Arama sonuçlarınız

1. S

RRC Hacklendi..

http://www.red-revenge.org/Forum/index.php Son günlerin bomba sitesi RRC de azönce hacklendi..
  2. S

F1 Japonya Grand Prix

Red Bull kanatlandırdı! Formula 1'de sezonunun 15. yarışı olan Japonya Grand Prix'sini, yarışa ilk sıradan başlayan Red Bull'un Alman pilotu Sebastian Vettel kazandı.Japonya'nın 5.807 metre uzunluğundaki Suzuka pistinde 53 tur üzerinden koşulan yarışa, ilk sırada başlayan (Pole...
  3. S

UYDUNet Bilgileri

Arkadaşlar bakıyorum hergün yeni konu açılıyor. Bende UyduNet nerelerde var tarifleri nelerdir araştırıp burada sundum. Bundan sonra her gelen yeni başlık açmasın. Buyurun Uydu net nerelerde var. Ve tarife hızları nelerdir. adana ankara antalya balıkesir bursa denizli edirne erzurum...
  4. S

Ortak ATM'lerde ÜCRETler...

Haberi uzun uzun vermeyeceğim.. Malum kurum ortalığa serbest bıraktı bankalarda kitledi fiyatları.. Sazan gibi atlayan vatandaş kazıklanmaya devam edecek.. İşte fiyat listesi.. Haber7
  5. S

Tüm ATM'ler yarın birleşiyor... [Komisyon]

Bankalararası Kart Merkezi koordinasyonunda çalışmaları yapılan ve Türkiye'de ATM hizmeti veren 26 bankanın da katıldığı Ortak ATM Paylaşımına geçiş, bu gece gerçekleşiyor. ATM'lerden para çekilip bakiye sorgulanabilinecek. Ortak ATM'e geçiş ile daha önceki sistemler olan...
  6. S

Grekeromen Dünya Güreş Şampiyonası

Dünya Güreş Şampiyonasında Grekoromen stilde (84kg) Nazmi Avluca Altın Madalya kazandı. Nazmi Avluca ilk turu maç yapmadan geçti. İkinci turda Kübalı Shorey Hernandez'i 2-0 (1-0/2-0), ikinci turda Macar Zoltan Foder'i 2-0 (1-0/2-0) yenen Nazmi Avluca, çeyrek finalde de Güney Koreli...
  7. S

En garip gol sevinçleri :)

En farklı Gol sevinçleri Sona doğru yapılan sevinçler gülmekten kırdı beni :) Buda Yılmaz Vuralın sevinçten oyuncusunu tekmelediği video :D Ve Cordobanın tam olarak ne yaptığını anlayamadığım videosu :mrgreen: Yılmaz Hoca tekme :D
  8. S

Shftdelete.net İstatistikleri

1-Shftdelete.net İstatistikleri Alexa Ranking bilgilerine göre en çok tıklanılan siteler sıralamasında, Dünya genelinde; 4,470.sırada Türkiye genelinde; 70.sırada Almanya genelinde; 30,041.sırada 2-Shiftdelete.net ve subdomainleri üzerinde en çok...
  9. S

NBA 2009-2010 [Takas-Transfer-Draft Haberleri]

NBA 2009-2010 Takas-Transfer-Draft Haberlerini bu başlıkta paylaşalım arkadaşlar.. -Bu yaz hepimizin bildiği gibi Hidayet Türkoğlu 53 milyon Dolar karşılığında 5 yıllığına Kanada takımı Toronto Raptors'a imza attı. -Eski takipçilerin de bildiği süperstar guard Allen Iverson Pistons'dan...
  10. S

Forum mu bozuldu ? Benim bilgisayarda mı sorun var?

Arkadaşlar forumumuzdaki yenilik.. :mrgreen: artık böyle birşeyler çıkıyor artık üstde de..
  11. S

Uçan Otel!

