Arama sonuçlarınız

1. Pie

forumda çocukların olması sakıncalımı

Virgül koysaydı anlardım. Yanlış hata.
  2. Pie

Zalim mi olmak istersin, Mazlum mu?

Mazlum olmayı seçerdim.
  3. Pie

Hangisi daha iyi?

Acer Extensa Intel Core i5 6300U 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar NX.EFPEY.002 Bu bilgisayar diğerlerinden daha iyi galiba.
  4. Pie

hangi İslemci

Ryzen daha iyi galiba.
  5. Pie

Lise 1'e geçtim. 15 yaşında değilmiydik? Tamam 13 olsun ozaman. ;)
  6. Pie

Bakan Albayrak: Türkiye'nin ekonomisine güven artıyor

Ekonomiyi vergiler ile güvenli yapıyorlar galiba.
  7. Pie

Youtube Yaptığım Yorum Sayfayı Yenileyince Siliniyor

Dostum belki yorumun en alta gidiyor olabilir.
  8. Pie

Sakıncalı olması saçma. Forumun zaten kural sistemi var. +18 içerikler, küfür vb. şeylerin yasak olduğunu herkes biliyor. Hem bilgi alıyoruz burada. Mesela ben 15 yaşında olsamda bu forumdayım.
  9. Pie

iPhone XR ve 40W şarj aleti

Sıkıntı yok, iyi forumlar.
  10. Pie

Prof. Dr. Naci Görür: Minimum 7,3'lük deprem geliyor, şakası yok!

İstanbul'da yaşıyan arkadaşlarımıza geçmiş olsun eğer deprem gerçeklesirse. Eğer böyle bir deprem gerçekleşirse çok kötü sonuçlar olabilir. Bu yıl çok kötü bir yıl oldu. Bakalım gelecek olacakmı.
  11. Pie

iPhone XR ve 40W şarj aleti

Maksimum 15W dediğine göre dostum telefona zarar verme ihtimali yüksek.
  12. Pie

[2020 Anket] Hangi mobil işletim sistemini tercih ediyorsunuz ?

Android'i tercih ediyorum. Eğer iyi bir telefonunuz var ise güncel Android sistemi olur. Hem APK dosya vb. şeylerde indirebilme şansımız oluyor.
  13. Pie

NASA, yüzünüze dokunacağınız zaman sizi uyaran kolye tasarladı!

Pahalı olursa şaşırmayacağız.
  14. Pie

800-1200 tl pc

Dostum bütçene göre bilgisayar alırsında ETS2, GTA 5 vb. şeyleri oynuyamazsın. Benim bilgisayarım 4gb RAM vs. felan var ama yinede ETS'yi en düşük grafiklerde oynuyorum. GTA 5'i indirdim oynadım en az çok 20 FPS alıyorum. Bu bütçeyle o alıcağın bilgisayarı düşün dostum. İyi forumlar.
  15. Pie

Koronanın hala yükselmesi ve okulların durumu

Vatandaşlarımız kurallara uyarsa hiçbir sıkıntı olmaz. Dostum Sigara, Alkol vb. şeylerin bırakılması zorunlu olur bence. Hayatından önemli değil sonuçta sigara & alkol.
  16. Pie

Pahalı olur Türkiye'de. PS5 7000 TL olduğuna göre, oda pahalı olur. Ucuzda olabilir.
  17. Pie

Fanatik gazetesinden Fetö'lü paylaşım!

Yazan kişi yandı galiba. Kötü olmuş.
  18. Pie

Bu büyük bir sorun işte dostum. Bağışıklık önemli.
  19. Pie

İ3 9100f

Dostum, eğer bilgisayarının gereksinimleri fazla iyi değilse bu iş görür bence. Ama fazla bilmiyorum işlemci felan sana kalmış.
  20. Pie

Bilgisayar Lazım

Dostum YouTube gibi platformlarda baya bi video var. 3000 TL'ye bilgisayar toplama vb. şeyler. Birde oradan araştırmayı unutma. İyi forumlar.
  21. Pie

Yunanistan’dan flaş Türkiye kararı! 1 Temmuz’da açılıyor

Yunan adalarını artık bizim vatandaşlar virüs felan dinlemez giderler.
  22. Pie

iPhone kutusundan adaptör çıkmayabilir! Apple Gündemi #6

Belki kutuyu boş gönderirler. Ya da belkide kutunun fiyatıdır bu.
  23. Pie

Thermaltake commander g33 alınır mı?

