Arama sonuçlarınız

1. CoffeX

Selam forum ben geldim

Uzun süredir yoktum artık sizleyim ?
  2. CoffeX

Yardım Telefon Numaram Kullanılıyor

Merhaba, telefon numarama mesajlar gelip duruyor. İnstagram kodunuz, Tiktok doğrulama kodunuz vb. mesajlar geliyor. Kimin kullandığını nasıl öğrenebilirim veya kullanmasını nasıl engelleyebilirim?
  3. CoffeX

En son ne kopyaladın?

En son ne kopyaladın? Mesaj olarak yapıştır. Edit: "Steam keyim." Not: Şifre gibi şeyleri yapıştırmayarak, "şifrem" vb. yazabilirsiniz.
  4. CoffeX

Valve Complete Pack düşer mi?

Merhaba, Valve Complete Pack Steam'de Kış indiriminde, Halloween veya Black Friday'de indirime girer mi? Girerse kaç olur?
  5. CoffeX

SDN Forum Çevrilmemiş Yerler

Merhaba, sizde SDN Forum 'da çevrilmemiş yerleri paylaşın. Yöneticilerin bulmasına kolaylık sağlayalım. Ben başlatıyorum:
  6. CoffeX

Bu oyunlar indirime girer mi?

Merhaba, şu oyunlar Steam Kış İndirimi'nde indirime girermi? İndirime girerse kaç olabilir? Düşünceniz nedir? 60 Seconds Left 4 Dead 2 Don't Starve Portal Portal 2 Goat Simulator Human: Fall Flat 1601889706 Cevap yok mu? :(
  7. CoffeX

Bu sorun neden var?

Merhaba, forumda mesaj göndermek istediğimde "Hata!" uyarısıyla karşılaşıyorum. Kapatıp tekrar basıyorum yine aynı uyarı çıkıyor. Sonra konuya bakıyorum 2 mesaj göndermişim. Bunun sebebi nedir? Ne zaman düzeltilir?
  8. CoffeX

En çok zaman harcadığınız oyun?

Merhaba, en çok zaman harcadığınız oyun hangisidir? Yazarsanız sevinirim. Benimki Counter Strike 1.6'dır. Zula da olabilir.
  9. CoffeX

Migros Sanal Market

Merhaba, Migros Sanal Market'den sipariş vereceğim. Dışarı çıkamıyorum karantinadayım. Ürünleri seçtim fakat öderken kapıda ödemeyi seçince, nakit seçeneğini seçemiyorum. Kredi kartı kullanmıyorum. Yardımcı olur musunuz? Sorun:
  10. CoffeX

Pixel Oyun Önerisi

Merhaba arkadaşlar, soru başlıkta önerilerinizi bekliyorum. Edit: Katana Zero, Broforce ve Celeste oyunlarını oynadım. Bu oyunlar dışında öneri yaparsanız sevinirim.
  11. CoffeX

192.168.1.1 nedir?

Bir konuda gördüm. Bir arkadaş link atmış, ben de merak ettim. Nedir bu link? http://192.168.1.1/
  12. CoffeX

Teslim kodu nedir?

Merhaba trendyoldan kulaklık sipariş ettim aras kargo bana teslim kodu gönderdi nedir ne işe yarıyor (ilk defa aras kargokullanıyorum önceden diğer sitelerde ptt kullanıyordum)
  13. CoffeX

Bu nedir?

Arkadaşlar bu nedir bu geldi mesaj olarak bişey de yapmadım bilgisi olan yazabilir mi?
  14. CoffeX

Piranha kolu PC de nasıl kullanırım?

Merhaba A101 den piranha oyun kolu aldım nasıl kullanacağım bir uygulama felan lazım mı? kol 1599155936 Up
  15. CoffeX

Sizce NBA 2K 20 alınır mı?

20 tl ye düşmüş sizce alayım mı (steamde)
  16. CoffeX

Format

Merhaba, dizüstü bilgisayarıma format atacağım şu uyarı geldi ne demek istiyor sıkıntı olur mu? resim
  17. CoffeX

Sizce ne yapayım?