Fransız tasarımcı Jean Marie Massaud,dünya üzerideki tüm doğal güzelliklerin otel değiştirilmeden görülebilmesi için dahiyane bir fikir geliştirdi. Uçarak her yere gidebilen ve panoramik görüntüye sahip zeplin otel “Manned Cloud'' (İnsanlı Bulut) 40 yolcu ve 15 mürettebat...
  12. S

Tesadüfen Bulunan İcatlar-Buluşlar-Teknikler

Penisilin - 1923 Tesadüfi icatlar listesinde penisilin olmaz mı hiç? Yıllardan 1928 ve Alexander Fleming, tatile gitmeden önce laboratuvarını temizlemeye üşenir. Geri döndüğünde garip görünümlü küf oluşumlarının farkına varır. İşin ilginci, küflerde bakteri yoğunluğu çok azdır. Penisilin, hala...
  13. S

Format atmak sabit diske zarar vermez!

Bilgisayarların sabit disklerine format atmanın genel olarak bilgisayarlara zarar verdiği bilinir.Bu nedenle bilgisayar kullanıcılarının büyük bir bölümü,bilgisayarlarına format atmak istediğinde bilgisayarlarına zarar vermek istemediğinden,sabit disklerine format atmaktan çekinir. Ancak...
  14. S

CIA - İstihbarata büyük yatırım!

Hepimizin bildiği üzere Amerikan Ulusal Haber Alam Teşkilatı yani orjinal dilinde CIA- Central Intelligence Agency, yeni planlarını açıkladı. CIA Başkanı tam 200.000 isthibarat ajanı olduğunu söyledi ve 2008'de 47.5 Milyar Dolar sadece bu kuruma yapıldığını açıkladı. :blink: Haber Artık...
  15. S

2010 Wolkswagen Polo 30.800 TL

VW Binek Araç Genel Müdürü Vedat Uygun, yıl sonuna kadar 2 bin 500 adet yeni Polo satmayı hedeflediklerini belirterek, “Araç piyasaya çıkmadan 800 adedini sattık. Talep çok yüksek. Araç alabilsek 2 bin 500 adetten çok fazla satarız” dedi. Uygun, 2010 yılında yeni Polo’yla...
  16. S

Barbar Klasör Şifreleme v4.0

Yenilikler; Gizli Dosya Kilidi : Bu özellik sayesinde gizlediginiz dosyalari güvenlik sifresini bilmeyen hiç kimse görüntüleyemiyor. Üstelik bu özelligi kullanabilmeniz için gizlediginiz dosyanin sifreli olmasi gerekmiyor. Yasak Klasörler : Bu bölüme ekledigini klasörleri hiç kimse...
  17. S

24 korsana dava!

Bilişim sektörüyle alakalı her konu bizi ilgilendiriyor.. Aslında haber çok uzun, fakat böyle kopyala yapıştırdan ziyade bilgilendirmek için ufak bir özet yapacağım.. Dava açılan 24 korsanın, ABD bankalarından ve şahıslarından 1.5 Milyon Dolar civarında para kaldırdığı belirtiliyor. Bu...
  18. S

Bir uzay yapıp gelmek = 35 Milyon Dolar

Evet arkadaşlar uzaya gidip gelmek tam 35 Milyon Dolar bu son turist ile birlikte tekrar açıklandı.. :blink: Yeni gidecek turistimiz 30 Eylül'de UUİ'yi ziyaret edecekmiş. Ve garip olanda bir bildiri okuyacakmış. Dünyada azalan su kaynaklarına dikkat çekmek için.. Sirk sanatlarıyla sokak...
  19. S

Uzayda beleşe tur atılabilir.. :)

VIRGINIA - ABD’li astronomlar gezegen ve uydularının aralarındaki çekim alanlarının daha hızlı ve ucuz seyir sağlayacak koridorlar oluşturabileceğini belirledi. Uzay araçlarının bu koridorlarda yolculuğunu simüle eden ekip, kıvrımlı ve düşük anerjili bu patikaların haritasını çıkaracak...
  20. S

Kelimeler değişiyor...

Biraz düzenleyip yayınlayacağım.. Haber alıntıdır.. Zamanla değişen ve değiştirilmeye çalışan kelimelerimiz. Biraz trajikomik ve ironik bir durum söz konusu ama yine de gündem bölümü mantıklı.. :yes: Çingene > Roman Zenci > Siyahi Yahudi > Musevi Sakat > Özürlü Engelli > Özel İnsan Deli >...
  21. S

Burası Teknoloji Platformu (mu) !

