Arama sonuçlarınız

1. O

Soru Uygun Fiyatlı Kulaklık Almak İstiyorum

Dediğim gibi uygun fiyatlı bir oyuncu kulaklığı almayı düşünüyorum.Daha çok valorant pubg gibi rekabetçi oyunları oynuyorum.O yüzden tavsiyeleriniz varsa bana yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.
  2. O

Yardım AoE definitive edition oyuna girişte sorun alıyorum

Oyunu xbox gamepass den oynuyorum ve multiplayer oynamak için hesabımı bağladığımda aşşağıdaki sorunu veriyor.Nasıl halledebilirim 1651069383 1651069437
  3. O

Yardım PUBG yi klavyeden oynamama rağmen oyun kolu ile algılıyor

Steamden pubg oynuyorum ve oyun kolum bağlı olmamasına rağmen oyun koluna bağlı gözüküyor.Bunu nasıl düzeltebilirim?
  4. O

Yardım PC'yi başlattığımda , oyuna girdiğimde masaüstünde ''connection_trace'' adlı metin belgesi oluşuyor

Başlıktaki gibi heryerden silmeme rağmen 10 20 dk sonra tekrar oluşuyor araştırdım bulamadım.Bide buraya danışayım dedim.
  5. O

Pc ye format atıktan sonra 2. ssdim gözükmüyor

Aygıt yöneticisinde gözüken 2. ssd disk yönetiminde gözükmüyor.Nasıl çözebilirim.(Win10)
  6. O

HOI4 Türkçe Yama Nasıl Yaparım?

Hoi 4 te türkçe yama yapmak istiyorum ama bazı linkler eski yani türkçe yama bulamadım.Birde hangi dosyanın içine atılacağınıdabilmiyorum.Oyunumu steamden aldım.Yardımcı olabilirmisiniz?
  7. O

Diskimi nasıl onarabilirim?

Ben 1 tb diskimi HD TUNE PRO ile tarattım 1 tane sıkıntılı yer çıktı ve steamden oyun yüklemiyor.Ayrıyeten ssd var 120 gblık onda sıkıntı yok 60gb falan dolu cs go yu da oraya yükledim.Neyse 1 tb lık hdd çöp mü oldu 2017 de aldım 1 buçuk yıl falan kullanmadım.Şimdi kullanıyordum bunu fark ettim...
  8. O

Cs Go yüklerken HDD nin hatalı disk sorunu

BEN steam den Cs Go indirirken 10 dk da bir bazen 40dk da bir durduruyor ve hasarlı disk yazıyor çok şey yaptım genede aynı hatayı verdi.Neyse indirdim.Oyunu indiği zaman kontrol ederken Hdd çok yavaş kontrol ediyor yani bazen 2 5.mb sn ile yapıyor bazen 90kb sn yeye düştüğü oluyor lütfen yardım...
  9. O

Alacağım ekran kartı benim PSU ile sorun çıkarır mı?

Benim alacağım ekran kartı: RX 550 2 gb RX 550 ile ilgili 3 siteye baktım birinde 300 w birinde 350 w diğerindeyse 400 w istiyor. Bende 300 w var kafam karıştı.Sizce çalıştırırmı?
  10. O

Senkar.netten Piyasa fiyatı 2.700 sitede 2.400 olan a9 2020 alınır mı?

2.700 tl olan oppo reno a9 2020 senkar.net te 2.400 tl sizce alınır mı?
  11. O

alacağım ekran kartı anakartımla uyumlu mu ?

İşlemcim intel core i7 800 2.93 HGz Ramim 8 gb 64 bit anakart intel h55 şu an ki ekran kartım nvidia gt 420 alacağım ekran kartı Amd rx 550 2 gb benim oynucağım oyunlar CS GO Pubg lite The forest Pubg mobile danıştığım akrabam rx 550 alma dedi 560 yada 570 al dedi ama 550nin...