Dostum alınır. Güzel bir kasaymış. Ama fazla anlamadığım için karışmıyorum.
  24. Pie

Steamden nasıl oyun modu kurarım.

Sıkıntı değil dostum iyi oyunlar dilerim.
  25. Pie

Bir doktor birşey demişti ama hangi doktor olduğunu bilmiyorum. "Bu virüs herkese bulaşıcak. Birisi hiç hissetmiyecek, biriside acılar çekicek." diyor. Çin'de birşey açıklamıştı "Bu virüs -20 derecede 20 yıl yaşıyabiliyor." çok sıkıntılı bir virüs. İspanyol gribinin aynısı fark yok galiba.
  26. Pie

SDN Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

Note 8'i öneriyorum kaliteli bir telefon.
  27. Pie

1.) Oyun sayfasından Topluluk Merkezi'ne giriyorsunuz. 2.) Girdikten sonra Atölye kısmına tıklıyoruz. 3.) Buradan bir Addon'a tıklıyoruz. 4.) Tıkladıktan sonra Abone Ol'a tıklıyarak Addon'unuzun yüklenmesini bekleyin. Yüklendikten sonra eğer addon gelmediyse oyunu yeniden başlatıp bir oyun...
  28. Pie

Dostum Steam'dan aldığında orada Community kısmında Modlar olur. Eğer yoksa YouTube'den araştır.
  29. Pie

Telefon Önerisi Rica Ediyorum...

Hayırlı olsun dostum, telefonun yeni olduğu için şuan tertemizdir virüs felan kaptırma.
  30. Pie

Dostum, YouTube vb. platformlara Mod kurulum vb. videolar hakkında bilgi aldınmı?
  31. Pie

Telefon Önerisi Rica Ediyorum...

Kablosuz Sarj sistemini bilmiyorum ama Note 10'u öneriyorum.
  32. Pie

Öğrenci için telefon önerisiveren varmi

İkinci el eşyalar şuan şaçma durumda bence.
  33. Pie

Fanatik gazetesinden Fetö'lü paylaşım!

Çok garip. Ünlü bir haber sitesi değilmiydi bu? Nasıl paylaştı?
  34. Pie

i5 8300H vs i7 7700HQ

i5 8300H daha güçlü.
  35. Pie

Öğrenci için telefon önerisiveren varmi

Samsung A30 bence güzel bir telefon. Hem bizim gibi öğrencilere uygun.
  36. Pie

Hangi sistem daha iyi

Üstteki sistem daha iyi ve güçlü bir sistemi var.
  37. Pie

Dini söz ve kitaplar

Maşallah.
  38. Pie

PS5 ne zaman çıkacak? PS5 fiyatı ne kadar olacak?

Vergiler ile 7000 TL olucak. Vergisiz belki daha ucuz olabilirdi.
  39. Pie

Mikrofon karşı taraf duymama

Dostum TeamSpeak'ta eğer yeni sürüm kullanıyorsan Şarkı Botu yapma vb. videolar var. Onları izlersen arkadaşınla beraber şarkı dinliyebilirsin. Ayrıca pluginlerde var TS3'de. YouTube'ye yazarsan görebilirsin.
  40. Pie

Samsung'u seviyor musunuz yoksa nefret mi ediyorsunuz?

Samsung'un yeni üretilen telefonlarını inceleme videolarında gördüm. Gerçekten paraya kıyılacak telefonlar.
  41. Pie

Mikrofon karşı taraf duymama

Dostum hangi programı kullanıyorsun? Discord, TS3 vb. şeylermi?
  42. Pie

fortnite oynatır mı?

Oynatır, ekran kartınız iyi ise oynatır.
  43. Pie

Türkiye'de Doktorlar nedense yapmıyor böyle teknolojiler. Keşke biz yapabilseydik be.
  44. Pie

Lipton Ice Tea vs Fuse Tea

Fuse Tea'yı öneririm. Lipton'dan güzel tadı var.
  45. Pie

Hangi marketi tercih ediyorsunuz?

