Arama sonuçlarınız

1. E

Soru İTÜ mindset ingilizce kursu hakkında deneyimi olan var mı

Merhabalar başlıkta da bahsettiğim gibi itünün kursuna katılmış olan yorum yapabilecek biri var mı? Veya onlıne güvenilir sertifikalı İngilizce kursu önerilerine de açığım açıkçası.
  2. E

Soru 8.000 bütçeye bilgisayar önerisi

Çok haklısınız mantıklı aslında peki son bi soru sorabilir miyim düşüncelerinizi merak ettim de. Siz olsanız bu zamanda bilgisayar alır mıydınız her şey bekledikçe pahalılanıyor ama bu fiyatlara çöp de almış gibi hissediyorum bilemedim
  3. E

Msilar genelde ağır olmuyor muydu öyle aklımda kalmış yani
  4. E

Çok teşekkür ederim ya Lenovo en mantıklısı duruyor gibi ya.Peki hocam bi ara Macbook Air almayı düşünüyorduk o da 12bin sizce 4 bin fazla vermeye gerek var mı yoksa Lenovo da rahat iş görür mü uzun yıllar ne düşünüyorsunuz acaba
  5. E

Merhaba arkadaşlar biz max 8.000 TL'ye alabileceğimiz en iyi bilgisayarları önerebilir misiniz tek aradığımız özellik hafif olması ve avukatlık programlarını kaldırması. Şimdiden teşekkürler herkese.
  6. E

Öneri 70 TL'lik kulaklık önerisi

Merhaba arkadaşlar fiyat çok absürt biliyorum ama sadece bu fiyata alınabilecek sadece diğerlerinden daha sağlam bi kulaklık arıyorum var mıdır önerebileceğiniz 70 80 TL'lik bi kulaklık
  7. E

Yardım Hangi İnternet Sağlayıcısını Seçmeliyim?

İnternet sitelerinden sorgulayınca var gözüküyor ama telefonla aradığımızda yok gösteriyor teşekkür ederim yine de
  8. E

Yardım Hangi İnternet Sağlayıcısını Seçmeliyim?

Hocam bunları nasıl sorgulayabilirz Siirt ili içindeki bir ev için düşünüyoruz da böyle sorunlar çıkabilir araştırmak gerekli 1641329393 Hocam şu değerleri veriyor ama Siirt ilindeki bir ev için düşünüyoruz sizce ne dersiniz
  9. E

Soru Yurtdışından tablet getirtmek tr fiyatından daha uyguna gelir mi

Bizim paypale ulaşma şansımız yok maalesef ya . Ama sistem baya iyiymiş hayırlı olsun Allah uzun ömürler versin teknolojik cihazınıza bu kurlarla işimiz zor. Paypal kullanılmayan bir ödeme yöntemi var mı peki biliyor musunuz
  10. E

Soru 7.500 TL'ye alınabilecek sağlam bir bilgisayar

HP dayanıklı mıdır ya Lenovo ve Asus duydum da daha çok genelde 1637581335 Huaweide Google servisleri yok değil mi o sıkıntı yaratmaz mı 1637581354 Listeye aldım bunu teşekkür ederimm
  11. E

Soru 7.500 TL'ye alınabilecek sağlam bir bilgisayar

Merhaba arkadaşlar dolar yüzünden fiyat sürekli değiştiği için yeni konu açmak zorunda kaldım. İhtiyacımız sadece avukatlık uygulamalarını çalıştırabileceğimiz sağlam bi bilgisayar olsa yeterli. Önerilerinizi bekliyorum
  12. E

Soru Ses kaydında bulunan cızırtı temizleme

Merhaba arkadaşlar benim aldığım ses kayıtlarının arkasındaki cızırtıyı temizlemek istiyorum ücretsiz bir öneriniz var mıdır?
  13. E

Ebayda işler nasıl oluyor hiçbir bilgim yok da anlatabilir misiniz acaba?
  14. E

Teşekkürlerr inşallah.acaba bi konu açayım mı forumda fiyatlar çok değişti ya eski konular geçerliliğini yitirmiş olabilir bence
  15. E

