Arama sonuçlarınız

1. hmyilmz7

Bu sistem sizce nasıl?

İşlemci Intel Core i9 10850K 3.6 GHz 5.2 GHz 20M 1200P Anakart Biostar Z490GTA 4400MHz (OC) Wi-Fi DDR4 1200P ATX Ekran Kartı Inno3D RTX3080 ICHILL x4 10GB 320Bit GDDR6X: -8,125 TL Bellek Corsair Vengeance RGB Pro 32 GB (2x16GB) 3600MHz 1 Depolama M.2 Samsung 970 EVO Plus 1 TB 3500/3300 MBs...
  2. hmyilmz7

Bu sistem sizce nasıl?

Teşekkür ederim 1601723427 Valla Valla bu gidişle rtx 3080 alabilirim. Teşekkür ederim
  3. hmyilmz7

Bu sistem sizce nasıl?

Peki bu 2-3 sene sonra çıkabilecek oyunlar için de ideal mi?
  4. hmyilmz7

Bu sistem sizce nasıl?

Rami düşürüceğim 32 GB Ram ve monitörü değiştiririm. Yine de sistem ve fiyat bakımından iyi değil mi
  5. hmyilmz7

Bu sistem sizce nasıl?

Arkadaşlar sorduğum gibi sistem sizce nasıl? Monitörü değiştirebilirim bana pahalı geldi. Ayrıyetten monitör tavsiyesi yapar mısınız? Bir de eksiği artısı neyse söylerseniz sevinirim. İşlemci AMD Ryzen 7 3700X 3.6 GHz 32MB AM4: +1,640 TL Anakart Biostar X570GTA 4000Mhz (OC) AM4 ATX Ekran...
  6. hmyilmz7

Rayban Gözlük

Sevgili Forum Ailesi, Selam. Elimde ikişer adet 3447 ve 2140 modeli Rayban gözlükler var. İkisi de son zamanlar moda olan güneş gözlükleridir. Fiyat ve bilgi almak için lütfen mesaj atınız. 1601665963 Not: 3447 modelin resmini ekleyemedim.
  7. hmyilmz7

PS4 OYUNLARI

Hayır 1 aylık aldım. Her ay yenileniyor.
  8. hmyilmz7

PS4 OYUNLARI

Anladım. Ama saçma yani şimdi mesela Battlefield V 200₺. Ben Ea ACCESS aldım bu oyun için. Ama ödediğim miktar ile aynı oyundan 2 tane alınıyor. 1597072670 Hayır. Mat kasa
  9. hmyilmz7

PS4 OYUNLARI

Evet.
  10. hmyilmz7

PS4 OYUNLARI

Sevgili Forum Üyeleri, Direkt soruma geçmek istiyorum. Bir PS4'e sahibim ve hem PSN hem de EA ACCESS'e aboneyim. Ben şimdi iki aboneliğimede aksatmadan para veriyorum. Ancak çıkmam gerektiğini çünki gerekenden fazla para vermeye başladığımı düşünmeye başladım. Bu yüzden çıkmayı düşünüyorum...
  11. hmyilmz7

Adını hatırlamadığım oyun

Zanamı yavaşlattıpımız oyun olarak Max Payne yi biliyorum
  12. hmyilmz7

Adını hatırlamadığım oyun

Açık dünya oyunu mu? Yani nasıl bir tarz da? Strateji mi serbest mi.... 1594676798 Civilization ya da Kingdom olabilir. Veya ayı, iskelet falan yok ama Assassins Credd
  13. hmyilmz7

Sosyal Medyadan Atatürk'e Hakaretler.

Maalesef açıklıyor. Ama bunlar böyle bakteri gibi çoğalıyor.
  14. hmyilmz7

Trendyol ürün iadesi hakkında!

İlk önce satıcı ile iletişime geç. Olmazsa Müşterilerine Hizmetleri ni ara.
  15. hmyilmz7

Hakkı Alkan'dan çekilişle kazanılan hediye gelmedi

sCevap vermek bana düşmez ama sabırlı ol. Niye acele ediyorsun. Kargoyu arayıp sor.
  16. hmyilmz7

Her pislik var. Ama bu sefer gerçek hayattan artma ihtimali yüksek. Sadece sosyal ağdan değil bunlar, yabaniler, her fırsatı değerlendirirler.
  17. hmyilmz7

