Arama sonuçlarınız

1. Etopcu

Soru 4070 Ti PCB'leri üzerindeki VRM neden farklılık gösteriyor?

Arkadaşlar merhaba, 4070 Ti almak istiyorum beni uzun vadede sıkıntıya sokmaması için iyi bir kart arıyorum. Diğerlerine göre daha F/P olduğu için PNY'ye daha yakınım. TechPowerUp sitesinde en sessiz ve en soğuk çalışan kartlar arasında PNY 4070 Ti var ama diğer markalarla karşılaştırdığımda PCB...
  2. Etopcu

Soru Yurtdışından tekstil vb ürünler getirmenin vergisi nedir ?

Yurtdışından türkiyede olmayan bir markanın tekstil ürünlerin almak istiyorum (Hollıster) Yanlız aldıktan sonra 250 lik ürünne 500 tl ödemek istemiyorum . Bilgisi olan arkadaşlarım varsa yazabilirse sevinirim
  3. Etopcu

Yardım Dolandırıcı olduğundan şüphe ettiğim siteye yanlışlıkla kişisel bilgilerimi verdim

Siteye girmenizi tavsiye etmediğim www.hollistertürkiye.com adlı siteye hollister adlı markadan alışveriş yapmak için girdim hemen üye oldum(akılsız başım neden hemen üye oluyorsam) sonra usa daki siteye girdim ve benim girdiğim sitenin site düzeni görünüşü olarak hiç alakası olmadığı gördüm ama...
  4. Etopcu

Truva atı bilgisayarıma gerçekten bulaştı mı anlamadım

Resimde gördüğünüz gibi McAfee girdiğim gibi şoka girdim .Windows kaynaklı bir sorun olabilir mi çünkü son zamanlarda bu olaydan başına gelen çok kişi var yani gerçekten trojan virüsü bulaşmış olabilir mi virüs bulaşabilecek bir programda indirmedim her şey orjinal gördüğüniz üzere mcafee Total...
  5. Etopcu

Cyberpunk 2077 vs Gta 6

Cyberpunk çıktı ve her şeyi ile bir bütün tabi bazı hatalar olabilir ama oyun yeni çıktığı için bu düzelir gibi duruyor bence Gta 6 çıkarsa karşısındaki en büyük rakiplerden birisi Cyberpunk 2077 olacaktır bu yüzden Gta 6 nın piuasaya biraz iddalı girmesi lazım bence . Siz ne düşünüyorsunuz ?
  6. Etopcu

Bilgisayar ısıdan ne yapacağını şaşırdı

Merhabalar Bilgisayarım da 3 yıldır olan olay artık beni bıktırdı, bilgisayarda oyun ya da herhangi bilgisayarı zorlayacak bir programla 3 4 dk uğraştıktan sonra bilgisayar soğutucu olmadan çok ısınmaya başlıyor nedeni ise fan yeteri kadar hızlı dönmüyor, yani chromeda gezinirken bile fan daha...
  7. Etopcu

Nasıl format atabilirim

Nasıl format atabilirim yardımcı olurmusunuz ? @EFI Shell
  8. Etopcu

Photoshop yapabilecek biriniz varmı yardımcı olun

merhabalar bir fotoğraf var ama ben pro olarak şop yapmadığım için bu işlerden anlamıyorum yapan biriniz varsa buraya düşük çözünürlüklü resmini atıyorum .Sadece yapmanızı istediğim fotoğrofta spreyle boyalı beyaz kısımları silmeniz Eyer yapabilecek biri varsa mesaj yazsın buraya ,malilden...
  9. Etopcu

Photoshop yapabilecek biriniz varmı yardımcı olun

merhabalar bir fotoğraf var ama ben pro olarak şop yapmadığım için bu işlerden anlamıyorum yapan biriniz varsa buraya düşük çözünürlüklü resmini atıyorum .Sadece yapmanızı istediğim fotoğrofta spreyle boyalı beyaz kısımları silmeniz Eyer yapabilecek biri varsa mesaj yazsın buraya ,malilden...
  10. Etopcu

Keenetic modem

Resimde gördüğünüz gibi kurulum sihirbazında yüklenirken bu sorunu veriyor ne yapmam gerrk yardımcı olabilirmisiniz
  11. Etopcu

Eski modemimi değiştirmek istiyorum !

7 yıllık modemimizi değiştirmek istiyorum . https://www.hepsiburada.com/asus-dsl-n16p-torrent-bulut-dlna-4g-vpn-adsl-vdsl-fiber-usb---modem-router-p-HBV00000K4EPM?magaza=Hepsiburada Alacağım modem bu başka bir modem öneriniz varsa beklerim . Asıl sorum modemi nasıl değiştireceğim yardımcı...
  12. Etopcu

Dji hangisi ?

Özetle dji mavic air 2 vs inspire 1 v2.0 vs mavic pro Kamerasıdır şudur budur derken hepsinin öne çıkan bir özeliği var siz olsanız hangisini alırsınız ?
  13. Etopcu

İşlemci tarafından,üstünden gelen ses

Şarjda ses = Link Sharing Şarjda voltaj ve diğer değerler = https://s.amsu.ng/N9DZAdFOmP5N Pilde ses = https://s.amsu.ng/DzCj6Rb3L6LN Pilde voltaj ve diğer değerler = https://s.amsu.ng/Hg4FArUb5xiN Tam işlemcinin üstünden geliyor ses hdd den gelmiyor yani fan sesi falanda değil anakarttamı...
  14. Etopcu

Hileci steam profili

Steam Community :: 8 griefing,wallhack gören steam kullanıcıları hayatınızdan bir hileyi daha çıkarmak istiyorsanız lütfen reportlayın.
  15. Etopcu

Msi'ın ceo'su hayatını kaybetti ?