Değil mi bana da öyle geliyor sadece 1 kılıf alırım. İşte 5 yıl idare edemezse diye korktum bi . Teşekkür ederim bu arada
  16. E

Ben de öyle düşünmüştüm de yurt dışına gidecek kişi gitmedi. Peki hocam acaba Samsung tab s6 lite alsam ona 3k iPad 8.nesil de 3k ama s6nın kalem masrafı yok ve beni tıp fakültesi bitene kadar idare etmesi gerekli sizce hangisi daha mantıklı olur
  17. E

7.nesil 2.500du geçen sene ben alacağım zaman ama dolar çok vurmuş uçurmuş yani
  18. E

Yardım Avukatlık uygulaması çalıştırabilecek f/p laptop

Merhaba arkadaşlar ben şu anlık sadece avukatlık uygulamalarını çalıştırabilecek ofis kullanımına uygun f/p bir bilgisayar arıyorum ucuz olursa iyi olabilir en Max 4bine falan çıkabilirim çünkü galiba.
  19. E

?? Ya 2. El için şansıma çok güvenmiyorum açıkçası. Teknolojik aletlerden yüzüm gülmüyor 2. El alırsam neler olur bilmiyorum. Ailem de 2.ele çok sıcak bakmıyor bir de temiz bildiğiniz varsa bi bakabilirim ama Max 2.500e
  20. E

Merhaba arkadaşlar ben tıp fakültesinde okuyorum çok fazla notunuz olduğu ve İstanbul sınırları içinde yakın ve Uygun bir kırtasiye bulamadığım için tablet üzerinden gitmeyi düşünüyorum. Ama almak istediğim tabletlere 1 yılda zam gelmiş fiyat düşmesi yerine. Yurtdışından tablet getiren bir yer...
  21. E

Soru İstanbul'da ucuz fotokopi çektirebileceğim yerler

Tamamdır hocam deneyecem teşekkür ederim. 2 kâğıdı normal çekiyor 3.yü şok hızlı alıyor basılmadan yarım hali dışarda yarım hâli içerde kalıyor.
  22. E

Evde var bi tane de.2 3 tane çekip kağıt sıkıştırıyor içinde aşırı vaktimi çalıyor. Tablet alayım dedim onlar da çok pahalı .10 taksitle falan anca alabilirim onda da tablete alışabilir miyim bilmiyorum çok sıkıntılı ya
  23. E

Soru Üniversitede kullanabileceğim tablet arıyorum

Evet işte tam tab s6 lite uugundu benim için baya ama 3bin olmuş 3 bin veremem Max 2.500 onu da taksit yaptırıp bursumdan ödemeyi düşünüyorum 1633781223 Başka kalemler de kullanılabiliyor muyuz Huawei tabletlerde biliyor musunuz acaba
  24. E

Soru Üniversitede kullanabileceğim tablet arıyorum

Merhaba arkadaşlar ben sürekli gidip not çıkarabilcek bir pozisyonda değilim şu anda tablet üstüne not almak istiyorum Max.2500e ne önerirsiniz? Geçen yıl iPad 7.nesil alacaktım ama ona da zam gelmiş 1 yılda alamıyorum.
  25. E

Yok kitap çoğaltma değil de hocalar slyat atıyor ya böyle günlük günlük ama çok o yüzden yakın aramıştım teşekkür ederimm
  26. E

Merhaba arkadaşlar İstanbulda Beylikdüzü, Çağlayan adliyesi, şişli bu 3 mekan yakınlarında okulum hastanem ve evim buralarda yakın ucuz bir fotokopi merkezi bilen var mı aca
  27. E

Soru Sağlam ve ucuz bir telefon arıyorum

Kılıf ve ekran koruyucu her zaman takıyoruz zaten kapatmayı düşünüyorum komple telefonu artık bu 3. Kırılan telefon çünkü
  28. E

Pahalı kalıyor ya aradığım özellik sadece malzeme olarak sağlam bir şey olduğu için.
  29. E

