053076
  47. A

malesef garantisi yok 1597052244 bide pc yi aldığımdan beri termal macun kullanmadım bundan kaynaklı olabilir mi ?? yani 3 4 hatta 5 yıl bile olmuş olabilir
  48. A

Cpu kullanımım 100 kullanılıyor oyuna girdiğim zaman cpu kullanımı oldukça artıyor bide intel i5 kullanıyorum cpu sıcaklığım 75 76 normal mi
  49. A

donduğu zaman mause donuyor dediğim gibi 3 sn aralıklarla donduğu için bide ses geliyor galiba özellikle video izlerken ben 3 sn aralıkta yeniden başlatıyorum umarım anlatabilmişimdir.
  50. A

başlıkta dediğim gibi bilgisayar donuyor 3 sn aralıklarla sürekli durmadan takılıyor donuyor yeniden başlatınca düzelyior bazen uykuya alıp başlatınca da düzeliyor bilgisayar eski performansında değil sorun nerden kaynaklı. PC LİNK
  51. A

Damsız Giriş Taktiği

ben kız konusu açmadım ki sen kendi kafanda açmışsın başlığa bak Asjsjsjdsjds
  52. A

Damsız Giriş Taktiği

oha yeni bir hayvan türü keşfettik
  53. A

Damsız Giriş Taktiği

bayramdan sonra
  54. A

Damsız Giriş Taktiği

AHSHSDAHASDJASD lan bu forum nasıl bi kafada sizin kafadan istiyom boiver aquaparkı damsız girişi ajasjsdasjd
  55. A

Damsız Giriş Taktiği

bu köpek mi :) :)
  56. A

Damsız Giriş Taktiği

sjdsjdjsssjsjjsasjdjsa lan iki saattir bunun için miydi bide damsız giriş tekniğiyle ne ilgisi var bunu köpeğin kıllarını ağzımda hissettim sjsjdasd
  57. A

Damsız Giriş Taktiği

o mesajı hiç atmamışım gibi devam edelim ben çok sabırlı bir insanımdır :)
  58. A

Damsız Giriş Taktiği

tü allah kahretmesin be o kadar boşuna mı dayandım elim kırılaydıda o mesajı atmasaydım
  59. A

Damsız Giriş Taktiği

boy 180 lerde heralde en son 1 78 dim
  60. A

Damsız Giriş Taktiği

ya yeter onedio mu la harbi yeter alt tarafı damsız giriş taktiği sabahdan beri sonucu merak ediyom bundan sonra soracağın bütün soruları cevaplıyorum 1-Sabırsızım Sabırsızın önde gideniyim 2-Sabırsızım 3-Sabırsızım
  61. A

Damsız Giriş Taktiği

ok let's go
  62. A

Damsız Giriş Taktiği

la git valla kız mız istemiyom jsjsjssds şimdi gider maymun fotosu atarsan hesabımı silerim :)
  63. A

Damsız Giriş Taktiği

yok ama hayvanları seviyorum ilerde alırım heralde
  64. A

Damsız Giriş Taktiği

karakteri yerine oturmuş çok güzel bir insanımdır :) la damsız giriş taktiğiyle ne ilgisi var dediklerinin 1596283973 sjjsjsjsds
  65. A

Damsız Giriş Taktiği

la kız ayarlıcaksanız hiç girmeyin o topa sjjsjs
  66. A

Damsız Giriş Taktiği

yok dik dururum
  67. A

Damsız Giriş Taktiği

tmm jsjsjsdjad
  68. A

Damsız Giriş Taktiği

tabiki efenim siz nasıl uygun görürseniz
  69. A

Damsız Giriş Taktiği

bana kız mı ayarlıcanız yoksa sjsjsjss harcarım işte yeteri kadar 1596283713 skjdsjdsjdjsdsj
  70. A

Damsız Giriş Taktiği

evet babyface sjsjsjsjdsjd
  71. A

Damsız Giriş Taktiği

ya herşey iyi jsjsjsjs iyi donumun rengini sorcan mı sjjssjj
  72. A

Damsız Giriş Taktiği

evet. sonucu açıklayın artık acun bey jsjsjjs
  73. A

Damsız Giriş Taktiği

yok
  74. A

Damsız Giriş Taktiği

giyimde iyi şık giyiniriz sjsjsjsjd
  75. A

Damsız Giriş Taktiği

kullanıyom da ne alaka ?? anlamadım :) iyi taktik aslında güzel denicem
  76. A

Damsız Giriş Taktiği

bu anca filmlerde olur :) 1596282432 tövbe tövbe aklımın ucundan bile geçmedi taktik istiyom sadece
  77. A