BIM'i tercih ediyorum. BIM'de bazı pahalı eşyalar ucuz olabiliyor. Uğramanı öneririm.
  46. Pie

Facebook CEO’su Zuckerberg, Trump’ın paylaşımını silmedi, 7,2 milyar dolar kaybetti

Yazık olmuş adama. Trump terbiyesizin biri.
  47. Pie

Valoran DirectX Runtime

Gereken yardımı yapmaya çalıştım dostum. Başka çözüm arayabilirsin YouTube gibi platformlarda. İyi forumlar.
  48. Pie

Valoran DirectX Runtime

Özelliklerine dostum. Hata Çözümü bu linke tıkla hatanın çözümü geliyor. Bir dene istersen.
  49. Pie

Valoran DirectX Runtime

Dostum bilgisayarında sorun yok galiba. Riot Games ile alakalı olabilir. Riotgames'in yardım sayfasına destek ticket'i atabilirsin. Çünkü bilgisayarına baktım herşeyi güncel.
  50. Pie

Valoran DirectX Runtime

Dostum Direct sürümünü söylermisin?
  51. Pie

İPhone 7 Plus 256 GB Rose gold ne kadar eder?

3000 TL'den satılır telefon. Bazıları dolandırıcılık yaparak 4000 TL felan yazıyor.
  52. Pie

F/P Laptop

Dostum Oyuncu laptopları 5000 tl'den başlıyor diye biliyorum 3000 TL'ye anca masaüstü felan bulursun.
  53. Pie

Ybs pc müh ve yazılım müh

Ağabeyim Yazılım Mühendisliğini öneriyorum, yaşım küçük olsa bile güzel bir mühendislik olduğunu düşünüyorum.
  54. Pie

Kesinlikle Oynanması Gereken Oyunlar

Left 4 Dead 2 vb. gibi oyunları oynuyabilirsin. Steam'da şuan Yaz İndirimiyle 3,70 TL. Almanı tavsiye ederim.
  55. Pie

Nba 2k20 kol çalışmıyor

Dostum Konsoldanmı oynuyorsun Bilgisayardanmı? Lütfen yardım almak istiyorsanız tam bilgilendiriniz.
  56. Pie

Max1500 1600 TL

ROM & RAM'ın iyi olması tableti daha iyi yapar. Ürünün linkini atarmısın?
  57. Pie

İşlemci yüksek kullanımı

ETS2 vb. oyunlar işlemciyi %100 zorlamaz. Bilgisayarının ısınma sebebi koltukta veya masada oynuyor isen altının kapalı olması. Yani bilgisayarının altına güzel bir soğutucu al. Eğer hala bu sorun devam ediyor ise Bilgisayarcılar ile iletişime geç.
  58. Pie

Babamı telefon aldırmaya nasıl ikna ederim?

Babanı ikna etmeye çalış. Yani "Seninle işe gelirim." gibi "Ekmek parası kazanırım." vb. cümleler kurarak ikna olmaya çalışabilirsin. Veya "Birdaha olmaz." felan dersin. Belki ikna olabilir.
  59. Pie

DVI çıkışı bozuk.

Dostum ekran kartı tamiri felan var bilgisayarcılardan yardım alabilirsin. İyi forumlar.
  60. Pie

DVI çıkışı bozuk.

Dostum ekran kartını yeni aldıysan iade etmeni öneririm.
  61. Pie

Laptopum giddikçe kötüleşiyor

Bilgisayarınızı doğru düzgün kullanmadığınız için Donma sorunu olabilir. Bende senin gibi kullandım benimde öyle kötü oldu. Bilgisayarı yazılımsal ve donanımsal olarak temizlemeye çalış. Yapamazsan Bilgisayarcılara gösterebilirsin, onlar halleder.
  62. Pie

Araba mı alıyoruz yoksa uçak mı?

Bazı sitelerde Şahin vb. araba 10,000 TL felandırda 48,000 TL nedir?
  63. Pie

En son hangi diziyi seyrettiniz?

Teen Wolf'u seyrettim.
  64. Pie

PS5 ne zaman çıkacak? PS5 fiyatı ne kadar olacak?

PS5 ne zaman çıkacak? PS5 fiyatı ne kadar olacak? Milyonlarca oyun severin merakla beklediği Play Station 5 (PS5) için üzücü haber geldi. Japon oyun devi Sony, ilk etapta yeni PlayStation modellerinin üretimi düşürme kararı aldı. Bu kararın ardından PS5 fiyatlarının beklenenden yüksek olmasına...
  65. Pie

Note 10 Plus alınır mı?

Note 10 gibi vb. telefonların kamerası, bataryası iyidir. YouTube gibi platformlarda inceleme videolar var. Onları izliyebilirsiniz. İyi forumlar.
  66. Pie

Mikrofon nasıl bağlanır?

