Arama sonuçlarınız

1. A

Yardım Bu şekilde format atmak?

Bu şekilde format atarsam hdd ve ssd de ne varsa siler mi? Ssd veya hdd de zararlı bi yazılım varsa silinir dimi?
  2. A

Soru İPad Pro jelatin ?

Merhaba iPad Pro 4.nesil 11inç aldım ama dışında jelatin yok 2 tane ok işaretli yer var oradan açılıyor bu normal mi doğayı koruma mevzusu yüzüne böyle bir şeyler mi yapmışlar yoksa bir sıkıntı mı var?
  3. A

Öneri İPad Pro 11inç kılıf önerisi?

200-300 Tl ye İPad Pro 11inç 4.nesil için kılıf önerir misiniz? 1689087327 Uporuporup
  4. A

Yardım topluluğumuzu korumak için instagramda bazı işletmeleri ne sıklıkla gerçekleştirebilceğinizi sınırlıyoruz

topluluğumuzu korumak için instagramda bazı işletmeleri ne sıklıkla gerçekleştirebilceğinizi sınırlıyoruz hata yaptığımızı düşünüyorsan bize bildir ne yaparsam yapıyım düzelmiyor bir tarih vermemiş ben çok takipçisi olmayan gizli profilde kullanan biriyim neden böyle oluyor takipçiler sadece...
  5. A

Yardım Konu nasıl yükseltirim

Diğer forumlarda olduğu gibi öne çıkar-yükselt nasıl yaparım
  6. A

Yardım Hızlı şarj hk soru iPhone(8-11)

Kutu İçinden çıkan USB-lightning kabloyla 18w dan hızlı şarj alabilir miyim? Yoksa type c-lightning mi almalıyım? 1627137477 @La kırmizi Şortli hocam konu nasıl yükseltirim
  7. A

Yardım Maks 1600Tl 27.5 Bisiklet

2.ele yönlendirmeyin maks 1600tl 27,5 ben bunları buldum hangisi daha iyidir https://www.gittigidiyor.com/spor-o...1-vites-on-amortisorlu-bisiklet_pdp_704954433...
  8. A

Yardım Xr Sorunlar

Merhaba yaklaşık 1 yıl önce telefonum kvk ya gitti kamerada ölü piksel var diye değiştirirler diye bekledim değiştirmediler telefonu açıp parçayı değiştirdiler geldiğinden beri ara sıra telefonda takılmalar ekranda kelebeklenme gibi bir şey oluyor acaba replika ekran parça mı taktılar...
  9. A

Öneri Maks 4000 Tl Bütçe Telefon Tavsiyesi

maks 4k bütçe var ve ekranı amoled olması tercihim bu bütçede en iyi telefon hangisidir redmi note 10 pro,xiaomi mi 11 lite,mi 9t pro ,galaxy a52 bunlardan hangisi en iyisidir veya bu bütçede bunlardan iyisi var mıdır? 1622879173 yok mu yardım etcek
  10. A

youtube küçük resim hakkında

Ben telefondan dikey bir şeklide kayıt alan biriyim. Ben bunu YouTube küçük resim boyutuna getirdiğimde kalitesi çok düşüyor. Nasıl bozulmadan yapabilirim? Veya dkj gameplay diye bir kanal. 700 küsur videosu var, o da telefon veya tabletten dikey kayıt alıyor ama nasıl video küçük resimleri tam...
  11. A

hs 50 pro vs drop plus mı

hs 50 pro 480 drop plus 440 tl hangisi neden seçilmeli
  12. A

usb belleği fat 32 dosya sistemiyle nasıl formatlarım

biosu güncelleyeceğim fakat böyle bi gerekçe varmış nasıl yaparım yardım eder misiniz
  13. A

maks 2000 tl dağ bisikleti önerisi

maks 2000 tl dağ bisikleti arıyorum 27,5 ve disk fren olmasını isterim bu modeli önerir misiniz corelli snoop 4.1 27,5 sağlam mıdır bu fiyatta alınabilcek en iyi bisiklet hangisidir
  14. A

maks 2500 tl bisiklet önerisi

maks 2500 tl bisiklet önerisi
  15. A

Maks 1700 TL bisiklet önerisi

Maks 1600-1700 TL bütçem var boy 180 kilo 65 27,5 jant daha iyi olur gibi geliyor 1612537924 Önerecek kimse yok mu?
  16. A

En fazla 5300 tl pc toplama

kuzenim pc alıcak 5300 tl ye alınabilcek en iyi sistem hangisidir
  17. A

tulpar t7 19.7.1 mi MSI GF65 Thin mi

3060 mı daha iyi 2070 mi 3060 daha iyi galiba ama msi neden ucuz hangisi alınır msi linki https://www.incehesap.com/msi-gf65-thin-10ue-015xtr-i5-10200h-16gb-512gb-ssd-6gb-rtx-3060-15-6-fullhd-freedos-gaming-oyuncu-notebook-fiyati-48388/
  18. A

Facebook hesabı şifre yanlış

Merhaba her gün girdiğim Facebook hesabından 5 dk önce çıkış yapıp tekrar girmeye çalıştığımda şifre yanlış dedi hesabın mail adresi çok eski hatırlamadığım için çok deneme yaptığım için mail hesabına girilmiyor hesabımı geri alabilmek için ne yapmalıyım
  19. A

Samsung tu8500 kronik olarak ışık sızma sorunu mu var

Merhaba Samsung TU8500 ışık sızma sorunu kronik mi
  20. A

kablosuz kulaklıklar ne kadar zararlı

airpods 2 almayı düşünüyorum kablosuz kulaklıklar zararlı mıdır günde 3,4 saat kullanırsam ne kadar zarar görürüm
  21. A

kablosuz kulaklık

Airpods 2 almayı düşünüyorum günde 3,4 saat kullanmaktan zarar görür müyüm kablosuz kulaklıklar zararlı mı görürsem ne kadar görürüm
  22. A

kablosuz kulaklıklar

airpods 2 almayı düşünüyorum ama günde 3,4 saat kullanımla zarar görür müyüm görürsem ne kadar görürüm
  23. A

kablosuz kulaklıklar zararlı mı

airpods almayı düşünüyorum ama kablosuz kulaklıkar günde 3,4 saat kullanımla ne kadar zarar verir
  24. A

Bir sorum var

apple eğitim için olan kampanyası ne zamana kadar devam ediyor
  25. A

apple öğrenci kampanyası

apple öğrenci kampanyaları ne zaman oluyo yanında beats kulaklık verdikleri kampanya
  26. A

Almanca öğrenmek

Bedava veya normal bir ücretle internetten iyi bir şekilde Almanca öğrenebileceğim tavsiye edeceğiniz hangileridir?
  27. A

Tablet öneri(4000-4500tl)

Tablet almayı düşünüyorum bütçem 4000-4500 TL iPad Air almayı düşünüyorum aynı fiyat bandında daha iyi alınabilecek neler vardır varsa nelerdir şimdiden teşekkürler