Arama sonuçlarınız

1. Etopcu

Soru 4070 Ti PCB'leri üzerindeki VRM neden farklılık gösteriyor?

Arkadaşlar merhaba, 4070 Ti almak istiyorum beni uzun vadede sıkıntıya sokmaması için iyi bir kart arıyorum. Diğerlerine göre daha F/P olduğu için PNY'ye daha yakınım. TechPowerUp sitesinde en sessiz ve en soğuk çalışan kartlar arasında PNY 4070 Ti var ama diğer markalarla karşılaştırdığımda PCB...
  2. Etopcu

Soru Yurtdışından tekstil vb ürünler getirmenin vergisi nedir ?

Yurtdışından türkiyede olmayan bir markanın tekstil ürünlerin almak istiyorum (Hollıster) Yanlız aldıktan sonra 250 lik ürünne 500 tl ödemek istemiyorum . Bilgisi olan arkadaşlarım varsa yazabilirse sevinirim
  3. Etopcu

Yardım Dolandırıcı olduğundan şüphe ettiğim siteye yanlışlıkla kişisel bilgilerimi verdim

Siteye girmenizi tavsiye etmediğim www.hollistertürkiye.com adlı siteye hollister adlı markadan alışveriş yapmak için girdim hemen üye oldum(akılsız başım neden hemen üye oluyorsam) sonra usa daki siteye girdim ve benim girdiğim sitenin site düzeni görünüşü olarak hiç alakası olmadığı gördüm ama...
  4. Etopcu

Truva atı bilgisayarıma gerçekten bulaştı mı anlamadım

@Sibraius, @İsimyok0808, Bilgilerim risk altında mı yani hesaplarım kredi kartı bilgilerim vb@Umut Çelik,
  5. Etopcu

Yaptım ve silindi .Yani bir hata mı?
  6. Etopcu

Resimde gördüğünüz gibi McAfee girdiğim gibi şoka girdim .Windows kaynaklı bir sorun olabilir mi çünkü son zamanlarda bu olaydan başına gelen çok kişi var yani gerçekten trojan virüsü bulaşmış olabilir mi virüs bulaşabilecek bir programda indirmedim her şey orjinal gördüğüniz üzere mcafee Total...
  7. Etopcu

Gaming Laptop Öneri

Neden laptop ? Masaüstü tercih etmemenizin nedeni nedir ?
  8. Etopcu

Cyberpunk 2077 vs Gta 6

Haklısın öyle olma ihtimali yüksek bence 1607625155 "GTA gibi ama GTA gibi değil de. Aynı tatları aldığın ve zıt hissettiğin durumlar defalarca başına geliyor." Bu kısıma gerçekten katılıyorum
  9. Etopcu

Cyberpunk 2077 vs Gta 6

Gtayla cyberpunk ın yerleri biraz farklı bende gtadan vazgeçmem zaten ?
  10. Etopcu

Cyberpunk 2077 vs Gta 6

Cyberpunk çıktı ve her şeyi ile bir bütün tabi bazı hatalar olabilir ama oyun yeni çıktığı için bu düzelir gibi duruyor bence Gta 6 çıkarsa karşısındaki en büyük rakiplerden birisi Cyberpunk 2077 olacaktır bu yüzden Gta 6 nın piuasaya biraz iddalı girmesi lazım bence . Siz ne düşünüyorsunuz ?
  11. Etopcu

Nasıl bir pc almalıyım?

Vatan bilgisayarın sitesinden pdf olarak çıkardım resmi
  12. Etopcu

Yeni bilgisayarım durduk yerde kapanıyor

Sürücüleriniz güncel mi ?
  13. Etopcu

Bilgisayar ısıdan ne yapacağını şaşırdı

bios u güncelleyeceğim olmazsa yetkili servise göndereceğim artık 1604185830 şimdi baktım maalesef bios son sürümünde
  14. Etopcu