Kulaklığının mikrofonunda sorun olabilir. Kulaklığınız eski bir kulaklık ise ondanda kaynaklanabilir. Yeni ve hala bu hata devam ediyor ise Windows'ta sorun olabilir. YouTube gibi platformlardan video izliyebilirsiniz. İyi forumlar.
  67. Pie

FreeDos ne demek?

FreeDos içinde Windows, Linux gibi şeyler kurulmamış yani bedava işletim sistemidir. YouTube ve farklı platformda bedava Windows vb. şeyler var. Ama ben satın almanı öneriyorum.
  68. Pie

Amd mi İntel mi (oyun)

AMD'yi öneriyorum, intelden kaliteli olduğunu düşünüyorum. i3 bile yetiyor bana.
  69. Pie

Telefon önerileri

Samsung A51'i öneriyorum. 32-64-128GB ROM seçenekleri var. RAM'lar zaten otomatik ROM'a göre veriyorlar diye biliyorum. Samsung A50 telefonunuda inceliyebilirsin. İyi forumlar.
  70. Pie

Girdiğimiz siteler verilerimize ulaşabilir mi

Youtube, Google vb. websitelerde senin konumunu sadece site görür. Yani hacker vb. lamerler bilgilerini alamaz.
  71. Pie

15000TL Monitör Dahil sistem toplama tavsiyesi

Vatan Bilgisayar vb. gibi ünlü websitelerden kendin istediğin parçayı monitörü seçebilirsin. İyi forumlar dilerim.
  72. Pie

Bir güzel söz

İlim aşağıdakileri yükseltir, cahillik yüksektekileri alçaltır. İki şey aklın eksikliğini gösterir: Konuşulacak yerde susmak, susulacak yerde konuşmak.
  73. Pie

steamde assetto corsa ultimate edition sorunu

Dostum internetini ve bilgisayarını yeniden başlatıp denermisin? Belki olabilir.
  74. Pie

Mikrofon nasıl bağlanır?

Mikrofon yeri Pembe AUX girişi olucak. Eğer oraya taktıysan kullandığın programda Mikrofonunu seçmemişsindir.
  75. Pie

Bilgisayarım çöktü

Dostum başka çözüm arıyorsan bulmaya çalışabilirsin. Belki bilgisayarın çok ısınmıştır ve ondan kendini kapatmıştır.
  76. Pie

Bilgisayarım çöktü

Bir bilgisayarcıdan verilerini kurtarmaya çalışabilirsiniz.
  77. Pie

VALORANT için Inginition Series turnuvası başlıyor

Riot Games, geçtiğimiz haftalarda çıkardığı yeni rekabetçi oyunu VALORANT’ın espor ekosistemini oluşturmak için ilk adımı atarak küresel “Ignition Series” turnuvasını hayata geçiriyor. Riot Games’in 2 Haziran’da oyuncularla buluşturduğu karakter tabanlı taktiksel nişancılık oyunu VALORANT...
  78. Pie

Minecraft'ın Büyük Nether Güncellemesi Yayınlandı

Bu oyunun güncel tutulmasını seviyorum. Çok güzel bir oyun aslında daha iyi güncellemeler getirebilirler.
  79. Pie

Domain tam olarak nasıl çalışır?

Domain'i kendin oluşturamazsın. Domain'i satın alman gerekiyor. Google'ye domain al yazarak Domain alabilirsiniz. Domain'i sunucunun NameServer'leri ile aktif edebilirsiniz.
  80. Pie

Kulaklık önerisi

Sony MDR-EX15AP'yi öneriyorum. Güzel kulaklığa benziyor özellikleri ile.
  81. Pie

USB ve Aux çıkışları olan kulaklığı Mobilde kullanma

Dostum telefonlara oyuncu kulaklığı almanı önermem düz kablolu güzel bir kulaklık alabilirsin.
  82. Pie

[Rehber] The edatının kullanımı

Ellerine sağlık dostum, güzel paylaşım.
  83. Pie

İnternet yok ama hala....

