Arama sonuçlarınız

1. senceryalciner1

VPN'siz yasaklı sitelere girmek!

Selam sevgili forum üyeler, Direk konuya geçeyim VPN sitelere girmemizi yavaşlatıyor. Normalde 5 saniyede giriyorsak VPN ile 10 saniyede giriyor. İsterseniz nasıl yapıldığına başlayalım. Not: Herhangi bir dava vb. şeyden sorumlu değilim. Bu taktik %90 işe yarıyor. İlk önce sitemizi Google'de...
  2. senceryalciner1

Laptop fan kontrol etme!

Zaten son kısmı onun için yazdım. 85 den 75. 85 te %100 de çalışıyor iken artık 75 te %100 de çalışıyor. Ben onu kenidim için yaptım isteyen daha farklı değiştirebilir. 1609233229 up up
  3. senceryalciner1

Laptop fan kontrol etme!

Ben %50 çalışsın demedim ki.
  4. senceryalciner1

Laptop fan kontrol etme!

Bizim için gerekli uygulama bu. Bu uygulamayı indirip yönetici olarak çalıştırın ve kurun. Sonra açın ve resimdeki yere tıklayın. Tıkladıktan sonra "edit" in yerindeki kısma tıklayın. Burası marka marka sıralanmış. Siz kendi markanızı ve modelinizi bulun. Sizin modeliniz yok ise korkmayın...
  5. senceryalciner1

SuperBox deneyimlerim

3 aydıyız.
  6. senceryalciner1

SuperBox deneyimlerim

Modem ve sim kart parası ile 210 tl onlar yokken 170 tl. Kurulum zaten yok. Takıyorsun çalışıyor. 1 gün içide modemi eline alırsın.
  7. senceryalciner1

SuperBox deneyimlerim

SuperBox, taşınabilen bir internet. Bunu herkes biliyordur zaten. Neyse deneyimime geçelim. 1- Kurulum süreci: SuperBox kurulum süreci gerçekten bayağı hızlıydı. Fakat SuperBoxu alması çok zor oldu. Şimdi ilk Vodofone gittik. Ondada redbox varmış fakat adamlar 1 ay sonra kurulur dedi. Bizim iş...
  8. senceryalciner1

Sd taşıma

Evet taşınıyor. @İsimyok0808 yanlış bilgi verdi.
  9. senceryalciner1

Söyle Rahatla

8 milyon görüntülünme 159k mesaj.
  10. senceryalciner1

Sd taşıma

APP MGR 3 ile taşırsın. 1609161226 Kaynak? Yanlış bilgi vermeyin hala taşınır.
  11. senceryalciner1

Zoom da ses

Mikrofon olarak streo karışımında ise gider. Değilse gitmez.
  12. senceryalciner1

HP Pavilion 15-EC1014NT ekran bulanıklığı (Full HD)

DDU ile sürücüyü kaldır. Sonra otomatik driver kurucu ile kur. (Nvidanın) 1609148363 Ek olarak Support asistan ile dene. İşlemcide onboard var herhalde onun driverinıda güncelle sorun düzelir.
  13. senceryalciner1

Asgari Ücret Belli Oldu!

Yetersiz.
  14. senceryalciner1

Laptopum açılmıyor

Bilgisayarcıya götür.
  15. senceryalciner1

Ekonomiyi düzeltme yolları... Forum oyunu

Bak şimdi sen 1541535468451 tirilyon para basacaksın. Sonra o parayı dolara çevireceksin ne olacak? Sendeki dolar artacak ve dolar değer kaybedecek. Sendeki tl de azalınca tl değer kazanacak.
  16. senceryalciner1

Laptopum açılmıyor

Evet var fakat biraz zor. Bir bilgisayarcıya götür.Eğer sende yedeklemek için disk varsa sen yedekle.
  17. senceryalciner1

8.sınıflar için discord sunucusu

Malum LGS var önlerinde. Pandemi de olduğundan dolayı öğretmenlerede soru soramıyorlar. Bizde onlara yardım amaçlı yeni sunucu açtık. Öğrenci olması yeterli. Reklam değildir. 1609147263 up 1609147342 up
  18. senceryalciner1

1 milyar izlenen Türk Youtube videosu

Var zaten
  19. senceryalciner1

Bilgisayarcıda format attırdım ve bütün oyunlarım kasıyor

Adamın günahını almış gibi olmayımda bilgisayarın donanımını kontrol et.
  20. senceryalciner1

S10+ mı S10 lite mi ?

Performans ve fiyat açısından her türlü S10 Lite
  21. senceryalciner1

3000 tl civarı telefon ne önerirsiniz?

Al gitsin.? https://www.epey.com/akilli-telefonlar/redmi-note-9-pro-128gb.html#