Arama sonuçlarınız

1. S

Lenovo Laptop Garip Ses

Öncelikle iyi akşamlar... 2020 aralık ayında lenovo ideapad gaming l3 model bir bilgisayar aldım ve şu 3 aya kadar beni sorunsuz götürdü ama bu 3 ayda garip bi ses gelmeye başladı içinde. Biraz cızırtılı fan sesi gıbi ama işlemciylede ilgili olabilir böyle bir sorunlar karşılaşan olduysa...
  2. S

En iyi telefonlardan hangisi?

Öğrenciyim ve en iyi telefonlardan alıp en az 2yıl kullanmak istiyorum fikir olarak şu an 12 pro 256 gb tı düşünüyorum ama oyunlarda ne kadar batarya dayanıyor batarya süresi bir günü çıkartırmı veya önerdiğiniz başka modeller ve artıları neler yazarsanız sevinirim
  3. S

Öğrenciyim yeni bilgisayara ihtiyacım var hangi modeli önerir misiniz?

Bütçem 6000 ila 10000 aldım mı uzun süre kullanmak istiyorum. Kafamda birkac model ver mesela apple,hp hangi modeli önerirsiniz macbook proda oyun oynanırmı(lol zula apex) cevaplarınızı bekliyorum.
  4. S

Iphone x 256gb almak istiyorum sizce hala mantıklı mı?

6000tlye buldum sizce mantıklı mı?
  5. S

Bi öğrenci için en iyi iphone sizce hangisi?

Günümüzde çoğu telefon markası çıktı ama hiçbiri applen huzurunu vermiyor. Çoğu insana hem güvenlik hem performans hemde arayüz açısından oldukça ileri olan apple günümüzde cep yakıyor. Ve ögrencilerin bütçesi malum fazla olmadığı için bi iphone seçerken dikkatli ve kendine en uyanı seçmeli...
  6. S

7000 tl bütçeye hangi iphonu almalıyım

7000 tl bütçem var ve öğrenciyim alacağım iphonu 2-3 yıl kullanmayı düşünüyorum sizce hangisi daha mantıklıdır?
  7. S

Iphone SE 2020 mi iphone x mi?

Ben yaklaşık 1 yıldır samsung galaxy a30 kullanıyorum ama içimde hep bir apple sevdası vardı iki model arasında kaldım birisi SE 2020 diğeride uzun süredir hayatımızda olan iphone x sizce hangisine geçmeliyim ne önerirsiniz