Arama sonuçlarınız

1. V

Discord Ping Girme

cevap vermek için cevaplıyon ya !! yani şuan evde tekim hız da iyi ama ms çıkıyor onu denedşm de nafile :(
  2. V

Discord Ping Girme

Merhabalar hocam, şimdi benim sorunum discordda ses kanalına girince verim alamıyorum.İnternetim Türk telekom vdsl kullanıyorum.Aslında internetim iyi youtubede rahat 1080p video izliyorum , Oyunlarda da genelde 70 80 ping alıyorum ( bazen cs de 120 falan oluyor ) şimdi sorum şu iyi bir...
  3. V

Karşımdaki apartmanda fiber var bende yok

Ya abilerim bildiğiniz gibi ülkemizde teknoloji olarak en büyük dert internet , şimdi sizden fikir almak istiyorum. 14 Aralıkta Benim Türktelekom sözleşmem bitiyor . Şuan güncel olarak 10 mb dowland 0,5 upload alıyorum.Hadi bu iyi ama kopmalar var ya alt tarafı ebaya giremiyorum okuyorum...
  4. V

18 Yaş Altı banka hesabı açma

Arkadaşlar ben yarn Kuveyt Türk 18 Yaş Altı hesap açmaya gidicem de hesap açmak için para istiyorlar mı yani hesabın içine atmak için falen bilen varsa yazabilirmi
  5. V

1050 ti için işlemci

Piyasada işlemci alternatif zaten çok yok benden tavsiye ryzen 3 2600 alman yada ryzen 5 1600 intele bulaşma. Piyasada 2.el olarak almaya çalış 400 tlye güze işlemci bulursun
  6. V

11.Sınıf alan lütfen yardım edin

Ya abilerim ablalarım, ben bu yıl 11. Sınıfa geçtim ve sayısal seçtim. Simdi sınıflar belli olmuş ama eşit ağırlık secen kişilerle aynı sınıftayım. Sayısal secen arkadaşlarım A sınıfına ben ise Esit ağırlık secenlerin olduğu G sınıfındayim. Başkana sordum 4 Sayısal sınıf 1 karma sınıf açılmış...
  7. V

18 YAŞ ALTI BANKA HESABI

Tamamdır çok teşekkür ederim. Yarın gidip kuveyt türk hesabı açıcam
  8. V

18 YAŞ ALTI BANKA HESABI

Ya efendim siz eğer kullanıyorsanız ; İnternet bankacılığı kullanabiliyormusun İnternetten alışveriş yapabiliyormusun ve 18 yaşından küçük hesap ta varmı bu 2 özellikj
  9. V

18 YAŞ ALTI BANKA HESABI

a size nasıl ulaşabilirim eğer kuveyttürk kullanıyorsanız bana bir iletişim adresini bırakırmısınız insta wp farketmez insta @abdullah_kayq
  10. V

18 YAŞ ALTI BANKA HESABI

garantiden sadece maaş hesabı açabiliyorlarmış normal hesap açtırmadılar bana
  11. V

18 YAŞ ALTI BANKA HESABI

Merhaba dostlar; Ben 20.04.2003 tarihde doğdum.18 e basmadım daha . Kendime ininal mantığı bir banka hesabı açmak istiyorum.Yatırdığım kadar kullanabileceğim banka hesabı açmak istiyorum.Hangi bankadan hesap açmamı önerirsiniz NOT : 18 yaşından küçük olduğumdan velimle gideceğim Bankada aradığım...
  12. V

HESAP ÇALMA

Reis anlamadın detaylı anlatıyorum . Ben zula oynayan biriyim. Arada alım satım yapıyorum. Tanımadığım biri hesabını satmak istiyor. Satan kişinin benim olmamı istiyor. Beni aracı olarak kullanmak istiyor. Bende aracı olarak hesabı satacağım kişiye .% 100 güven vermem için hesabı kendi üzerime...
  13. V

HESAP ÇALMA

Şöyle o hesabını veriyor bana. Benim o hesabı satmamı istiyor. Bende bana verilen hesabı satmak için hesabı üzerime almam gerekiyordu. İstediğim hırsız muamelesi yaptı şifreyi değiştirdi. Bende oyun açıktı sinirlenip desenlerini iade ettim. Silahlara dokunmadım sadece özelleştirme şeylerini...
  14. V

HESAP ÇALMA

Merhabalar. İnstagram üzerinden bir kişi bana zula hesabını satmak istediğini söyledi. Bende kabul ettim. Kendisi kullanıcı adı ve şifresini verdi. Bende hesabı satmak için itemlerini bir yere yazdım ve instagram sayfama attım. Sonra hesabı satabilmek için hesabı tamamen üzerime almam gerekiyor...