Arama sonuçlarınız

1. Atakan.ç

Soru Harp Okulundan Sonra Zorunlu Hizmet Süresi?

güncel.
  2. Atakan.ç

Soru Harp Okulundan Sonra Zorunlu Hizmet Süresi?

Merhaba, böyle birşey varmı tam olarak bilmiyorum biraz araştırdım ve sanırım harp okullarından mezun olunca 15 yıllık hizmet süresi varmış. çıkmak isteyen 4 katı tazminat ve faizini ödedikten sonra çıkabiliyormuş.. bla bla şeklinde gidiyor. Benim merak ettiğim Bu gerçek mi? bu hizmet süresi...
  3. Atakan.ç

Yardım Android Uygulama Format Atsamda Silinmiyor

Merhaba, android telefonum var önceden kingroot isimli uygulamayı indirmiştim. Lakin telefona hard reset, normal ayarlardan fabrikaya bile döndürsem bu uygulama silinmiyor.. Ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim
  4. Atakan.ç

Yardım Youtube Yeni Tasarımını Göremiyorum?

sorun çözüldü kendi kendine halloldu şuan..
  5. Atakan.ç

Yardım Youtube Yeni Tasarımını Göremiyorum?

Merhabalar, biliyorsunuz youtube tasarım değişikliğine gitti. Herkes de yeni tasarım görüyorum kardeşimin google hesabından bile yeni tasarım var(aynı bilgisayarı kullanıyoruz). Lakin benim google hesabım üzerinden youtube'a girersem yeni tasarımı göremiyorum, Eski tasarım duruyor. Nedenini...
  6. Atakan.ç

Yardım Google Hesabıma Erişemiyorum (Değişik bir sorun?)

Çok değişik bir şeyle karşı karşıyayım. Telefonuma ve bilgisayarıma format attım. Google hesabımın şifresini unuttum o sırada. Uzun süredir çıkış vb. yapmadığım için. Ardından normal bir şekilde google hesabıma girmeye çalışıyordum, mailimi girdikten sonra normal bir şekilde şifremi unuttum...
  7. Atakan.ç

Soru Python için hafif linux önerisi

parrot os kullanıyorum, baya az kullanıyor ram, işlemci felan ama çok daha az kullanan linux sürümleri vardır illa. sana kalmış :)
  8. Atakan.ç

Soru Python ne işe yarar

küçük çaplı oyun, web geliştirme, yapay zeka vb işler yapabilirsin. Python'un öne çıkaran ve en çok kullanılan tarafı veri analizi, yapay zeka ve web geliştirme bu 3 amaç için daha çok kullanılıyor python.
  9. Atakan.ç

Öneri Gta5 Fivem Sunucusu

merhaba arkadaşlar, ben ve birkaç arkadaşım eğlenmek keyif almak için yeni gta5 fivem sunucumuzu açtık. katılmak isteyen, herkes gelebilir. Çok güzel paket kullanıyoruz size göstereceğiz. lspd, gang, aile alımlarımız açık.. yeni gelen ailelere destek veriyoruz. Discord adresimize...
  10. Atakan.ç

Yardım Rtx 3060 sistem vs rx 6600xt sistem

RTX güzeldir :)
  11. Atakan.ç

Yardım Rtx 3060 sistem vs rx 6600xt sistem

bende aynı sistemi alıyorum 3060'lı olanı alacam.
  12. Atakan.ç

Öneri Yeni projem için yatırım arıyorum

bilgi için teşekkür ederim ben işe koyulayım o zaman :)
  13. Atakan.ç

yani bu yatırımcı konusunda çok yeniyim melek yatırımcılar nerde bulunur ne yapmam gerekiyor pek bilmiyorum :)
  14. Atakan.ç

merhaba, günaydın, tünaydın veya iyi akşamlar :) kendime ait blockchain ve kripto paralar ile ilgili web projem var. Projenin gelişebilmesi için reklam bütçesi arıyorum. Yaptığım analizler sonucunda 100 ila 300(Bin TL) arası yatırım proje'nin büyümesine yetiyor. Ayrıca bütçeyi kullanırken...
  15. Atakan.ç