Damsız Giriş Taktiği

neyse artık girişte arkadaş otobüste 3 kez bayıldı serinlemesi lazım uzak yoldan geldik falan deriz :)
  78. A

Damsız Giriş Taktiği

bu orda işlemez sabah açılır açılmaz orda olcaz
  79. A

Damsız Giriş Taktiği

yol uzak şimdi emin olmadan boşu boşuna gidersek çok küfür ederiz kızın parasını veremeyiz şimdi :) sjdsjdss
  80. A

Damsız Giriş Taktiği

sjjsjsjsjsj başka taktik yok mu ?? 1596281615 konu dışı sjsjjsjs
  81. A

Damsız Giriş Taktiği

Beyler biz şimdi yarın arkadaşlarla aquaparka gitcez tuzladaki yaşlar 18 16 kız yok adamlar damsız almıyomuş işten dolayı bayram tatilinde gidek dedik nasıl girebiliriz bi taktik verin ???
  82. A

CPU Sıcaklığım Normal Mi ?

eyvallah cevaplarınız için bayramdan sonra bakıma gidiyorum inşallah eski performansına döner :)
  83. A

5500 TL ye Monitör Dahil Sistem Tavsiyesi

beyler cevaplarınız için teşşekkür ederim internetten dolayı bakamadım kusura bakmayın şu ikisi arasında kaldım https://www.teknobiyotik.com/bilgisayar/oyuncu-bilgisayari/monitorlu-oyuncu-bilgisayari/teknobiyotik-mk2-144hz-monitorlu-oyuncu-bilgisayari.html...
  84. A

Zorlayabilirim heralde
  85. A

Artık pc yi satmanın zamanı geldi 5500 tl ye güzel monitör dahil bir sistem tavsiye eder misiniz ???
  86. A

PC yi babam iş için almıştı pc AIO PC 3.000 e almıştı zamanında
  87. A

Hiç temizlemedim aldığımdan beri 3 4 yıldır hiç termal macun bile kullanmadım
  88. A

Bilgisayarımdan Pubg Mobile oynarken lobideki değerler bunlar cpu sıcaklığı normal mi eskiden çok iyi değerler alıyordum 0 kasma 0 drop + video çekebiliyodum ama şimdi cidden çok kasıyor siz ordaki fps e aldanmayın oyuna girince kasıyo hdr da da olsa akıcıda da olsa yani en yüksek ayar ve en...
  89. A

İntel Quick Sync Video Nasıl Aktif Edebilirim ?

Pc min Performansını Nasıl Eskisi Gibi Yapabilirim Aldığımdan Beri Termal Macun Kullanmadım Ondan Olabilir Mi ? yani 3 4 yıl
  90. A

Peki İlk Sürüme Nasıl Dönebilirim Bi Bilgin Varsa Söylermisin ve Hangi Sürüme Geçmeliyim ?
  91. A

Bilgisayarım Performans Açısından Kötü Bir PC Değil Önceden 0 Drop 0 Kasma ile Oyunlarımı Oynayıp Videosunu Bile Çekebiliyodum. Ancak Son Zamanlarda PC Oyun Oynarken Kasıyor Video Çekmeye Başladığım Zaman Kasıyor ve Çektiğim Videoyu İzlerken Aşırı Derecede Kasıyor Önceden Galiba İntel Quick...
  92. A

Performans Kaybının Nedeni Ne ?

ben durumu şöyle özetlim obs üzerinden rahat bi şekilde zula videosu çekebiliyodum pubg mobile ın kendine ait video çekme aracıyla videolar da çekebiliyodum 0 kasma gayet akıcı bir şekilde gta 5 dede aynı durum ama sonra kasmaya başladı çektiğim videolar 3 4 yıldır bilgisayarı aldığımdan beri...
  93. A

bu sadece emulatorde olan bir durum değil çektiğim video da aşırı derecede kasıyor önceden gayet iyiydi
  94. A

