Arama sonuçlarınız

1. emirhanvrl81

Süt ve pekmez

Önceden adanadan bi arkadaşın getirmişti keçiboynuzu pekmezini sanırım organikti , o bitti şu an a101’den aldığım pekmezi içiyorum
  2. emirhanvrl81

Dizi Gerçek hayata yakın dizi önerisi

Bu filmi izlememiştim iyi hatırlattın izlerim mutlaka hem haluk bilginer gibi bi efsane de oynuyor
  3. emirhanvrl81

Masumlar apartmanını az çok biliyprum ama saçma buluyorum bir ruh hastasının saçma sapan takıntılarını anlatıyor ve oradaki bazı karakterler tilt ediyor izlemiyorum ama annem açıyor arada bir ben de bazen bakıyorum
  4. emirhanvrl81

Arkadaşlar kuzey güney dizisini bitirdim , aynen onun gibi bir dizi arıyorum . Sanki mahallemden insanlar gibi , kavganın dövüşün aşkın meşkin her b.kun olduğu gerçekliğin sınırlarını aşmayacak biçimde bir dizi var mı ?
  5. emirhanvrl81

Kutu süt vs cam şişede süt

Neden kutu sütün şişe sütten daha iyi olduğunu düşündünüz ?
  6. emirhanvrl81

Kutu süt vs cam şişede süt

Sağlıklı beslenmeye ve kalsiyum seviyesini yüksek tutmaya çalışan biri olarak benim için süt çok önemli. Her gün içmeye özen gösteriyorum ama şöyle bir durum var , kutu sütler yani uht süt yüksek sıcaklık , şok etkisi vs . Maruz kaldığı için Sanırım besin değerlerine ciddi oranda zarar veriyor...
  7. emirhanvrl81

Süt ve pekmez

Ben sabah kahvaltısından bir iki saat sonra süt içiyorum
  8. emirhanvrl81

Süt ve pekmez

Arkadşalar biliyorsunuz pekmez demir yönünden süt de kalsiyum yönünden zengin bir içecek . Ben de vücudumdaki kalsiyum ve demir oranını artırmak için sabahları pekmez tahin karışımı ve süt içiyorum . Ama şöyle bir durum var sütün içinde bolca kalsiyum pekmezin içinde demir var kalsiyum demir...
  9. emirhanvrl81

Boy uzatma iğnesi

Senin ki uzar ileride merak etme 1606756644 Benim annem babam da kısa boyumun fazla uzamayacağımı biliyorum bu yüzden sıkıntı ediyorum
  10. emirhanvrl81

Boy uzatma iğnesi

Anne baba boy kaçtı
  11. emirhanvrl81

Boy uzatma iğnesi

Arkadaşlar yaşım 16 boyum 171 bayağı bi takıntı yaptım kendimde kısa olduğumu düşünüyorum özellikle z kuşağı aşırı uzun boylu gümbür gümbür geliyor . Boy uzatma iğnelerinden kullanmış olanlar var mı ? Acaba yan etkisi var mıdır
  12. emirhanvrl81

Dev c++ programı

Arkadaşlar bu programdan anlayan varsa özelden bana mesaj atabilir mi önemli bir şey soracağım
  13. emirhanvrl81

Tavuk eti ve süt ürünlerinin erkeklerde östrojen seviyesine etkisi

Uzar daha aga annen baban o kadar kısa değil 20-22 ye kadar 175’in var en kötü ihtimal
  14. emirhanvrl81

Annenin babanın boyu kaç
  15. emirhanvrl81

Ben de boyum uzasın diye içiyorum inşallah olmam
  16. emirhanvrl81

Arkadaşlar kırmızı et pahalı diye protein almak için tavuk eti tüketiyordum ama internette yazan bilgilere göre tavuk eti hayvanlara hızlı büyümesi için hormon ilacı verildiğinden markette satılan tavukları yiyen erkeklerde jinekomasti veya östrojen seviyesinde artma meydana geliyormuş siz ne...
  17. emirhanvrl81

Zengin çocuklarının güzel ve yakışıklı olması

Kanka dediğim bazı şeyler karakter ile alakalı olabilir ama sana türk milletinin genel olarak neden kısa boylu olduğunu söyleyeyim , türkler çoğunluk olarak fakir olduğu için genelde beyaz ekmek , börek , hiçbir vitamini olmayan yağlı poğaçalar ile beslenir genel olarak bu yüzden çoğumuz kısa...
  18. emirhanvrl81

Ülkede herkes ya çok fakir ya çok zengin acaba ben mi yanlış görüyorum ?
  19. emirhanvrl81

Etrafıma baktığımda zengin çocuklarının fakir çocuklarından daha yakışıklı ve uzun boylu olduğunu gördüm . Bunun nedenini merak edenlere açıklıyorum . çünkü paraları var bizim gibi sütlerini bimden almıyorlar.minyon dolarlık süt alıyorlar evlatlarını arı sütüyle besliyorlar.Yakışıklılar çünkü...
  20. emirhanvrl81

İnstgramda profil fotoğrafı yapılamayan fotoğraf

Her Allahın kulu hata yapabilir ben de yaptım ama artık sosyal medya hesabım olmadığına göre allahın bir cooluyum
  21. emirhanvrl81

Bence algıda seçicilik sizin yaptığınız çünkü fotoğrafta bence hiçbir şey yok normal bi palyaço fotoğrafı .
  22. emirhanvrl81

Ben en fazla ihlal yerim diyodum hesap gitti bilmiyordum profil fotoğrafını o palyaço yapınca hesap kapanacağını açıkçası benim cahilliğim
  23. emirhanvrl81

Artık ben de bu fotoğraf sayesinde “ sosyal medya kullanmıyorum moruk”demenin coolluğunu tadabilirim
  24. emirhanvrl81

Böyle diyor beyler ne yapabilirim hesabım kapalıyken nasıl girip onay verebilirim ki
  25. emirhanvrl81