SDN emektarı Berkin Bozdoğan vefat etti

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah
  16. Atakan.ç

Soru Yazılıma hangi dille başlamalıyım?

hangi alanda uğraşmak istiyorsunuz ona göre seçim yapın örnek verim; mobil uygulama alanı ise : - flutter - kotlin - java - swift oyun ise: - c# - c++ web ise: - javascript - php - .net siber güvenlik - veri analizi ise: -python ve türevleri bunlar uzaaaarrr gider.. Önemli olan...
  17. Atakan.ç

Öneri Siber güvenlik konulu dizi ve film önerileri

++ bu çok güzell bunu kesinlikle izle
  18. Atakan.ç

Soru Samsung Mu Apple Mı

samsung
  19. Atakan.ç

Hangi marka dizüstü bilgisayar kullanıyorsunuz? Memnun musunuz? ANKET

casper kullanıyorum hiç memnun değilim. Bana göre, windows laptop alınmaması gerekiyor. Laptop konusunda mac en iyisi (bence)
  20. Atakan.ç

Yardım Flutter Ön Plan (Foreground) Bildirimi Nasıl Gönderilir

bu telegram adresine gelip sorunu sorabilirsin resmi flutter türkiye hesabı: Flutter Türkiye ?? ayrıca bu web sitesindende soru sorabilirsiniz : Flutter Forum
  21. Atakan.ç

Duyuru Sdn Forum Bayram Hediyesi Geliyor!

Katılıyorum kazanırsak bakalım hangi oyuna alacağımıza :)
  22. Atakan.ç

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

herkese hayırlı bayramlarrr :)
  23. Atakan.ç

[Rehber] İnternet Siteleri Ne Kadar Kazanıyor?...

kendileri açıklama yapmışdı bir videoda, yıllık cirosu "15 milyon TL" :) video'nun 2.40 dakikasına bakabilirsin.
  24. Atakan.ç

[Rehber] İnternet Siteleri Ne Kadar Kazanıyor?...

50k ziyaretçiye adsense senin belirttiğinden kat be kat fazlasını verir (sektöre göre değişir) mesela bu ziyeretçiyi finans sitene yönlendirirsen yukarda belirttiğiniz fiyatın kat ve kat fazlasını kazanırsınız. Veya eğitim, veya teknoloji vb..
  25. Atakan.ç

Hızlı kilo vermek

çok sıkı çalışma ile 3 ayda 22 kilo verdim benim için çok zor bir süreçte çoook çalışman lazım 3 ayda baya çalıştım ve hiçbir zaman sürekli aynı hareketleri yapmadım
  26. Atakan.ç

Soru Yazılım Mühendisliği Için Laptop Mu Masaüstü Mü ?

ilk aldığınızda performası yüksek olsada, sonradan 1 yıl sonradan bahsediyorum performası çok düşüyor donanım yükseltme yapamadığınız için sıkıntılar çıkıyor vb çok problemler yaşıyorum laptoplar da. O yüzden laptop alacaklara kesinlikle mac cihaz öneriyorum.
  27. Atakan.ç

Soru Yazılım Mühendisliği Için Laptop Mu Masaüstü Mü ?

kendime adıma konuşuyorum bugüne kadar elde ettiğim deneyimlerim sonucu bundan sonra kesinlikle laptop olarak windows almam. Laptop alacaksam kesinlikle mac işletim sistemli olanı alırım.
  28. Atakan.ç