3 bin olmuş ya teşekkür ederim yine de
  30. E

Oyun konusu pek önemli değil de. Sağlam olması önemli dayanıklı mı?
  31. E

Merhaba arkadaşlar başlıktaki gibi sadece sağlam bir telefon arıyoruz. iPhone 4ü bile kırabilmiş bir insan alacağımız kişi. Max. 2 bin liraya başka bir donanım özelliği vesayre önemli değil. Ne önerirsiniz acaba
  32. E

Yardım Hızlı okuma kursu

Mehmet taşhanlığil isimli hocanın bir hızlı okuma kursu var. Daha önce bu hocadan kurs almış olan tanıyan biri var mıdır yardımcı olabilecek ?
  33. E

Soru Yarın Önemli Bir Sınavım Var Iyi Dileklerde Bulunabilir Misiniz

Çok çok teşekkür ederim umarım istediğiniz her şey her zaman e hayırlısıdır hayırlısı da gerçekleşir 1626607528 Anatomi hariç iyiydi Anatomi çok zorladı beni ya - net getirmezse anatomi inşallah güzeldi diye düşünüyorum. Çok teşekkür ederim düşünceniz için ya
  34. E

3000 tl civarı telefon ne önerirsiniz?

Ben aldım realme 7yi teşekkür ederim ya aldığım sırada bu fiyatlardaydı zaten.
  35. E

Çok teşekkür ederim ama aldım ben ya o ara realme 7 vardı bu fiyatlarda aldık. Ortalama bir telefon uzun süre götürse beni yeterli
  36. E

Haklısınız.İyş günler
  37. E

Çalışmadığımı nerden biliyorsunuz. Stres yapmak sadece çalışmayanlara özgü değil o an psikolojik olarak kötü hissettim bu yüzden başvurdum buraya. Sadece dilemekle bir şeylerin gerçekleşmediğini ben de biliyorum malesef
  38. E

Çok teşekkür ederim umarım ya emeklerinin kat kat karşılığını alırsın umarım. 13.30da sınav bi 4 5 saat sürüyor. 1626415395 Forumla alakası yok diye mi diyorsunuz evet yukarıda da belirtmeye çalışmıştım onu da ama haklısınız bir tık çaresiz hissetmiş olabilirim o an kusura bakmayın.
  39. E

Teşekkür ederimm inşallah inşallah ya. Hepimiz için. 1626414737 Hep okulun berbat saçma sapan yönetimi yüzünden ya tüm sınavlara sene sonuna attı. Buradan da uyarımdırr arkadaşlar İstanbul Demiroğlu bilim üniversitesi tıp fakültesine hiçbiriniz tercih vermeyin verdirmeyin . Bursum var...
  40. E

Yaa çok teşekkür ederim size de hayatınızıj her alanında başarılar dilerim 1626381852 Yaa çok teşekkür ederim size de hayatını Çok teşekkür ederim amin hepimiz inşallah.
  41. E

Çok teşekkür ederimm size deee her zaman 1626378975 Çok teşekkür ederimm umarım hepimizin hayatı beklediğimizden de iyi geçer 1626379080 Artık bu heyecan için psikoloğa bile görünmeyi düşünüyorum inşallah başarıyla geçerim de onun rahatlığıyla giderim doktora. Çok teşekkür bu arada her şey...
  42. E

Yaa çok teşekkür ederimm gerçekten tüm güzel dilekleriniz inşallah gerçek olur hepimiz için
  43. E

Çok teşekkür ederimm inşallah hayatınızda çok daha kolay geçer
  44. E

Çok teşekkür ederim ya inşallah ailemin durumu yüzünden aslında bir tık da. Güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim. Benim size yardımcı olabileceğim herhangi bir şey olursa buradayım. 1626374822 Çok teşekkür ederimmm. Tıp fakültesi yıl sonu finali üniversitenin kötü yönetimi , ev...
  45. E

Merhabalar burası için belki çok alakasız bir konu ama yarın kendimi çok yıprattığım bir sınava girecem çok eşim dostum yok iyi dileklerde bulunmasını isteyeceğim. Bu yüzden sizden istiyorum içinizden gelen bir duayı ,temenniyi , iyi dilekleri edebilir misiniz benim için?
  46. E

