Arama sonuçlarınız

1. hmyilmz7

Bu sistem sizce nasıl?

Arkadaşlar sorduğum gibi sistem sizce nasıl? Monitörü değiştirebilirim bana pahalı geldi. Ayrıyetten monitör tavsiyesi yapar mısınız? Bir de eksiği artısı neyse söylerseniz sevinirim. İşlemci AMD Ryzen 7 3700X 3.6 GHz 32MB AM4: +1,640 TL Anakart Biostar X570GTA 4000Mhz (OC) AM4 ATX Ekran...
  2. hmyilmz7

Rayban Gözlük

Sevgili Forum Ailesi, Selam. Elimde ikişer adet 3447 ve 2140 modeli Rayban gözlükler var. İkisi de son zamanlar moda olan güneş gözlükleridir. Fiyat ve bilgi almak için lütfen mesaj atınız. 1601665963 Not: 3447 modelin resmini ekleyemedim.
  3. hmyilmz7

PS4 OYUNLARI

Sevgili Forum Üyeleri, Direkt soruma geçmek istiyorum. Bir PS4'e sahibim ve hem PSN hem de EA ACCESS'e aboneyim. Ben şimdi iki aboneliğimede aksatmadan para veriyorum. Ancak çıkmam gerektiğini çünki gerekenden fazla para vermeye başladığımı düşünmeye başladım. Bu yüzden çıkmayı düşünüyorum...
  4. hmyilmz7

Sosyal Medyadan Atatürk'e Hakaretler.

Sevgili Forum Üyeleri Biliyorsunuz ki kısa bir zaman önce Ayasofya Camii İbadete açıldı (cami olarak). Instagramda ya da Twitter de Ayasofya Camii açılışı ile ilgili bir sürü paylaşım olmuş. Bir paylaşıma denk geldim: Atatürk ile Fatih Sultan Mehmet i yan yana konulmuş bir fotoğraf. Neyse direkt...
  5. hmyilmz7

Bu sistem sizce nasıl?

Arkadaşlar bütçem göre bir pc topladım. Sizce nasıl? *AMD Ryzen 5 3400G MPK 3.70Ghz 6MB AM4 Fanlı İşlemci *Asus Prime B450M-K AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming(Oyuncu) Anakart *Adata XPG Gammix D30 AX4U300038G16A-SR30 8GB (1x8GB) DDR4 3000MHz CL16 Kırmızı Gaming Ram *James Donkey...
  6. hmyilmz7

Bu sistem nasıl sizce?

Arkadaşlar bu nasıl sizce? Fazla bütçem yok. Csgo, gtav falan nasıl sonuç alırım? https://www.incehesap.com/union-2200-bafir-adam-gaming-pc-fiyati-39297/
  7. hmyilmz7

Hangi sistemi almalıyım?

Öncelikle hepinize merhaba. Fazla bütçem yok. Oyun oynamak için ideal bir PC arıyorum. Şuan bütçeme yakın en iyiler (fiyat-performans bana göre) bunlar. Böyle GTAV, CSGO, RUST... gibi oyunlarda nasıl bir performans alırım? Şimdiden teşekkür ederim...
  8. hmyilmz7

PS4 arkadaş yoksunluğu

Arkadaşlar 3 ay öncesine kadar bir PS4 aldım. Ve oynayacak arkadaşım yok. Böyle boş zamanlarda oynayacak bir arkadaş ya da arkadaşlar arıyorum. Adım Mert. Yaşım 15. Küfür re etmem. Herkese saygım sonsuzdur. Oyunlar: Fifa 20, Pes 20, Minecraft, Btf1, Btf5, CODWW2, StarwarsBtf1, StarwarsBtf2...