Haber Google Adsense Toplu Katliam Yapıyor

evet google amcaya galiba para lazım webmaster forumlarında geziyorum sürekli bu konular açılıyor ayrıyeten adsense grupları full şikayetçi benim tanıdıklarımında hesapları kapatılmış. Bir arkadaşım siteme trafik bile gelmiyordu geçersiz tıklamadan kapatılmış diyor. Bende adsense için başvuru...
  29. Atakan.ç

Soru Linux’a Geçemiyorum, Çünkü... (Cümleyi Devam Ettir)

oyun hariç herşeyi yapıyorum da oyundan kaybediyor ya :)
  30. Atakan.ç

Rehber Ryzen 9 5900X Sistem Önerileri :

benim en merak ettiğim konu bu işlemciye 3060 ekran kartı gidermi darboğaz felan yaparmı
  31. Atakan.ç

Blog Sitesi Açmak Mantıklı Mı

tabikide para kazanır önemli olan onun içeriğini zengin tutmak ve insan çekmek :)
  32. Atakan.ç

Soru Discord Botu Ile Para Kazanma ?

yani evet olur aslında yurtdışı kişileri bulursan çok daha iyi olur ;)
  33. Atakan.ç

Soru Java Mı Python Mu?

şimdi java çok ayrı bir dünya python çok ayrı kolaylık bakımından Python çok daha kolay. sen siber güvenlik, web, bot, veri analizi gibi işlerle uğraşacaksan python tercih et. android uygulama vb yapacaksan java ama android için flutter öneriyorum. benim önerim python ile başlaman yeniysen.. :)
  34. Atakan.ç

Haber Sedat Peker Hakkında Karar...

en son halim yemin ederim..
  35. Atakan.ç

Haziranda 20 Yaş Üstü Aşılanma Hk. Düşünceleriniz?

bu haber 16 yaş üstü değilmiydi? ben öyle hatırlıyorumda
  36. Atakan.ç

Soru I3-3220 Sistem Nasıl?

valorant max 80 fps verir bence alınmaz
  37. Atakan.ç

Soru Admob Reklam Gösterim Başına Mı Yoksa Tıklama Başına Göre Mi Para Veriyor?

gösterimede para alıyorsun tıklamayada para alıyorsun. Aradaki tek fark tıklayınca herhangi bir kişi reklama diğerine göre daha fazla kazanıyorsun.
  38. Atakan.ç

Soru Bilgisayarıma Pyhton 3 Yükleyebilir Miyim?

en son sürümü indir her zaman
  39. Atakan.ç

Soru İphone Almak Neden Mantıksız Geliyor?

iphone aslında pahalı değil anlayalım artık şunu sadece bizim ülkemizde pahalı. 2'sininde ayrı ayrı beğendiğim özellikleri var iphone almak nasip olmadı kullanmak isterdim ona göre değerlendirirdim :)
  40. Atakan.ç

Soru Tiktok Hesabınız Var Mı?

allah korusun
  41. Atakan.ç

Btc Minerliği Yapılır Mı?

burdan gir hesapla eth daha kazançlı benim bildiğim : madencilik hesaplama
  42. Atakan.ç

Django

evet doğru haklısınız aynen bunlar kullanıldı geleceğin programlama dili ANGULAR'dır Angular bütün sistemlerde kullanılacaktır!!! saçma fanatikliğinizden çıkın projenizde ne uygunsa onu kullanın ben kendi bildiklerimi aktardım. Tartışma çıkartmanıza gerek yok.
  43. Atakan.ç

Django

gülünecek bir tarafı yok ben instagram ekibinde çalışan bir kişiden direk duyduğum sözler bunlar biz tamamen python kullanıyoruz şeklinde açıklama yapıyolar ve ayrıyeten araşatırma yaptığınızda Netflix'in flask kullandığını da öğrenmiş olursunuz. Django örnek olarak instagram dedim, Spofity, new...
  44. Atakan.ç

