Arama sonuçlarınız

1. K

5.500 liraya monitör dahil bilgisayar tavsiyesi

Konu basit kankalar . 5.5k bütcem var monitörle beraber tavsiye istiyorum
  2. K

Oyuna girince laptopta hiçbir internet gözükmüyor.

Modem gerçekten saçma bir yerde bilgisayarımla arada 3 tane duvar var pek mümkün değil yapmam
  3. K

Oyuna girince laptopta hiçbir internet gözükmüyor.

Bilgisayaründa genel bir sorun yok. Şu ana kadar teset edebildoğim valorant , lol ve csgo ogunlarına girdiğimde hiçbir internet gözükmemeye başlıyor. Brawlhalla gibi başka bir mp oyuna girdiğimde kesilmiyor. Valorant lol ve csgoys girdiğimde ise internet gidiyor ve pcyi yeniden açana kadar geri...
  4. K

Laptopta internetlerin birden gitme sorunu

Merhaba arkadaşlar. Acer marka bir laptopa sahibim son 1 gündür bana wifi açısında inanılmaz sorun çıkartıyor. Bilgisayarı açtığım ilk 5 10 dk wifilero görebiliyor bağlanabiliyorum. Fakat bir süre sonra ya kendiliginden hiçbiri gözükmüyor ya da herhangi bir oyuna girince. Sürüm windows 10 , tüm...
  5. K

Power supplylar hakkınds birkaç soru

Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol bunun gibi bir kasa işimi görür mü? Power supply dışınde psulu kendinden bir kasa önerebileceğin var mıdır reis?
  6. K

Hocam peki sistemin ne kadar power supplya ihtiyacı olduğu nereden belirleniyoe? Ve eğer power supplyli 500w bir kasa alsam o da işimi görürmü daha fazlasına ihtiyaç varmı?
  7. K

Kankalar şöyle bir sistem bakıyorum : amd ryzen 3500x hyperx fury 2x8 gb ram rx570 8gb ekran kartı sanDisk 480gb ssd gigabyte b450m s2h am4 anakart bakıyorum. Buna ne kadar power supply almam gerekir? Power supplyli kasalardan alsam yeterli olurmu? Bana tavsiye edebileceğiniz sağlam ve ucuz bu...
  8. K

5kya kadar bilgisayar tavsiyesi istiyorum

Görmedim. Teşekkür ederim
  9. K

Kankam tam fiyatını da yazar mısın sana zahmet bir de soğutucusuz olması sorun olur mu çok bilmiyorum bu işleri
  10. K

Merhaba arkadaşlar sitede yeniyim yanlış yere açmış olabilirim kusura bakmayın. Başlıkta zaten yazıyor , mümkünse amd ryzen 5 ve 12 yada 16gb ramli olsun . Tavsiyelerinizi bekliyorum monitör dahil olmak zorunda değil