Arama sonuçlarınız

1. seyhmusaykut

R5 3500 + RTX2060 Sistem Toplama

Merhaba kolay gelsin Shift Delete.Net ailesi. Aşağıda yazan özellikteki sistemin performans getirisi nedir? Video editleme, oyun oynama ve yazılım üzerinden çalışmalar yapılması planlanıyor. SEAGATE 1TB Barracuda 64MB 7200rpm 3.5" SATA 3.0 Harddisk XPG 512GB SPECTRIX S40G RGB PCIe Gen3x4 M.2...
  2. seyhmusaykut

YDS'siz alan tezli lisans bölümleri nelerdir?

Ankara'da YDS'siz alan tezli yüksek lisans bölümleri nelerdir? Bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
  3. seyhmusaykut

WhatsApp Mesaj Gitmeme Sorunu

Hocam kolay gelsin öncelikle. Bir Hocamızın telefonunda mesaj atmaya çalışıyoruz gruplarda ama bizlere ondan mesaj gelmiyor. Gruplardan çıkıp ekledik olmadı. Whatsapp hesabını sildik olmadı. Whatsapp güncel olmasına rağmen bu sorunla karşı karşıyayız. WhatsApp Web'tende aynı sorun ile karşı...
  4. seyhmusaykut

Yazıcı Önerisi

Merhaba kolay gelsin öncelikle herkese. Yakın zamanda kendime yazıcı almayı düşünüyorum. Ama yazıcılar hakkında bir bilgim yok. Sadece istediğim birkaç özellik var aklımda. Ama ona uygun hangi modeller var hangi model iyi markalar iyi bilmiyorum. Evde kullanacağım daha çok. Fotoğraf çıkarma...
  5. seyhmusaykut

YKS için Tarih Soru Bankası Önerisi

Sevgili arkadaşlar öncelikle şu anda YSK'ye çalışan bütün arkadaşlara başarılar dilerim. Tarih TYT ve AYT olarak önerebileceğiniz kaynaklar nelerdir? Soru bankası olarak. Limit yayınlarının el kitabı var. Ben de yardımcı olacağını düşündüğüm için fazladan konu anlatımı düşünmemekteyim. Merkez...
  6. seyhmusaykut

YKS Çalışması Konu Dinlemek İçin Kanal veya Hoca Önerisi

Merhaba arkadaşlar, aramızda YKS Sınavına hazırlanan veya hazırlanmış arkadaşlar vardır yüksek ihtimal. Bu arkadaşlar youtube den izlediği kanal veya hocalar hangileri, hangisini önerirsiniz? Eşit ağırlıktan hazırlanıyorum. Dil Bilgisi için Rüştü Hocayı izliyorum.
  7. seyhmusaykut

YKS Kitap Önerisi

Merhabalar Arkadaşlar, eşit ağırlık bölümü olarak sınava hazırlanıyorum. Meslek lisesi mezunu olduğum için alt yapım çok yok. Kendi çapımda biraz araştırma yaptım. Onları aşağıya bırakacağım onların dışında başka önere bileceğiniz kitap önerileri nelerdir yardımcı olur musunuz? Almayı...
  8. seyhmusaykut

İstanbul Dershane Önerisi

Merhaba Arkadaşlar İstanbul'da yaşayan arkadaşım için dershane aramaktayız. İstanbul'a yeni taşındığı için yerleri bilmiyor nerede hangi dershane iyi bilgi sahibi değiliz. Bilen arkadaş ve giden arkadaşlar varsa rica etsek önerirlerse seviniriz. (YKS-Mezun Ekibi)
  9. seyhmusaykut

R3 3300X ve RX 5600XT Toplama Sistem

Merhabalar arkadaşlar, bir arkadaşım bu sistemi toplamayı düşünüyor. Bütçesi olmadığı için ve ek olarak da monitörde alacak. Sistem nasıl olur? Düşüncelerinizi bekliyorum. CPU : Ryzen 3 3300X - 1.149 TL - AMD Ryzen 3 3300X 4.3 Ghz 4 Çekirdek 18MB AM4 7nm İşlemci Anakart : Gigabyte B450M-H -...
  10. seyhmusaykut

CPU: 3600X MainBoard: B550-Plus Toplama Sistem

CPU: AMD Ryzen 5 3600X - 1680,23 TL GPU: Palit RTX 2080 Super Gaming Premium X3 OC - 6446,11 TL RAM: HYPERX 16GB Fury RGB 3600MHz CL17 DDR4 Single Kit Ram - 4 Adet (2 Adet Fazladan Yedek ) - 2385,75 TL HDD: SEAGATE 2TB BARRACUDA 256MB 7200RPM (ST2000DM008) - 502,68 TL Anakart: Asus TUF Gaming...