Django

ben şahsen django yu seviyorum yani instagram olsun youtube olsun bunlar pyhon kullanıyorlar youtube django kullanıyormu bilmiyorum ama instagram django ile yazıldı diye biliyorum. Netflix flask ile yazıldı. Bu büyük firmalar kullanıyor ve görünürde ben bir hızda yavaşlık sezmiyorum. Yukarda bir...
  45. Atakan.ç

Yeni Forum Teması Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

bence gayet güzel olmuş yenilik her zaman güzeldir :)
  46. Atakan.ç

Shiftdelete Yenileniyor

burda bazı kişiler yeniliği sevmez ama yapılması gereken bir değişimdi bence. çok güzel tema bu arada ellerinize sağlık :)
  47. Atakan.ç

Btcturk 516 Bin Kişinin Verisinin Sızdırıldığını Kabul Etti

BtcTurk, 516 Bin Kişinin Verilerinin Sızdırıldığını Kabul Etti! Geçtiğimiz günler de 2018 yılında yaşanmış, BtcTurk’den veri sızdırıldığını iddia eden hacker’ları BtcTurk yalanlamış ve böyle birşey olmadığını duyurmuştu. Son yapılan güncelleme İle BtcTurk, 2018 yılında 516 bin 954 kişinin...
  48. Atakan.ç

Dijital Diyip Başlayalım O Zaman

Merhaba, forum ahalisi bir kaç dakikanızı alacak bir kişisel anket yaptım. benim için önemli dijitalleşen dünyada sorunlara çözümler üretmek ve ürünler çıkarmak için. bunu doldurursanız ve etrafınızdaki bir kaç kişinin'de doldurmasına vesile olursanız çok sevinirim *bu konuda herhangi bir...
  49. Atakan.ç

Binlerce insanı intihardan kurtaran bir şarkı düşünün...

dinleyek bakalım :)
  50. Atakan.ç

Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

ne yazık ki aynı durum herkesin bayramı kutlu olsun..
  51. Atakan.ç

Türk.net Mi Millenicom Mu?

ben türkneti öneriyorum
  52. Atakan.ç

Ziyaretçi Sayıları Gerçek Mi?

yani cidden takıldığınız şeye bakarmısınız, bu forum türkiye sıralamasında 76.sırada global de 3k içinde forumda 3-5 kişide neden 740 ziyaretçi var diyor ironi.
  53. Atakan.ç

Ziyaretçi Sayıları Gerçek Mi?

yoo hiç abartı değil. Aksine daha fazla olması lazım binlerce içerik forumda var olması çok doğal :)
  54. Atakan.ç

Soru İyi Bir Hacker Hangi Kodlama Dillerini Bilmelidir ?

bana göre python hacker en güçlü silahıdır. Çok önemli..
  55. Atakan.ç

Linux Yardımlaşma Platformu

Merhaba ben ve bir kaç arkadaşım uzun süreler boyunca linux kullandık ve linux kullanmaya devam ediyoruz. bizde karşılaştığımız sorunlar, sıkıntılar yüzünden birçok yabancı dil şeklinde arama yaparak sorunlarımızı çözmeye çalışıyoruz. bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak için linux hakkında insanlara...
  56. Atakan.ç

Backende Asp Net Core Ile Node Js İle Başlamalıyım?

nodejs, python kullanıyorum
  57. Atakan.ç

Kali Linux Mu? Linux Mint Mi?

güzel bir linux eğitiminden geç sadece yazılım çalışacaksan mint. Yazılım + siber güvenlik çalışacaksan parrot OS öneriyorum. Ama illa da kali ve mint arasında seçim yapacaksan kali derim
  58. Atakan.ç

Macbook Air M1 Vs Huawei Matebook 14

m1 m1 ve m1.
  59. Atakan.ç

1 Milyar Indirilen Oyun Ne Kadar Kazanıyor ??

1 milyar indirilirse ki bu çok yüksek bir rakam tam olarak o kadar kazanırsın diyemeyiz çünkü çok farklı konular mevcut reklamlar varmı oyun içi satın alım vs vs ama online olupda o miktarlarda kazanan oyun vardır..
  60. Atakan.ç