Sa arkadaşlar bilgisayarımda gameloop üzerinden pubg mobile oynarken lobideki değerleri göstericem burdaki sorun ne HDR ayarlarda (Akıcı olsada hdr olsada hemen hemen aynı) intel core i5 6400 işlemciye sahibim
  95. A

Oyun Oynarken CPU Kullanımı %100 Oluyor

Emulator üzerinden PUBG Mobile oynarken CPU sıcaklığı 100 oluyor. Önceden hiç kasmıyordu ama şimdi 100'deyken kasıyor. Kimsenin olmadığı yerlerde 80-85 derece oluyor, bu zamanda da kasmıyor ama genellikle kasıyor. Hatta arada bir bilgisayar kendini kitliyor. Uykuya alıp başlatınca düzeliyor. 3-4...
  96. A

Termal Macun Performansı Etkiler Mi ?

teşekkürler cevabın için herkes senin dediğin termal macunu öneriyor bugün veya yarın kullanıcam
  97. A

Termal Macun Performansı Etkiler Mi ?

bilgisayarımı yaklaşık 3 4 yıldır kullanıyorum ve daha önceden hiç termal macun kullanmadım. Önceden oyunlardaki fps değerlerim yüksekken şimdi az fps alıyorum. Çektiğim videolar kasıyor sizce termal macun kullansam fps de artış olur mu pubg mobile emulator uzerinden oynarken hiçbirşey açık...
  98. A

Bios Hatası

yarın sıfırlarım sonucu paylaşırım
  99. A

Bios Hatası

Bilgisayarımdan bios'a girmeye çalıştım yeniden başlattım sürekli del ve f12 ye bastım hangisiyle gircek diye girmedi açıldığında da bana şöyle bir hata verdi Error code1 !! BIOS Not Ready!! Can't connect to BIOS!! her açılışta bu böyle nasıl çözebilirim.
  100. A

Çektiğim Video Kasıyor !!

Ne kadar tutar onların fiyatı
  101. A

asdasfdsdafasdfasdffad kardeşim ben youtube videosu çekcem demedimki kendi anlarımı kaydediyorum sadece :DD 1594808188 ayn o yüzden başka yere gidicem 1594808223 onların hiçbiri işe yaramıyor bu sorun yalnızca obs le alakalı bir durum değil
  102. A

sürmedi. termal ped yoktu
  103. A

Önceki bilgisayarcı cimriydi sadece fanı yaptı gözümün önünde termal macun işlemi için ayrı para istedi :) ama ben yarın ayrı bir bilgisayarcıya gidicem Yardımın için çok teşekkür ederim İNŞALLAH DÜZELİR :)
  104. A

ben fan tamiri yaptırmaya götürdüğüm zaman adam bana demişti zaten bu nasıl böyle dayandı fansız çok güçlü bir makine dedi bana. Termal macun kullanırsam sorunum ortadan kalkar mı ??? eğer kalkarsa yarın gidiyorum :) BU ARADA GERÇEKTEN DESTEĞİN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM DİĞER FORUM SİTELERİ OLSUN...
  105. A

Wtffff CPU Sıcaklığına gerçekten fan bozulduktan sonra ilk defa bakıyorum size olayı şöyle özet geçim önceden fanım bozuldu ve ben 3 4 ay öyle kullandımMsi pro22et kullanıyorum tabiki fanın çalışmadığını bilmiyodum yine sorunlar devam ediyodu o sıralar. ben fanı tamir ettirdikten sonra sorunun...
  106. A

şu test sonucuna bi bakarmısın https://www.userbenchmark.com/UserRun/30595906
  107. A

Userbenchmark Sonuçlarımı Değerlendirir Misiniz ?

https://www.userbenchmark.com/UserRun/30595906 Değerlendirip yazarsanız sevinirim
  108. A

Şuanda CPU Sıcaklığı Fazla değil 8 de sadece chrome açıkken ama önceden fanım bozulmuştu baya bi öyle kullandım işlemcim çok sıcaklamıştı acaba o yüzden mi ?? 1594733443 Sorun devam ediyor
  109. A

Benim sorunum şu bilgisayarımda önceden PUBG mobile emulatorden 60 fps sabit oynayabiliyodum en yüksek kalitede. Hatta kendi videomu en hd şekilde kaydedebiliyodum ama bir gün obs den video çekerken çektiğim video kasmaya başladı artık heryerde kasmaya başladı bandicam action artık en düşük...