Ben arctic mx4 kullanıyorum şu an fena değil tabi bilgisayarı soğutucu kullanırken.İletkenlik değeri 8.5 W/mK gibi iyi bir değere sahip bence ama senin dediğin thermal grizzly conductonaut sıvı metal macun 73W/mK termal iletkenlik değerine sahip çok çok iyi bir değer tabi ama benim fan...
  15. Etopcu

bu günlerde macunu yenilemem biraz zor ama başka önerebileceğin bir yöntem var mı program vs. 1604181997 dizüstü
  16. Etopcu

yaklaşık 1 yıl önce macunu yeniledim ,format atıldı
  17. Etopcu

Merhabalar Bilgisayarım da 3 yıldır olan olay artık beni bıktırdı, bilgisayarda oyun ya da herhangi bilgisayarı zorlayacak bir programla 3 4 dk uğraştıktan sonra bilgisayar soğutucu olmadan çok ısınmaya başlıyor nedeni ise fan yeteri kadar hızlı dönmüyor, yani chromeda gezinirken bile fan daha...
  18. Etopcu

Nasıl format atabilirim

Yok dediğin bilgisayar için değil başka bir bilgisayar için
  19. Etopcu

Nasıl format atabilirim

Windows 8 olması lazım
  20. Etopcu

Nasıl format atabilirim

Flash var
  21. Etopcu

Nasıl format atabilirim

Windows eski işletim sistemi mi
  22. Etopcu

Nasıl format atabilirim

Baktım ama işin ustaları burada sizlerde öğrenmek istedim
  23. Etopcu

Nasıl format atabilirim

Nasıl format atabilirim yardımcı olurmusunuz ? @EFI Shell
  24. Etopcu

Photoshop yapabilecek biriniz varmı yardımcı olun

Ooo vallahi ellerine sağlık çok teşekkür ederim çok güzel olmuş
  25. Etopcu

Sitede konuyu aç a tıkladığımda bir sorun oluştu dedi ama atmı bende yeni gördüm ? 1601057167 Mesela bu mesajı atarkende aynı sorunu verdi ama atmış
  26. Etopcu

Mailden gönderebilirim istersen eğer daha yüksek çözünürlüklü olursa şimdiden teşekkürler
  27. Etopcu

Aynen
  28. Etopcu

merhabalar bir fotoğraf var ama ben pro olarak şop yapmadığım için bu işlerden anlamıyorum yapan biriniz varsa buraya düşük çözünürlüklü resmini atıyorum .Sadece yapmanızı istediğim fotoğrofta spreyle boyalı beyaz kısımları silmeniz Eyer yapabilecek biri varsa mesaj yazsın buraya ,malilden...
  29. Etopcu

merhabalar bir fotoğraf var ama ben pro olarak şop yapmadığım için bu işlerden anlamıyorum yapan biriniz varsa buraya düşük çözünürlüklü resmini atıyorum .Sadece yapmanızı istediğim fotoğrofta spreyle boyalı beyaz kısımları silmeniz Eyer yapabilecek biri varsa mesaj yazsın buraya ,malilden...
  30. Etopcu

Ram hakkında soru

Kullanırsın
  31. Etopcu

Ram hakkında soru

DDR3: RAM belleklerdeki veri transfer hızının DDR ile iki, DDR2 ile dört katına çıkarılmasının ardından geliştirilen DDR3, önceki teknolojiler gibi veri transfer hızını artırarak sekiz kata çıkardı. DDR3 ile ayrıca maksimum bellek kapasitesi de 16 GBye ulaştı. 100 MHz hızında çalışan bir DDR3...
  32. Etopcu

Ram hakkında soru

Hayır tam tersi daha iyi sonuç alırsın.
  33. Etopcu

Ram hakkında soru

İleride anakart ve ramlarınızı 2000 mhz üzeri belleğe sahip ürünlerle değiştirmeninizi öneririm.Daha verimli olacağını düşünüyorum.
  34. Etopcu

Dji hangisi ?

Hobi amaçlı kullanacağım
  35. Etopcu

Keenetic modem

ben eski modemimin yerini nasılı bu modemle değiştirmek istiyorum ama ıp adresi falan girmem gerekiyormu 1599572087 1599572358
  36. Etopcu

Keenetic modem

Şu anda bilgisayrdan yapmaya çalışıyorum 1599569526 Nasıl yapacağım
  37. Etopcu

Keenetic modem

Kablo ile bağlı ama internet yok diyor
  38. Etopcu

Keenetic modem

Ethernet ile bağladım
  39. Etopcu

Keenetic modem

Resimde gördüğünüz gibi kurulum sihirbazında yüklenirken bu sorunu veriyor ne yapmam gerrk yardımcı olabilirmisiniz
  40. Etopcu

Eski modemimi değiştirmek istiyorum !