Haklısınız. Bu neredeysen 1 haftadır gözüme takıldı. Yorumları okudukça ne kadar saf ne kadar geri kafalı olunduğunu görüyorum. Bu cahiller Atalarının sadece Osmanlı olduğunu düşünüyorlar. Bir de Atatürk yanlısı kişilere gavur, Yunan bozuntusu diyorlar. Asıl gavur olan asık Yunan Artığı olan...
  18. hmyilmz7

Haklısınız ne desem az olur. Bunlar karanlık nesil.
  19. hmyilmz7

Bunun olma ihtimalini daima birinci sırada tutmuşumdur. Yani bu olayı anlamayacak varsa ya cahildir ya da çürük beyinli.
  20. hmyilmz7

Sevgili Forum Üyeleri Biliyorsunuz ki kısa bir zaman önce Ayasofya Camii İbadete açıldı (cami olarak). Instagramda ya da Twitter de Ayasofya Camii açılışı ile ilgili bir sürü paylaşım olmuş. Bir paylaşıma denk geldim: Atatürk ile Fatih Sultan Mehmet i yan yana konulmuş bir fotoğraf. Neyse direkt...
  21. hmyilmz7

yanlış ad veya parola sorunu

o zaman DESTEK e başvur
  22. hmyilmz7

E-postana gelen kodu girdiğinde nasıl bir hata alıyorsun
  23. hmyilmz7

Steamın kendi İnternet sitesi üzerinden girmeyi denedin mi?
  24. hmyilmz7

PS4 Araba oyunu tavsiyesi

*Need For Speed *Drivelub *Crew2 (tavsiyem) *Dirt Rally *WRC *Pocket League * F1
  25. hmyilmz7

Şu Sıralar En Zevk Alarak Oynadığınız Oyun.

Cod 2
  26. hmyilmz7

1000-1700 Tl Saat önerisi

Ne demek.
  27. hmyilmz7

Hocam bu güzel bir saat. Yine aynı şekilde mineral cam ve otomatik mekanizma var. Kuvars olmaması pek önemli değil. Kuvarslar pile ihtiyaç duyar. Kayışı hoşuma gitti renk olarak. Ama dikkat edin bu saat size büyükte gelebilir küçükte. 50mm kenar çapı var. Genelde ideal olur. 1594338369 Yani...
  28. hmyilmz7

Ben de Armani AR1808(Emporio Armani AR1808 Chronograph) var. Saf çelikten üretilmiş. Paslanmaz çelik. Mineral cam. Kolay kolay çizik dahi olmaz. Mekanizması sorunsuzdur. 1594337848 Ben zamanında fiyat olarak 1000 tlye almıştım. Şuan ne kadar bir fikrim yok.
  29. hmyilmz7

Hocam ben şahsen saat koleksiyonu Yapıyorum. Size göre en güzeli (fiyat olarak) Fossil dir. Hem uygun hem de çok kaliteli bir saat. Her saatçide hemen hemen olur. Fossil alın derim
  30. hmyilmz7

Bu sistem sizce nasıl?

Hocam bu hoşuna gitti 1593934946
  31. hmyilmz7

Bu sistem sizce nasıl?

https://www.vatanbilgisayar.com/intel-9400f-msi-gtx1650-d6-ventus-xs-oc-h310m-pro-vdh-plus-kingston-480gb-rgb-8g.html Bu nasıl peki?
  32. hmyilmz7

Bu sistem sizce nasıl?

Yok hocam sadece fazla bilgim yok. Nasıl ye sordum. 1593903646 Peki iyi mi sistem? 1593903695 Hocam SSD yi Adata yaptım.
  33. hmyilmz7

Bu sistem sizce nasıl?

Arkadaşlar bütçem göre bir pc topladım. Sizce nasıl? *AMD Ryzen 5 3400G MPK 3.70Ghz 6MB AM4 Fanlı İşlemci *Asus Prime B450M-K AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming(Oyuncu) Anakart *Adata XPG Gammix D30 AX4U300038G16A-SR30 8GB (1x8GB) DDR4 3000MHz CL16 Kırmızı Gaming Ram *James Donkey...
  34. hmyilmz7

Hat önerisi

Valla orasını bilemem dostum Vodafone kullanıyor çoğunlukla internet çıktığını söyledi.
  35. hmyilmz7

Hat önerisi

18 tlye uygun bir tarife. Bence bu kadar yeterde. Hem haftada bir ücretsiz İnternet, SMS, dakika veriyor.
  36. hmyilmz7