Problem değil, dostum. İyi forumlar dilerim.
  84. Pie

şu sıralar sardığınız mobil oyunlar

Android & iOS'ta Fortnite var diye biliyorum oynamadım ama oyun güzel.
  85. Pie

Dostum, ücret alabilirler. Fazla bilgim yok ama ücret almaları ihtimal.
  86. Pie

Web sitesi kurmak için program veya site

WHMCS gibi yazılımları kullanamıyorsun. Forum, Blog kurucaksın kuramıyorsun. Ondan gereksiz bir site olduğunu düşünüyorum ama senin dediğin gibi, İş görür.
  87. Pie

Bedava internet değilse ücret alabilirler.
  88. Pie

Wix'i önermiyorum ben. FTP felan filan yok. Çok gereksiz. Ama tasarım olarak iyiler.
  89. Pie

Telefonuma gelen anlamsız çağrı

Yakşamlar dostum, iyi forumlar dilerim.
  90. Pie

Hostinger'i öneriyorum. PoyrazHosting vb. şeyleride kontrol edebilirsiniz.
  91. Pie

GTA5

Bilgisayarınızın gereksinimleri kötü ise GTA 5'i açmıyor olabilir.
  92. Pie

Engellemeni öneririm. Yoksa devam ederler.
  93. Pie

Ağabeyim sizi Şaka olarak aramış olabilirler. Bu aralar herkes evde olduğu için birbirlerine Şaka yapanlar çok var. Sende belki bu Şaka'ya düşmüş olabilirsin. Birisi seni arayıpta "Heloğğ." demez bence. Şaka yaptığı belli oluyor.
  94. Pie

şu sıralar sardığınız mobil oyunlar

Mobile Legends'i öneriyorum. Bir aradan sonra sıkıcı olabiliyor ama. Mobil oyun dışında Instagram veya YouTube'de takılabilirsin.
  95. Pie

Yazı Yazmak İçin Web Sitesi Kurmak İstiyorum

Wordpress'ten kurduysan Yönetici panelinde websitene kaç kişi girdi, bu konuyu kaç kişi okudu gibi şeyleri Yönetici panelinden bulabilirsin ablacım.
  96. Pie

Yazı Yazmak İçin Web Sitesi Kurmak İstiyorum

Wordpress Hosting, Blogger şeyler oluyor. Ücretli ve Ücretsiz olarakta servis veriliyor ablacım. Blog tarzında bir website öneriyorum. Hem işin daha kolay olur. Reklam alıcaksan websitenin biraz ziyaretçi kazanması gerekir. Sonra reklam alabilirsiniz.
  97. Pie

Hayır, güvenli olmayan websitelerde verilerini ifşa edebilirler. YouTube vb. şeylerde olmaz. Tabii hesabının şifresi kırılmaz ise kırılsada ifşalanamazsın YouTube korumalı bir website olduğu için. Bu aralar ünlü youtuberlerin hesapları çalınıyor. Filmler ve Filimler adlı bir youtuber...
  98. Pie

Bi öğrenci için en iyi iphone sizce hangisi?

Şuan yeni nesil öğrenci ağabeylerimin kullandığı telefonlar genellikle Samsung, iPhone gibi kaliteli telefonlar. 1500-2000 TL'ye iPhone telefon arıyorsan bulamazsın. Bulup alsanda o telefon kötü olabilir.
  99. Pie

Metroya maskesiz binmek isteyen kadın ortalığı birbirine kattı

Ülke'miz bunlar yüzünden virüs artışı oluyor. Virüs'e inanmıyorlar ama virüs bulaşınca "Ben önlem almıştım." felan diyorlar. Gerçekten bunlar ülke'de yaşamasın.
  100. Pie

Kodlama için İnternet Kafe

ASP yok sadece HTML vb. şeylerde var. Yani LUA vb. şeylerde öğrenebilirse Visual Code'yi öğrenebilir. Visual Code dışında Visual Studio'da website yapabilirsin.
  101. Pie

Eğer website HTTP yani güvenilir bir website değilse girmeyin. Yani size diyeceğim Google, Yandex & ShiftDelete gibi websitelere girin. Çünkü hepsi güvenilir. ;) IP Adresi ile senin ev adresini vb. şeyleri ifşa edebilirler ondan dikkat et.
  102. Pie

Sizce bu bilgisayar oyunlarda kasarmı

Bende bilgisayar istiyorsan canlı canlı test etmen lazım. Mağazalara uğrayabilirsin.
  103. Pie

Kodlama için İnternet Kafe

Dostum, evindeki bilgisayar çok kötü değil ise Visual Code vb. programları indirmeyi deniyebilirsin.
  104. Pie

Sizce bu bilgisayar oyunlarda kasarmı

Dostum belirtilmiş. Oyun bilgisayarı değildir yazısı görüyorum.
  105. Pie

Kullandığınız Sabit Diskin Çalışma Süresi Kaç Saat - CrystalDiskInfo

Bilgisayarım ölü durumda olduğu çok belli. Daha doğru düzgün yazıları açamıyor bilgisayar.
  106. Pie