Bana neden normal bi fotoğraf gibi geldi
  26. emirhanvrl81

İnternete konu başlığındaki yazıyı yaz çıkar hatta
  27. emirhanvrl81

Öyle yapıcam zaten de geçerli bir sebep lazım instgrama karşı kendimi savunmam lazım savunmamı haklı bulmazsa açmaz hesabımı
  28. emirhanvrl81

Arkadaşlar şu internetteki palyaço fotoğrafı var ya onu profil yaptım instadan en fazla ihlal yerim diye düşünüyodum direk hesabım gitti nasıl geri alabilirim 5 senelik hesap ?
  29. emirhanvrl81

Sürü bağışıklığı

Arkadaşlar Türkiye Cumhuriyeti Devletinin koronavirsüten kurtulamıcaz en iyisi sürü bağışıklığı kazanmak düşüncesiyle tüm yasak ve önlemleri şu anda kaldırdığını düşünürsek ( kesinlikle böyle bir şey olmaz) olumlu ve olumsuz etkileri neler olur ?
  30. emirhanvrl81

Etli burun estetiği

Şu an doktora gitme imkanım olsaydı giderdim değil mi ? Etraf koronadan geçilmiyor ve sokağa çıkma yasağı var
  31. emirhanvrl81

Etli burun estetiği

Evet birisi burna bak dedi çok fena ayar oldum . Zaten dış görünüşüme bayağı takıntılıyım ( gerçi sadece dış görünüş konusunda da değil ) aslınea milletin dediğini çok umursamam ama ben de aynı fotoğrafa bakınca bana da büyük geldi o günden beri hep aynada ilk burnuma odaklanırım
  32. emirhanvrl81

Etli burun estetiği

Nası yok . Yayvan ve etli gülünce büyük duruyor . Belki ben aynada baktığımda direk burnuma odaklandığım için öyle geliyodur ama bayağı bi taktım bu duruma
  33. emirhanvrl81

Etli burun estetiği

https://hizliresim.com/safEPC Arkadaşlar yukardaki linkteki gibi burnum var . Yan profilden şekli falan bayağı düzgün ama ucu Biraz etli ve yayvan , bunu düzelttirmek kaç tl tutar ?
  34. emirhanvrl81

Canlı derste yanlışıkla küfür etmişim

Hasss çüş onun direk okul değiştirmesi lazım 1606292394 Peki söylediniz mi çocuğa
  35. emirhanvrl81

Bak şimdi ki derste de aynısı oldu . Hocaya 3 kere burdayım dedim anlamadı , sınıftakiler de sesi geliyo hocam burada dediler . Valla kanser olucam
  36. emirhanvrl81

Ben de şimdi fark ettim sağlık kategorisine açmışım konuyu
  37. emirhanvrl81

Valla rezil olduk sınıftaki baya kişi duymuş hoca da duymuş olabilir
  38. emirhanvrl81

Arkadaşlar hoca bugün zoomdan değil de ebadan canlı ders yaptı , yoklama alıyodu . Hocaya burdayım dedim anlamadı tekrar burdayım dedim anlamadı ben de mikrofon bozuk sandım hıııammına demişim sınıf grubunda dalga geçiyolar duymuşlar sesi . Acaba bu eba dersleri kayıt altına alınıyor mu ? Hoca...
  39. emirhanvrl81

Gövde boyu nasıl uzatılır

Peki bundan sonra boyum uzamaz m ı? Belki bacak yerine gövdemden uzarım
  40. emirhanvrl81

Gövde boyu nasıl uzatılır

Arkadaşlar 16 yaşındayım ergenliğin başında sayılırım. Boyum 175 civarı ama bacak boyum 1 metre gibi gövde boyum o kadar uzun değil . Peki gövde boyunu nasıl ızatabilirim ? Bunun için egzersiz beslenme programı gibi bir şey var mı ?
  41. emirhanvrl81

35 TL ye VR gözlük

Videoyu ben 4 k da açıyorum . Öyle bi nebze daha güzel oluyo hatta parlaklığı da fulluyorum
  42. emirhanvrl81

35 TL ye VR gözlük

Aga cidden mükemmel ya , vr uyumlu metallica konseri videosu açıyorum kulaklığı da takıyorıö harika bi his . Eğer elime para geçerse daha pahalısını alırım
  43. emirhanvrl81

35 TL ye VR gözlük

Valla baya bi kullandım başımı çok ağrıtmadı görüntü kalitesi telefonda gördüğüm neyse o . Vr videoları genel olarak hd olmuyo zaten . Bayağı iyi valla fiyatına göre çok beğendim kıss zamanda bozulmazsa gayet iyi bir cihaz sayışır benim için . Ayrıca +18 videolar vr gözlükle çok daha zevkli...
  44. emirhanvrl81

35 TL ye VR gözlük

Geldi gözlük ve kullandım . Güzel ama biraz bulanık zaten bu fiyata bu kalite gayet iyi bence . Bi sıkıntısı yok sadece azıcık başımı ağrıtıyor
  45. emirhanvrl81

35 TL ye VR gözlük

Aldım bile deneyimlemek için kumandasız
  46. emirhanvrl81

Muhtemel corona virüs bitiş tahminleri

Sokağa çıkma yasağı var 20 yaş altına nasıl yapacaklar
  47. emirhanvrl81

Muhtemel corona virüs bitiş tahminleri

Sizin Eski hayatımıza döneceğimiz zamanın tahminlerini alalım bakalım
  48. emirhanvrl81

35 TL ye VR gözlük

Trendyolda 35 tl ye sanal gerçeklik gözlüğü var . Alsam onu kör olur muyum :D Şaka bir yana kullanan var mı fiyatı ucuz geldi
  49. emirhanvrl81

Doğum gününü bir kişi bile hatırlamaması

Beni de çoğu kişi sevmez , soğuk biriyim ve samimi oldupum birkaç kişi vardır ama herkesin doğum gününü kutlamıştım. Her neyse ayrıca teşekkür ederim
  50. emirhanvrl81

Yok takmadım da ister istemez bi üzgünlük oluyo yani . Ayrıca teşekkür ederim
  51. emirhanvrl81