Laptop'um Wifi Simgesi Yok

Sorunun çözüldü mü ya denilenlerle bende de sürekli aynı sıkıntılar var da yardımcı olabilir misin
  47. E

Soru Virüs Total'de Temiz Çıkan Dosyada Herhangi Bir Kötü Niyetli Yazılım Var Mıdır

Tamamdır sağolun iyi günler
  48. E

Soru Virüs Total'de Temiz Çıkan Dosyada Herhangi Bir Kötü Niyetli Yazılım Var Mıdır

Anladım yani her şeyin olabilme olasılığı var yine de peki bildiğiniz temiz bir APK sitesi beye direkt Spotifyın APK uygulaması var mıdır? 1624964385 Bu arada çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için ?.
  49. E

Spotify gibi aylık ücret isteyen uygulamaların premium halini APK olarak indirmek istiyorum 2 tane buldum ve virüs Total taramasında temiz çıktı telefonuma herhangi bir kötü yan etkisi olur mu yine de Acaba? (20 lira bir şey satın alıp uğraşmayayım diye düşündüm ama ekonomik olarak 20 liraya...
  50. E

Yardım Türk Telekom Ev Internetinde Modem Bozulması

Teşekkür ederim ya internet hattını kapatmış birinin modemini aldım taktım ihtiyaç kalmadı.bu arada modemin iskeletini de döktük yine de çalıştı.
  51. E

Yardım Türk Telekom Ev Internetinde Modem Bozulması

Merhabalar ben evde türk Telekom modemi kullanıyorum uzun zamandır. Şimdi 2 gündür bi dsle bağlanma problemi var. Gelen teknik ekip modemin bozulduğunu değiştirmemiz gerektiğini söyledi. VDSL uyumlu bir modem almanız gerekli denildi. Fiyat performans olarak alabileceğim uyumlu modem var mı 300...
  52. E

Soru İstanbulkart Online Başvuruda Fotoğraf Yükleme Hatası

Merhaba arkadaşlar fotoğraf yüklemiş olamama rağmen diğer adıma geçemiyorum çözümünü bilen var mı acaba? 1621860774 Fotoğraf yüklemiş olmama rağmen lütfen fotoğraf yükleyin diye hata veriyor
  53. E

Telefonda Yüklü Drive Uygulamasında Açılan Videoyu Hızlandırma

Merhaba arkadaşlar ben telefonumda yüklü drive uygulamasında açılan videoyu hızlandırmak istiyorum bilgisayarda yapılabiliyor ama telefonda bulamadım bir yolu veya uygulama var mı bunun için bildiğiniz
  54. E

Navigasyon Çubuğunda Beliren Döndür Tuşu Artık Gözükmüyor.

Tamamdır teşekkür ederim
  55. E

Sıkıntı değil de benim için çok faydalı bir özellikti merak ettim ben mi bir ayarı bozdum geri getirme şansım var mı falan diye 1619043793 Hocam sizin de telefonunuz realme ve birden kayıp mı oldu acaba merak ettim de
  56. E

Merhaba arkadaşlar belirttiğim gibi ekranı döndürdüğüm anda otomatik döndür kapalı haldeyken navigasyon çubuğunda döndür tuşu belli oluyordu ben bir ayarı mı bozdum bilmiyorum ama artık gözükmüyor tekrardan nasıl aktif edebilirim o tuşu bilginiz var mı? Realme 7 kullanıyorum telefonla alakası...
  57. E

Anatomi dersi için internet üzerinden destek alan var mı

Ben tıp fakültesi 1.sınf öğrencisiyim anatomi dersi için uygulama veya site bakındım yüksek fiyatlı bir çoğu ücretsiz olarak kullandığınız uygulamalar var mı acaba
  58. E

Kaçak olduğunu düşündüğümüz bir yapı var

Çevre ve şehircilik bakanlığı da belediyeye yönlendiriyormuş yani galiba şikayetim hiç edilecek
  59. E

Aynı anda hem çevre ve şehircilik bakanlığına hem de tekrardan belediyeye ulaşmaya çalışayım diyorum sizce olur mu? İnşaallah bi sonuç alabilirim ya yazın cam kapı her şey sonuna kadar açık uyumak zorundayız aşırı sıcak çünkü can ve mal tehlikedeyken nasıl olacak bu hiç bilmiyorum
  60. E

