Arama sonuçlarınız

1. T

Soru League of Legends En iyi Prestij Skinleri Hangileri?

Şu anki Ay Festivali'nde etkinlik kartını alırsanız bayağı bir sembol biriktirebiliyorsunuz. Sembol Mağaza'sında 100 Prestij Puanı veriyor, sizce şu an alınabilecek en iyi skin hangisi? Benim aklımda ya 2000 sembol ile direkt olarak Prestij Cesur Anka Xayah kostümünü almak, ya da 100 Prestij...
  2. T

Soru JBL Kulaklık Fabrika Çıkışı Ne Demek?

D&R'den bugün kulaklık aldım, oradaki çalışan sıfır gibi, fabrika çıkışı dedi. Sıfır gibi derken? Diye sordum şüphelenip, sıfır yani dedi. Ürünü daha açmadım, bunun anlamı ne? Çalışanın ne demek istediğini anlayamadım da. Aldığım kulaklık JBL marka.
  3. T

Öneri 800-900 TL Kulak Üstü Kulaklık Önerisi

Bu fiyat bandında alınabilecek en kaliteli kulaklık hangisi? Aklımda JBL, Anker gibi markalar var ancak emin olamadım. Bu kulaklık ile oyun oynamayacağım, müzik dinlemek ve film izlemek için kullanacağım.
  4. T

Soru Sıfırdan Yazılıma Nasıl Başlamalıyım?

Zaten daha üniversite tercihi yapmama bile 1 yıl var. Şuan için websitelerine göre bir dil öğrensem, yani önerdiğiniz üzere Java. Sonrasında üniversite ortalarında veya sonlarına doğru kendimi Programlamaya doğru geliştirip geçiş yapsam zorlanır mıyım? Veya tam tersi şimdi programlamaya sonra...
  5. T

Konuyu paylaştıktan 2 saat sonra Python indirip YouTube üzerinden dersleri izlemeye başladım. Başlangıçta ne olduğunu anlamadan "print" (String) olayına girdim, bir kısmını kaptım ama ne yaptığımı anlayamadım :D Şimdi bu programda ne yapıyorum ben? Ayrıca program yapmaya mı web yapmaya mı...
  6. T

Öncelikle merhaba, bilgisayar kullanmayı seven biri olduğum için Yazılımcı olma hayalim var. Bu yıl üniversite sınavı için mezuna kalacağım, seneye de güzel bir yazılım mühendisliği ile ilgili üniversiteye gitmeyi düşünüyorum. Kendimi daha iyi geliştirmem açısından yazılımı şimdiden öğrenmek...
  7. T

Çerçevesiz Pencere Modunda Ekran Kartı Oyunu Algılamıyor

Bilgisayarım laptop, çift ekran kartına sahip. Biri intel, diğeri GTX (oyunlar için). Oyunu çerçevesiz pencere modunda oynuyorum çünkü daha fazla hertz algılıyor ve daha akıcı oynayabiliyorum. Standart'a alınca 60Hz sabitlediği için kullanmamayı tercih ediyorum. Ancak sorun şu ki, oyunu...
  8. T

Minecraft Bedrock Edition Alınır mı?

Arkadaşlar 9 yıldır ara vermeyen bir Minecraft oyuncusuyum. Bu sıralar çok fazla Bedrock Edition ile ilgili söylemler aldım ve merak ettim. Bugün Microsoft Store üzerinden Windows 10 Minecraft Edition deneme sürümü olarak indirdim. Normal Java sürümünü oynarken de hiç mod kuran biri olmadım, mod...
  9. T

Texture Bulabileceğim Site Önerir misiniz?