Hat önerisi

Hocam her operotörde oluyor o olay.
  37. hmyilmz7

Hat önerisi

Ben şahsen eskiden Turkcell kullanıyordum. Turkcell'in fiyatları 30 TL idi en son. Ama her yerde çekiyor. (Ben de çekiyordu). Vodafone hem uygun hem de çekiyor. Turk Telekom kendi İnterneti gibi. Hiç alma derim.
  38. hmyilmz7

Çözümü Bulana Ödül

Hocam burası yardım amaçlı. Ödüle gerek yok. Çözülsün yeter. Yardım edip sizin faydanıza olup bize ettiğiniz teşekkürler bile en güzel ödül
  39. hmyilmz7

Çözümü Bulana Ödül

Hocam ekran çözünürlüğü yüksek olabilir örneğin sizin ekranınız 1280x1024 tür. Ama ekran çözünürlüğü oynanmış olup 1600x1200 olmuştur. Size önerim başka monitörde denediktem sonra eski monitör incine göre ayarlamak
  40. hmyilmz7

1240’dan gelen mesaj

Vodofone değil. Bildiğin reklam işi dolandırıcılık. Çok fazla var böyle.
  41. hmyilmz7

Bu sistem nasıl sizce?

Hepinize teşekkür ederim
  42. hmyilmz7

Bu sistem nasıl sizce?

Hocam monitör dahil 4500-5000₺
  43. hmyilmz7

Film sitesi önerisi

Çünkü adamlar düzgün filmler koyuyor. 1593790129 Ve çogu kendi filmi
  44. hmyilmz7

Bu sistem nasıl sizce?

Peki önerebileceğiniz bir sistem var mı? Hazır cumadaylen incihesapdan alayım diyorum.
  45. hmyilmz7

Bu sistem nasıl sizce?

Arkadaşlar bu nasıl sizce? Fazla bütçem yok. Csgo, gtav falan nasıl sonuç alırım? https://www.incehesap.com/union-2200-bafir-adam-gaming-pc-fiyati-39297/
  46. hmyilmz7

Hangi sistemi almalıyım?

Sağ olun hocam
  47. hmyilmz7

Hangi sistemi almalıyım?

Peki ideal mi hocam? Yani idare eder mi?
  48. hmyilmz7

Hangi sistemi almalıyım?

Bu fiyatlara yakın olup önerdiğiniz varsa lütfen belirtin. PC bozulduğu için yenisini alacağım. Performans olarak oyunu oynayayım yeter. Max ayarlarda oynamama gerek yok. Bir de önerirken ucuz ve güzel bir monitör önerirseniz sevinirim.
  49. hmyilmz7

Hangi sistemi almalıyım?

Öncelikle hepinize merhaba. Fazla bütçem yok. Oyun oynamak için ideal bir PC arıyorum. Şuan bütçeme yakın en iyiler (fiyat-performans bana göre) bunlar. Böyle GTAV, CSGO, RUST... gibi oyunlarda nasıl bir performans alırım? Şimdiden teşekkür ederim...
  50. hmyilmz7

KAÇAK yurtdışı telefon alıpda olumsuzluklarını yaşayan varmı

Hocam kaçak alacağınıza Kıbrıs'a gidip alabilirsiniz. Ben her yaz gidiyorum.(babam orada şuanlık). Her gidişimde telefon, tablet, pc ile dönüyorum. (akrabalara alıyorum). Hiç bir türkü sıkıntı olmuyor. Not: 1) IMEI de attırabilirsiniz. Fazla maliyetli değil ama IMEI nin birkaç ay sonra kaybolma...
  51. hmyilmz7

bu hatayı almaya başladım

O zaman format. Güncelleme eğer işe yaramadıysa.
  52. hmyilmz7

Hocam format için yedekleme yapması doğru olur mu (eğer yapacaksa)
  53. hmyilmz7

Hocam yanlış konuya attım. Kusura bakmayın.
  54. hmyilmz7

Hocam atmış arkadaş
  55. hmyilmz7

Hocam bilgisayarı yeni açtığında böyle birproblem çıkması bellek ile ilgili olacağımı düşünmüyorum.
  56. hmyilmz7

Dizi önerisi

Prison Break ve Dark
  57. hmyilmz7

Hocam tam olarak ne yapmaya çalışıyorsunuz da bu çıkıyor karşınıza? Oyun mu, görsel mi... Açmaya çalışıyorsunuz? 1593429574 dosya yolunda , dosya’da veya dosya uzantısında bir problem vardır. Bu tür problem fiziksel olarak değilde genelde bilgisayarda yüklenen programlar veya başka bir...
  58. hmyilmz7

Far cry 3 orta ayarlarda oynayabilirmiyim?