Aradım yüzüme kapattılar tekrardan arayacağım. Vali arkalarında hiçbir şey yapamazsınız dedi başka birisi ama bakalım bir umut belki kurallar dikkate alınıyordur ülkemde
  61. E

Merhaba arkadaşlar evimin altındaki dükkan kaldırıma taşacak bir şekilde çatı ve taban yapmaya başladı ve bu çatı hırsızlar için resmen merdiven haline geldi. Nereye şikayet edebilirim sizce kendilerinden çok emin bir şekilde durdurmayacağız şikayet edin diyorlar. Şehrin sahibi gibi...
  62. E

10tl değerinde bir Google play kodum var

Turkcell'in bana Google Play için verdiği 10₺'yi harcamak istiyorum. Fakat Play Store'da baktıklarım arasından beğendiğim uygulama veya oyun bulamadım. Sizin önerebileceğiniz güzel şeyler varsa yorumlarınızı bekliyorum. Forumda başka önerisi bulunan var mı?
  63. E

Başka tür de olur bedava kod yani dedim boşa gitmesin 1615751810 Senin konun nerde göremedim
  64. E

Sizin beğendiğiniz bir uygulama var mı ücretli acaba
  65. E

O oyunları oynamadım telefon kaldırmıyor diye şimdi de hiç denemedim yani işime yaramaz bu seçenek haklısınız
  66. E

Sizce en fazla 10 TLye indirebileceğim güzel bir uygulama var mı? Türü fark etmez faydalı veya güzel bir şey olsun yeterli.
  67. E

Resim çizmeyi seven bir arkadaşıma hediye almak istiyorum

Çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için ? iyi günler dilerim
  68. E

Galiba 2sini de yapıyor o kadar anlamıyorum ki bu işlerden bana yaptıklarını atıyordu onlardan çıkarım yapmaya çalıştım? Van Gogh markasına da bakıyorum hemen çok teşekkür ederimm
  69. E

?? Ayıp ama ya yakın arkadaşımız bu zamand dost bulmak da zor
  70. E

O evet ?. O kadar bütçemiz Yok da kişi başı 60 70 verebiliriz 300e çıkabiliyoruz yani toplu olduğu için
  71. E

1614460023 Eklemeye çalıştım ama bilmiyorum nasıl oldu düzgün oldu mu kusura bakmayın bir sıkıntı varsa
  72. E

4 kişi alacaz yani bütçe daha fazla olabilir 1614459300 Öyle çok teşekkür ederim yazdım bunu da bazı Kendinin bize attıkları var atsam değerlendirebilir misiniz
  73. E

Teşekkür ederim bunu da listeye ekleyeceğim. Boya kalemi de bakınıyordu bunun için öneriniz var mı
  74. E

Sulu boya çalışıyor genelde tuvali de var onu düşündüm ama çok büyük değil tuvalleri de a4ten büyüktür tabi
  75. E

Merhaba arkadaşlar başlıkta bahsettiğim gibi amatör bir şekilde resim çizen seven bir kız arkadaşım var ve ona hediye almak istiyorum. Ama bu işlerden hiç anlamam sizin önerileriniz var mıdır ?
  76. E

İPad 8. nesil mi Samsung Tab S6 Lite mı?

Pozitif teknolojide indirimli oluyor işte onun kılıfı kalemi de fiyat artıyor S6 lite şu an 2.300 olmuş. Değerlendirecem yine de görüşlerinizi teşekkür ederim ?
  77. E

İPad 8. nesil mi Samsung Tab S6 Lite mı?