Msi'ın ceo'su bir binanın 7. Katından düşerek hayatını kaybetti.
  16. Etopcu

Fan sorunu bi el atın be

Beyler yeni fark ettim bilgisayar boşta iken tahmini 500 600 rpm iken yükte 300 gibi bunun sebebi nedir ayarı var mıdır?
  17. Etopcu

Değermi hiç buna 》》

Değermi hiç değermi değermi söyle ?
  18. Etopcu

Sata 3 ü 3.0 usb ye dönüştürücü alıcam ama 》

İnternet sitelerinden baktım ama 10 tlyede var 60 tlyede var 110 tlyede var hddmin içindeki windowsu ssdye aktarıcam ama 10 tllik ile 110 tllik arasında ne fark var 10 tlik alsam virüs yada bişe olurmu
  19. Etopcu

Bu ne arkadaş hangi ssdye baksam

Yahu hangi sitede hangi ssdye baksam yorumlarda ssd 1 2 ay kullandım çok yavaşladı %60 performans kaybetti berbat gibi yorumlar görüyorum eee ben hangi ssdyi alıcam ?
  20. Etopcu

Laptopun hddsinin içindeki windows u yeni aldığım ssdye nasıl aktarıcam ?

Yeni bir ssd aldım ve evimde laptopa kendim monte etmek istiyorum ama laptoptaki hdd içindeki sadece windowsu (hddnin içindeki oyunları vb şeyleri aktarmadan)silmeden bozmadan ssdye aktarma istiyorum ama ne yapmam gerek Not :söyliyeceğiniz işlemi ssdyi laptopa monte ettikten sonramı yapıcam...
  21. Etopcu

Okullar 31 ağustosta açılırmı ? ?

Ne düşünüyorsun ?. Açılırmı sizce ?
  22. Etopcu

Resimde gördüğünüz ssdlerin Farkı nedir

Birisi m.2 sata ssd birisi m.2 değil ama m.2 lerin hızı nornal ssdlere göre daha hızlı olmuyormu ?
  23. Etopcu

M.2 ssd takıcam ama 2 sorum var ?

ASUS X550VX CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-12GB RAM-1TB HDD-GTX950M 2GB-15.6 1.bu bilgisayardan bende var ve içini açmadan hangi m2 slotuna sahip olduğunu nasıl anlayacağım ?(örn;nvme,sata) gibi 2.m2 yi taktıktan sonra hangi programla ya da her neyse kendi bilgisayarımdaki hddnin içindeki sadece windows...
  24. Etopcu

Asus notebook u sökmeye çalışacağım ama

ASUS X550VX CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-12GB RAM-1TB HDD-GTX950M 2GB-15.6 adresinde gördüğünüz gibi bu bilgisayarı temizlemek ve ssd takmak için sökmeye çalışacağım ama söküp topladıktan sonra direkt power düğmesine basıp günlük işlerime devam edebilirmiyim yoksa bir işlem yapmammı gerekiyor. Sökmeye...
  25. Etopcu

Sdd Klonlama

Merhabalar. Bilgisayarıma var olsn hddyi çıkarmadsn ssd takmayı düşünüyorum ama tahmin ettiğiniz gibi windowsu ssdye kurmadan ssd yi takıpta pek performans beklemenin anlamı yok . Sorun şu harddiskteki bilgileri ssdye kayıpsız,sorunsuz şekilde nasıl aktarabilirim ?
  26. Etopcu

Hangi ram i takmalıyım?

Merhabalar. Bilgisatarımda 12 gb ram var ePttAVM - Asus X550VX-DM263TC i7-6700HQ 12GB 1TB GTX950M 15.6 Windows10 ve bunu 4 gb daha yükseltmek istiyorum ama hangi tür hangi hızda hangi marka ram alacağımı bilmiyorum .yardımcı olurmusunuz
  27. Etopcu

Bu laptop alınırmı ?

Lenovo Legion Y540 Intel Core i7 9750HF 16GB 1TB + 256GB SSD Fiyatı sanırım sadece hdd kullanan biri olarak rahatlıyacağım bunu alırsam
  28. Etopcu

Bilgisayar alev alacak ?

ASUS X550VX CORE İ7 notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. ASUS X550VX notebook en uygun fiyatlarla sadece Vatan Bilgisayar'da. Satın Al!. neredeyse 4 yıldır kullanıyorum ama son zamanlarda fanın bilgisayar cpu,gpu su 90 derece civarındayken aşırı yavaş dönmesi son zamanlarda beni...
  29. Etopcu

Freedos işletim sistemini nasıl kuracağım ?

Merhabalar.Başlıktanda gördüğünüz gibi yeni bir freedos bilgisayar(Lenovo Legion Y540-15IRH Intel Core i5 9300HF 16GB 1TB + Fiyatı) ve orjinal kutusunda bir usb windows aldım (Microsoft Windows 10 Fqc-09127 Pro 32/64 Bit Tr (Box)-Usb Fiyatı bilgisayar freedos olduğu için açmaya korkuyorum bidaha...