Arama sonuçlarınız

1. A

lenovo livepods gm 6 alınır mı?

Merhaba herkese lenovo livepods gm 6 adlı kulaklığı gördüm tasarımı hoşuma gitti ama hiç yorum yoktu emin olamadım buraya danışıyorum yardımcı olur musunuz alayım mı Bluetooth kulaklık önerisi var mı veya
  2. A

Yardım papara black card siparişini ailemin çalıştığı yere verdim sorun olur mu

Papara black card siparişini ailemin çalıştığı yere verdim sorun olur mu? Oturduğum yer ailemin çalıştığı yerin üstünde gider alırım en kötü ama bana gerek kalır mı sorunsuz alabilirler mi?
  3. A

Yardım Pes 2020 Tam Ekran Sorunu

deneyeyim umarım olur 1625214505 denedim o da olmadı tam ekran seçili orada da
  4. A

evet driverler güncel 1625214340 her şeyi denedim olmadı bunu çözebilirsem rahat uyurum herhalde
  5. A

evet 1625214249 dosya bütünlüğünü doğrulayıp denedim gene olmadı
  6. A

denedim tam ekran yapmama rağmen otomatik pencereli yapıyor
  7. A

denedim olmuyor f11 alt+enter dosya bütünlüğünü doğrulayıp ayarlamayı da denedim hiç bir türlü olmadı
  8. A

Pes 2020 de tam ekran yapamıyorum ayarlarını tam ekran seçmeme rağmen pencere moduna alıyor otomatik nasıl tam ekran yaparım
  9. A

Altın Elo Ile Bronz Elo Birlikte Girebiliyor Mu

Merhabalar.League of Legends de altın elodayım arkadaşım da bronz 2 onla beraber esnek girmek istiyorum girebilir miyim
  10. A

The Forest Kasma Sorunu

Merhabalar öncelikle.CS: GO,Valorant,GTA V tarzı oyunları kasmadan oynayabiliyorum fakat the forest oyununda düşük ayarlarda kasma sorunu yaşıyorum nedenini bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.Sistemin özellikleri GTX1050/intel core i5 9300/8gb ram
  11. A

Valorant oynanır mı

valorant ı akşam 8 9 gibi oynamanı öneriyorum sabah oynarsan 'velet' kitlesi ile karşılaşma ihtimalin aşırı yüksek ve evet eğlenceli oynayabilirsin
  12. A

SSD deki oyunlarım silindi

monster notebook kullanıyorum kendisinde olan ssd yi (250gb) temizleme işlemi yapıyordum depolama kısmından sonra bilgisayarıma girdiğimde ssd yi(1tb lik olanı) görmedi ayarlardan ekledim tekrardan ve sıfırlanmış şekilde geri geldi
  13. A

kendi kendine silindi ben birşey yapmadım
  14. A

SSD deki oyunlarım ve filmlerim silindi geri getirme şansım var mı
  15. A

Xbox gamepass discord nitro veriyor mu

Merhaba arkadaşlar.Xbox gamepass alana dc nitro kampanyası vardı bilenler vardır hala veriyor mu almayı düşünüyorum da bilen varsa eğer nasıl alındığını da söyleyebilir mi teşekkür ederim.
  16. A

Yüklü Olan oyunu klasöre atınca tekrar yüklüyor

Merhaba herkese.Payday 2 oyununu satın aldım ve hddye yükledim ssd yoktu o zaman.Şuan ssd var fakat steam ın klasörüne atınca oyunu görmüyor ve tekrar indiriyor nasıl yaparım yardımcı olursanız sevinirim.
  17. A

Xbox kodum var fakat kullanamıyorum

Öncelikle iyi akşamlar.Discord nitro boost yapınca xbox gamepass kodu veriyor pc için fakat kullanamıyorum konsolda kullanın diyor nasıl kullanabilirim
  18. A

Yurt Dışından Kulaklık Alsam Sorun Olur Mu?

Hepsiburada dan bluetoothlu kulaklık gördüm ve hoşuma gitti ülkemizdekilere nazaran fiyatı da daha ucuz tek sorun yurt dışından olması.Hepsiburada dan alışveriş yaptım daha öncesinde fakat yurt dışından ilk kez alacağım sorun olur mu aileme sorduğumda vergisi vb olur fiyatı artar dedi artar mı...
  19. A

Steam parayı başka hesaba aktarma

aktarılmıyor diye biliyorum ben ama yanlış olabilir başka arkadaşlar biliyorsa yazar zaten ama büyük ihtimalle olmaz
  20. A

Call Of Duty World At War Zombi Modu

Call Of Duty World At War oynamak istiyoruz.Oyunu zombi modu ile crack yüklersek multiplayer şekilde oynayabilir miyiz
  21. A

Exit Code 0 Hatası

Merhabalar öncelikle.Kendimce bir mod paketi hazırladım (twitchden) fakat açamıyorum ve Exit Code 0 hatası veriyor nedenini bilen biri yazarsa cidden sevinirim hem twitchden hemde mc nin kendi başlatıcısından açmayı denedim aynı hatayı verdi yardımlarınızı bekliyorum
  22. A

Oyun lazımmmm

remestad grafik ayarları geliştirilmiş yani sistemi zorlama demek için aynı hikaye remestad indirirsen zaman ve depolama kaybı olur o yüzden yazdım aynısı yani değişik birşey yok
  23. A

Oyun lazımmmm

Call of Duty Modern Warfare serisini oynayabilirsin (remestad olmayanları)
  24. A