Hocam en fazla alacağın değer 45-50 fps olur diyebilirim. 1593429206 Yanlış yazmışım en az olacak 1593429220 Hocama katılıyorum.
  59. hmyilmz7

Tabletim Açılıp Geri Kapanıyor.

Rom Nedir : İşletim sisteminin üretici firmalar yahut bireysel kişi ve oluşumlar tarafından cihazlara uygun hale getirilmesi için yapılan optimizasyonlar sonrasında sunulmuş haline Rom denir.
  60. hmyilmz7

Bize imkanınız varsa ne gördüğünüzü söyler misiniz 1593428983 Hiçbirşey yok mu
  61. hmyilmz7

Tableti kapatıp güç düğmesi ve ses açma tuşlarına aynı anda basın recovery moda girecektir. Girmezse güç tuşu ve ses kısma tuşları ile deneyin anı işlemi. Recovery menüde wipe data factory reset i güç tuşuyla seçin evet i seçin sonra wipe cache particion u seçin evet deyin yeniden başlatın...
  62. hmyilmz7

Arama kısmına Görev Yöneticisi yazarak ya da Görev Çubuğuna sağ tık Görev Yöneticisi ne tıklıyoarak ulaşabilirsiniz.
  63. hmyilmz7

Format atmayı denediniz mi?
  64. hmyilmz7

Steam'den oyun önerisi verebilir misiniz?

Hocam İnternetli olarak Rainbow Six ve Battlefield öneririm. Sp olarak Call of Duty, GTA, Metro.
  65. hmyilmz7

Açılıp kapanıyor derken, ekran mı kapanıyor yoksa cihaz komple mi kapanıyor 1593428557 Ve kapandıktan sonra kendi kendine açılıyor mu?
  66. hmyilmz7

Max 11K Bütçeli Laptop

https://www.teknosa.com/asus-gx502gw-es002t-intel-core-i79750h-16-gb-ddr4-ram-512-gb-ssd-nvidia-geforce-rtx2070-8gb-156-fhd-wv-144hz-w10-gaming-notebook-p-125034081?gclsrc=aw.ds&&gclid=EAIaIQobChMIj8y4-9mk6gIVBsayCh0cIQv8EAQYASABEgLO0_D_BwE
  67. hmyilmz7

Max 11K Bütçeli Laptop

Hocam şuan sadece MSİ Bravo 15 in Türkiye satışı var diye biliyorum. MSİ Bravo 17 satışı var mı bilmiyorum. Yok diye biliyorum. Ama teknik özellik konusunda sadece inç ve depolama farklı. Bravo 15 520Gb iken Bravo 17 520GB+1TB. Bir de inç farklı.
  68. hmyilmz7

Max 11K Bütçeli Laptop

Hocam fazla tavye edilen bir marka değil. Eğer Monstee alacaksanız 2 kere düşünün derim. Şuan sizin bütçenize göre performans olarak (bana göre) Asus ya da MSİ
  69. hmyilmz7

Max 11K Bütçeli Laptop

https://www.vatanbilgisayar.com/msi-gf63-core-i7-10750h-2-6ghz-8gb-256gb-ssd-15-6-gtx1650-4gb-w10.html
  70. hmyilmz7

Wifi Arka Odadan Çekmiyor

71. hmyilmz7

Wifi Arka Odadan Çekmiyor

https://m.trendyol.com/xiaomi/mi-wifi-pro-sinyal-yakinlastirici-turkiye-uyumlu-global-versiyon-300-mbps-mi-wifi-pro-p-35801405?boutiqueId=496542&merchantId=184760&gads=true&popup_id=2044348680&gclid=EAIaIQobChMIo7qcqbuk6gIV3cqyCh2yVAENEAQYAiABEgKDdPD_BwE Duvar kalınlığı fazla ise çekmeyebilir.
  72. hmyilmz7

Max 11K Bütçeli Laptop

Evet hocam. Ben de bulamadım. Sizin önerdiğiniz 8Gb Ram lı mevcut şuan.
  73. hmyilmz7

Hangi oyun almalıyım ?