Akrabamdan Gelen Şüpheli Mesaj Virüs Mü?

site virüslü herhangi bir dosya indiriyor olabilir veya bazı kişisel bilgileri çalmak için oluşturulmuş bir sitede olabilir. virüstotal aracılığıyla bir tarat bi sıkıntı çıkmaz ise sanal makinan varsa bir orda açmayı dene garantiye alırsın.
  61. Atakan.ç

2021 Yılında Hangi iPhone Alınır?

iphone 12.
  62. Atakan.ç

Yazılım için hangi bilgisayar alınmalı?

sadece iş demişsin oyun dememişsin o yüzden kesinlikle mac paran yeterse mac pro 16gb ram
  63. Atakan.ç

İş Amaçlı Bilgisayar Önerisi

yani bilemedim şimdi minecraft mac bilgisayarda oynanıyor ama gta oynayamassın benim tercihim mac olurdu ama birazdaha araştır diğer kişilerinde tecrübesini dinleyerek karar ver. Hayırlı olsun şimdiden
  64. Atakan.ç

İş Amaçlı Bilgisayar Önerisi

ne tür oyun oynuyorsunuz? online, offline ?
  65. Atakan.ç

Twitter Mı Facebook Mu?

twitter. Ama 2 ortamıda sevmiyorum :)
  66. Atakan.ç

Gaming Laptopmu ? Gaming Masaüstümü Sizce

benim her zaman savunduğum birşey var eğer sadece oyun veya oyun ve iş yapacaksan her zaman masaüstü windows almanı öneriyorum. sadece iş yapacaksan macbook. seçimler böyle olmalı ki en iyi verimliliği alabilesin..
  67. Atakan.ç

Mcaffe Iyi Midir?

kaspersky en iyisi :)
  68. Atakan.ç

League of Legends Tr kitlesi neden böyle?

bazı kişiler eu ya geç server değiştir demişler ama server değiştirincede en az 2-3 tane türk gene çıkıyor orayada işgal ettik malum..
  69. Atakan.ç

JavaScript mi yoksa Python mu?

siber güvenlik düşünüyorsan python ile başla. ama uygulama web vs yapmak istiyorsan kesinlikle javascript ile başla. Daha yararlı..
  70. Atakan.ç

Şu an Hangi Apple Bilgisayarı Almalıyım12.000TL

pro olmasına değer kesinlikle pro.
  71. Atakan.ç

Enes Batur trafik kazası geçirdi

arkadaşlar gerçekten tr de iq düşüklüğü var ağzımı bozmicam diyorum diyorum ama tutamıyorum kendimi ya pardon da bu adam kaza geçirmiş bi şok atlatmış ve böyle denmesi çok garip insan dışı bir hareket inşallah bu tür zihniyetler bir an önce yok olurlar ve umarım böyle kötü düşünenlerin bu tür...
  72. Atakan.ç

iPhone SE alınır mı?

kesinlikle alınır.
  73. Atakan.ç

Simpsonsların kehaneti hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dünyanın derin devleti bence.. herşeyi önceden planlayıp yapıyorlar kıyamet alameti olarak bir gün çıkıp demesinler bak biz bunları biliyorduk bunlar bunlar oldu bunları yaptık biz tanrıyız diye..
  74. Atakan.ç

Bu Macbook Pro Modeli Nasıl?

