Arama sonuçlarınız

1. Canberk61ts

Yardım İşletim sistemi kurarken görüntü hatası aliyorum.

2. Bir işletim sistemi olarak linux(ubuntu) kurmaya karar verdim. Kendi web sitesinden indirip, rufus ile flash belleğimi hazırladım. Sıkıntısız açılıyor, açıldıktan sonra bir tarama yapıyor ve "no errors not found" diyor. Ve kuruluma tam geçecekken monitörde "Giriş desteklenmiyor" yazıyor...
  2. Canberk61ts

Soru Xbox game bar çözünürlük sorunu

Monitörüm 1366x768 destekliyor. Eğer oyunda bu çözünürlük yerine daha düşük bir çözünürlük girersem, video dar oluyor. Tam ekran olmuyor. Oyun da düşük çözünürlükte video yaptığımda oyun tam ekran da çalışıyor, kenarları siyah olmuyor. Peki ben xbox game bar ile nasıl tam ekran da video...
  3. Canberk61ts

Soru Left 4 Dead 2 Eklenti Sorunu

Left 4 dead 2 de "Eklentiler" yeri sürekli dönüyor (durmadan lag gibi ). VE indirdiğim eklentileri algılamıyor. Bu sorunu oyunu silip tekrar yüklediğimde çözülüyor. Ama oyunu silip tekrar yüklemek artık çok sinirimi bozmaya başladı. Neden durup dururken böyle birşey oluyor ki!? Not: Oyunun...
  4. Canberk61ts

Ekran karti driver silindikten sonra ekran gelmiyor!!

Ekran kartı nın driverini DDU ile sildikten sonra pc yeniden başlatıldı, açılırken monitör GİRİŞ DESTEKLEMİYOR diyor. Sanırım ekran kartı sürücüsü olmadığı için. Ama böyle hiç olmamıştı açılırdı hep. Ne yapmam lazım Daha yeni windows 10 a yükselttim.
  5. Canberk61ts

Windows 10 kurmaya korkuyorum.

ben ve arkadaşım ile windows 10 yüklemiştik. Yaklaşık 7 ay sonra 2 mizin de hemn hemen aynı anda HDD lerimiz bozuldu =/ Benim HDD =160GB 7200rpm Arkadaşımın HDD = 320GB 7200rpm Şuan yeni bir 250GB 7200rpm HDD aldım.Ancak windows 10 kurmaya korkuyorum. Bir öneriniz varmı? (SSD al önerisi dışında :)
  6. Canberk61ts

ROOT atmama yardımcı olurmusunuz ?

arkadaşlar 6:27 dakikasına kadar herşeyi yaptım adamda dosyalar gözüktü zip şeklınde. ancak bende suan gozukmuyor. 6:27 dakıkasından sonra. ne yapmam lazım lütfen yardımcı olun
  7. Canberk61ts

Overclock program önerisi

Tamam biliyorum sağlıklı değil. Ama biliyorsanız lütfen önerin, anakartım dan olmuyor overclock. Sistem İşlemci:AMD athlon x2 250 3.00ghz Anakart:n68s3+biostar İşlemcim boşta 22c Oyun oynarken 34c Teşekkürler şimdiden
  8. Canberk61ts

Geforce now oyun oynayamiyorum!!

Basic aboneliğine girip abone olmuştum.Ancak Oynamak istediğim oyuna tıklıyorum OYNAMAK İÇİN BUGÜN KATUL diyor. Katılmıştım.Üyelik hesabi da gözükmüyor. Ama basic aldım ekran görüntülerini de atıyım.
  9. Canberk61ts

Overclock nasıl yapabilirim?

İşlemci: AMD athlon x2 250 3.00ghz Anakart:N68s3+ Arkadaşlar amacım 3.00'dan 3.50 ye çıkmak. Yardım ederseniz seviniriz.
  10. Canberk61ts

Gta 5 de kaç fps alabilirim?

Sistemim, Windows 7 Professional 64 bit AMD Athlon x2 250 3.00ghz Nvidia Geforce Gt710 1Gb GDDR3 4 Gb DDR 3 1333mhz 250Gb 7200rpm HDD Arkadaşlar bu sistemle ortalama kaç fps verebilir? Ekran kartıma overclock yaparsam kaç fps artabilir? Teşekkürler
  11. Canberk61ts

Windows'u güncellemeszek oyunda fps kaybına neden olurmu?