GTA için karakter tasarımları yapıyorum ancak texture bulurken zorluk çekebiliyorum. Örneği yüz texture'si bulmakta zorlanıyorum. Örnek: Bunun gibi yüzler ve kıyafet textureleri bulabileceğim bir site var mı acaba?
  10. T

Story Oyun Önerileri

Sistemimin kaldıracağını düşünüyorum, hikayesini anlamam için önceki oyunları oynamam gerekmez mi?
  11. T

Story Oyun Önerileri

Hikayesini anlamam için Witcher 1 ve 2'yi oynamam gerekiyor mu peki?
  12. T

Story Oyun Önerileri

Çocukluğumdan bu yana oyun dünyamın çoğunu online oyunlarda geçirdim. Artık Story oyunlarına başlamak istiyorum ancak hikaye oyunları konusunda ne oynamalıyım tam bilmiyorum. Açıkçası story oyunu olarak bildiğim oyunlar bunlar: - AC Serisi - Witcher 3 - CoD - BF Serisi (CoD Serisinin çoğu...
  13. T

Rampage Pulsar İçin Ekolayzer Ayarı Önerir misiniz

Yalnız gerçekten hiç anlamıyorum bu ayardan. Böyle bir ayar olduğunu da yeni öğrenmiştim. Neye göre ayarlanıyor acaba?
  14. T

Vatan Kulaklık İadesi Alıyor mu?

Hijyen açısından kulaklık tarzı ürünlerde olmuyormuş.
  15. T

Rampage Pulsar İçin Ekolayzer Ayarı Önerir misiniz

Rampage Pulsar kulaklığına CS:GO için ekolayzer ayarı önerebilir misiniz?
  16. T

Bugün VATAN mağazasına gittim. Saçma bir şekilde iade almadılar. Mağazadan alınan ürünlerde değişim/iade olmuyormuş. Müşteri hizmetlerini aradım onlar da aynı şeyi söyledi. Bunun bir çözümü yok mu?
  17. T

2 gün önce Rampage Pulsar kulaklık aldım, memnun kalmadım ve iade etmeyi düşünüyorum. Mağazadan satın almıştım, her şeyi eksiksiz götürürsem memnun kalmadığım için iade alırlar mı?
  18. T

Kulaklığımın Sesi Çok Yüksek

Maalesef düzelmedi hala yüksek :(
  19. T

Dediklerinizi aynen uyguladım, kulaklığı takmadan önce driver'i mi kurmalıyım yoksa ilk olarak kulaklığı mı takmalıyım bilgisayara?
  20. T

Oradaki "Düzeyler" bölümündeki ses komple bilgisayarın sesini ayarlıyor, kulaklığınkini değil.
  21. T

Driver üzerinden kısma ayarı yok. Üstündeki ses düğmeleri de bilgisayarın sesini ayarlıyor, kulaklığınkini değil. Windows derken komple bilgisayarın, sağ altta ses simgesi varya. Onu değiştiriyor düğmeler.
  22. T

Buradan sesi arttırıp/kıstığımızda windows sesi değişiyor, kulaklığınki değil
  23. T

Kulaklığı nasıl en kısık ayara alıyoruz? Kulaklığın üzerinde ses tekeri bulunmuyor
  24. T

Rampage Pulsar kulaklığını 2 gün önce VATAN'dan aldım. Kulaklık 1%'de bile çok yüksek derecede ses veriyor. Bunu nasıl kısabilirim? Her uygulama açtığımda ses düzenleyicisinden kısmak zorlaştırıyor.
  25. T

Rampage Pulsar sesi nasıl kısılır?

Ne gibi ses ayarları?
  26. T

Ses tekerleği yok ve kumandadaki düğmeler windows sesini kısıyor.
  27. T

Kulaklığın sesi gerçekten çok fazla, 2%'de bile yüksek ses geliyor. Bunu nasıl kısabilirim? Her uygulama için düzey karıştırıcısından ayarlamak uzun sürüyor.
  28. T

250TL Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Bununla ilgili konu açtığımda da herkes kafayı rahatsız ettiğini söylüyordu.
  29. T

250TL Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Aklımda 3 ürün var, bunlar: 1-) Rampage Pulsar 2-) Rampage Rogue 3-) Rampage Alquist En çok almayı düşündüğüm ise "Rampage Pulsar". Bu ürünler hakkında düşünceleriniz nelerdir? Bu arada kulaklıkları kullanırken dikkat ediyorum ve eğer malzemesi kötü diyecekseniz en kötü markada bile...
  30. T

350TL Oyuncu Kulaklığı Önerir misiniz?