Merhaba ben mobil yazılım geliştiricisiyim. Oyun oynamayacağım. sizce bu bilgisayar modeli bana yeterlimidir? aynı anda vscode açıkken chrome ve spofity vb uygulamalar rahatca kasmadan kullanabilmek istiyorum. bilgisayar: 13 inç MacBook Pro - Uzay Grisi yardımcı olacak arakdaşlara şimdiden...
  75. Atakan.ç

Forum'da yorum okumak tam bi çile!

arkadaş şaka makinası :rolleyes:
  76. Atakan.ç

Depremde Ölen İkiz Kardeşlerden Geriye Hakkı Alkan ile Çekilmiş Videoları Kaldı.

allah rahmet eylesin. mekanları cennet olsun
  77. Atakan.ç

Dolar 8.42 TL oldu!

no yorum, no beklenti.. :rolleyes:
  78. Atakan.ç

DDOS ve Ping

bu işler program kurupda olacak işler değil yüksek internet hızına sahip (en az 1gbit) vds sunucular kiralayıp yapmalısın eğer deneme amaçlı yapmak istiyorsan sana bir site öenerebilirim deneme amaçlı yaklaşık 1dk boyunca saldırı testi yapabiliyorsun. https://www.stressthem.to/
  79. Atakan.ç

yazılıma başlamak istiyorum ilk ne yapmalıyım ?

mobil uygulama geliştirmek istiyorsan kesinlikle flutter. Ama ben sana python ile başlamanı öneririm sonradan flutter'a geçebilirsin.. :) python ile başla dememin nedeni kolay bir dil olduğu için diğerlerinde zorluk çekmeden kafanda otutturabilirsin.
  80. Atakan.ç

Bacaktaki kılları nasıl almalıyız

bence lazer.
  81. Atakan.ç

Kamerasını bantlayanlarr

şahsen ben yapıyorum. Ama yapma nedenim çok fazla görüntülü konuşmam ne olur ne olmaz diye :) 1601920061 ve bence bu konunun paranoyaklıkla hiçbir ilgisi yok. Koskaca facebook ceo su bile kamerasını kapatıyorsa siz düşünün :)
  82. Atakan.ç

Dolar da bir eşik daha açıldı !

dewamkee
  83. Atakan.ç

Üniversiteye Hazırlık Hangi Eğitim Paketi Alınmalı?

Merhaba arkadaşlar Sayısal bölüm lise son sınıf öğrencisiyim. Bilgisayar mühendisliği bölümünü istiyorum. dershaneye verecek kadar param yok o yüzden bende online ve daha ucuz eğitim paketlerine göz diktim. Önümde 2 seçenek var Sizce hangisini almalıyım? 1- raunt 2- doping hafıza özellikle...
  84. Atakan.ç

Apple, çalışanlarını koronavirüsten korumak için kendi yüz maskesini üretti

bu adamlara çok özeniyorum sürekli üretiyorlar. Üretken insanlar
  85. Atakan.ç

Bedava domain nerden bulabilirim

freenom üzerinden alabilirsiniz
  86. Atakan.ç

İos mu Kullanıyorsunuz Android Mi ?

Android. her zaman özgür..
  87. Atakan.ç

2 yıldır bakım yapılmayan laptop

tabikide olur.. kesinlikle temizlemeniz gerekmekte 1 yılda bir
  88. Atakan.ç

ALS hastalığından korkum...

bende yaklaşık 1 yıldır var ama doktora danışmadım. Şimdi böyle diyince bende korktum. şuan bunu yazarken bile seğirme var mesela..
  89. Atakan.ç

Valorant kasar mı?

sizinkinden 1 tık daha iyi bilgisayarım var hiçbir sıkıntı yok 60-150 fps arası alıyorum
  90. Atakan.ç

biri uzaktan bilgisayarıma girdi (internete bağlı değilken)

bak arkadaşın nickinde defacer yazıyor. :laughing: challenge8770 yani virüs ilede olmaz virüs sadece bilgilerini çalar internetin varsa ancak kontrol edebilir
  91. Atakan.ç

biri uzaktan bilgisayarıma girdi (internete bağlı değilken)

internet erişimsiz hiçbir şekilde böyle bir durum ile karşı karşıya kalamassınız sanırım paranormal olay yaşadınız.. :D:D
  92. Atakan.ç

PHP

@BHA 'nın dediği gibi ilk youtube üzerinden temel oluşturabilirsin. Udemy'de önerdiğim eğitim seti linki buyur: Sıfırdan PHP ve MySQL Eğitim Serisi
  93. Atakan.ç

İ9 10900KF Ve RTX 2080Tİ 3000 Lira ?

