Arama sonuçlarınız

1. şerifIssı!

Kıza nasıl yürüyebilirim ?

Attığı storye bir yorum at ordan konu konuyu açar yürürsün
  2. şerifIssı!

İphone 6S almalı mıyım

Uzun süreli kullanmayı düşünüyorsanız bence değmez hem eski bir modeli hemde pahalı bence biraz daha üstüne para eklemeyi düşün veya başka markalara bak derim.
  3. şerifIssı!

Fenerbahçemiz 1 Günde 4 Transferi Kesinleştirdi! 5.'si İle De Anlaştı!

Fener transferlere hızlı girdi bakalım Yeni yapılanmada neler olacak Ali Koç için son kurşun bunu da sağlam değerlendirmek istiyor.
  4. şerifIssı!

Trafikte giderken tamponunuza yapışıp selektör kolunu koparan adamlar.

Tabi ki herkes öyle değil düzgün sürücüler de mevcut.
  5. şerifIssı!

Trafikte giderken tamponunuza yapışıp selektör kolunu koparan adamlar.

Türkiye'deki BMW ciler yüzünden bana bu araçlar artık Almanyanın Tofaşı gibi geliyor Otobanlarda hep bunlar her yerde kendilerini belli ediyorlar.
  6. şerifIssı!

Barcelona ile Juventus oynarsa kim kazanır?

Juventus Kazanır.
  7. şerifIssı!

11 Maddeden oluşan sosyal medya maddelerine ek bir madde daha! VPNLER YASAKLANMALI.

Vpn yasaklanmaz ama sosyal medya'ya ciddi ayar gerekiyor.
  8. şerifIssı!

Gerçek Hayat adlı dergi 27 Temmuz tarihli sayısında hilafet çağrısı yaptı: "Ayasofya artık hür, hilafet için toplanın. Şimdi değilse ne zaman?"

Evet Çok ayrıştırdılar insanları müslüman yayılırken bu kadar gösteriş ve gündem olmuyordu herkes çıkıp bir şeyler diyor Sen kimsin Hilafet çağrısı yapıyorsun.
  9. şerifIssı!

15 yaşındayım, doktor boyun uzamaz dedi.

Genetik ile orantılı oluyor genelde ama Senin hareketli olman gerekiyor. Yani mümkün olduğu kadar Basketbol ve gidebilirsen yüzmeye git Birde Evde Boy uzatma egzersizleri oluyor İnternette bulabilirsin,Bisiklet sür mesela ip bile atlayabilirsin ama hemen sonuç bekleyip kendini karamsarlığa itme...
  10. şerifIssı!

Ayasofya’daki namaz sonrası Yunanistan’dan ilk açıklama!

Zerre Umrumuzda olmadığınızı belirtmek isteriz Kudurun. Tekrar denize dökme vakti geldi ki devamlı kışkırtmaya çalışıyorsunuz Türkiye'yi.
  11. şerifIssı!

Türkiye'de erkek hakları var mı? (Mizah amaçlıdır.)

Çalıştığım şirkette bir abi var mesai başlayınca konuşmaya başlıyor mesai bitene kadar bir dakikayı bile boş geçirmiyor Merak ettim Yorulmuyor musun konuşmaktan diye Evde Konuşamıyorum Sıra gelmiyor dedi. Adam akşamları dinleyici resmen :tearsofjoy: Erkek Hakları vardır bence Her erkeğin EVET...
  12. şerifIssı!

Adı ‘yerli’ ama altyapı yabancı

Yazdıklarına katılıyorum. Olan bir teknolojiyi kullanmak daha mantıklı zaten Araç üretimini ne kadar yaygınlaştırırsak teknolojisini de aynı ölçü de yükseltiriz. O yüzden destek vermek gerekli.
  13. şerifIssı!

Adı ‘yerli’ ama altyapı yabancı

Bu aracın Bütün parçalarının Türkiye'de üretilebileceğini düşünen var mı ? % 100 Yerli olsa idi mesela bütün parçaları Türkiye'de üretilse idi fiyat açısından daha uygun olabilirdi. İnsanların tepkisi Yerli ve Milli Olarak lanse edilmesi Umarım zaman ile Ar-ge geliştirilip Parçalarının Çoğunun...
  14. şerifIssı!

