Arama sonuçlarınız

1. Yücel Ölmez

yeni sistem her kapatıp açtığımda ssd'yi görmüyor.

evet girdiğimde aynı bilgiler kaydettiğim gibi duruyor. bios sürümü f50 f51 bios güncellemesi çıkmış bakalım akşam pc yi açabilirsem bide bios güncelleyerek deneyeceğim olmassa artık yeni sistemde hdd kullanmak zorunda kalacağım. 1596040321 onu yapıyorum saten pc açılıyor kullanıyorum. işim...
  2. Yücel Ölmez

evet başka pc de sorun olmuyor biosta bişeyler yapınca görüyor sonra kapat aç yapınca aynı.
  3. Yücel Ölmez

ssd den hariç 2 det hdd kullanıyorum onlardaki kabloları takıyorum aynı sorun var ama. aynı kablolarla hdd yi hep görüyor.
  4. Yücel Ölmez

sa. b450m S2H anakartlı sistemimde windowsun yüklü olduğu ssd pc'yi her açtığımda görmüyor onarım hatası veriyor. biosta gözükmüyor. ama Bi şekilde uğraşıp görmesini sağlıyorum ondan sonra sıkıntı yok ssd bozukts değil osta yapamam gereken bir ayar mı var acaba?
  5. Yücel Ölmez

yeni sistem kitlenip kalması

reis inanicaksın akşam eve gittiğimde kardeşim hep bilgisayar oynadığını hiç kapanmadığını söyledi geçtim bilgisayara baktım windows güncellenmiş ünlem işareti olan aygıtlar gitmiş akşam cs indirdim kapanma olmadı yani kendi kendine düzeldi pc :) :)
  6. Yücel Ölmez

umarım bütceyi kazıya kazıya aldım bu parçaları talihsizlik le uğraşıcak gücümde kalmadı. :( :)
  7. Yücel Ölmez

tamam saolun şimdiden
  8. Yücel Ölmez

tamam deneyeceğim tabi testleri yaparken pc donup kalmassa
  9. Yücel Ölmez

donanımsal olsa güvenli modda da aynı sorunla karşılaşmazmıydım?
  10. Yücel Ölmez

en başından beri var saten update leri kuramıyorum hata veriyor 1595577533 evet denedim
  11. Yücel Ölmez

sa. Yeni sistemimde pc aniden kitleniyor bazen '' görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan başarıyla kurtuldu'' hatası veriyor bazen hiç vermiyor donup kalıyor .Windows güncellemelerini yapayım düyorum güncellemeler inmiyor bide şöyle bazı aygıtlarsa ünlem işareti var sağ tık güncelle...
  12. Yücel Ölmez

tepki vermiyen yeni sistem

montajını ben yapmıştım anakarta güç geldiğinden bile emin değilim anakartta hiç ışık yanmıyor 1594383104 eminim hatta tamirciye söktürüp ona yaptırmıştı yine aynı
  13. Yücel Ölmez

tepki vermiyen yeni sistem

selam beyler yeni ryzen sistem dizmiştim sistem hiç tepki vermiyordu psu yetmiyor diye bilgisayar tamircisi ne götürdüm orda başka psu ile denedik yine aynıydı bende oraya bıraktım baksınlar sorun ne diye aradılar iade olmuş anlamaşılar sorunu pc hiç tepki vermiyor. ben napayım şimdi bütün...
  14. Yücel Ölmez

yeni sistem tepki vermiyor.

evet hiç bir tepki yok
  15. Yücel Ölmez

yeni sistem tepki vermiyor.

iyi günler yneş bir ryzen sistem topladım. sistemim B450M S2H anakart AMD Ryzen 5 2600X işlemci AMD RX 570 4GB adata 8gb 3000mhz ram 2adet HDD 1adet SSD bu sistemi dizdim eski sisteminden kalma high power 400w +85 psu vardı bu psu yu kullandım anakartta herhangi bir ışık yanmıyor güç...