Arama sonuçlarınız

1. babapuro

hayatınız boyunca izlediğiniz en iyi anime

sevidğim attack on titan yeni sezonu sonbaharda (baş karakterin adı eren yeager)
  2. babapuro

inşşat müh. seçmek istiyorum mantıklımı

ben direk konuya gireyim :D bizim sülalede 3 kişinin inşaat firması var ve bende katılmayı düşünüyorum sizce mantıklımı? inşaat sektörü çöküştemi? not:12 yaşındayım
  3. babapuro

1 kişide olan ve gizem dolu oyun:petscop

https://trclips.com/video/sj7O7ifIRaw/dünyada-tek-kişide-olan-oyun-petscop-yüksek-korku.html1.bölüm https://trclips.com/video/ZFZRjTAltzM/öldürülen-bir-kızın-hikayesi-4k-beğenide-yeni-bölüm.html2.bölüm...
  4. babapuro

ne dinliyorsunuz

benim dinlediğim
  5. babapuro

75 hz ve 144 hz arasında büyük fark var mı ?

arkadaşlar duyduğuma göre 75 hz olduğunda 75 fpsyi geçemiyor 144 hz dede aynı mesele doğrumu bu bilgi?
  6. babapuro

attack on titan 4.sezon uçuyor lo

bunu izleyin be harika yeni titanlar gelmiş ve yeni karakterler ve annie galiba bu sezonda kabından çıkcak ve zeke galiba iyileşmiş sizce nasıl geçecek bu sezon bu 1.sezonun traileri buda 2.sezonun triaileri 1595107857 kimsemi!!
  7. babapuro

7500 tl herşey dahil sistem

arkadaşlar hazır sistem tavsiye etsenz çok iyi olur Sinerji Capella Ryzen 5 3500X 16GB 240GB SSD GTX1660 Super bu pcyi Adata 480GB SU630 ssd ile değiştircem WD 1TB Blue 64MB 7200rpm (WD10EZEX) Harddisk ekliyeceğim Philips 27" 271E1SCA/01 4ms 75hz HDMI,VGA FreeSync Curved Monitör almayı...
  8. babapuro

gece 3 te sakın bu forumu açmayın!!!

lütfen açmayın dikkatli olun
  9. babapuro

yusuf çalış fan boyları

ağır fan boylar yusuf çalış sdn forumda her zaman böyle konu açıyor samsung fan boyları apple vb. lütfen açmasın ben: açmasan yusuf:yok be
  10. babapuro

en sevdiğiniz meme

benimki 1594995991 0 cevap *nice*
  11. babapuro

profil değiştirme

profilin nasıl değiştirldiğinbi biliyorum ama istediğimki olmuyor istediğim:
  12. babapuro

tuhaf mı cringe güzelmi bilemedim :D

güzele benziyor ha?
  13. babapuro

bozuk pc varsa bana verin

beleş pc lazım
  14. babapuro

gtx1660 sistem pls

lütfen bu diss ekran kartı istiyene gelsin....
  15. babapuro

en sevdiğiniz ve cringe bulduğunuz şarkı

başlık işte yazmaya gerek yok sevdiğim cringehttps://www.youtube.com/watch?v=ft4jcPSLJfY
  16. babapuro

dizimi bitirdim ve kaldım bana anime önerin

adı: adı attack on titan not:fragmanları çakma onlara bakmayın 10 dk önce bitirdim konu:devler var ve devler vs insanoğlu gibi aslında içerik öyle değil bitirince anlrsınız 2.sezonda kafanızda 2-3 soru 2.sezonu bitirdiğnizde bilinmeyen 20 soru var 4.sezon sonbaharda gelcek ve ortada kaldım...
  17. babapuro

günde kaç saat pc başındasınız

beyler herşeydahil kaç saat pc başındasınız ilk ben :D 1.5 saat oyun 1 saat internetten ders çalışma ve yatmadan önce aileyle beraber30 dk haber sizinki efendim?
  18. babapuro

Düşük fps çözümü

arkdaşlar forumda böyle tip şeyler gördüm:düşüf fps pc kasıyor gibi vs bende bu arkdaşlara taktik vercem windows+r çalıştır komutu çıkcak orayay temp ve %temp% yazıp hepsini silin(geri dönüşüm kutusundanda) arama kısmına cmd yazıp yönetici olarak çalıştırın buraya tree yazın ve enterleyın...
  19. babapuro

youtube kanal önerisi

arkdaşlar ben böyle bir kanal açmayı planlıyorum dumb edit funny edit vs gibi şeyler ve hehe baya izleniyor sizce hangi içerik çekeyim