Merhaba hocam 2.500e hangi tableti önerirsiniz bilgilisiniz bu konuda diye danışmak istedim iPad 7.nesil uçmuş şu an 3.000 olmuş da
  78. E

Öneri F/P Kulakiçi Kulaklık Tavsiyeleri [Kulakiçi Kulaklıklar Ana Konu]

merhaba ya ben online dersler sırasında kullanabileceğim ucuz işlevsel bir kulaklık arıyorum ne önerirsiniz?
  79. E

Üniversite düzeyinde biyokimya dersi gören var mı

Telegramda varmış diye duydum da bilmiyorum kimdir nedir. Sahibindende de bir tıpçı ilan açmıştı çözüyordu sınav bakınabilirsin
  80. E

[Genel Konu] Realme Kullanıcıları Kulübü

Tamamdır teşekkür ederim
  81. E

Ben baktım güncelmiş telefon yeni bir güncelleme daha gelmemiş. Realme 7 benim telefonum. İlk sorunu yaşadığınız olmuş muydu peki
  82. E

Teşekkür ederim size de yardımlarınız için. İyi akşamlar ?
  83. E

Çok hakim değilim o sayfaya ama son gönderilere baktığım kadarıyla böyle bir sıkıntı göremedim sorun , ekran sorunu gibi anahtar kelimeleri arattığımda da çıkmadı ama olmuyor sanki bunu yazdıktan sonra 1611240333 Bir sorum daha olacak ya Google arama çubuğuna dokunup hemen yazmaya başlayınca...
  84. E

Neredeyse 1 aydır realme 7 kullanıcısıyım bazen ekranın bazı yerlerinde dokunmatik çalışmıyor yeniden başlatınca kendine geliyor telefon sizde de oluyor mu böyle hatalar. Servise göndermeli miyim sizce
  85. E

Amerika'dan bilgisayar getireceğim, ne tavsiye edersiniz?

Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Güzel günlerde sorunsuz kullanırsınız umarım?
  86. E

Çok teşekkür ederim benim daha sürem var sizin önerilerinizi de göz önüne alıp bir karar vermeyi düşünüyorum. Hayırlı olsun şimdiden iyi günlerde kullanın ?
  87. E

Çok teşekkür ederim ?
  88. E

Aynı amaçlarla ben de arıyorum Amerikaya staja gidecek bir kuzenim ona aldırtmayı düşünüyorum. Son kararını bana da söyleyebilir misin
  89. E

Bana çıkmış soru varsa atabilirsen bakayım ne yapabiliriz paralı çözen duydum bir de istersen ona da sor
  90. E

Bilmiyorum ki ben de nasılım biz hiç daha sınav olmadık seni boşa tehlikeye atmayayım
  91. E

Ben görüyorum ama biraz farklı işleniyor başkalarından bizde galiba
  92. E

YKS İçin Kitap Önerileri

Konu anlatımlı kitap yerine bence YouTube kanallarından konu anlatım videosu izleyip çok zorlandığın konularda fasikül üstünden ilerleyebilirsin
  93. E

Yatırım yapmak

Tamamdır teşekkür ederim 1609693956 Altınla da gram falan alabilirim anca galiba
  94. E

Yatırım yapmak

Aslında haklısnız. Ben hiçbir bilgim olmadığı için bir de ufak paralar olduğu için 1609684498 Bitcoine çok yükseldi diyorlardı az yatırım yapmak yine kâr sağlayabilir mi çok yükselmişken 1609684535 Bakayım bilgim yok bunun hakkında teşekkür ederim
  95. E

Yatırım yapmak

Elime Ufak ufak yatırım yapacak paralar geçiyor öğrenciyim ve en azından seneye okula gidince elimde daha işe yarayacak bir mebla olsun istiyorum sizce nereye yatırım yapmalıyım bu işlerden hiç anlamam da
  96. E

Ek madde-1 ile yatay geçiş yapmak istiyorum

Merhaba ben bahar döneminde ek madde-1 ile geçiş yapmak istiyorum bir vakıf üniversitesinde tıp okuyorum başka bir vakıf üniversitesine geçecem ama daha ana derslerimizin sınavlarını olmadık temmuza ertelendi yüz yüze yapılmak isteniyor.Bu durum bana bir engel çıkarır mı olaylar nasıl işliyor...
  97. E