Arkadaşlar merhaba, Windows 7 ultimate kullanıyordum, oyunda 76fps alıyordum. Format atmak zorunda kaldım ve bu sefer windows 7 professional indirip, kurmak istedim. Hicbir güncelleme yüklemedim(ekran kartı driver hariç)direk steam'den oyunu indirdim çalıştırdım ve 10fps düşük aldığımı gördüm:(...
  12. Canberk61ts

63tl sıfır HDD

Arkadaşlar, 7200rpm 250gb HDD buldum. 63,60 tl Kargo ücretsiz ve 77tl den düşüyor. Ben şimdi sipariş verdim. Bi bakın bence.
  13. Canberk61ts

Rock müzik önerisi

Arkadaşlar rock müziklerini çok seviyorum. Mesela; skindred nobody, ministry no W, cirrus-back on a mission Sizinde bu tarz bildiğiniz güzel müzikler varsa yazabilirmisiniz? Sağolun.
  14. Canberk61ts

HDD pc yi görmüyor

HDD nin kablolarını takip ettim şöyle bir kablo gördüm. Takılması gerekir mi? Anakart:n68s3+ HDD Samsung 160GB 7200rpm
  15. Canberk61ts

ATS mi? ETS 2 mi?

Arkadaşlar şuan ikiside indirimde. Hangisi alınmalı sizce? Ve neden?
  16. Canberk61ts

Far cry Ramastered gelirmi?

Far cry 6 çıktıktan sonra, seriye ramestered gelirmi? Gelirse en çok hangi serisine gelmesini istersiniz? Ben far cry3 gelmesine isterim.
  17. Canberk61ts

Batman dönüyor kamera arkası

Arkadaslar bu film' in kamera arkasını çok merak ettim.
  18. Canberk61ts

Dizi Batman dönüyor kamera arkası var mı?

Var mı arkadaslar?
  19. Canberk61ts

Ekran karti

turbox GTX 750 2GB GDDR5 alacağım. Fiyat:608tl Alabilirmiyim sizce?
  20. Canberk61ts

Monitör HZ sorunu

Monitör:AcerG195HQV 60HZ de görüntü kalitesi çok iyi oluyor. Ama 75hz yapınca çok kötü oluyor ve ekran, monitörü tam olarak doldurmuyor.
  21. Canberk61ts

Bios güncel olup olmadığını nasıl anlarız?

Program varmı önerebileceğiniz?
  22. Canberk61ts

İşlemci önerisi

Anakart:N68s3+ Biostar. Bu anakarta takılabilecek en güçlü işlemci modelini rica etsem söyleyebilirmisiniz?
  23. Canberk61ts

Fraps video kalitesi nasıl düşürülür?

Herkeze iyi günler dilerim. Fraps ile video cekiyorum,Ancak video çok kaliteli olduğu için fps çok düşüyor. Videonun kalitesini nasıl ayarlayabilirim ya da düşürebilirim?
  24. Canberk61ts

HDD sağlık durumu

Merhabalar, Sağlık durumu iyi gösteriyor,Ancak 'disk yüzeyinde 1 zayıf sector bulundu' diyor. Nasıl düzeltebilirim? Ve size göre sağlık durumu iyi denilebilir mi? Zaman ayırdığınız için teşekürler.
  25. Canberk61ts

The forest kasma sorunu!

Çoğu istediğim oyunları oynayabiliyorum. Ancak the forest 25fps alıyorum.hemde overclock yaptığım halde!! Sistem, Windows 7 ultimate 64 bit AMD athlon x2 250 3.00ghz 4GB ram(DDR3 1333MHZ) Nvidia Gt710 Dediğim gibi overclock yaptığım halde böyle. Bu arada birşey fark ettim,en düşük ayarlarda ve...
  26. Canberk61ts

Video cekme programi önerisi

oyun oynarken video çekmek istiyorum. Gerçekten çok iyi bir program önerebilir misiniz?
  27. Canberk61ts

Windows 7 ram yemeye basladi

Arkadaşlar merhabalar, Eskiden 2Gb ram 32 bit işletim sistemi vardı,bende 2 gb ram daha ekleyip 64 bit isletim sistemi kurdum. Ancak eskiden boştayken 500mb ram yerken şimdi ise 1gb yiyor. Bilinen tüm ayarları yaptım,Ancak ram azalmadı gitti.Normal mi? Ne yapmalıyım? Eskiden böyle değildi...
  28. Canberk61ts

Format sorunu!

Arkadaşlar,windows 10 var di bende sevemedim,windows 7 indirdim.Boot ettim ve kurdum.Ancak windows tam olarak açılmıyor. Fotoğraftaki hatayı alıyorum.Yardimci olursanız sevinirim.
  29. Canberk61ts

Ekran karti driver bozulma veya silinme sorunu!!