Evet çok sayın forumdaşlar.. 2 yıldan fazladır forum takipçisiyim 1 yıla yakındır da yazıyorum forumda.. (bu son hesabım) Benim bir fikrim/sitemim var o da şudur ki; büyük ihtimal forumun 4'de 3'ü katılmayacaktır. Fakat ben yine de nacizane belirtmek istiyorum.. Burası bildiğimiz üzere bir...
  22. S

Hubble Teleskopu - Yeni Fotoğrafları

Amerikan Uzay ve Havacılık Dairesi (NASA) Hubble teleskopu tarafından çekilen son fotoğrafları yayınladı. Orjinal sitesinden okuduğum habere göre, tam olarak 19 yıldır hizmet veren teleskop insanoğlunu uzay hakkında aydınlatmaya devam ediyor. Fotoğraflar tarafımdan ayrıca upload edilmiştir.
  23. S

Helicopter - Çok zevkli fakat uyuz

:devil2: evet arkadaşlar yeni bir turnuvamız mevcut.. Oyunların en zevklisi , en yapılabilir olanı hemde en gıcık edebileni :) BUYURUN KATILIN - KAFAMIZA SIKALIM :unsure::4:
  24. S

Çek Futbolcu kriz geçirerek öldü

Çek Cumhuriyeti'nde yapılan bir amatör küme maçında, kendi kalesine gol atan 31 yaşındaki futbolcu Michael Jezek, kalp krizi geçirerek yaşamını yitirdi. Çek Cumhuriyeti'nden Mlada Fronta Dnes gazetesinin haberine göre, amatör takımlardan birinde forma giyen Jezek, kendi kalesine attığı golün...
  25. S

HP dv-5 1021et - Fingerprint Driver

HP dv-5 1021et - Fingerprint Driver windows vista ultimate 64 bit için.Bu aktif olarak yayınlanan Driver değil. İşe yaramıyor yani. Denetim Masası veya herhangi bir uzantıda gözükmüyor. Extra parmak izi şifreleme programları denememe rağmen.. Fikri olan varsa belirtebilirse sevinirm. :yes:
  26. S

Yeni parçalar eklendi - UUi

HOUSTON - NASA'dan yapılan açıklamada, Amerikalı Danny Olivas ve Avrupa Uzay Ajansı ESA'dan İsveçli Christer Fuglesang'ın, 6 saat 39 dakika süren bu çıkış sırasında soğutmaya yarayan devasa amonyak tankını başarıyla yerine yerleştirdikleri belirtildi. İki astronot bu zorlu görev sırasında...
  27. S

Discovery Uzay Mekiği

Daha önce birkaç defa uçuşu ertelenen Mekik Florida eyaletinden dün sabah 6.55'de fırlatıldı. Bildiğiniz üzere uzayda tüm ulusal havacılık yapan ülkelerin desteğiyle kurulan Uluslararası Uzay İstasyonuna (UUİ), erzak ve parça monte etmek için gönderildi. 7 astronot 13 gün boyunca uzayda...
  28. S

UEFA Şampiyonlar Ligi Kura - Bjk

Beşiktaşın güçlü rakipleri vardı maşallah. Barça, Liverpool, ManU, Juve, Bayern Münih, Arsenal, Chelsea.. Bjk Rakipleri B GRUBU BEŞİKTAŞ ManU CSKA Moskova VFL Wolfsburg Not1: 2008-2009 En'ler kaleci : Van der Sar savunmacı : Jonh Terry orta saha : Xavi forvet : Messi
  29. S

Vista- Disk Bölme -Hiren's Boot

Arkadaşlar Vista'da Yönet panelindeki programsız disk bölme erişim engellendi hatasıyla son buluyor. Forumda daha önce açılmış 6-7 ay önce, fakat bu Hiren's Boot ile halletim demiş arkadaş ve kapatmış. Bu program da o kadar garip ki diskin nasıl bölünebileceğini bulamadım.(nettede bulamadım...
  30. S

GOP'da Patlama..1ölü

azönce bir haber geçti satırlardan..Gaziosmanpaşada patlama oldu diye..bilgisi olan var mı? veya yakın olan.. sanki mayınlı arazi..nedir bu dünyanın gözbebeğinde şaka gibi !