Teşekkür ederim arkadaşlar beni mutlu ettiniz sağ olun
  52. emirhanvrl81

Teşekkürler arkadaşlar sağ olun
  53. emirhanvrl81

Yok kafaya pek takmıyorum da bugün zaten canım arabesk çekiyo ondan biraz da isteyerek moralimi bozuyo olabiliriö .d
  54. emirhanvrl81

Yok whatsappta herkes birbirinin doğum gününü yazmıştı herkes birbirini hatırlatıyodu herkesin kutlandı benimkini kimse hatırlamayınca garip hissetim 1605646060 Hepinie teşekkür ederiö
  55. emirhanvrl81

Normalde güçlü bir insan olduğumu düşünürdüm , kendimi yıkılmaz falan derdim de bugün doğum günüm normalde babam kutlamazdı da annem falan kutlardı , gün boyunca bekledim 20 dk var gün biticek annem bile beni doğurduğu günü hatırlayamadı , normalde sınıf grubunda herkes doğum günlerini yazmıştı...
  56. emirhanvrl81

Yeni gelen tedbirlere göre okullar

Ayrıca iptal olması bence düşük bi ihtimal çünkü 12’ler ve 9’lar sınav oldu bildiğim kadarıyla . Biz uzaktan sınav olursak adaletli olmaz bu durumda diğer sınıfların hem sağlığıyla oynanmış olur hem adaletli olmaz
  57. emirhanvrl81

Okul karşımda değil ki gitmem gelmem en az bir iki saat ayrıca mesela 1.ders edebiyst sınavı var 4.ders matematik o günler ne yapıcaz ? Bu devlet çok saçmaladı oyuncak mı bu aç kapa yapıyosun iyice işler karıştı
  58. emirhanvrl81

Aga konular artar o zaman sonuçta iki hafta sonraya ertelense sınavlar biz o iki haftanın sonuna kadar konu işlicez uzakan ve o konularından da sorumlu olacağız anladın mı niye istemediğimi
  59. emirhanvrl81

Aga olmasın ya o kadar çalıştım unuturum ben bu bilgileri falan
  60. emirhanvrl81

Aga sınav aralarında ne yapıcaz ? Nasıl eğitim görücez sadece sınav olmak içni mi gelicez okula hay bu devletin yapacağı işe
  61. emirhanvrl81

Arkadaşlar yeni tedbirlere göre okullar uzaktan eğitim ile devam edicekmiş bizim haftaya sınavlarımız vardı şimdi o nasıl olacak ? Sizi okulunuz bilgilendirdi mi ?
  62. emirhanvrl81

Vücudum sol tarafı sağdan daha güçlü

Body buildinge girmeyi düşünmüyorum açıkçası ergenlik çağındayım boy uzama döneminde riskli olurndiye düşünüyodumüniversite yıllarında başların diye düşünüyodum ama başlarsam dediğini yaparım
  63. emirhanvrl81

Vücudum sol tarafı sağdan daha güçlü

Arkadaşlar sol tarafıma bakıyorum sol kolum sağdan daha kaslı gibi sol bacağım da öyle genel olarak ayakta dururken mesela gücü sol tarafıma veriririm ve en önemli yeri sağ memem normal erkek memesiyken sol memem bir erkeğe göre hafif daha şişik yani çok değil de hafif daha büyük .Bundan önce...
  64. emirhanvrl81

Aradığım koronavirüs maskesini nasıl bulabilirim

Yok böyle daha ince bi yapıda ağzımdaki maske . Evde bir sürü maske var , ve çoğu maske yüzünden adımlarımı göremiyorum sanki yamuk yürüyorum gibi kendimi tuhaf hissediyorum ama o linkteki ağzımda olan maskeyle çok rahat yürüyordum ama kaybettim onu
  65. emirhanvrl81

Aradığım koronavirüs maskesini nasıl bulabilirim

Arkadaşlar 0F2A3351-2F18-41C3-A331-C945D704DE55 - Hızlı Resim Ağzımda olan maskenin nerede satıldığını bayağı araştırdım bulamadım , aynısından lazım intetnetten sipariş vericem de bulabilen varsa link atabilir mi ? Benim için önemli
  66. emirhanvrl81

Yüz temizleme jeli nivea men

Bu peeling görevi görüyor . Ergenlik çağında olduğum için tek tük sivilceler var ve peeling sivilceli yüze yapılmaz
  67. emirhanvrl81

Yüz temizleme jeli nivea men

Şundan kullanan var mı ? Nasıl beğeniyor musunuz ? Bende sakal pek çıkmıyot ama yüz temizleme jeli kullanmak istiyorum 1605524597 1605524635 https://ty.gl/w09wbampa
  68. emirhanvrl81

Okula başlayanlar bakabilir mi

10.sınıf
  69. emirhanvrl81

Peki yemekhane veya kantinde nasıl yemek yiyorsunuz ? Sonuçta kapalı alanlar
  70. emirhanvrl81

Arkadialar ben de nasip olursa bi aksilik olmazsa haftaya okula başlıcam ama bi sorum var . Okuldayken teneffüslere çıkıyor musunuz , sosyal mesafe nasıl korunuyor , eskiden iki arkadaş yan yana gezerdi hala öyle şeyler oluyor mu , yemekhane ya da kantinde nasıl yemek yiyorsunuz sonuşta kapalı...
  71. emirhanvrl81

İnsanın kendine mikrofonda kaydettiği sesin garip gelmesi

Ama sanırım kaydettiğimiz ses bizim algıladığımız kadar iğrenç bir ses değil , ben kaydedip dinlediğimde 3.sınıftaki bi çocuk müsamerede şiir okuyomul gibi çıktığını hissediyodum ama arkadaşım sesin kalın bence dedi
  72. emirhanvrl81

İnsanın kendine mikrofonda kaydettiği sesin garip gelmesi

Arkadaşlar kendi sesimin nasıl olduğunu hep merak etmişimdir kalın mı değil mü ince mi vs. diye , vocular diye bi uygulama buldum mikrofondan konuşup sesini kaydediyorsyn ve size sesinin nasıl olduğunu söylüyor . Her neyse kendim mikrofona ağzımı yaklaştırıp konuştuğumda kaydedilen sesimin bass...
  73. emirhanvrl81

