Arama sonuçlarınız

1. c1arYXXXX

Yardım Monitör Hz Sorunu Vs

arkadaşlar monitör olarak LG nin 144hz 1ms monitörünü aldım fps sorunundan dolayı 60hz olarak kullanıyorum fakat VALORANT oyununda 1080p yaptığımda otomatik 120hz yapıyor 120 fps altı aldığım için kötü hissettiriyor çöüzünürlüğe göre hz değeri otomatik değişiyor napmam lazım onboard ekran kartı...
  2. c1arYXXXX

Asetto Corsa kamera açısı

arkadaşlar asetto corsa aldım fakat thirdpersona geçemiyorum arabayı arkadan görmek istiyorum çözemedim nasıl yapabilirim
  3. c1arYXXXX

İninal sorunu

Merhaba arkadaşlar ben ininal cüzdan uygulamasından kredi kartı ile para yatırırken bakiye yükleye basıyorum uygulamadan atıyor başına gelenler varsa çözümü nasıl yazabilir mi
  4. c1arYXXXX

acil bakın

Beyler Görev Yöneticisinde User OOBE Broker diye birşey var sizce bu nedir?
  5. c1arYXXXX

Discord İngilizce Google Translate Sesi

discordtaydım kimse birşey yapmamış birden ingilizce google translate sesi geldi ingilizce olan korkuyorum sizce noldu
  6. c1arYXXXX

F/P Pc Önerisi İsteyenler Yazabilir

F/P Pc Önerisi İsteyenler Yazabilir
  7. c1arYXXXX

Excalibur G850 kaç TL eder ?

Bende Excalibur G850 var bataryası yok içinde i7 7700hq gtx 1050 4gb 16 gb ram 1tb hdd 120 gb ssd var 2.elden kaç tl eder 1 yıllık temiz cihaz
  8. c1arYXXXX

Masaüstü Bilgisayar Tavsiye Lazım

Aklimdaki Sistemler ITOPYA-TEKNOKING TEKNOBİYOTİK-MK3 INCEHESAP-WAREZ2760X sanırım hep aynı şeyler arasında geziyorum ama hangisinin ekran kartı daha bilindik ve daha iyi
  9. c1arYXXXX

Rampage RM-244 Alınır mı?

Hem Ucuz Hem 144hz alınır mı?
  10. c1arYXXXX

Excalibur g850 touchpad çevresi

Merhaba Ben Excalibur g850 kullanıyorum ve touchpad çevresi ve klavye normalde beyaz yanıyor touchpadin çevresindeki ışık kırmızı yanıyor ve böyle bir renk seçeneği yok pcnin bataryası yok sizce neden?