Öneriniz için teşekkür ederim. sanırım keenetic omni dsl alacağım ??
  41. Etopcu

Keenetic Omni DSL N300 2x5dBi Cloud VPN WPA3 Amplifier USB Fiyatı bu model bir düşük modeli sanırım buna benim söylediğim modemden daha iyi söyleyebilirmiyiz ve bittorrent nedir acaba ?
  42. Etopcu

Bahsettiğin modenin benim bahsettiğim modemden farkı nedir acaba ?
  43. Etopcu

7 yıllık modemimizi değiştirmek istiyorum . https://www.hepsiburada.com/asus-dsl-n16p-torrent-bulut-dlna-4g-vpn-adsl-vdsl-fiber-usb---modem-router-p-HBV00000K4EPM?magaza=Hepsiburada Alacağım modem bu başka bir modem öneriniz varsa beklerim . Asıl sorum modemi nasıl değiştireceğim yardımcı...
  44. Etopcu

Şehir içi için en ideal ulaşım aracı

1597782573 Zehir gibidir
  45. Etopcu

Dji hangisi ?

Özetle dji mavic air 2 vs inspire 1 v2.0 vs mavic pro Kamerasıdır şudur budur derken hepsinin öne çıkan bir özeliği var siz olsanız hangisini alırsınız ?
  46. Etopcu

video render için laptop tavsiyesi

Herkese dedim sanada diyorum masaüstü al eğer yerinden kaldırmayacaksan
  47. Etopcu

Vatan bilgisayar ucuz diyo kendisine!

Vatanın fiyatları gayet normal çünkü indirimsiz fiyatlar ve trendyol , hepsiburada, n11 gibi sitelerde daha ucuz olur genelde
  48. Etopcu

İşlemci tarafından,üstünden gelen ses

Şarjda ses = Link Sharing Şarjda voltaj ve diğer değerler = https://s.amsu.ng/N9DZAdFOmP5N Pilde ses = https://s.amsu.ng/DzCj6Rb3L6LN Pilde voltaj ve diğer değerler = https://s.amsu.ng/Hg4FArUb5xiN Tam işlemcinin üstünden geliyor ses hdd den gelmiyor yani fan sesi falanda değil anakarttamı...
  49. Etopcu

Hileci steam profili

Steam Community :: 8 griefing,wallhack gören steam kullanıcıları hayatınızdan bir hileyi daha çıkarmak istiyorsanız lütfen reportlayın.
  50. Etopcu

Msi'ın ceo'su hayatını kaybetti ?

Msi'ın ceo'su bir binanın 7. Katından düşerek hayatını kaybetti.
  51. Etopcu

Telefon tavsiye

Se demek , o ne uçak mı ?
  52. Etopcu

Fazla drop var game booster vb. şeyler düzeltir mi ?

Abi sen bunu iyisi anlayan birine götür muhtemelen hardisk dediğimiz (depolama alanı) eski olduğu için drop yiyorsun. En iyisi bilgisayarı değişmek
  53. Etopcu

Kaç yılında almıştınız?
  54. Etopcu

Hangi bilgisayarı kullandığını biliyormusun asus ,lenovo ?
  55. Etopcu

Bilgisayarınızın linkini atabilirmisiniz yapabilirseniz
  56. Etopcu

Bilgisayarda sadece hddmi var(harddisk)
  57. Etopcu

Bilgisayarın teknik özellikleri nedir ?
  58. Etopcu

Fan sorunu bi el atın be

Beyler yeni fark ettim bilgisayar boşta iken tahmini 500 600 rpm iken yükte 300 gibi bunun sebebi nedir ayarı var mıdır?
  59. Etopcu

Değermi hiç buna 》》

Değermi hiç değermi değermi söyle ?
  60. Etopcu

Telefon tavsiye

7000 tlnin biraz altında Nokia 210 (İthalatçı Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri bakabilirsin
  61. Etopcu

2020-2021 Eğitim Öğretim yılı önlemleri

Korona olduktan sonra bi anlamımı kalıyo önleme bak
  62. Etopcu

Bu sistem sizce nasıl?

https://www.itopya.com/VG1wQk1FMTZVWGhQUkUweE56a3kzMDM=.share
  63. Etopcu

En çok hangi oyunu oynamaktan keyif alıyorsunuz?

