Arama sonuçlarınız

1. CanArda0166

Bilgisayar seçimi

Yakın zamanda yeni bir laptop almak istiyorum. Ama bir türlü karar veremedim. Genel olarak yeni nesil oyunlar ve yazılım/kodlama ile uğraşacağım. Genel istediğim özellikler güçlü ekran kartı RTX 3080 olabilir, 32gb ram ve iyi performanslı bir işlemci. Bütçe ortalama 40 bin Türk lirası civarında...
  2. CanArda0166

Soru Vodofone Freezone

Babamın hattını kendi üstüme tanımlamak istiyorum vodofone Freezone saçma güzel kısmından. Kendi üstüme tanımlarsam tarifem değişir mi yada (şu anda faturasız tarife kullanıyorum) faturalıya geçer mi? Nir bilgisi olan var mı? Geçtiğimde aynı tarifeden devam edebilir miyim faturasız olarak?
  3. CanArda0166

Soru 25k-35k Arası Laptop Tavsiyesi

25k-35k arası hem oyun için hem de kodlama için laptop önerebilir misiniz? Yeni nesil oyunlarda üzmeyecek bir performans istiyorum birkaç laptop önerirseniz sevinirim.
  4. CanArda0166

Hangi Akıllı Saat

Yakın zamanda bir akıllı saat almayı düşünüyorum. Yakın bir zaman içinde 13 Pro Max sahibi oldum. Sizce Apple için uygun fiyatlı ve özellikli, stabil çalışacak akıllı saat öneriniz nedir?
  5. CanArda0166

Sizce ne almalıyım?

Resmi 9T cihazından iPhone 13 Pro Max cihazına geçmek istiyorum. Genel olarak oyun, sosyal medya ağırlıklı takılıyorum. Sizce 1Tb hafıza 6gb ram ve A15 işlemci için 30k vermeye değer mi? Yoksa Android olarak yeni modellerden önerebileceğiniz ve uzun yıllar kullanabileceğim bir telefon öneriniz...
  6. CanArda0166

Telegram Bot Komut İşleyici

Telegram uygulamasının özelliklerine bakarken bot ekleyip kullanabileceğimi fark ettim ve ben de bir tane bot kodlamak istedim. JavaScript dili en uygun geldiği için Js ile başlamak istedim. Ama özellik ekleyince index.js dosyam 1000 satırı geçti ve ben de bu durumda kodları bulmakta...
  7. CanArda0166

Monster Abra a16.6 Klavye

Bu gün bir arkadaşım Monster Abra A16.6 aldı ve klavye renk ayarlamak istediğinde klavyenin sadece tek renk olduğunu fark etti emin değil ama. Mesela orta kısmı yeşil sol tarafı mavi sağ tarafı da kırmızı yapabilir mi ? Yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar...
  8. CanArda0166

Discord.py Mesaj Sorunu

Son zamanlarda discord.py kullanarak discord botu kodlamaya başladım her şey düzgünce giderken aşağıdaki kodu girdiğimde sorun oluşuyor sorunun tanısı koydum(sorun kanal isminde veya mesaj içeriğinde unicode dili haricinde karakter bulunuyorsa hata veriyor) Bu sorunu nasıl düzeltebilirim...
  9. CanArda0166

Hesap sorunu

İnstagramda hesabıma girmek istiyorum ama şifreyi doğru giriyorum hesaba giriyor ama direk hata veriyor ve şifreniz değiştirildi diyor bunu hesaba girdikten sonra diyor bunun sebebi nedir şifremi yeniledim olmadı e posta değiştirdim olmadı yardımcı olabilir misiniz?
  10. CanArda0166

Nfc Özellik

Lise sebebi ile Ankaraya geldim ve ulaşım için EGO'ları kullanıyorum kartı her zaman yanımda Ankarakart taşımak veya kartımda ne kadar para kaldı düşünmek istemiyorum. Bu yüzden NFC özellikli bir bileklik almak istiyorum nfc kendi telefonumda da var ama herkesin içinde telefonu çıkarıp oraya...
  11. CanArda0166

Galaxy Note 20 Ultra mı iPhone 11 Pro mu?