Merhaba, Sizce nasıl masaüstü alayım? Kendim mi toplayayım yoksa Vatan'a felan gidip uygun olanı mı alayım? 5 bin-6 bin bütçem var önerileriniz varsa linkle atar mısınız? İyi Forumlar
  18. CoffeX

Steam hesap giriş geçmişime bakamıyorum

Steam hesap geçmişime 3 haftadır bakamıyorum. Bakmaya çalıştığımda hata alıyorum sebebi nedir? 1595865650
  19. CoffeX

Tarafını seç

Oy kullandıktan sonra sebebini yazarsanız sevinirim
  20. CoffeX

Elinizdeki komik postları atın.

evde sıkıldım elinizde komik sosyal medya postları varsa atın gülüp eğlenelim
  21. CoffeX

Nasıl ismimi değiştirebilirim?

Merhaba, İsmimi nasıl değiştirebilirim? Yardımcı olur musunuz? İyi Forumlar
  22. CoffeX

Steam giriş grçmişime bakamıyorum

Merhaba, Steam giriş geçmişime bakmak istiyorum ama hata yazıyor. Bakamıyorum yardım eder misiniz? İyi Forumlar 1595449359 up
  23. CoffeX

Nasıl bir kişiden bahsedilir?

Merhaba, Bir kişiden nasıl bahsederim açıklayıcı bir şekilde anlatabilir misiniz? İyi Forumlar
  24. CoffeX

5.5k-6k Laptop önerisi

Merhaba, 5.5k-6k bütçe ile laptop bakıyorum. HP Pavilion düşünüyorum,ama daha iyi bildiğiniz varsa söyleyiniz. Lütfen o paraya daha iyi masaüstü alırsın demeyiniz.
  25. CoffeX

Mesaj rolleri var mıdır, varsa nelerdir?

Merhaba, Forumda yeniyim. Mesaj karşılığı verilen roller var mıdır,varsa kaç mesajdır? Bilgisi olanlar yazarsa sevinirim. İyi Forumlar
  26. CoffeX

Crackli oyundan sıkıntı çıkar mı?

Merhabalar, Eskiden istediğim oyunları para karşılığı almak yerine crack ile indiriyordum bilgisiyarda virus olur diye içime şüphe düştü oyunları da virüs varsa silmek istiyorum sevdiğim oyunlar güvendiğiniz kaliteli bedava antivirüs programı var yoksa avast ve Windows defender ile taradım temiz...
  27. CoffeX

Rap müzik önerisi

Rap müzik dinleyicisiyim önerileriniz var mı :)
  28. CoffeX

Facebook e posta değiştirme

Merhaba Facebookta e posta değiştirecektim eski mailimi şifresini unuttum ve hesaba giremiyorum yeni e postayı ekledim ama ana e posta olarak kaydetmedi nasıl ana e posta olarak kaydederim?
  29. CoffeX

Steam vs Epic Games

Bence steam 2 3 beleş oyun verdi diye epic games i tutacak değilim not: karışır buralar .d
  30. CoffeX

Nasıl tövbe edilir

merhaba cidden bu soru aklıma takıldı nasıl tövbe edilir lütfen bilgisi olanlar beni aydınlatsın
  31. CoffeX

Steam hedabımdaki f2p oyunlatı nasıl görürüm ve kaldırırım?

merhaba steam hesabındaki bütün f2p oyunların hepsini nasıl görüp ve kütüphaneden kaldırırım? not: seviliyorsunuz SDN ekibi 1593862123 Up
  32. CoffeX

Steam hesabımda almadığım oyun var

merhaba steam hesabımda Tf2 var oyunu hesabımda hiç oynamadım ama kütüphanede var neden ve nasıl kaldırabilirim oyunu
  33. CoffeX

Önerdiğiniz 5 tl altı oyun var mı?

merhaba steamde 5 tl bakiyem var önerdiğiniz oyun var mı
  34. CoffeX

Steam hesabıma başkası mı giriyor?

merhaba ben steam hesabımda son girişleri baktığımda yaşadığım yerden farklı çıkıyor örnek ben mersindeyim Manavgat felan diyor normal mi(hesabı başkasına vermedim ve o saatlerde de ben giriş yaptım)
  35. CoffeX

3. Parti sitelerinden çıkış yapma nasıl?

Merhaba ben 3. Parti bir siteye giriş yaptım steam hesabımla (csgonet) kullandıgımdan değil öyle bi giriş yapim dedim yaptım sonra pişman oldum hep hesap çalınma olaylarını duydum nasıl çıkış yapabilirim o günden beri içime bişey düştü nolur bi aydınlatın :disappointed: 1593710910 Up