Realme 7 alınırmı Önerceğiniz başka telefon 2500 3000

Anladım tamamdır çok teşekkür ederim
  98. E

Realme 7 alınırmı Önerceğiniz başka telefon 2500 3000

Video kaydında ses sorunu hissetmemişsiniz acaba normal ses kaydında bi sıkıntı var mı öğrenciyim ses kaydı benim için kullanılan bir özellik olacak da realme 7 istetecem ne dersiniz sorun olur mu derslerde
  99. E

2.900e realme 6 4/128gb alınır mı

Poco x3 daha büyük daha pahalı o kadarın bütçeyi arttıramıyorum malesef teşekkür ederim yardımlarınız için
  100. E

Evet sadece taksit seçeneği için biraz realme 6ya yönelmiştim ama 7yi alacam galiba teşekkürlerr
  101. E

hadi ya ben daha hafif ve küçük olmasından dolayı çok ısınmıştım oysaki. Neden böyle düşünüyorsunuz 1607279112 teşekkürler evet realme 7 daha makul bir seçenek oppo reno 4 lite olmazsa
  102. E

anladım değiyor o zaman 100 tlye 1607278738 peki 1 ay kullanılmış oppo reno 4 lite buldum 2.800 liraya sizce bu daha mantıklı değil mi?Hem daha ucuz hem de daha güzel bir telefon
  103. E

Çok büyük bi farkları yok sanki. yeni cihaz daha uzun güncelleme alır falan gibi sebeplerden mi 7yi öneriyorsunuz
  104. E

Evet hocam zaten sizin telefon önerisi için açtığınız konuyu takip edip bu kararı aldım teknosadan peşin fiyatına taksitli satın alabiliyorum diye yoksa haklısınız realme 7 alırsam başka sitelere bakacağım teşekkür ederim ? 1607276942 En fazla 2.900 gibi ya 3.000 çok zor ama belki
  105. E

Teknosadan taksitli olarak realme 6yı almayı düşünüyorum sizce şunu yap daha mantıklı dediğiniz bir şey var mı danışmak istedim. Telefon beni uzun süre götürsün yeter başka bir şey istemiyorum.
  106. E

Zoom uygulamasının Wi-Fi problemi

Bende de aynısı oluyordu Türk Telekomu aradım modem güncellediler şu anlık sıkıntı yok sen de bi ara istersen
  107. E

Çalışma masama lamba almak istiyorum

En fazla 80 falan verebilirim hocam
  108. E

Çalışma masama lamba almak istiyorum

Yapı marketlerin bulunmadığı bir bölgedeyim yani bakamıyorum gidip detaylı. Kullandığınız güzel uygun önerebileceğiniz masa lambaları var mı
  109. E

Samsung note serisi telefon almak istiyorum

Ben note 9 çıktığını bilmiyordum temiz bi 2.el note 9 alacam sanırım teşekkürler
  110. E

bakacam hocam 2.el bulabilrsem 1603444045 hocam aslında ben anneme alacam o telefon yanında ek kalem taşımaz muhtemelen unutur yine de aklımda bulunsun çok teşekkü ederim her telefona uyan kalem bulabilir miyiz?
  111. E

Ama kalem desteği yok değil se de ben kalem için düşünüyorum yoksa ıphone tabi daha iyi
  112. E

Evet ona da baktım ama ben 2.el düşünüyorum çünkü sıfırlar da bütçemi aşıyor 2.500 3.000 gibi düşünüyorum ben 1603436030 Ama gelecek sene 4 5 bine kadar çıkabilirim ama 2.dönem okul açılırsa telefon ihtiyacım olacak bu yüzden kararsızım ne zaman alacağım hakkında 1603436287 Ben note 8den note...
  113. E

Ben kalem desteği için note serisi telefon almak istiyorum ama param en fazla note 8 e yetiyor sizce bu zamanda alınır mı
  114. E

Bu zamanda samsung a70 alınır mı

Neden?
  115. E

En fazla 3.000 tl düşünüyordum redmi note 9 pro alacaktım bekledikçe fiyatı arttı 1600950355 Fiyatı pahalı mı kalıyor artık
  116. E