Korsana hayır.
  74. hmyilmz7

Max 11K Bütçeli Laptop

Asus FA506IU-BQ009T Notebook Hocam 16 GB Ram için buna bakabilirsiniz. 1593345507...
  75. hmyilmz7

Max 11K Bütçeli Laptop

www.gamegaraj.com Bir bakın hocam 1593345034 Olmadı Casper Excalibur G900 e bakın
  76. hmyilmz7

Laptop soğutucu önerisi gerekli

Hocam sizin laptop bayağı ısınıyor herhalde. 1593344718...
  77. hmyilmz7

89 bin 987 kez şikayet edilen ATV’nin tek bir dosyası görüşülmedi

İşte aradığım adalet.
  78. hmyilmz7

Bu sıcaklıklar normal mi?

Hocam yok zaten haftaya ekipman gelince masaüstüne geçiyorum.
  79. hmyilmz7

Valla eski laptop. Masaüstü de var. Onu kullanmayı kıyamıyorum.
  80. hmyilmz7

Hangi oyun almalıyım ?

Half Life 2 al.
  81. hmyilmz7

15.000 TL Monitör, Kulaklık ve Klavye Dahil Sistem Toplama Tavsiyesi

www.gamegaraj.com
  82. hmyilmz7

Arkadaşlar Bilgisayar Alıcam Hangisini Alıyım?

Hocam yani n11 den almayın. Bence. Özellikle İzoly markadan uzak durun. Neden n11 den almayın diyorum? Çünkü adamlar işlerini (satıcılar) pek iyi yapmıyor. Ya hatalı ürün gönderiyorlar, ya eksik ürün ya da hatalı ürün gönderiyorlar. Ama yine de siz bilirsiniz. Pc fiyatları uçmuş. 1593343667...
  83. hmyilmz7

Hocam biraz daha bütçeyi arttırırsanız idare eder bir kasa bulunur.
  84. hmyilmz7

Hocam sizinki iyi. Anakart 36 derece oluyor GPU 90 derece oluyor oyun oynarken.
  85. hmyilmz7

Hocam genelde bunlar mesele i5 işlemci yazıyorlar. Ama eski nesil oluyor. Yani ucuz olması sıkıntı olabilir. İmkanınız varsa İtopya dan alın veya biraz daha bütçeniz varsa www.gamegaraj.com a bakın. Ben oradan aldım. Çok iyi ürünler var. Enis Kirazoğlu oradan alıyor kendisi. Sponsoru bir de.
  86. hmyilmz7

15.000 TL Monitör, Kulaklık ve Klavye Dahil Sistem Toplama Tavsiyesi

Hazır sistem olur mu hocam?
  87. hmyilmz7

Bu laptop alınır mı? Çok uygun fiyatlı geldi. Sorun yaşarmıyım çünkü yerli marka.

Sorun yaşamazsın. Casper iyi bir markadır. Kardeşim de Casper Excalibur G770 var. Ve performansı da iyi. Nirvana serisi de güzel. Arkadaşım tavsiye ediyor. Ona sordum. Onda Casper Nirvana s500 varmış.
  88. hmyilmz7

Adını bilmediğiniz fakat oynayıp beğendiğiniz oyunları buluyoruz

Hocam Call Of Duty ya da başka bir serinin bir oyununda böyle birşey vardı. Varilleri delip bir üsse atıyorduk. Hatta kamyon ardı onuda atıyorduk. Büyük ihtimal Call of Duty Worl At War (Cod5) 1593203781
  89. hmyilmz7

9 Bin Tl ye Masaüstü bilgisayar

Game Garaj | Oyun Yeniden Başlıyor! Hocam bir bakın. Enis Kirazoğlu buradan alım yapıyor arada bir. Ve kendisi sponsor. İtopya nın yan çarı. Diğer sitelere göre biraz daha ucuz. Performansı 10 numara. Daha yeni aldım ben de 5000 TL ye. Çok güzel.
  90. hmyilmz7

PS4 arkadaş yoksunluğu

Arkadaşlar 3 ay öncesine kadar bir PS4 aldım. Ve oynayacak arkadaşım yok. Böyle boş zamanlarda oynayacak bir arkadaş ya da arkadaşlar arıyorum. Adım Mert. Yaşım 15. Küfür re etmem. Herkese saygım sonsuzdur. Oyunlar: Fifa 20, Pes 20, Minecraft, Btf1, Btf5, CODWW2, StarwarsBtf1, StarwarsBtf2...
  91. hmyilmz7

Windows 10 formatlcam sorum var

Çok az bir yavaşlama oldu. Eğer bilgisayara canım gibi bakıyorsan fark edersin.
  92. hmyilmz7

Windows 10 formatlcam sorum var

Birşey olmaz. Benim C diski 250 GB. D diski 2 tb. D Diski full oyun dolu. Yetmemiş gibi c ninde yarısı dolu.
  93. hmyilmz7

Youtube Music mi Spotify mı ?