Bu fiyat bazında en kaliteli oyuncu kulaklığı hangisi? Aklımda 2 tane var: 1.) James Donkey 712 2.) Gamepower Kizaru Bunlardan daha iyi ancak bu fiyat çevresinde olan bir kulaklık varsa yazarsanız sevinirim.
  31. T

350TL Gaming Kulaklık Önerisi

Bütçem en fazla 350TL, bu fiyata alınabilecek en iyi kulaklık hangisi? Lütfen fiyat aşımlarına dikkat ediniz, kolay kolay bütçe yükseltemem.
  32. T

Corsair HS35 alınır mı?

Bu kulaklığı almayı düşünüyorum, tavsiye eder misiniz?
  33. T

200TL Oyuncu Kulaklığı Önerir misiniz?

Bütçem en fazla 200TL, bu fiyata oyuncu kulaklığı önerebilir misiniz?
  34. T

Laptop Monitörümün Çözünürlüğünü Düşürünce Akıcılık Artıyor

Ancak ayrıntı vermeyi unutmuşum. 1366x768'te daha fazla akıcılık hissediyorum.
  35. T

Laptop Monitörümün Çözünürlüğünü Düşürünce Akıcılık Artıyor

Bunu sadece bilgim olması için soruyorum. Laptop monitörüm 144hz destekliyor, bir oyunda max 70fps alıyorum. Oyunda 1920x1080 çözünürlüğü ile 1366x768 çözünürlüğü arasında akıcılık farkı hissediyorum. Sorun ise iki çözünürlükte de en fazla 70fps almam. Bunun nedeni nedir? Ayrıca oyunda bunun bir...
  36. T

200TL Bazında Gaming Mouse Önerir misiniz?

Aklımda GamePower Sendo vardı ancak fazla kötü yorum almış sanırım, GamePower markası çok önerilmiyor. Bunun gibi alınabilecek hafif bir mouse önerebilir misiniz? FPS oyunları oynuyorum. Eğer bu fare yeterli ise bunu da belirtirseniz sevinirim.
  37. T

300TL Bluetooth Kulaklık Önerisi

Bu fiyat bazında bir Bluetooth kulak içi kulaklık almayı istiyorum. Aklımda TaoTronics SoundLiberty 53 var. YouTube videolarına göre fiyatına göre gayet iyi bir kulaklık olarak gösteriliyor ancak emin olamadım, sizce daha iyisi var mıdır? Bu fiyat bazında daha iyi varsa önerir misiniz? Eğer...
  38. T

200-400 TL Bluetooth Kulaklık Önerisi

Peki bluetooth versiyonu arasındaki fark sesini etkiler mi? (Bass-tizz anlamında)
  39. T

200-400 TL Bluetooth Kulaklık Önerisi

Bu fiyat aralığında bir kulaklık almayı düşünüyorum, ancak ne alsam tam karar veremedim. Aklımda TaoTronics SoundLiberty 53 kulaklığı vardı. Telefonum 4.2 Blueetooth sürümüne sahip. Çoğu kulaklık 5.0 versiyonunda üretiliyor, ancak aradaki versiyon farkının seste nasıl bir etkisi var tam...
  40. T

Bluetooth 5.0 Kulaklık Bluetooth 4.2 Telefonda Düzgün Çalışır mı?

Hangi kulaklık? Ayrıca bass veya tizzlerde herhangi bir değişim oluyor muydu?
  41. T

Bluetooth 5.0 Kulaklık Bluetooth 4.2 Telefonda Düzgün Çalışır mı?

Telefonum Huawei P20 Lite, versiyonu 4.2 diye biliyorum. Almak istediğim kulaklık TaoTronics SoundLiberty 53 ve Bluetooth 5.0 versiyonunu destekliyor. Ne gibi sorunlar çıkarır? Özellikle önemli olan ses (bass-tizz)'lerde bir fark yaratır mı?
  42. T

Max. 6500 TL Gaming Notebook Önerisi

Evet bunu çok düşündüm ama Teknorya için internette iyi yorumlar yapılmamış.
  43. T

Çoğu kişi Monster bilgisayar önermiyor.
  44. T

Arkadaşlar istediğim özellikler; - GTX1650 - En az 8GB Ram - 512GB SSD veya 256GB SSD + 1TB HDD Bu fiyata güvenilir ve orijinal ürüne ihtiyacım var. Hepsiburada gibi sitelerde bir çok satıcı var ve açıkçası güvenmiyorum. Sadece Hepsiburada'nın kendi satışları, teknosa gibi yerlerden alabilirim.
  45. T

Monster Abra A5 Modelleri Nasıl?