Clear men vs head shoulders

Arkadaşlar saçlarım ne çok ince ne çok kalın düz saçlarım var , şimdi fotoğrafı yok ama Johnny depp in gençliğindeki saçlarına benziyor . İki üç günde bir yağlanır , her sabah kalkıp yıkarım okula gideceğim zamanlar vs . . Siz ne önerirsiniz ? Clear mı head shoulders mı bir de bu ikisinin...
  74. emirhanvrl81

Zoomda start video kapalı ama arkadaşım kameran açık dedi

Normalde bilgisayardan giriyorum ama sabahki derse telefondan girdim ve o derste açık olduğunu söyledi
  75. emirhanvrl81

Zoomda start video kapalı ama arkadaşım kameran açık dedi

Arkadaşlar hoca zoomdan ders anlatırken sol alt köşede start video yazılı yer kapalı, üzerinde kırmızı çizgi olmasına rağmen arkadaşım senin kameran açık dedi . Bu neden olabilir ? Kamerayı kapatmam için ne yapmam gerekiyor ?
  76. emirhanvrl81

Ayak mantarı nasıl geçer

Krem var da nemlendirici krem var onun dışında bişi yol
  77. emirhanvrl81

Ayak mantarı nasıl geçer

Beyler ayak mantarı çıktı kaşındıkça kaşıtıyor kendini acayip bişi deli olucam gitmiyor da artık ayağımı zımparalı kağıda sürttüğümü hayal ederek tatmin oluyorum geçmiyor ve yarın sınavım bugün uyku uyutmayacak bana bu illet biliyorum . Çözüm yöntemleri falan var mı bildiğiniz internetteki...
  78. emirhanvrl81

Trendyol koleksiyon paylaş kazan

Arkadaşlar kaç kişiye yaptırdım fotoğraf aldım ama koleksiyon kaydedilme sayısı hiç yükselmiyor , siz de de öyle mi ? Acaba sistemde mi sıkıntı var ?
  79. emirhanvrl81

İlk defa sakal tıraşı olucam

Hacı bu meret illa ki çıkacak şimdi simitçi bıyığıyla çenedeki tüylerle gezmektense kesmek daha iyi
  80. emirhanvrl81

Hacı yakışıklı durmuyor ama zaten illa çıkıcak bu yani zaten makineyle alıyorum jiletle değil
  81. emirhanvrl81

Aga valla bayağı çıktı ya kötü duruyor yüzümün çoğu yerinde kıllar var temiz bebek poposu gibi olsun istiyorum
  82. emirhanvrl81

16 yaşındayım tüy şeklinde çıkıyor
  83. emirhanvrl81

Arkadaşlar ergenlik çağındayım sakallar tüy şeklinde çıkıyor kesmek zorunda kalıyorum yukarıdan aşağıya mı aşağıdan yukarı mı kesiyoruz ? Bir de boğaz kısmındaki ve yanaklardaki tüyleri nasıl almalıyım oralarda da çıkıyor ? Dikkat etmem gerekenleri yazar mısınız ? Not olarak makineyle alıyorum
  84. emirhanvrl81

Saçlara ara makas attırmak ?

Benim oval yüzüm var yanların uzun olması pek yakışmıyor ama yanları kısaltınca sanki berberden çıkmış gibi gözükmekte hoşuma gitmiyo pek 1604781663 Öyle yapıcam da berbere azcık kes diyom 1-2 cm diyom çim keser gibi dalıyo valla hiç acımıyo
  85. emirhanvrl81

Saçlara ara makas attırmak ?

Arkadaşlar saçlarım burnumun ucuna geliyor önceden hiç ara makas attırmak için gitmedim berbere . Üstlere sadece ara makas attırsam saçların tahminen kaçta kaçı gider ? Ve zararı olur mu ara makasın ?
  86. emirhanvrl81

Süt zararlı mıdır yararlı mı

Boyum kısa uzaması için içiyordum hazır ergenlik çağındayken acaba yanlış mı yapıyorum
  87. emirhanvrl81

Süt zararlı mıdır yararlı mı

Normalde sütün boyumun uzaması ve kemiklerimin güçlenmesini sağladığı için ergenlik döneminde olan beni daha güçlü kuvvetli olacağımı düşünüyodum ama bir yerde okudum süt erkeklerde östrojeni arttırabiliyormuş aslında pek inanmadım sonra bir arkadaşım var aşırı süt içer ve göğüs bölgesi cidden...
  88. emirhanvrl81

Erkeksi davranışlar

Güzel kardeşim sesini incelterek konuşursan korkak ve ezik durursan erkeksi olmazsın ama ciddi olursan , pek konuşmaz ve gülmezsen sert bakarsan kalın sesli olursan erkeksi olurshn anladın ömı
  89. emirhanvrl81

Erkeksi davranışlar

Senin sorumu komik bulman çokta umrumdaydı zaten
  90. emirhanvrl81

Erkeksi davranışlar

Arkadaşlar mastürbasyonu azaltsam , her gün şınav ve barfiks falan çeksem , arı sütü veya harnup pekmezi gibi enerji veren besinler tüketsem , tavırlarım daha erkeksi ve maskülen olur mu ?
  91. emirhanvrl81

Halsizlik ve uykusuzluk

Ateşlenme falan olmadı , evdekiler de sağlam
  92. emirhanvrl81

Halsizlik ve uykusuzluk

Beyler ben bu aralar hep uykulu ve halsiz oluyorum zar zor konuşuyorum falan . Uyku düzenimi değiştirdim okullar açılınca ondan olabilir mi . Vitamin eksikliği dicem ama 1 -1.5 ay önce zaten kan tahlili yaptırdım ağır b12 eksikliği çıktı şimdi uzun zamandır gidip iğne vurduruyorum belki de ondandır
  93. emirhanvrl81