Bir Telefonu Satın Alırken Ödediğimiz Vergiler

Yerli üretim ile alakası falan yok bence Yerli üretsen ne olacak her şeyi yerli üretemeyiz. Cari açıkları kapatmak için vergi üstüne vergi koyuluyor zaten ÖTV Hiç anlamış değilim Lüks tüketim vergisi bu Saça sapan her yerimiz vergi oldu.
  15. şerifIssı!

Xiaomi Redmi Note 9 Pro hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Telefonu dün aldım Çok fazla inceleme ve detaylara inme vaktim olmadı ama ilk olarak fark ettiklerim şarj konusu İphone kullanıyordum ve şarjı gerçekten çok iyi sadece bana biraz ekranı büyük geldi o kadar. Kamerası da baya güzel parmak okuma detayı yan tarafa koymuşlar farklı bir detay olmuş...
  16. şerifIssı!

Ankara'da, komşusunun köpeğine tecavüz edip öldüren Volkan Uzun serbest bırakıldı

Bir İnsan Köpeğe nasıl tecavüz eder ki ne kadar zor durumda olabilirsin Aklım almıyor gerçekten ciddi psikolojik sorunu olan insanların içinde şansa yaşıyoruz.
  17. şerifIssı!

Kesinlikle evlenmeyi düşünmüyorum.

Para kazanmaya başlayınca Parayı biraz ezmek gerekiyor yani yaşamak gerekiyor. Evlilik Erkek için 35'e kadar yolu var Bu konuda katılıyorum sana Hayal ettiğin Hayatını yaşamanın tadını çıkarmalısın. Evlenmek için düşüncen yıllar geçtikçe değişebilir. 20-25'li Yaşlarda evlenip bir kadının Emrine...
  18. şerifIssı!

İki gelinine cinsel saldırıda bulunan ve bir gelininden çocuğu olan adama 54 yıl ceza!

Kadınlar'da hep bir caresizlik var eşim inanmazsa öyle olmazsa böyle olmazsa İnanmazsa ayrılırsın ama Ailesinden de gerekli desteği göremeyeceğini düşünüyorsa yazık olmuş adam kansız zaten haysiyetsiz.
  19. şerifIssı!

Redmi Note 9 Pro mu 9S mi ?

Bende Bugün Pro aldım baya araştırdım umarım pişman olmam Hayırlı olsun.
  20. şerifIssı!

İnternetten oyunlu PS 3 alınırmı

Pandemi sürecinden önce PS4 Kullanmadığım için 1.400 TL Satmıştım O Kadar pişman oldum ki anlatamam şimdi fiyatlara bakıyorum tavan yapmış. Ama ps3 500 tl gibi fiyatlara alabilirsin içinde oyun yüklü olursa uğraşmamış olursun veya İstanbulda isen bakırköyde fazlasıyla satan yerler var.
  21. şerifIssı!

Pınar Gültekin'in katili tutuklandı

Cinayet Suçlarında iyi hal indiriminin uygulanmaması gerekiyor. Hatta bu tür suçlarda artık idam cezasının getirilmesi gerekiyor. İnsanlar bilemiyor Evli mi bekar mı Bu kaçıncı genç kız cinayeti oldu artık sayamıyorum. Siyasi partilerin bu konuda Somut adımlar atması gerekiyor.Burada partcilik...
  22. şerifIssı!

Diyanet: "Üvey kız dedeye helal"

Fetva Hattını arayıp bunu soran psikopat kim acaba ? Diyanet buna cevap verirken kan bağı olmadığı için mi bu şekilde veriyor Toplumsal ahlak örf adetler hiçe sayılıyor.Bu şekilde fetva vermek doğru değil. Diyanetin kime,neye hizmet ettiğini anlamış değilim.
  23. şerifIssı!

Xiaomi redmi note 9 mu 9s mi

Ben bir telefoncuya Pro sormak için gittiğimde bana 9s Önerdi Prodan hiç bir farkı yok dedi ama detaylarını sormadım işin doğrusu.
  24. şerifIssı!

sayın 18 yaşından büyük abilerim yardımcı olur musunuz?

Yaklaşık 12 senedir çalışıyorum Yapacağın işin sana ne kadar kazandırdığından ziyade Seni ne kadar mutlu edecek bunu düşünmelisin. Aynı zamanda İş bulmanı kolaylaştıracak işler olmalı ama her şey den önce kişiliğine karakterine uygun meslekler düşünmelisin. Hangi işi yaparsan yap belirli bir...
  25. şerifIssı!