Bişe sölimmi gta 6 agaaa
  64. Etopcu

Bu sistem sizce nasıl?

https://www.itopya.com/VG1wQk1FMVVVWGhOYW1kM05EWXg1NjM=.share Bunu paylaşmasam akşam uykuma girerdi bea
  65. Etopcu

Bu ne arkadaş hangi ssdye baksam

Saol inş bozulmaz hemen sadece windows ve 1 2 tane oyunu atarım
  66. Etopcu

Nasıl oluyor

Ana merkez avrupada türkiyedeki tedarikçi firma türkiyeye sokuyor .avrupadan gelen fifayı çevirmenler dönüştürüyor . Yani satıcılar olmasa fifa olmazdı
  67. Etopcu

Az önce samsung 860 evo 250 gb aldım
  68. Etopcu

Sata 3 ü 3.0 usb ye dönüştürücü alıcam ama 》

İnternet sitelerinden baktım ama 10 tlyede var 60 tlyede var 110 tlyede var hddmin içindeki windowsu ssdye aktarıcam ama 10 tllik ile 110 tllik arasında ne fark var 10 tlik alsam virüs yada bişe olurmu
  69. Etopcu

250 400 arası
  70. Etopcu

insanların iphone'u tercih etmesinin nedeni ne

Geçen bizim sitenin güvenlik görevlisinin elinde iphone 11 gördüm sen düşün artık ?
  71. Etopcu

Yahu hangi sitede hangi ssdye baksam yorumlarda ssd 1 2 ay kullandım çok yavaşladı %60 performans kaybetti berbat gibi yorumlar görüyorum eee ben hangi ssdyi alıcam ?
  72. Etopcu

Laptopun hddsinin içindeki windows u yeni aldığım ssdye nasıl aktarıcam ?

Yeni bir ssd aldım ve evimde laptopa kendim monte etmek istiyorum ama laptoptaki hdd içindeki sadece windowsu (hddnin içindeki oyunları vb şeyleri aktarmadan)silmeden bozmadan ssdye aktarma istiyorum ama ne yapmam gerek Not :söyliyeceğiniz işlemi ssdyi laptopa monte ettikten sonramı yapıcam...
  73. Etopcu

PC toplicam sıkıntı cıkarmı?

8 gb ı 16 yap bu kdr bütçen varsa 1593821999 Pc Toplama Sihirbazı Bunada bi göz atabilirsin rx570 dense gtx1650s bütçen varsa tabi
  74. Etopcu

bu laptopla lolda ve benzeri oyunlarda kaç fps alırım

Sen en iyisi 1 ay sonra foruma gel
  75. Etopcu

İndirimsiz istemenin sebebi nedir ?
  76. Etopcu

Ehliyet aldıktan sonra alacağınız ilk araba

Ciddimisin sen ?
  77. Etopcu

Artık belgeyle olucak satış işi devlet millete dur dedi. Eeee haklıda tabi.
  78. Etopcu

Okullar 31 ağustosta açılırmı ? ?

Ne düşünüyorsun ?. Açılırmı sizce ?
  79. Etopcu

Hangi Takımı Tutuyorsun ve Hangi Takımın Şampiyon Olmasını İstiyorsun?

Beşiktaş bi şampiyon olsada hisseleri yükselse ?
  80. Etopcu

Mercedesin sitesine girip bi s63 konfigüre edin sonuca şaşırıcakmısınız acaba
  81. Etopcu

? avrupada binmiyorlar bile
  82. Etopcu

klasik 320 ya da 520 ye olan türk sevdası ?
  83. Etopcu

Leptop wifi gormuyor

Wpa 2 seçeneği ile ağ adını girerek bağlanmayı dene
  84. Etopcu

Yönetici Hesabı Bilgisayara Bi Zarar Verirmi?

https://media.tenor.com/images/b964f48a80f28d8edb39f37ece742611/tenor.gif?ctx=share
  85. Etopcu

Bu sistem nasıl sizce?