Elmacık kemiği ve yanaklardakitüyler

Öyle alsam daha gür ve sert çıkmaz mı ? Çünkü tüy şeklinde
  94. emirhanvrl81

Elmacık kemiği ve yanaklardakitüyler

Ben ergenliğe yeni girdim haliyle kıllanmalar oluyor ama yanaklardaki kıllarımı nasıl almalıyım bilmiyorum makineyle girersem daha gür çıkar diye korkuyorum , tüy şeklindeki sakal ve bıyıkları almakta sorun yok ama yanaklar sıkıntı . Sizce ne yapmalıyım ?
  95. emirhanvrl81

Duvara monte barfiks

Body building yapmaya bu yaşlarda değil de ilerleyen yaşlarda başlamayı düşünüyorum. Şimdilik vücut ağırlığı ile yapılan egzersizler ile idare ederim . Amacım böyle kaslarım kıyafetlere sığmasın değil de eskiye nazaran daha güçlü kuvvetli olmak ,daha erkeksi olmak sanırım vücut ağırlığı ile...
  96. emirhanvrl81

Duvara monte barfiks

Kapı barfiksi alıcaktım sıkıntılı olur diye duvara monte alıcam sanırım . Şimdi sorum şu ergenlik dönemindeyim ve body building işine girmek istemiyorum açıkçası , bugün şınav çekeyim dedim bayağı bi zorlandım , omuz ve kol bölgem de biraz sıska . Biraz sağlıksız besleniyodum ama artık dikkat...
  97. emirhanvrl81

Ergenliğe giriş

Bilmiyom ergenlikte herkeste olabilir diye düşünmüştüm böyle şeyleri
  98. emirhanvrl81

Ergenliğe giriş

Ergenliğe 1 sene oldu gireli ama arada bir bunalıma falan giriyorum kendimi değersiz hissediyorum , ben böyle hayatın adaletinin içine edim diyorum bazen hırsımdan ağlıyorum , Normal değil mi böyle iniş çıkışlar ergenlikte ?
  99. emirhanvrl81

Boyumu nasıl uzatabilirim

Boyun iyi yaşına göre zaten güzel kardeşim daha ne istiyosun ?
  100. emirhanvrl81

Anne ve babanın boyu kısa valla o yüzden de sıkıntı ediyorum
  101. emirhanvrl81

Beyler boyumu hastanede ölçtürdüm ayakkabıyla beraber 175-176 çıktı evde de 170 diye ölçtüm büyük ihtimal 172-173 civarı boyum var . 16 yaşındayım çok pis kendime takıntı ediyorum valla tipim iyi de boyu acayip sıkıntı ediyorum boy uzatmak için egzersiz , besin , spor ne biliyosanız söyleyin...
  102. emirhanvrl81

Saçlarımın yanları kabarıyor

Aklımda Head shoulders supreme saç bakım seti ve yukarıdaki arkadaşın attığı krem var , biraz araştırıp alacağım 1603983413 Evde annemden argan yağı buldum , onu bi sürdüm yanları kısaaymış gibi durdu .
  103. emirhanvrl81

Ne işe yarıyor bu krem ve beğendiğin kremin linkini atar mısın
  104. emirhanvrl81

Arkadaşlar saçlarımı kestirince saçlarım güzel oluyor ama uzamaya başladıkça kabarıyor , yanlara doğru genişliyor yani saçlarım . Şu an saçlarımı kestireli 1.5- ay oldu , kestirmeyi düşünüyorum. Saçlarımın kabarmaması için ne yapmalıyım? Berbere ne söylersem kabarmasını önleyebilir ?
  105. emirhanvrl81

Kalsiyum zengini ürünler

Beyler ergenlik çağındayım, genetiğimden en verimli şekilde faydalanmak istiyorum . Boyumun uzaması , kemiklerimin güçlenmesi için önereceğiniz bol bol tüket dediğiniz besinler var m ı? (Keçiboynuzu pekmezi , arı sütü gibi )
  106. emirhanvrl81

Nasıl daha güçlü olabilirim

Öyle görmüyorum ama kendimi koruma aracı olarak görüyorum
  107. emirhanvrl81

Havalı olmaktan kaynaklı değil. Bu sene bir arkadaşım vardı mesela bana zorbalık yapmaya kalktı pek bişi yapamadım karşısında , ya da halı sahada artiz artiz konuşanlar oluyor onlara karşı da kullanmak için . 1603557554 Yukarıdaki arkadaşa açıkladım kendimi savunmak için 1603557610 Açıkladım...
  108. emirhanvrl81

Fakirlerin genel olarak mal olması

109. emirhanvrl81

Fakirlerin genel olarak mal olması

Bizim bir arkadaş var fakir biri , tipi de yakışıklı değil, çok bi arkadaş ortamı da yok hiç kız arkadaşı da olmadı . Allah yanımda benim o bana yeter diyor . Valla niye bu durumda olduğuna anlam verdim bu cümleden sonra mal mıdır nedir allah senin yanında olsa seni doğuştan huzur ve konfora...
  110. emirhanvrl81

İngilizcemi nasıl geliştirebilirim

Ya beyler ben bu ingilizceden nefret ediyorum hiçbir şey bilmiyorum . Sınıftakiler takır takır konuşuyo ben mal mal dinliyorum onları hoca ingiliZce konuşuyo ben yine aynı şekilde bişi anlamıyom . Düşünün lgs de 20 şer soruluk matematik ve feni fulledim ingilizceden 3 yanlış yaptım nasıl...
  111. emirhanvrl81

Arkadaşlar artistlik yapmak ve racon kesmekte iyiyimdir ama güçsüzüm ya bi kavga olsa dayak yerim. Yaşım daha küçük o yüzden body building gibi tehlikeli sporlara bulaşmak istemiyorum. Nasıl fiziksel olarak daha güçlü olabilirim ?
  112. emirhanvrl81

Mikrofonda sesin kötü çıkması sendromu ?