En fazla 6800TL, o da bu fiyata en iyisi bunu buldum ancak emin değilim.
  46. T

Monster Abra A5 Modelleri Nasıl?

Arkadaşlar Monster Abra A5 V15.5 almayı düşünüyorum ancak aklımı kurcalayan sorunlar var. Kimisi pikseller ölüyor, kimisi sıklıkla mavi ekran gibi kronik hatalar verebiliyor tarzında şeyler söylenmiş. Ayrıca ekran çerçeveside sağlam değil deniyor. Fikriniz nedir?
  47. T

Maks. 4500 TL Laptop Önerisi

Arkadaşlar okul/film/dizi/proje kullanımları için Laptop'a ihtiyacım var. Ancak hangi Laptop'u alsam karar veremedim. Genelde fiyatı bir miktar ucuz olması için bu fiyat bazında çoğu bilgisayar plastik kasa oluyor ve sağlam olmuyor. Aklımda Huawei Matebook D15 var. Metal kasa ile beraber...
  48. T

3500-4000 TL Arası Laptop Önerisi

Başlıkta belirttiğim gibi bu fiyat bazında bir laptop'a ihtiyacım var. Bu fiyat aralığında aradığım bilgisayar Full HD (1920x1080) ve 8GB Ram. Kullanım amacı oyundan çok okul-iş olacağı için kolayca ısınabilecek bir bilgisayar olmamalı. Genelde proje ve film/dizi için ihtiyaç var, bir de malum...
  49. T

Eğitim ve Dizi/Film İçin Laptop Önerisi

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi uygun fiyatlı bir bilgisayar almayı düşünüyorum. 2000TL bandında Full HD bilgisayar önerir misiniz?
  50. T

Trendyol'dan Traş Makinesi Alınır mı?

Konuyu açtığım zaman mağazada 499TL fiyatında satılırken Trendyol üzerinden 400-425TL bantlarında bir fiyatta satılıyordu. Ancak son zamanlarda Trendyol üzerinden +500TL fiyat bandında bulunuyor.
  51. T

Konu üzerinden 18 gün geçti. Dediğiniz gibi Trendyol bu aralar düşüşte ve geç kargo gibi sıkıntılar olduğu için risk almadan Mediamarkt mağazasından aldım. Herkese teşekkürler.
  52. T

JBL T500BT Ses Dengesi Sorunu

Ürünü D&R mağazasından almıştım. Garantisi de devam ediyor. Tahminen ne zaman elime ulaşır? Veya direk mağazada iade veya değişim yaparlar mı?
  53. T

JBL T500BT Ses Dengesi Sorunu

Kulaklık yaklaşık 2 haftadır elimde var, ancak sanki soldan daha az ses geliyor. Mesela bass müzik açınca sağdaki vuruşları daha iyi hissederken soldaki vuruşları bazen hissedemiyorum bile. Belki stereo sisteme sahip olduğu için iki tarafa ayrı ses veriyor diye düşündüm ama çoğu müzikte...
  54. T

Braun Series 3 Shave 3010 BT almayı düşünüyorum. Fiyat olarak Trendyol'da uygun fiyata satılıyor ancak Trendyol insanların satış yaptığı bir yer olduğu için emin olamadım. Traş makinesinde de orijinal-sahte ürün olur mu bilmiyorum. Satıcı güvenilir görünüyor ancak emin değilim. Satıcı...
  55. T

400 TL Kulak Üstü Kulaklık Önerisi

Kulak üstü kulaklık almayı düşünüyorum, aklımda JBL T500BT var. Biraz araştırdım ve bu fiyat bazında bu kulaklığın çok iyi olduğunu gördüm. Ortalama bu fiyata alınabilecek daha iyi bir kulaklık öneriniz var mı? Müzik dinlemek için almayı düşünüyorum, arada sırada da film/dizi izlerken kullanmak...