Ye Ye Almıyorum

Ağabeyim ben 15 yaşındayım 70-75 kilonun üstü olabilirim. Kilo vb. şeyler almak için Pizza vb. şeyler tüket ama fazla tüketme. Diğer seçenek olarak Spor yapmaya devam et ağabeyim.
  107. Pie

Manzara resimleri

Ereğli, Kocaeli, Marmara Güzel şehirlerimiz, güzel Ülkemiz. Şu virüsten kurtulalım rahatlıyalım artık.
  108. Pie

Yeni Ekran Kartı İçin Yeni Anakarta ve Yeni PSU ya Gerek Varmı?

Ekran kartı olarak GT 1030 al. PSU ne demek bilmiyorum ama yeni alabilirsin (durumun var ise). Bu arada Ekran kartı GT 1030 alıcaksan, 1030 İşlemci ve RAM'a yönelik galiba.
  109. Pie

Laptop açılması 10 dakika sürüyor???

Eğer virüs olduğunu düşünüyorsanız AdwCleaner indirebilirsiniz. Veya antivirüs programı olarak KasperSky olabilir. Avast vb. programları önermiyorum.
  110. Pie

Ekran Kartı Driver'ını Yüklerken Donma Sorunu

Bende Driver indirirken Driver'i indirirken Ekran açılıp kapanabilir. Normal birşey olarak karşıla. Mesela 1-2 GB bir kurulum yapıyorsan donma ihtimali var. Birde sisteminizin gereksinimleri düşük olduğu içinde donma olabilir.
  111. Pie

Amerika'da Atatürk heykeline saygısızlık

Yunanistan'da kültür çalan bir ülke. Yoğurt, Baklava vb. yemekleri, tatlıları biz yaptık diyor. Sanki Türk ülkeleri dışında tüm ülkeler bize düşman olmuş. Bırakın, birbirlerini yesinler terbiyesizler. Biz sinirlenince onlar gülümsüyor.
  112. Pie

Windows klasör arka planlarında oluşan gölge sorunu

Belki windows 10 ile alakalı olabilir. Monitör'de sıkıntıda olabilir. Bu problemin cevabını bende bulamadım dostum.
  113. Pie

Amerika'da Atatürk heykeline saygısızlık

Atatürk'e saygısızlık yapıyorlar ama Trump gibi saygısız sapık evlatlarını başkan olarak seçiyorlar. Çok iyi bir devletiniz var be Amerika.
  114. Pie

S20 Plus Alacağım ama?

Note 8 eski olmasına rağmen kuvvetli bir telefon. S20'yi düz şekildede alabilirsin. Senin tercihin Note 8'i satabilirsinde.
  115. Pie

60hz Vsync sorunu

Yanii, bu yöntemde başarılı olabilir ya da başarısız olabilir. Birkaç ay bekledikten sonra kendine güzel bir monitör alabilirsin. Ama bu yöntemi denemeni tavsiye ederim.
  116. Pie

Beyler sizce 64 gb ddr3 ram mi yoksa 16 gb ddr4 ram mi?

DDR3 eski olduğu için pek yararı olmaz diye düşünüyorum ama, DDR4 hem güncel daha iyi olur. Belki DDR3 64GB RAM yerine, (Eğer yeterli kadar durumun var ise) DDR4 32GB RAM alabilirsin.
  117. Pie

60hz Vsync sorunu

Dostum, en iyisi çözüm olarak ucuz bir yerden monitör almak. Ama bu yöntemide deniyebilirsin.
  118. Pie

Hangi telefonn?

Xiaomi Mi Note 10 Lite'yi öneriyorum. Zaten YouTube'de videosu var.
  119. Pie

Beyler sizce 64 gb ddr3 ram mi yoksa 16 gb ddr4 ram mi?

DDR4 güncel olduğu için bence DDR3'den iyi olabilir. DDR4 hem güncel olmasından, Hosting görevlileri size yardım edebilir.
  120. Pie

Laptop açılması 10 dakika sürüyor???

Virüs olma ihtimali var. Çünkü normal PC'lerde bu kadar yavaş açıldığını görmedim. Antivirüs programları ile bilgisayarınızı temizleyin. Olmazsa bir Bilgisayarcı'dan format attırın. Sorun çözülebilir.
  121. Pie

İphone 7 plus

2500-3000 TL civarlarından satabilirsin, ancak ROM & RAM oranına göre fiyatı değişebilir.