Iphone almadan önce 2 defa düşünülmeli.
  94. hmyilmz7

Youtube Music mi Spotify mı ?

Hocam direkt arama motoruna Spotify Premium FREE yaz. Oradan apk indir.(!)
  95. hmyilmz7

Kyrie Irving'den dünya "düz" iddiası!

Aslında dünyanın düz olduğuna inanmam Allah (c.c) a şirk koşmak olmaz. Sonuçta bu bir düşünce, ön görü, fikir veya teori.
  96. hmyilmz7

Toplama Sistem Tavsiyesi

Hocam merhaba. Game Garaj diye bir siye var. Geçen de 5000 tlye bir kasa aldım. Kendileri itopya gibi bir site. Enis Kirazoğlu na sponsor hatta kendisi değerlendirme falan yapıyordu. Sitede bulunan kasalar normale göre biraz daha ucuz ve çok sağlam kasalar var. Bakmanızı tavsiye ederim...
  97. hmyilmz7

Kyrie Irving'den dünya "düz" iddiası!

Hocam isterseniz bir bakın buna: https://t.co/IsJMkyVF8n?ssr=true 1593175687 Saçma salak teoriler var.
  98. hmyilmz7

GOOGLE PLAY Geri ödeme yapmıyo!!

Hocam normalde 1 saniye bile sürmez. 1593175438 Kredi kartı ile mi aldınız yoksa play store kodu ile mi?
  99. hmyilmz7

Telefonum Belli Bir Kulaklığı Algılamıyor

Hocam daha önceden böyle Bie sorun var mıydı? Yani aynı telefondan daha önce dinlerken sorun var mıydı? 1593175291 Bir de telefonunuzun orijinal kulaklığı ile deneme yaptınız mı?
  100. hmyilmz7

PS4 Slim almak için beklenmeli mi? Ucuzlar mı?

Benzin gibi olmazsa eğer in çık diye süper.
  101. hmyilmz7

Steam Oyun İade edilemiyor!!

Olabilir hocam
  102. hmyilmz7

Beklemeye değer. Ben de takipteyim. Size birzat haber veririm ?
  103. hmyilmz7

Steam Destek 'e göre değişir. Adamlara kalmış gibi sanki
  104. hmyilmz7

Hocam malum karantinadaydık. Herkes yararlandı. Ben zamanında 1000 tlye aldım. Şimdi olmuş 4000. Adamlar yararlanıyor. Biraz da abartı, hatta çok abartı fiyat konusu. Ama bekleyin illaki düşecektir.
  105. hmyilmz7

Hocam 2. El Ps4 satan mağaza falan varsa zaten 1 yıla yakın garanti veriyorlar kendileri. Ama yine de siz güvene alıp Sony garantili bir Ps4 alın derim.
  106. hmyilmz7

Hocam zamanında ben de yanlışlıkla fazladan bir oyun aldım ve sizin gibi iade etmek istedim. Öncelikle neden iade edildiğini sordular sonra iade gerçekleşti. 14 gün sürdü tabii. Ama sorunsuz hal oldu. Benim arkadaşta lego star wars almıştı iade etmek istedi. İade edildi. Ancak banka parayı...
  107. hmyilmz7

Merhaba Ps4 üzerinden Fifa 20 oynayan bir arkadaş arıyorum

Hocam insta hmyilmz7 1593109158 Hocam heryerde nickim aynı hmyilmz7. İsterseniz instagram dan yazabilirsiniz.
  108. hmyilmz7

Merhaba Ps4 üzerinden Fifa 20 oynayan bir arkadaş arıyorum

Hocam adım Mert. 15 yaşındayım. Psn nick : hmyilmz7 1593105585 Nick yazarsanız sevinirim.
  109. hmyilmz7

Ps4 arkadaş ariyorum

Hocam selam. İsmim Mert. 15 yaşındayım. Güncel oyunlar var bende. Fifa 20 Pes 20 Call of Duty ww2 Btf V Btf 1 Starwars Btf 1 ve 2 Nfs pay back Ufc 3 Nfl 20 . . . Yakında GTA 5 VE RDR2 alacağım. 1593105477 Psn nick : hmyilmz7