Yıllardır sesimin tom waits gibi olduğunu düşünerek ağzımda sigara tribal tribal konuşuyordum. Bugün mikrofonda bir dinleyeyim dedim , çok büyük hayal kırıklığına uğradım bir daha da ortamlarda kpnuşmuyorum. Siz de bu sendromdan muzdarip misiniz? Ve bu mikrofondaki sesler gerçek sesimiz mi ?
  113. emirhanvrl81

Lalique encre noire parfüm

Arkadaşlar encre noire klasik olanından almak istiyorum ama internette 30-45 yaş parfümü demiş liseye gidem biri için ağır kaçar mı sizce ? Ve kullanan nasıl bir koku olduğundan bahsedebilir mi ?
  114. emirhanvrl81

Okullar ne zaman açılır

Ya benim tek sosyal ortamım okuldu o da bu koronavirüs yüzünden kapalı 7 aydır yalnızım tek başımayım ilk başlar güzeldi ama şimdi delirme noktasındayım . Sosyal ilişkilerimin bayağı zayıfladığjnı fark ediyorum Cidden şizofreni olucam iç hesaplaşma bayağı boğdu beni . 10.sınıflar için okul be...
  115. emirhanvrl81

Parfüm önerisi

Kokusu erkeksi cool bir parfüm arıyorum . Bütçem200 TL en fazla şöyle fiyat performans falan varsa önerir misinz ?
  116. emirhanvrl81

Kokusu klas bir parfüm arıyorum

Böyle kokusu ağır olmayan klas , cool , gizemli bir hava katıcak maskülen parfüm arıyorum . Önerileriniz var mı ?
  117. emirhanvrl81

Soğuk ses ne demek

Bugün hoca derste beni konuşturdu zoomdan . Ben de mikrofona konuştum hoca dedi kü sesin çok soğuk geliyor . Ne anlama geliyor bu ?
  118. emirhanvrl81

Fazla kafein tüketmek

Bu sabah bayağı acı kahve içtim normalde bu kadar içmiyordum , şimdi ellerim ayaklarım titriyor sinirli asabiyim normal mi bu ?
  119. emirhanvrl81

İphone se ön kamerası

Şikayet etmedim ki Şarjı kötü değil ama iyi de değil . Okula veya işe gidiyorsan günü çıkarır ama evde oturup gün boyunca bakarsan günde 2 defa şarj etmen lazım . Isınma problemi yaşanadım daha
  120. emirhanvrl81

İphone se ön kamerası

Arkadaş arka kamerası güzel falan çekiyor , yüzüm bebek gibi temiz böyle etrafımdakiler de öyle der yüzün temiz sivilcesiz der , yalnız yanağımın kenarında ufak bir iz var o da belli bile olmuyo zaten ayrıntılı bakınca belli olur . Ön kamerayı bir açıyorum özellikle ev ışığında ulan yanağımdaki...
  121. emirhanvrl81

Sağlıklı besinler

Arkadaşlar aktara gidiyorum şimdi bana böyle çok vitaminli cilde ve kemiklere çok sağlıklı dediğiniz bir şey var mı aktardan alabileceğim ? not:çok değil ama biraz zayıfım
  122. emirhanvrl81

Deri bileklik arıyorum

Arkadaşlar genelde siyah bir kot gömlek giyiyorum ( kollarını sıyırıyorum genelde) içine beyaz bir tshirt , altına siyah kot pantolon ve nike klasik düz ayakkabı giyiyorum . Giyim tarzım buna yakın oluyor çoğunlukla , kot gömlek yerine bazen hırka veya ceket de olabiliyor . Bu kombine...
  123. emirhanvrl81

İphone se 2 bataryası hakkında

Günde 5-6 saat civarı ekran süresi alıyor . Ben oyun oynamam ,sosyal medya, spotify , whatsapp takılırım .Sabah 8’de aldım telefonu elime 14:00 gibi şarjı 20’nin altına düştü tabi bu sürede süreklü telefona bakmadım ara sıra başka işlerle de uğraştım . Günde iki kez şarj etmem gerekiyor . Okul /...
  124. emirhanvrl81

İphone se aldım

İphone se 2, telefonu kurdum ayrı olarak yapmam gereken ayarları ve yükleme gereken uygulama(kamera vs.) varsa söyler misiniz?
  125. emirhanvrl81

Tip konusunda çok takıntılıyım

Beyler ben eskiden biraz şişman, bakımsız, kendini beğenmeyen, aynaya bakamayacak kadar asosyal biriydim. Hep kendimi düşük görürdüm. Sonra bir kıza aşık oldum, hislerime karşılık alamadım biraz hırs yaptım kilo verdim bayağı, bakım yapmaya başladım bizim apaçi gibi kesen bir berber vardı onu...
  126. emirhanvrl81

Kardeş kızdırma

Kardeşimle sürekli dalga geçiyorum yaşadığı şeylerle falan, çok sinir ediyorum o da bazen ağlıyo sonra gönlünü alıyorum gerçi. İleride ezik biri olarak yetişir mi? çocukluk dönemi önemli karakter gelişiminde onun için söylüyorum
  127. emirhanvrl81

Arabesk şarkılara bırakıyorum kendimi

Niye
  128. emirhanvrl81

Arabesk şarkılara bırakıyorum kendimi

Normalde duygusal bir insan değilim zaten bunu bir zaaf olarak görüyorum ama iki arabesk dinliyorum dağılıp gidiyorum arkadaş çok garip bazen gözlerim doluyor kendimi güçsüz b insan gibi hissetmeye başladım. Herkeste mi böyle bu durum?
  129. emirhanvrl81

Ara makas nedir?

Saçımın yanlarına attırmak istiyorum. Peki bunu her berber yapabilir mi profesyonel berbere ihtiyaç var mı?
  130. emirhanvrl81

Ara makas nedir?

