Arama sonuçlarınız

1. BeratBerk

Öneri Özel koleje geçtim kaygılıyım

Zorladı evet hocam.
  2. BeratBerk

Öneri Özel koleje geçtim kaygılıyım

Merhaba, birkaç problemlerden dolayı Anadolu lisesinden özel bir okula geçtim, normalde, çok sosyal biriyim her öğrenci gibi yerinde durmayan birisiyim fakat sanki dışlanacakmışım gibi geliyor. Okul müdür yardımcısı öyle bir konuştu ki LGS'den 499 puan alıp Galatasaray lisesine geçiyormuşum gibi...
  3. BeratBerk

Modemime gelen internete erişemiyorum

Türknet herhangi bir müşteri hizmetleri olmadığı için henüz bir şey demediler destek kaydım halen açık firmware dediğiniz olayı hemen deneyeceğim. 1617181340 Altyapı olsa ama neden modemimin arayüzünde; Böyle bir bilgi alabiliyorum? 1617181874 @Umut Çelik, güncellemeyi sağladım tekrar aynı...
  4. BeratBerk

300Mbps Kablosuz N USB VDSL/ADSL Modem Router Model No. TD-W9970(TR) 1617180744 Destek talebi açtım turknet ulaşabileceğim birisi yok maalesef.
  5. BeratBerk

Merhabalar 2 gündür vdsl'e geçiş sürecindeyim pazartesi akşamı 16 Mbit Down - 0.61 Mbit Upload'ım var idi. Salı günü ise 16 Mbit Down - 4 uploadım oldu şaşırdım başvurduğum internet hızı 50 mbit down 8 upload idi. Salı, günü akşamı yani dün akşam ise internetim istediğim hıza kavuştu fakat kısa...
  6. BeratBerk

Hat Zayıflaması Hk.

Merhaba, bugün itibari ile adsl'den vdsl'e geçiş sağladım. 50mbit download alıyorum evet fakat yalnız 4 upload alabiliyorum. Hat değerlerim aşşağıdaki gibidir hat zayıflamasından bahsettiler sizce cidden durum internet kablonun değişmesi ile mi bitiyor ?
  7. BeratBerk

Zalman ZM650-GVII vs CM Elite V4 600W

Hiç hiç hiç duymadım ya :(
  8. BeratBerk

Zalman ZM650-GVII vs CM Elite V4 600W

Merhaba, sayın hocalarım dünkü yanlışlıkla aldığım frisby psunun c4 etkisinden korktuğumdan dolayı değiştirme yoluna başvurdum. Düşünmemin sebebi ise Zalman'ı hiç duymadığım. Gönül isterdi ki Corsair almak fakat o kadar bütçeye çıkamam. Zalman ZM650-GVII 650W 80+Bronze Güç Kaynağı OCP / OVP /...
  9. BeratBerk

1500 TL Curved Monitör Önerisi

Öneriniz için teşekkür ederim bende şuanda bu monitörü çok sevdim fakat ms'İ için sizce 300-400 TL verilip 1ms alınırmı ? Oynayacağım oyunlar fps olarak bir tek CS:GO Şimdi 5K'ya pc topladık markayı biliyorum fakat hiç monitör deneyimim olmadı belki kullananlar biliyorsa fikrini paylaşırsa...
  10. BeratBerk

1500 TL Curved Monitör Önerisi

Merhaba, saygı değer forum okuyucuları, uzun zamandır hevesim olan bilgisayarımı aldım ve sıra monitörü almakta. Bir başka diğer hevesim Curved tarzı monitörler daha hoşuma gidiyor. Bu fiyat bandında pek fazla monitör yok sizlerin önerebileceği bir monitör var mıdır? Rampage Bright RM-61...
  11. BeratBerk

Kiralık Telefon

Merhaba, 1 aylığına tatile gideceğim iphone 7 plus vs düşünüyorum bayağı pahalışaşmış kiralanabilme sistemi varmı ?
  12. BeratBerk

Evde yalnızım korkuyorum

16 yaşındayım ailem evden gidince rahatlıyorum ama allah yokluklarını hissettirmesin.
  13. BeratBerk

Getir Suspend Yemiş

Getir bi suspenned :)