:rolleyes::rolleyes::rolleyes: bizde 30k yamı ne geliyor galiba böyle bi sistem
  94. Atakan.ç

Herkes internet hızlarını bu başlık altında paylaşabilir.

ne kadar ödüyorsunuz?
  95. Atakan.ç

Herkes internet hızlarını bu başlık altında paylaşabilir.

türk telekom kullanıyorum akşam sabah farketmiyor aynı hız alıyorum fiber kullanıyorum. download : 23 upload: 3
  96. Atakan.ç

Yazılımın Ustaları

bende öğrenme aşamasındayım az kaldıartık kendi projelerimi çıkaracam inş
  97. Atakan.ç

Adana Alparslan türkeş bilim ve teknoloji üniversitesi'nde Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü nasıl ?

hiçbir sıkıntısı yok 6 belki daha fazla belediye otobüsü bağlı heryere gidebiliyorsun ve gelebiliyorsun
  98. Atakan.ç

Adana Alparslan türkeş bilim ve teknoloji üniversitesi'nde Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü nasıl ?

ben oranın dibinde oturuyorum çok güzel bir yer.. 1597176101 benide tanıştırırsan sevinirim :)
  99. Atakan.ç

Hangisini almalıyım ?

amacım mesaj kasmak değil? neden agrasif davranıyorsunuz anlamadım. Bilmiyordum bilgi için teşekkürler.
  100. Atakan.ç

Hangisini almalıyım ?

bende merak ediyorum mesajım bulunsun.
  101. Atakan.ç

Linux İşletim Sistemi Tavsiyesi

ben şahsen parrot os kullanıyorum. Siber güvenlikle ve yazılımla ilgilendiğim için ama genellikle siber güvenlik konusunda bana baya yardımcı oluyor. Tasarımı bana göre çok güzel. internet sitesi: Parrot Security
  102. Atakan.ç

Tüm bunlara gerçekten gerek var mı ?

nebilim her mesajında "şaka" yapıyorsunda..
  103. Atakan.ç

Tüm bunlara gerçekten gerek var mı ?

deminden beri mesajlarını görüyorum şakamatikmisin sen la :grin:
  104. Atakan.ç

Dolar 7,20'yi aştı; euro 8,60'ın üzerinde

profil resmin doları görünce ben'i yansıtıyor ?
  105. Atakan.ç

Kodlamadan anlayan var mı

106. Atakan.ç

Kodlamadan anlayan var mı

pm atabilirsin fikir güzelse bişeyler yapabiliriz.. :)
  107. Atakan.ç

Ne dinliyorsunuz?

108. Atakan.ç

Gece Yatarken Garip Tıkırtılar Duyuyorum.

Dostum seni korkutmak istemem ama bu tip caanlılar gerçekte var. Evet ama şöyle bir anlatıvereyim sana.. senin yaşadığın şey benim tahminimce ve büyük ihtimal bilinçaltı yani izlediklerin yüzünden. zamanında benimde başıma çok geliyodu. bu tip varlıklar korkudan beslenirler. Sen...
  109. Atakan.ç

Beyin yaşı hesaplama.

gel kardeşim :tearsofjoy::tearsofjoy:
  110. Atakan.ç

Beyin yaşı hesaplama.

tam 20 puan :)
  111. Atakan.ç

En Sevdiğiniz Araç Modeli Hangisi?

+++++++
  112. Atakan.ç

Oyunumuzda Devam Eden Geliştirmeler

discord adresinizi paylşaabilirmisiniz