Saçlarımın yanlarına ara makas attırmak istiyorum bu ara makas ne işe yarar ve saça zarar verir mi?
  131. emirhanvrl81

Saçlarımın yanları kabarık

Mahalle berberi derken çok kaliteli olmayan berber demek istedim
  132. emirhanvrl81

Reis ben böyle biraz dağınık saçı daha çok seviyorum ayrıca berber her zaman istediğim modeli yapamıyor. Ara makası her berber atabilir mi, yani mahalle berberin gitsem rezil edebilir mi saçı üstler den şikayetçi değilim sadece yanlar kabarık durmasın istiyorum
  133. emirhanvrl81

Saçlarımın yanlarını geniş durması, yani kabarık durması yüz şeklimi kaba gösteriyor, aynaya düz bir şekilde karşıdan bakınca çirkin oluyorum . Ancak saçlarımın yanlarını kısalttığımda güzel duruyor yüzüm açılıyor. Ama ben saçlarımı sürekli kestirmekten yana değilim, hem yanları kestirince...
  134. emirhanvrl81

Hayatın adaletsizliği.

Şöyle bir örnek vericem ben fakir bir ailede doğdum, istediğim okulu kazanmak için çok çalıştım, kitap alıcak param yoktu , beni yetiştirecek çok iyi hocalar yoktu, köy okulunda okudum, köydeki öğrenciler olduğu için öğretmenler çok koyvermişti bazısı derse girmiyordu bazısı derste boş boş...
  135. emirhanvrl81

Hayatın adaletsizliği.

Yargılamıyorum hani kuranda diyor ya etrafınıza bakın inceleyin ha işte onu yapıyorum
  136. emirhanvrl81

Hayatın adaletsizliği.

bir tarafta şık restoranlarda yemek yeyip eğlenen insanların yüzlerindeki huzur ve dinginlik; diğer tarafta çıplak ayaklarıyla peçete satmaya çalışan çocukların yüzündeki çizgiler ve yorgunluk.. Şimdi bu durumlar varken allahın adaletli olduğundan bahsedebilir miyiz? Diceksiniz ki herkesin...
  137. emirhanvrl81

Saçlarımın üstü güzel ama yanları kabarık duruyor berbere gitsem bu kabarıklığı halledebilir mi?
  138. emirhanvrl81

Göz altı morlukları

Morluklarım aşağıda fotoğraf gibi nasıl geçer acaba?
  139. emirhanvrl81

İphone se2 almak mantıklı mı

Hacı ben oyun oynamam sosyal medyada takılırım arada fotoğraf çekerim, dışarıya çıkıp müzik dinlerim hatta okul zamanı falan çok az bakarım telefona. Beni uzun süre idare etsin yeter öyle hemen eskimesin ya da bozulmasın
  140. emirhanvrl81

Hayatın adaletsizliği.

Hani diyorlar ya herkesin sınavı ayrı. Şimdi düşünüyorum ben fakir bir ailede doğdum, deliler gibi çalışıyorum gecemi gündüzüme katıyorum belki az uyuyorum,diyelim hedefimr ulaştım zengin oldum, benden başka olan doğuştan zengin bebe benimle aynı hayatı, doğuştan konforlu ve huzurlu şekilde...
  141. emirhanvrl81

Sesim çok iğrenç

Yok değil
  142. emirhanvrl81

Sesim çok iğrenç

Çok ince değil mi ama çok garip ve kötü çıkıyo Ne ince ne kalın tuhaf yani
  143. emirhanvrl81

Sesim çok iğrenç

Beyler normalde mckellen gibi sesim olduğunu düşünüyordum, bugün mikrofona abuk subuk şeyler söyledim cidden leş ötesi bie sesim varmış iğrenç valla bende kendiöi karizma sanıyodum o sesle karizma olmam imkansız yani. Bu ses tonumu daha iyi nasıl yapabilirim?
  144. emirhanvrl81

Online eğitimden verim alamadım

Arkadaşlar ben iyi bir fen lisesinde okuyorum 9.sınıfa bitti bu sene ilk dönem 91 ortalama yaptım ama 2.dönem online eğitim vs. Hiçbir şry anlamadım bir de karı kız olaylarına atıldım falan yok ikinci dönem üni sınavında iyi bir derece istiyorum sizce halletmeli miyim ikinci dönemi?
  145. emirhanvrl81

Ara makas

Ara makas ne işe yarıyor ve benşm saçlarımın yanları kabarık, yüzüm oval olduğu için kabarınca çirkin duruyor yanlara ara makas attırılır mı?,
  146. emirhanvrl81

Boyutu çok sorun değil oyun oynamıyorum, dizi falan da izlemiyorum, müzik dinlemek ve sosyal medyada takılmak için uzun süre idare edicek bir telefon istiyorum. Bunu alcaktım tek kafamı karıştıran konu bataryası hocam bataryası birsz sıkıntı sanki siz ne düşünüyorsunuz
  147. emirhanvrl81

Sizce o telefona 5000TL vermek mantıklı mı? Bayide bir adam çok kötüledi ama sizin görüşlerinizi de almak istiyorum
  148. emirhanvrl81

İphone se2 kılıf önerisi

https://ty.gl/n76ck3f Bunu aldım arkadaşlar önerileriniz için sağ olun
  149. emirhanvrl81

İphone se2 kılıf önerisi

Ne farkı var ki attıklarımla
  150. emirhanvrl81

İphone se2 kılıf önerisi

Sizce hangi kılıf daha klas havalı durur? İphone se2 siyah olanından alıcam https://ty.gl/6i4eews https://ty.gl/jmylkf0 https://ty.gl/jsrnhvysl
  151. emirhanvrl81

Deri bileklik önerir misiniz

Hayır
  152. emirhanvrl81

Kanka böyle bileklik demedim bu çok kötü zaten, piyasada kaliteli duran bileklikler var
  153. emirhanvrl81

Arkadaşlar şöyle bi asi, cool bir hava katıcak deri bileklik önerir misiniz? Bütçe 60 TL falan
  154. emirhanvrl81

Şu yüz tipine hangi saç modeli gider

Konu estetik ve güzellik değil mi?gayet normal bi soru konuya göee
  155. emirhanvrl81

Şu yüz tipine hangi saç modeli gider

Saçlarımın yanlarını tek numara yani 4 numara yapmak mı daha yakışır yoksa geçişli kulak üstünden yukarı doğru sırayla 1-2-3-4 numara şeklinde mi daha iyi olur fotoğraftaki benim?
  156. emirhanvrl81

İphone se2 kamerası?