SSD önerisi

teşekkür ederim bu saatte yardım da ettiniz iyi akşamlar
  25. A

SSD önerisi

Samsung 860 Evo 1TB 560MB-520MB/s Sata3 2.5" Fiyatı bundan mı almamı öneriyorsun
  26. A

SSD önerisi

nasıl öğrenebilirim bilgim yok da bu tarz şeylerde
  27. A

SSD önerisi

şuan bütçe kesin değil öneriden sonra bütçemi ayarlayacağım 1500 ü geçmezse daha iyi olur ama
  28. A

SSD önerisi

Monster Notebook Abra A5 v16.1 kullanıyorum.Depolamasını arttırmak istiyorum ve buna uygun bi ssd gerekli.Bu konularda pek bilgili değilim o yüzden size danışıyorum.1tb olursa daha iyi olur benim için
  29. A

Mojang ekranında donup kalıyor

Arkadaşlar merhaba.Minecraft 1.16.1 sürümünde optifine ile giriyorum ve Mojang yazısının geldiği ekranda tahmini %90 gibi yerde donup kalıyor açılmıyor ne yapabilirim instagramda sayfama post hazırlamam lazım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden de teşekkür ederim
  30. A

Star Wars Jedi Fallen Order De Kaç fps alırım

Merhaba. Ben Monster Notebook Abra A5 v16.1 kullanıyorum.Özellikleri i5 9.nesil gtx1050 8gb ram var tahmini kaç fps alırım ona göre yükleyeceğim kasacaksa yüklemek istemiyorum buraya danışayım dedim şimdiden teşekkür ederim
  31. A

Dosya konumunu sildiğim halde oyun duruyor nasıl silebilirim

nasıl yer kaplıyor bende çözemedim ama dediğini deneyeceğim
  32. A

Dosya konumunu sildiğim halde oyun duruyor nasıl silebilirim

Merhaba öncelikle.Batman Arkham Origins oyununu yükledim(hard diske yükledim pc içinde değil).Hard diski sıfırladığım için oyunun dosya konumu silindi.Bilgisayarda uygulama kaldır bölümünde kaldırmaya çalışınca dosya konumu bulunamadı diyor 18gb çok gibi görünmese de benim depolamam az olduğu...
  33. A

Laptop için hdd

Bir arkadaşım şunu önerdi nasıl fikir verebilir misiniz https://www.hepsiburada.com/toshiba-l200-2tb-128mb-cache-5400rpm-2-5-sata-3-harddisk-hdwl120uzsva-p-HBV00000PE3EA
  34. A

Laptop için hdd

teşekkür ederim yardım ettiğiniz için
  35. A

Xiaomi Redmi Note 9 Pro hakkında düşünceleriniz nelerdir?

öncelikle geç cevap verdiğim için özür dilerim ısınma sorunu yok kameraları gayet iyi yani memnun olmadığım özelliği yok alabilirsiniz
  36. A

Laptop için hdd

2tb olursa daha iyi ama 1tb de olur bütçe öneriden sonra ayarlayacağım
  37. A

Laptop için hdd

Öncelikle merhaba.Benim Monster Notebook Abra a5 v16.1 var ve alırken ssd vs arttırmadan direk aldım(eklenebilirdi ben eklemedim dalgınlıktan) ve depolama az geldi.Şimdi bi hdd almak istiyorum ssd pahalı olduğu için laptopa takabileceğim bi hdd önerir misiniz
  38. A

kalitede hiç sorun yok bende arada atıyorum :)
  39. A

ben kullanıyorum ve gayet memnunum düşünmeden alabilirsiniz.Oyun oynayan biri olarak da Pubg Mobile Asphalt 9 tarzı oyunlarda kasma yaşamadan oynayabiliyorum kamerası iyi sorunsuz almanızı öneriyorum
  40. A

The Forest Multiplayer Oynama

Öncelikle Merhaba. Arkadaşım crack olarak the forest yükledi bende satın aldığım için crack indirmek istemiyorum LAN dan oynayabilir miyiz? Oynayabilirsek nasıl? şimdiden teşekkür ederim
  41. A

max 250tl kaliteli oyuncu klavyesi

Merhabalar.Klavye almak istiyorum fakat pek anlamadığım için buraya yazıyorum max 250tl olacak şekilde bi oyuncu klavyesi arıyorum mekanik ve rgb olursa sevinirim
  42. A

Xiaomi Redmi Note 9 Aldım Hatalı Bir Seçim Olabilir Mi

sim kartı taktım 14 gün iade süresi henüz geçmedi
  43. A

Telefon İade Edebilir Miyim

teşekkür ederim yardım ettiğin için
  44. A

telefonu sıfırlayıp gönderirsem sorun olmaz yani
  45. A

hepsiburada dan aldım iade etmek istiyorum sorun çıkar mı
  46. A

Xiaomi Redmi Note 9 Pro alacaktım fakat note 9 aldım hata mı yaptım sizce bi destek olursanız sevinirim
  47. A

teşekkür ederim yardımınız için yapacak bir şey yokmuş :disappointed:
  48. A

kutuda yırtık vb hiç bir şey yok telefonu sıfırlayıp göndersem sorun olur mu
  49. A

Ayın 2'sinde aldım iade için gönderirsem sorun çıkar mı
  50. A

Merhaba. Xiaomi Remdi Note 9 adlı ürünü aldım.Fakat ürün beklediğim gibi çıkmadı ve iade etmek istiyorum ve sorun çıkar mı?.Bunu merak ediyorum Hepsiburada dan aldım ve 4 5 gündür kullanıyorum iadede sorun çıkar mı