Oyun performansını %55 etkiler
  86. Etopcu

Bu sistem nasıl sizce?

8 gb ram çok kötü 16 şart
  87. Etopcu

Bilgisayar alev alacak ?

Neye sebep olur bu sorun
  88. Etopcu

Ramın hızıda önemli
  89. Etopcu

Bilgisayar çok kötü mx230 çok kötü 60 70 belki görür zamanında kullanmıştım bütçeyi artırıp Asus FX505DT-BQ036 AMD R7 3750H 8GB 256GB SSD GTX1650 Fiyatı bu bilgisayara bakabilirsin
  90. Etopcu

Maske takmayan, çene altında tutan ya da burun altında tutan insanlar zeki de maskelerini düzgünce takan bizler salak mıyız?

İzleyince artık yanında hapşıran insandan kaçacaksın ?
  91. Etopcu

Gamepad

https://www.itopya.com/xbox-one-wireless-oyun-kumandasi-mavi/ =682458&hash=9f2fddacdeb9ed74ca3d5018ada04fb3']
  92. Etopcu

Gtx 1650 amd ryzen 5 3600 video kalitesi

Sıkıntı olmaz bence Hepsi birbirini ideal besliyor 8gb ram hariç
  93. Etopcu

Kemal Sunal vefatının 20'nci yılı

Büyük emektarı saygıyla anıyoruz ❤
  94. Etopcu

Gtx 1650 amd ryzen 5 3600 video kalitesi

Ramı yükseltsen sıkıntı yaşamazsın
  95. Etopcu

Vatan bilgisayar kdv indirimi ne zaman olur?

30 eylül çok bea
  96. Etopcu

Resimde gördüğünüz ssdlerin Farkı nedir

Peki m.2 sata ssdnin normal ssdye göre bir avantajı varmı 1593777472 Anladım kasada ek yer kaplamaması için direkt anakart üzerine yerleştirmek için
  97. Etopcu

98. Etopcu

Hayır aynı
  99. Etopcu

Birisi m.2 sata ssd birisi m.2 değil ama m.2 lerin hızı nornal ssdlere göre daha hızlı olmuyormu ?
  100. Etopcu

Sony mdr xb50ap kulaklık PUBG Mobile de iş görürmü

bu alınmaz be ocak söndüren alıcan bea al bi bose qc35
  101. Etopcu

Soruma cevap verin pls

Türkiyedeki fiyatı neyse ürünün o fiyata kadar ödersin
  102. Etopcu

M.2 ssd takıcam ama 2 sorum var ?

Son olarak en başta yazdığım gibi hddki windowsu nasıl ,hddnin içindeki bilgiler silinmeden(oyunlar falan ) ssdye aktarabilirim performans elde etmek için
  103. Etopcu

10 yıl evinize kapanacak olsanız istekleriniz ne olurdu?

2020 yılında 100 yıl uzayda 100.000 km/s haraket edip 100 yıl sonunda dünyaya geri dönüp 4000 yılına gitmek gibi bişe he ?
  104. Etopcu

Sata nmve ye göre dahamı yavaş olur
  105. Etopcu

10 yıl evinize kapanacak olsanız istekleriniz ne olurdu?

Bir fantazi dünyasında yaşasaydım bu soruya cevap verebilirdim
  106. Etopcu

ASUS X550VX CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-12GB RAM-1TB HDD-GTX950M 2GB-15.6 1.bu bilgisayardan bende var ve içini açmadan hangi m2 slotuna sahip olduğunu nasıl anlayacağım ?(örn;nvme,sata) gibi 2.m2 yi taktıktan sonra hangi programla ya da her neyse kendi bilgisayarımdaki hddnin içindeki sadece windows...
  107. Etopcu

Asus notebook u sökmeye çalışacağım ama

Şu an hdd de neredeyse 500 gb alanı kullanıyorum alacağım ssd 240 gb nasıl sığdıracağım Not:hdd kalıcak sadece ssdyi takıcam
  108. Etopcu

Asus notebook u sökmeye çalışacağım ama

ASUS X550VX CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-12GB RAM-1TB HDD-GTX950M 2GB-15.6 adresinde gördüğünüz gibi bu bilgisayarı temizlemek ve ssd takmak için sökmeye çalışacağım ama söküp topladıktan sonra direkt power düğmesine basıp günlük işlerime devam edebilirmiyim yoksa bir işlem yapmammı gerekiyor. Sökmeye...
  109. Etopcu

lg g4 aşırı ısınma

Sorunlu seri değilmi bu lg g4
  110. Etopcu

Duvar boyamak zor mudur?