Batarya konusunda ben genelde müzik dinlemeyi severim, sosyal medyada dolaşırım film izlemem oyun oynamam, kaç saati çıkarır?
  157. emirhanvrl81

İphone se2 kamerası?

İphone genel olarak daha iyi kamera konusunda ben öyle biliyorum
  158. emirhanvrl81

İphone se2 kamerası?

Ben telefonda fotoğraf çekmeyi, sosyal medyada dolaşmayı sevem biriyim. Kamera konusunda iphone modelleri androidden çok daha iyi iphone se2 almayı düşünüyorum kullananlar iphone se2'nin kamerası nasıl memnun musunuz?
  159. emirhanvrl81

Ne zaman gelir

Benim babamın bir arkadaşı var Vodafone'da çalışıyor bizim telefon hattını falan o ayarlıyor. Şimdi iphone se2 siyah 32gb siparişi istedik elinde yokmuş. Yurt dışından falan mı getiriliyor bunlar 4-5 gün oldu hala gelmedi ne zaman gelir?
  160. emirhanvrl81

Berberlerde böyle bi kural mı var

Yav bu berberlerde makineyi bir kere vurdum mu en az 4cm kesme gibi bir kural mı var anlamadım ki burnun ortasına gelen saçı 1-2 cm kısaltıp burnun başına getirmek bu kadar mı zor sizin berberlerde böyle mi?
  161. emirhanvrl81

Sizce becerebilir mi riske gireyim mi

Bu zamana kadar hep berbere gittim dediğimden daha kısa kesti. Şöyle paraya kıyıp bir erkek kuaförüne gitmek istiyorum, normal bit kuaför rahat yapabilir mi?
  162. emirhanvrl81

Sizce becerebilir mi riske gireyim mi

Arkadaşlar saçlarım şuan burnum ortasına kadar geliyor saçlarımdan memnunum ama saçlarımı göz altı çizgisine getirirsem çok iyi olue tam istediğim model gibi yalnız saçlarım göz altından daha kısa olursa da çok kötü olur saçlarım kirpi gibi oluyor bu seferde sizce napayom riske gireyim mi usta...
  163. emirhanvrl81

Testesteron hormonumu artırmak istiyorum

Yaşım 16 gelişme çağındayım testesteron hormonumu doğal yollarla daha da artırmak istiyorum body building gibi riskli işlere girmeden vücut ağırlığı antremanları ile artılabilir mi?
  164. emirhanvrl81

Android telefonların kamerası

Harbiden elimde redmi note 7 var leş gibi bir çekimi var ön kamerası allaha emanet. İphone telefonlar nasıl kamera konusunda?
  165. emirhanvrl81

Para ister mi

Söyledim üstler dursun demiştin ama dedi ben de öyle dedim ama yanlış karar vermişim dedi istediği zaman gel yaparım tamam dedi
  166. emirhanvrl81

Para ister mi

Ne bilim iki defa seni yapmakla mı uğraşıcam işim başımdan aşkın diyebilir
  167. emirhanvrl81

Para ister mi

Berberin yaptığı modeli beğenmedim ğstler yanlara göre uzun kaldı üstleri de kestirmek istiyorum sizce pars ister mi ayrıca kızar mı senle mi uğraşıcam diye?
  168. emirhanvrl81

Yıl olmuş 2020 iphone 7 alınır mı

Çünkü kamerası, yazılımı stabil gayet iyi oyun oynamıyorum sosyal medyada aktifim napim hocam bu zamana kadar android kullandım bir sene sonra cihazdan ilk günkü performansını alamadım elimde rn7 var ön kamera leş arka kamera 5 dk da ya açılıyoe ya da açılmıyor,uygulamalara girerken kasıyor yok...
  169. emirhanvrl81

Çok pahalı hocam param yok fazla
  170. emirhanvrl81

Ailem de ikinci ele sıcak bakmıyor 7plus almak isterdim ama napalım
  171. emirhanvrl81

Abim çok param yok zaten ikinci el ip7 plus düşünüyodum ama ikinci ele ben sıcak bakmıyorum sıfır olması daha iyi
  172. emirhanvrl81

3500-3600 civarı param var sıfır iphone 7 almak istiyorum çok param yok? Sosyal medyada gezinmeyi severim, fotoğraf çekerim. Şimdi gelip Android falan önermeyin iosa geçmek istiyorum. 2-3 sene daha idare eder mi beni bu telefon?
  173. emirhanvrl81

İkinci el iphone 7 plus

İosa geçmek istiyorum
  174. emirhanvrl81

İkinci el iphone 7 plus

Bütçe en fazla 3600 sıfır ip7 yerine onu ikinci el ip7 plus alayım dedim
  175. emirhanvrl81

İkinci el iphone 7 plus

Bir telefoncuda ip7 plus satılıyor söylediğine göre gayet temiz telefon pil sağlığı %94, bayi kendine özel garanti veriyor sıkıntısı çıkarsa aynı fiyata farklı telefon değişebiliyoruz. 12ay garantisi devam eden lensi ufak çatlak redmi note 7+2200TL istiyor sizce değer mi?
  176. emirhanvrl81

iPhone 7 plus alınır mı ?

Sıkıldım androidden biraz ios takılcam
  177. emirhanvrl81

Abim ben sosyal medya, spotify, fotoğraf çekme gibi işlerle uğraşıyorum oyun falan da yok iphone daha mantıklı bence
  178. emirhanvrl81

Şu an redmi note 7 pro var pek memnun değilim. Elimde 3400-3500 gibi bir bütçe var şu şu kadar ekle şunu al demeyin daha bütçem yok. İkinci el iphone 7 plus mı sıfır iphone 7 mi alayım? Ayrıca iphone 7 serisi hala alınır mı 2020 malum eskidi biraz