Arama sonuçlarınız

1. hakantalha

Epic Games 60 TL kupon ile alınabilcek oyun önerisi

Başlık açık ve net.
  2. hakantalha

Epic Games kuponu ile alınabilcek oyun tavsiyesi

Başlık açık ve net.
  3. hakantalha

Metro 2033 Redux filtre sorunu

Metro 2033 Redux'ta çocuğu kurtardıktan sonra dışarı çıktım ancak gaz maskem bitikti ve etrafta filtre yok tekrar tekrar denedim olmuyor ne yapabilirim?
  4. hakantalha

CS:GO'da kendimi nasıl geliştirebilirim?

Atölye haritaları sörf ve alıştırma yapmak haricinde kendimi dah açok geliştirmenin bir yolu var mı? Varsa neler.
  5. hakantalha

Omen 15 ce004nt Control oynatır mı?

Başlık açık ve net. Sistemin özellikleri: Gtx 1060 Max Q i7 7700 HQ 2x8 2400 Mhz Ram
  6. hakantalha

Crysis Remastered 2080 Tİ ile en yüksek ayarlarda 25-30 FPS çalışıyor

2080 Tİ bütün oyunları en yüksek ayarlarda 4K 60 FPS oynatacak bir kart. Ancak aynısı Crysis Remastered için pek geçerli değil. 2080 Tİ ve i9 10900k ile oyun performansında yaklaşık 25-30 FPS civarında.
  7. hakantalha

Forumdaki Crysis kategorisi yanlışlığı

Kategoriler kısmında şöyle yazıyor: Crysis Counter Strike oyuncularının buluşma noktası, incelemeleri, yorumları
  8. hakantalha

Bu videoyu gördünüz mü?

Arkadaşlar bir tane videoya rastladım internette bence gayet iyi bir içerik olmuş.
  9. hakantalha

God Of War Ragnarok duyuruldu!

2021 çıkacak God Of War Ragnarok Playstation 5 konferansında duyuruldu. Edit: Xbox almayacağım belli oldu
  10. hakantalha

Memes paylaşalım

Arkadaşlar buraya Memes atabilirsiniz.
  11. hakantalha

Cyberpunk 2077'yi ön sipariş ile almalı mıyım?

Arkadaşlar Cyberpunk 2077'yi önsiparişe almak için yeterli durumum ve sistemim var. Şimdi alınır mı? Horizon Zero Dawn gibi bir durum olmasından korkuyorum.
  12. hakantalha

Bu 3000 lira sistem nasıl olmuş?

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-rx-470-4-gb-ledli-ve-arka-kapakli-861437561/detay https://www.amazon.com.tr/dp/B01N5IB20Q?m=A1UNQM1SR2CHM&tag=epey-21&_encoding=UTF8&aff_sub4=1...
  13. hakantalha

Kullandığım Wallpaper Engine duvar kağıdı

Arkadaşlar eğer WallPaper Engine için duvar kağıdı arıyorsanız benim kullandığım duvar kağıdı bu. 1599533109 Arkadaşlar dosya büyük olduğu için koymamış. 1599533393 Bu videoyu yükleyip Wallpaper Engine'den Open From File derseniz masaüstünüz böyle olucak (kullandığım duvar kağıdı bu)
  14. hakantalha

Afterburner değerleri gözükmüyor

Arkadaşlar sistemin Fps'sini test etmek için Msi Afterburner yükledim Fps ve sıcaklık değerlerinin yanındaki tike bastım ve Osd'de göster seçeneğinede tıkladım ama oyun içinde değerler gözükmüyor ve silip yüklemeyi denedim.
  15. hakantalha

Epey mi Akakçe mi?

Siz hangisini kullanıyorsunuz?
  16. hakantalha

İ7 7700 HQ yükte 90 derece

merhabalar HP Omen 15 kullanıyorum ve işlemci gereksiz derecede sıcak. Termal macun sürersem kaç derece düşer bu sıcaklık? 1599437522 Gece 3'de konu açmayın...
  17. hakantalha

CS:GO en düşük ayarlar 110 FPS normal mi?

Arkadaşlar İ7 7700 HQ ve GTX 1060 kullanıyorum ancak CS:GO'da en düşük ayarlarda 100 FPS civarı alıyorum bu normal midir?
  18. hakantalha

Hp omen 15 RGB seçeneği var mı?

https://www.vatanbilgisayar.com/omen-by-hp-15-ce004nt-core-i7-7700hq-2-8ghz-16gb-1tb-256ssd-15-6-gtx1060-6gb-w10.html Bu linkteki Laptop'u kullanıyorum Omen Command Center'da Omen 15 Laptop'un altındaki seçenekler gözükmüyor ancak bu video da gözüküyor. Cihaz mı desteklemiyor yoksa ayrı bir...
  19. hakantalha

Hangi sistemi almalıyım?

Arkadaşlar 2. el Laptop alacağım. 2 tane Laptop'a rastladım ve karasız kaldım. 1- Gtx 1060 İ7 7700HQ 2 TB HDD ve 256 GB ssd Bir kere düşürülmüş ve çatlak var ama sorunsuz 5100 lira HP Omen serisi 2- Gtx 1060 İ7 7700 HQ 512 GB SSD ve 1 TB hdd Pili sorunlu olduğu için pil bir süre sonra...
  20. hakantalha

Pilsiz laptop kullanılır mı?

Bir tane 5000 lira HP Omen 15 ce004nt buldum ancak bataryası bozuktu yaklaşık 1 ay batarya değiştirme şansım olmayacak. Herhangi bir sorun çıkar mı?
  21. hakantalha

RTX 3000 serisi tanıtıldı!

Bu yayında tanıtılanlar: 1-Fortnite Bannerlord ve Call Of Duty artık RTX ve Dlss destekliyecek! 2-Yayıncılar için Nvidia Broadcast duyuruldu! 3-Derin öğrenme sayesinde artık Render'lar daha gerçekçi olucak! 4-Yeni ekran kartları 2000 serisinden 2-3 kat daha güçlü olacak ve 1.5 kat daha fazla...
  22. hakantalha

Oyunceviri.net güvenilir mi?

Dishonored için türkçe yama yüklemek istiyorum karşıma bu site çıktı virustotal'de temiz çıktı güvenilir mi?
  23. hakantalha

Antivirüs kapalıyken bilgisayara virüs bulaşır mı?

Başlık açık ve net.
  24. hakantalha

İntel grafik panelinden maksimum başarı yapmak sisteme zarar verir mi?

İntel Hd Graphics 620 kullanıyorum İntel grafikleri denetim panellerinden güç seçeneklerinden maksimum başarı yaparsak sisteme zarar verir mi?
  25. hakantalha

Assasins Creed Odyssey Ps4 kutulu kaç GB

Assasins Creed Odyssey'i Ps4'te kutulu olarak alacağım kaç GB yüklemem gerek?
  26. hakantalha

Bedava hareketli masaüstü arka planı yapabileceğim bir uygulama

Başlık açık ve net.
  27. hakantalha

İ5 7200u HD Graphics 620 Metro Redux oyunlarında kaç fps alır?

Başlıktan gördüğünüz gibi.
  28. hakantalha

90000 lira monster laptop

Arkadaşlar bu laptop hakkında görüşleriniz nelerdir? https://www.monsternotebook.com.tr/semruk/monster-semruk-s7-v7-2-3/ Birde şunu eklemeden yapamıyacam.
  29. hakantalha

Dahili ekran kartı varken VGA sürücüsü yüklenir mi?

Başlıktan gördüğünüz gibi İntel HD Graphics 620 İ5 7200u kullanıyorum