Arama sonuçlarınız

1. Joker and vfor

Soru Laptopum Hdmi A Takinca Sorunsuz Calisiyor Ama Cikarinca Goruntu Gidiyor Sizce Sorun Nedir ?

laptopum sorunsuz aciliyor fakat masaustune geldiginde ekran pirpir edip kapaniyor ekran kapanmadan once hdmi a takinca kapanmiyor nasil is anlamadim hatta hdmi a takiliyken 4k video ve oyun testi yaptim hicbir sorunu yok sizce ariza nedir arkadaslar caresi varmidir yoksa sonsuza kadar laptopun...
  2. Joker and vfor

Soru Hdd Okumayan Oyuncu Bilgisayarı Almalımıyım ?

Merhaba öncelikle kendime laptop bakıyordum ve uygun fiyata hdd ssd okumayan oyuncu laptopu gördüm sizce almalıymıyım alıp harici harddisk ile kullanabilirmiyim ?
  3. Joker and vfor

Soru Yeni Batarya Aldım Şarj Bittikten Sonra Şarj Olnadı

Laptopuma yeni batarya almıştım sorunsuz bir şekilde şarjını bitirdim gece prize takıp uyudum ve uyandığımda şarj hala %1 di gün boyu prizdeydi hala bir değişiklik yok sizce sorun ne ?
  4. Joker and vfor

Soru Laptop Windows Açılırken Kapanıyor

Öncelikle laptop windows logosu gelince kapanıyor ve linux işletim sisteminde sorunsuz çalışıyor fakat sıkıntı şurda ben bunu laptop soğutucu ile açtığımda 10 saniyede kapanıyorsa 60 saniyede kapandı ve bios da gezinirken de aynı şekilde kapanıyor ve fandan gelen hava aşırı sıcakda değil termal...
  5. Joker and vfor

Soru Ekran Kartım Arızalı Olabilir Mi?

Ekran kartı arızalı dell n5010 almıştım anakartını değiştirip açmaya çalıştığımda bilgisayar windows 10 logosuna kadar geliyor ve fan tam devirde dönmeye başalyıp tık diye kapanıyor sizce sorun nedir ne olur yardımcı olun (hiçbir donanımsal parçasında sorun yoktur)
  6. Joker and vfor

Windows 10 kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı hatası.

Beyler Laptop her açılışında şu çıkıyor : :( Windows 10 kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı ve yeniden başlatılması gerekiyor Ve direk otomatik onrıma atıyor tüm alternatifleri denedim sonunda gine aynı hata çıkıyor bios harici işlem yapamıyorum ne önerirsiniz yardımcı olursanız...
  7. Joker and vfor

lütfen yardım edin

intel pentium p6100 2,00ghz işlemcim var laptop cihazımın kaçıncı nesil işlemcileri desteklediğini bilmiyorum intel i5 460m 2,55ghz ile değiştirmek istiyorum soket yapıları aynı fakat laptopum desteklermi emin değilim,yardımcı olursanız sevinirim
  8. Joker and vfor

Laptop işlemci yükseltme

Laptopum lg c500 ve son zamanlarda çok donma oyun oynarken fps düşüşleri yaşadım ve artık el atmanın vakti diyerekten araştırma yaptım ve ramimin fazla bile olduğunu ama lanet işlemcimin olması gerektiği hızına asla çıkmadığını fark ettim işlemcim intel pentium p6100 (2.00Ghz) çalışma frekans...
  9. Joker and vfor

termal macunu kendim mi sürmeliyim yoksa tamirci mi sürmeli ?

sizce kim sürmeli?
  10. Joker and vfor

laptop bataryası yerine tablet bataryası takılır mı?

laptop bataryamın ömrünün bitiğini fark ettim ve elimde anakartı arızalı bir tablet var acaba? :)
  11. Joker and vfor

Laptop işlemci yükseltme lütfen yardımcı olun

Laptopum eskide ve yeni bir laptop almak istemiyorum,laptop almak yerine işlemci alamyı tercih ettim işlemcim intel p6100 2.00 Ghz hangi işlemcilerle değiştirebilirim yada nerden bakabilirim yardımcı olursanız sevinirim. :)