Bu nasıl soru kardeşim ?
  111. Etopcu

Düşük FPS Sorunu

Yaşar be ?
  112. Etopcu

sadece iş için laptop tavsiyesi

Bütçeyi artırabilirsen asus zenbook öneririm
  113. Etopcu

İntel mi AMD mi?

Render performansı olarak kesinlikle amd tabi seriden seriye göre intelle kapışır
  114. Etopcu

Telefonumdan grafik tasarım ile alakalı şeyler yapmak istiyorum

Telefonda grafik tasarımımı yapılır ya tablet olsa tamamda telefonda daha düzgün bir program bile yok
  115. Etopcu

Düşük FPS Sorunu

Öff ne kadar oynak değerler
  116. Etopcu

Herkes bir soğuk espiri yapsın

Adamın biri gülmüş karısıda menekşe ?
  117. Etopcu

Bu laptop alınırmı ?

Msi almaya alırım ama 8 gb ram var düşük bütçeli modellerde acaba ram takınca garanti dışı kalırmı 1593685067 Misal şu model MSI GF65 Thin 10SDR-638XTR Intel Core i5 10300H 8GB 512GB Fiyatı
  118. Etopcu

Bilgisayar alev alacak ?

Bad sector ne oluyo tam olarak
  119. Etopcu

Bu laptop alınırmı ?

Neden ? 1593683305 Monster bilgisayarla toplama değilmi daha fazla sıkıntılı bilgisayarlar olmazmı lenovoya göre
  120. Etopcu

Bilgisayar alev alacak ?

Evet zaten 2 defa değiştirdim aynı bilgisayarı ama şu an kullandığım diğerlerine göre daha az donuyordu aradan 2 3 ay geçti yine donmalar başladı sonrada iade edemedik kaldı böyle .o zmnlarda bu kadar deneyimli değildik bilgisayar konusunda
  121. Etopcu

Sdd Klonlama

Merhabalar. Bilgisayarıma var olsn hddyi çıkarmadsn ssd takmayı düşünüyorum ama tahmin ettiğiniz gibi windowsu ssdye kurmadan ssd yi takıpta pek performans beklemenin anlamı yok . Sorun şu harddiskteki bilgileri ssdye kayıpsız,sorunsuz şekilde nasıl aktarabilirim ?
  122. Etopcu

Hangi ram i takmalıyım?

Merhabalar. Bilgisatarımda 12 gb ram var ePttAVM - Asus X550VX-DM263TC i7-6700HQ 12GB 1TB GTX950M 15.6 Windows10 ve bunu 4 gb daha yükseltmek istiyorum ama hangi tür hangi hızda hangi marka ram alacağımı bilmiyorum .yardımcı olurmusunuz
  123. Etopcu

Bu laptop alınırmı ?

Yani ısınma ve fan sesleri dışında sorun olmaz demi ?
  124. Etopcu

Bu laptop alınırmı ?

Lenovo Legion Y540 Intel Core i7 9750HF 16GB 1TB + 256GB SSD Fiyatı sanırım sadece hdd kullanan biri olarak rahatlıyacağım bunu alırsam
  125. Etopcu

Herkes kullandığı Laptop/PC marka, model ve özelliklerini yazsın. Memnun mu değil mi onuda yazsın.

?? sen acilen yenile pcyi . Yoksa seni delirticek
  126. Etopcu

Herkes kullandığı Laptop/PC marka, model ve özelliklerini yazsın. Memnun mu değil mi onuda yazsın.