800-850 ₺ kulaklık önerisi

Kablosuz mu istiyorsun. steelseries 3 Kullanıyorum Kullanımı ve Ses kalitesi çok iyi. 850 TL Kablosuzunu da alabilirsin bir araştır derim.
  26. şerifIssı!

Xiaomi redmi note 9 mu 9s mi

Pro almayacak isen note 9s
  27. şerifIssı!

istanbul bilişim

Çoğu internet sitesinde 3.000 TL olan Cihaz 2.500 TL bende düşünüyorum ama çok fazla şikayet yazılıyor güvenemiyorum. Şikayetlere göz atayım dedim 2820 Sayfa Şikayet yazılmış daha yeni yazılanlar da var. Herkes sipariş teslim edilmedi ve para iadesi yapılmıyor yazmış uzak durmak gerekiyor ve bu...
  28. şerifIssı!

3000 TL Telefon Önerisi

İki arkadaşım Xiaomi Redmi Note 9 Pro aldı Kullanıyor İkisi de Çok memnun Bende almayı düşünüyorum ay başında inşallah.
  29. şerifIssı!

"Ayasofya'yı düşünüyorum ve çok acı çekiyorum"

Bu tür üzüntüler normaldir Papaz Efendi Ayasofya için üzülmeyin Biz yıllardır Gözümüz gibi baktık bakmaya da devam edeceğiz.
  30. şerifIssı!

Ayasofya'ya giriş ücretsiz oluyor: İlk namaz 24 Temmuz'da kılınacak

Hayırlı olsun. Artık bu konu gündemden düşer umarım.
  31. şerifIssı!

Şort giydiği için saldırıya uğradı

İyice saçmalıyoruz artık Nasıl bir zihniyet bu anlamış değilim Cahillik bile değil bu başka bir şey. Hayatı boyunca bacak göremediyse acısı ondan olabilir.
  32. şerifIssı!

iPhone 12 Serisi Çıkınca Diğer iPhone Modellerinin Fiyatı Düşer mi ?

3 sene önce Askerde iphone 6 almıştım 2.700 TL idi Şimdi 3.000 TL iphone piyasası çok farklı sanmam fiyatının düşeceğini.
  33. şerifIssı!

Duygu Özaslan ortaya çıkan yeni fotoğraflarıyla şaşırttı

Evet sanırım öyle bana biraz garip geldi sadece.
  34. şerifIssı!

Anlıyorum da bergüzar korel bile bu kadar gündem olmamışken bu kızın büyütülmesi garip geliyor. Magazininde seviyesi düşmüş.
  35. şerifIssı!

Hayır ama bu kadar çok önemli bir insan olduğunu düşünmüyorum twittrda baya gündem geceden beri tt listesinin en üstlerinde.
  36. şerifIssı!

Bu kız kim ya Fenomenmiş O Kadar boş gündem ki bütün derdimiz sıkıntımız bu hanımın selülitleri mi yani.
  37. şerifIssı!

Bu tavsiyeme dikkat edin bence.

Evlilik konusunun tamamen şans olduğuna inanıyorum evlendiğin yaştan ziyade ne kadar sağlıklı bir evlilik yaptığın önemlidir.Erkekler için 30'dan önce evlenmelerini doğru bulmuyorum Ama kız arkadaş çevresinde önemli çünkü bir yerden sonra bütün arkadaşlar evlenip tek kalabiliyorsun.
  38. şerifIssı!

Yazarak mı yoksa okuyarak mı çalışılmalı ?

Okul Hayatım boyunca yazmadan çalıştığım sınavlarda hep başarısız oldum yazarak daha iyi öğreniyordum.
  39. şerifIssı!

Ne Oynuyorsunuz ?

Vakit buldukça Euro Truck Similator 2 ve Arkadaşlarla ekip olarak pubg
  40. şerifIssı!

Sosyal medyada infial yaratmıştı… Aile ilk kez konuştu

Bu tür şeylerin şakasının yapılmaması gerektiğini ne zaman öğreneceğiz. En iyi ceza Çocuk esirgeme kurumunda belli bir saat yardım etmesi olmalı.
  41. şerifIssı!

Maks 400tl oyuncu kulaklığı

SteelSeries Arctis 3 kullanıyorum çok memnunum ama SteelSeries Arctis 1 alabilirsin indirimde ayırdığın bütceye uygun.
  42. şerifIssı!

Tiktok Türkiye'de Yasaklansın

Çok fazla boş insan var. Yasaklanmalı.