Arama sonuçlarınız

1. ChaosBoost

Yurt dışından telefon getirtmek

Merhabalar yurt dışından telefon getirtebilecegim yerler var mı?( Direkt bir tanıdık vasıtası ile de getirebilirim ama onun dışında) IMEI falan gerek yok telefon sıfır bir şekilde gelsin yeter.
  2. ChaosBoost

1TL ve 50 kuruşun gramajlari düşürüldü!

Madeni paraların tasarımında veya ağırlığında 2009'dan beri değişiklik yapmayan Darphane 1TL ve 50 kuruşun ağırlıklarını azalttı. 50 kuruşun eskiden 6,8 gram olan gramajı 5,5'e düşürüldü 1TL'nin 8,2 olan gramajı 6,6 grama düştü. Hem de paralarda kullanılan metal oranlarının değiştiği söylendi...
  3. ChaosBoost

NFT kategorisinde 2 takipçi için tek konu açılmalı

Merhabalar Binance NFT takipçi olayı var ama bu olay ile ilgili çok fazla konu var ve bence forumu kirletiyor tek bir konu açılsa herkes buradan devam etse güzel olmaz mı?
  4. ChaosBoost

Öneri İnternetsiz oyun önerisi

Merhaba arkadaşlar bir yere gitmem gerekiyor 5 10 gün orada kalacağım. Sistemim çalışıyor ancak ekran kartı sürücüsü kurulmuyor. 4GB RAM A8-3520M 6620G 7400M Gta 3 indirdim bi' kaç dizi indirdim. Başka ne önerirsiniz zaman geçirmelik keyifli bir şey minecraft falan açmıyor sürücü kurulmadigi...
  5. ChaosBoost

Döndüm!

Arkadaşlar uzun bir süre ara vermiştim şimdi döndüm. Ne kadar da değişmişsiniz. :D ⭐
  6. ChaosBoost

RX 5500 XT PC bf4 kaldırır mı?

7. ChaosBoost

Epic games R5 2600 yorar mı

epic games launcher i Başlatmadan önce işlemciyi ısındırır mı? Açılışta başlaması kapalı. Sadece GTA 5 açılırken açılıyor.
  8. ChaosBoost

Gta 5 mouse sağa sola dönerken bulanma

Arkadaşlar GTA 5 son güncelleme ve script hook V indirdim ve böyle oldu Mesela araba mouse yavaş sağ sol yapsam da hızlı sağ sol yapsam da bulanıklasiyor ve sol üstte yeşil 4 nokta var normalken tek nokta görünüyor mouse çevirince 3 4e çıkıyor ve mouse dönerken ekranın alt köşesinde bir çizgi...
  9. ChaosBoost

Mousemin fiyatı benden habersiz uçmuş

n11.com'dan Hiper Raum X7 Gaming Mouse + Mousepad seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika! Hiper Raum X7 Gaming Mouse + Mousepad Fiyatları ve Özellikleri aboo ben bunu 59TLye aldım.
  10. ChaosBoost

Cyberpunk 2077 de kaç FPS alırım?

RX 5500 XT 8 GB 8 GB RAM ryzen 5 2600 a320m s2h.
  11. ChaosBoost

Bilgisayardan arada bir cik pıss diye ses geliyor?

Normal windowsta gezerken ve beklerken oluyor ses kasadan geliyor sistem a320m s2h e rx5500xt 8GB zalman zm600 lx ii güç kaynağı Xpg d30 ram 8gb 3200mhz R5 2600 işlemci. arkadaşlar bu ses geliyor bilgisayarda hiçbir donma sıkıntısı falan yok Yeni bilgisayar 1 hafta oldu
  12. ChaosBoost

Everest PSU kullanmıştım

Arkadaşlar eski bilgisayarimi gördüm kilerde ve PSU everest idi Allah'tan dayanmış yoksa size öbür taraftan yazıyor olurdum.
  13. ChaosBoost

@BestBoyOffical hakkımda ne düşünüyorsunuz?

Evet bekliyorum.
  14. ChaosBoost

Limon tuzu Challenge

Arkadaşlarla challenge yapıyorduk cezamız limon tuzuydu alt kattan @KillerFear de geldi abi bir avuç limon tuzu yedim ve şu an gg oldum nefes alırken şekerli gibi geliyor hava.
  15. ChaosBoost

40 TL mikrofon önerisi

En fazla 40 TL civarında 50 olmaz olursa güzel olur. 1606674407 Kulaklıklı olabilir bütçe 60 65 TL oldu.
  16. ChaosBoost

Dünya Malatyalılar derneği

Arkadaşlar buraya kim Malatyalılar şöyle küçük bir imzasını bıraksın görelim kimler Malatyalı. (Malatyalıyom elhamdülillah)
  17. ChaosBoost

GTA 6 sistem gereksinimleri sizce nasıl olacak?

Evet bence şu özelliklere yakın özellikler isteyecek; Gtx 1050ti işlem gücü için Düşük ayarlarda 2.5gb vram yiyecek ama 3gb önerilecek. İşlemci olarak fx 6veya 8 ister core 2 quad son versiyonu belki iyi bir ekran kartı ile kaldırır. Ram olarak 7.7 ram isteyecek ama 8 GB ram önerilecek. Yer...
  18. ChaosBoost

Rx 5500xt 8gb en iyi sürücü

Sorunsuz olan sürücü hangisi?
  19. ChaosBoost

Aldım sonunda rx 5500xt 8gb aldım!

Arkadaşlar şu an çok mutluyum 8gb rx 5500xt aldım 1.890 TL ye iyi almış mıyım?
  20. ChaosBoost

2000TL apu toplama

Arkadaşlar bana en fazla 2100 TL apu sistem toplar mısınız acil?
  21. ChaosBoost

100tl wifi adaptör

Arkadaşlar Anakartim a320m s2h bu ana kart ile uyumlu Max 100tl wifi var mıdır?
  22. ChaosBoost

8tl ye ne alınır?

Arkadaşlar bu oyunda yapmanız gereken 8 TL ye sağlam bir yemek almaya çalışmak örneğin; (Ben bu ildeyim diye belirtirseniz daha iyi olur) 5 TL ***'den çiğköfte dürüm alırım kalan 3tl'ye bir ayran 1tl ye de sakız.
  23. ChaosBoost

Minecraft dünya paylaşma

Arkadaşlar merhaba ben ve kardeşim aynı internetten MC oynayacagiz fakat bir arkadasim farklı internetten bağlanıyor dünyamı nasıl paylaşabilirim (modlu oyun) 1605367423 Sunucu değil bu arada sadece dünyayı paylaşmak istiyorum.
  24. ChaosBoost

Hesap silme

Arkadaşlar benim PC de iki hesap varmış birisi Fearless diğeri benim kullanmam gereken Fearlesss ben CMD den silmek istiyorum fakat yazınca bulunamadı diyor... Fearless'e girince sizin için ayarları yapıyoruz diyor ya! Ne yapacağımi bilmiyorum.
  25. ChaosBoost

Sonic Generations Türkçe yama

Arkadaşlar varsa link atar mısınız?
  26. ChaosBoost

Bu kanala destek verebilir misiniz?

Kanal arkadaşımın daha doğrusu onun kardeşinin; Videoları genellikle bilgilendirme amaçlı... 1595783626 Ha birde forumdan geldik demezseniz sevinirim çünkü haberinin olmamasini istiyoruz