A71 gibi üst modeli çıkmışken 2.700e a70 buldum alınır mı sizce?
  117. E

Xiaomi telefonlar ortalama kaç yıl güncelleme alıyor

Haklısınız teşekkür ederim
  118. E

Evet doğru benim migrostan aldığım telefon da sıkıntılıydı ilk hafta servise gitti zaten
  119. E

Yani şans işine dönüyor olay
  120. E

Neden?
  121. E

Anladım çok teşekkür ederim. Sizce değer mi 1.300 tl fazla vermeye acaba
  122. E

Redmi note 9 pro almaya karar verdim de eğer uzun süre bi güncelleme desteği almıyorsa kaçak almayı düşünüyorum 1. 300 lira daha ucuz göz ardı edilemeyecek bir fiyat bence
  123. E

Orta segment bir telefon kaç yıl idare eder acaba

Maşallah siz ne yaptınız böyle ya?
  124. E

Anladım teşekkürler
  125. E

Yok ya oynamam ben zaten
  126. E

Doğru taşıması da ayrı bir zorluk bir de cepte ise
  127. E

Evet beni de o biraz korkutuyor 6.3 inc bile zorlayabiliyor beni benim ellerim küçük bir de siz erkek olmanıza rağmen bi rahatsız etmiş ben kendimi düşünemiyorum
  128. E

Ben öyle özeliklerinde gözüm kaldı diye almam ya mesela lg g3 almıştık çıktığı zamanlarda 2 yıl sonra hepsi kendi kendine kullanılmaz hale geldiği bundan korkuyorum biraz
  129. E

İ İPhone 4 var evde elimde bi Nokia 3 var galiba ondan daha iyi durumda acı ama gerçek bfgjd 1594815660 Aynen işte 600 fazla alacağım zaman kadar bekleyecem eğer düşerse 3000 gibi olursa düşüncem yoksa 9 pro ilk seçeneğim
  130. E

4 yılı zorlarım o zaman ben ? 1594810603 Yok Yok ya günlük kullanım
  131. E

Aynen galiba kararım redmi note 9 prodan yana tabi mi note10 lite düşerse biraz daha belki onu alabilirim ama sadece 3 4 yıl götürsünler beni Yeter ya
  132. E

Pubg falan gibi telefonu zorlayacak oyunlar oynamam günlük kullanım daha çok işte. Sizce redmi note 9 pro alsam kaç yıl kullanabilirim
  133. E

Anladım sağolun
  134. E

Anladım şu sıralar alacaksınız herhalde yokse bekler misiniz note 10 lite düşer belki diye
  135. E

İşte o zamana kadar hayatımın yolunu bulacağını düşünüyorum sonra değiştiririm artık
  136. E

Anladım çok teşekkür ederim en azından3 4 yıl götürseler beni yeterli ya?
  137. E

Mi serisi daha uzun süre kullanılabilir diyebilir miyiz peki 1594732676 Siz Yeni telefonu ne zaman ve nereden almayı düşünüyorsunuz acaba
  138. E

Redmiler daha kalitesiz o yüzden mi
  139. E

anladım çok teşekür ederim başka önerileriniz varsa açığım tabii yine bu fiyatlarda 1594556234 çok teşekkür ederim :D
  140. E

anladım çok teşekkür ederim realme 6 veya redmi note 9 düşünüyorum ne dersiniz 1594555715 işte realme 6 veya redmi note 9 arasında kaldım
  141. E

o derece mi ya niye beğenmiyorsunuz bu kadar? siz de herhalde redmi note 9 pro diyorsunuz değil mi
  142. E

haklısınız ama ıphone uzun süre götürür seni yeni çıkanlar en fazla 2 yıl ben biraz uzun süre götürsün isityorum xiaomiyi kullanabilir miyim uzun süre
  143. E

realme 6 beni uzun süre götürür mü 1594547984 ıphone 7 4000 ya ben 3000 bulsam alacaktım en ucuz güvenilir nerden alırım acaba
  144. E

xiaominin teknik servisi kötü diyorlar dğru mu nu bilginiz var mı bi gözümü korkuttu da bu ve 3 sene veya daha fazla götürür mü beni
  145. E

oyun çok oynamam günlük kullanım için telefon istiyorum yardımcı olur musunuz?