O hızdaki ram ve 4 gb oluşuyla mükemmel mac pro 2012 ama normal
  127. Etopcu

Bu sistem oyunlarda kaç fps alır

? Rtx8000 madene inecen. oyunmu oynican
  128. Etopcu

?
  129. Etopcu

Sosyal Medyadaki Edepsizlik

Dokunamayan küfürle sinirini giderir ?
  130. Etopcu

Amd kullanmadığım için ne alacağını kestiremiyorum kusura bakmayın bea bende yardımcı olmaya çalıştım ?
  131. Etopcu

?biz yine ustalara bırakalım işi
  132. Etopcu

Bilgisayar alev alacak ?

Sddtakmaya çalışsam içindeki bütün bilgiler gidecek çünkü ssdi takarsam windowsu ssdye taşırım 1593631811 2side yapılmadı ama kendim yapmaya çalışırım tamirciye götürmek istemiyorum bozuyorlar
  133. Etopcu

100 ne çıldırdınmı heralde en az 100 alman için gtx1080 gerekir
  134. Etopcu

Bilgisayar alev alacak ?

ASUS X550VX CORE İ7 notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. ASUS X550VX notebook en uygun fiyatlarla sadece Vatan Bilgisayar'da. Satın Al!. neredeyse 4 yıldır kullanıyorum ama son zamanlarda fanın bilgisayar cpu,gpu su 90 derece civarındayken aşırı yavaş dönmesi son zamanlarda beni...
  135. Etopcu

Yanlış yazdık 40 ı nereden geldiyse aklıma ama 50 alırsın
  136. Etopcu

Antivürüs

Tabi ücretsiz olmayacak şekilde
  137. Etopcu

Antivürüs

Kesinlikle antivirüs şart. Sana mcafee al manı öneririm mükemmel koruma sağlar
  138. Etopcu

E PTT AVM Gamepower İcarus Alınır Mı

G203 daha kalitelidir
  139. Etopcu

Artık güvenilir sitelerdeki alışverişlerinizde kredi kartı ile alışveriş yapmak çok güvenilir hale geldi .diyelimki paranızı vermediler illahaki alırsınız siz o parayı şikayet vara bile yazmak sizin işinizi görüyor.
  140. Etopcu

Meral Akşener: Erdoğan Cumhurbaşkanı seçilemeyecek

Z değil artık Y kuşağı yani dünyaya hiç bir faydası olmayacak kuşak
  141. Etopcu

Arkadşlar yardım lazım

Kawasaki bak ?
  142. Etopcu

Kargo tarihine 3 gün kaldı ama daha ilerleme yok

Gösterilenler tamamen tahminidir . Belirtilen günden geçte gelebilir erkende
  143. Etopcu

Sözde Bu Gün Teslim Edilecek

Bu belirtilen günler tahmini teslimat zamanıdır . Belirtilen günden erkende gelebilir geçte
  144. Etopcu

Hepsiburada kendi sattığı ürünü hangi kargo ile gönderiyor

Değişiklik gösterebilir örn;sürat,yurtiçi,mng vb
  145. Etopcu

Meral Akşener: Erdoğan Cumhurbaşkanı seçilemeyecek

Bence gayet mantıklı zaten ben instagramda gezerken sebepsiz yere gaylerin üstüne çıktığı videolar önüme çıkıyor ben bunları görmek zorundamıyım .
  146. Etopcu

D&R 6 aya yakın süredir paramı iade etmiyor yardım edin lütfen

Sebebsiz zenginleşme davası açabilirsiniz
  147. Etopcu

Kapıda ödemedense kredi kartıyla ya da eğer yapacağınız yere güvenmiyorsanız sanal kartla alışverişinizi yapabilirsiniz
  148. Etopcu

Freedos işletim sistemini nasıl kuracağım ?

Crack kurmak istemiyorum orjinal windows var
  149. Etopcu

Peki teşekkürler dediklerinizi yapmaya çalışacağım
  150. Etopcu

Peki windowsu nasıl ssdye kuracağım
  151. Etopcu

Merhabalar.Başlıktanda gördüğünüz gibi yeni bir freedos bilgisayar(Lenovo Legion Y540-15IRH Intel Core i5 9300HF 16GB 1TB + Fiyatı) ve orjinal kutusunda bir usb windows aldım (Microsoft Windows 10 Fqc-09127 Pro 32/64 Bit Tr (Box)-Usb Fiyatı bilgisayar freedos olduğu için açmaya korkuyorum bidaha...