Ben normal bir günde birçok farklı yüksek sistem gereksinimli oyun oynuyor ve sosyal medyayı da aktif olarak kullanıyorum hem performans hem tasarım hem de batarya yönünden sizce Samsung Galaxy Note 20 Ultra mı yoksa İPhone 11 Pro mu kullanmalıyım? Bu konuda çok kararsızım çünkü birini aldığımda...
  12. CanArda0166

.exe uzantısı yapma

Python ile yazılım kodluyorum ve bunu arkadaşımla paylaşmak istiyorum ama o da bilgisayarına Python yüklemek istemiyor ve benim de.exe yapmam lazım uzantısını bunun için pyinstaller kurdum ama komut isteminde pyinstaller komutunu alamıyor ve hata veriyor komuta bilgisi olan var mı?
  13. CanArda0166

İPhone 11 Pro VS Samsung Galaxy S20 Ultra

Genellikle çok oyun oynayan birisiyim ve günlük hayatta da sosyal medya dışında fazla bir şey ile ilgilenmiyorum hangi telefonu önerirsiniz?
  14. CanArda0166

Huawei HiSuite

Telefonuma Android 10 gelmediği için güncelleme yapmak istedim ama Ayarlarda Güncelleme Gözüküyordu ben de hisuite indirdim bilgisayarıma ama telefonu bağlamak istediğimde bağlanmıyor ve bildirim gelmesi gereken yerde bildirim gelmiyor aynı sorunu yaşayan ya da cevabını bilen var mı?
  15. CanArda0166

Python Kullanıyorum Ve "pip install pyaudio" komutunu kullandığım zaman çok uzun 2 tane hata alıyorum.

Benimle Aynı sorunu yaşayanlar var mı? Ben Normalde google asistan gibi bi sesli yazılım yapmak istedim ve speechregonition ve gTTS kurdum fakat 1. yazılım için PyAudio lazım ama onu kurmak istediğimde " Collecting pyaudio Using cached PyAudio-0.2.11.tar.gz (37 kB) Building wheels for...
  16. CanArda0166

Video Ve Fotoğraf

İnstagramda Dmden Gelen Fotoğrafı Veya Videoyu galerime kaydedemiyorum Ve Gelen uzun videoları açamıyorum neden böyle oluyor telefon değiştirdim yine aynı sorun devam ediyor İnstagramda mı bir sorun var.
  17. CanArda0166

Vs

Xiaomi resmi note 8 pro mu yoksa note 9 pro mu
  18. CanArda0166

Vodafone Bayisinden Aldığım Telefon Hk.

Birkaç gün önce Vodafone bayisinden bir faturaya ek bir telefon aldım ama memnun kalmadım bunu geri iade edebilir miyim?
  19. CanArda0166

Şarj Sorunu

Yeni Telefon Olarak Huawei p30 lite Aldım ama Şarjı Düşündüğümden Daha hızlı bitiyor neredeyse 1gün bile gitmiyor telefonu aldığım zaman 14saat şarjda kalma diye bir şey vardı onu yapmadım telefonu alalı 3 gün oldu bu gün taksam 14 saat kalsa bir şey olur mu
  20. CanArda0166

Hangi Telefon Daha İyi

Yeni bir telefon alacağım ama hangisini almalıyım karar veremedim Normalde çok oyun oynayan birisiyimdir ona göre cevaplarsanız sevinirim. Redmi Note 8 Pro Mi 9T Realme 6 Veya 3000tl bandında başka bir cihaz.
  21. CanArda0166

Hangi Telefon Almalıyım

Mi 9T mi yoksan Redmi Note 8 Pro mu Oyun tarafında daha iyi
  22. CanArda0166

Xioami Mi 9T

Xioami Mi 9T'ye 3.500 Diyorlar sizce nasıl?(64gb)