Yav, Pc mi,yeniden başlattıktan sonra(5-10 kere) masaüstüne sağ tik yaptığım zaman,nvidia denetim masası gözükmüyor. Sadece denetim masası değil,Nvidia experince de hata veriyor. Yani,birnevi bozuluyor veya siliniyor galiba.Ne yapmalıyım? Sistem, Windows 10 pro 64 bit 4GB ram(DDR3 1333MHZ) AMD...
  30. Canberk61ts

Deneyim dizni 0 sorunu

Resimde ki gibi 0 gözüküyor.Sebebi nedir acaba? Windows 10 pro 64bit
  31. Canberk61ts

Büyük sorun :(

Arkadaşlar resimdeki anlayamadigim,bir sorun var. Acer g195HQV monitör var.Monitörumde sorun vardır diye,başka monitörde denedim ancak aynı sonuç :( Ve hafiften karıncalanma veya dalgalanma var.
  32. Canberk61ts

Format atmadan,windows 10 prodan,windows 10 home gecilebilir mi?

Başlıktaki gibi arkadaşlar.
  33. Canberk61ts

Windows 10'daki ekran kaydedicisi windows 8.1 e yüklenirmi?

Arkadaşlar windows 10 'daki oyun kaydedicisini windows 8.1pro da kullanılabilir mı? Veya nasıl indirebilirim.
  34. Canberk61ts

Disk parcalanma sorunu!

Arkadaşlar ben genellikle oyunların hepsini D diskine atıyorum. Bir gün denetledim ve %40 parçalanmış bu oldukça fazla.Bende birleştirdim. 2gün sonra tekrar bakayım dedim(olumsuz birşey olmadı)tekrar parçalanmış (%38) Neden bu kadar fazla ve hemen parçalanıyor?
  35. Canberk61ts

Mafia 2 kasma sorunu

Steam den demo olarak indirdim. Sistem, Windows 8.1pro AMD athlon x2 250 3.00ghz 4gb ram(DDR3 13333MHZ) Nvidia gt710(1gb DDR3) 1366×768 Çözünürlükte,düşük ayarlarda 30fp :( Sorun nedir? 1599592244 Lütfen.yardım.
  36. Canberk61ts

Mafia 2 kasma sorunu

Steam den demo sürümünü indirdim. Sistem, Windows 8.1pro 64bit AMD athlon x2 250 3.00ghz 4gb ram(DDR3 1333MHZ) Nvidia gt710(1gb DDR3) 1366×768 Çözünürlükte, düşük ayarlarda 30fps Tüm sürücüler güncel. Pc tertemiz Sorun nedir?
  37. Canberk61ts

Xbox game bar windows 8.1 pro da kullanilabilir mi?

Windows 10 da oyun çubuğu vardı video çekebiliyordum,windows 8.1 de varmı? Yoksa nerden indirebilirim?
  38. Canberk61ts

Steam ingilizce olma sorunu

Format atmıştım. Steam ve oyunları yedeklemiştim.sorunsuzca oyunları oynayabiliyorum. Ancak steam ve oyunlar da dahil ingilizce olmuş. Ne yapabilirim?
  39. Canberk61ts

Rufus erisim engellendi hatası.

Windows 10 kullanıyorum.windows 8.1 pro yapacağım.rufus ile flash belleği hazırlayacakken,aygıta erişim engellendi hatası alıyorum. :(
  40. Canberk61ts

Windows 8.1 icin ssd gereklimi?

Şuan windows 10 pro 64 bit kurulu,ve haliyle HDD yi zorluyor. Windows 8.1 yapmayı planlıyorum. Acaba o da HDD düşmanımı?
  41. Canberk61ts

Kulaklik iyi mi?

Arkadaşlar sizce bu kulaklık iyi mi?
  42. Canberk61ts

Hangi isletim sistemini kullanmaliyim.

Sistem, Windows 10 pro 64 bit Amd athlon x2 250 3.00ghz Nvidia gt710(Diretcx 12 DDR3 1GB) 4gb(DDR3 1333MHZ) Windows 8 düşünüyorum acaba geceyim mı?
  43. Canberk61ts

Giriş desteklenmiyor hatası

Arkadaşlar,ben böyle SAÇMA bir hatayla karşılaşmamıştım.Bazi oyunlarda GİRİŞ DESTEKLENMİYOR HATASI alıyorum. Masaüstü çözünürlüğüm 1366x768 oyunun da çözünürlüğü aynı şekilde.pc öyle kalıyor.yeniden başlatmak zorunda kalıyorum.(düğmeye basınca yeniden baslatiyorum)
  44. Canberk61ts

Far cry 3 uplay de ucretsiz oldu nasil indirebilirm?

Arkadaşlar site de ücretsiz olarak al diyorum.uplay varmı diyor bende uplayi başlat seçeneğine tikliyorum(kayıt olmuştum)başlattıktan sonra ise lütfen cd veya etkinleştirme kodunu buraya girin diyor.ancak kod falan gelmedi bana. Yardım edebilcekmisiniz?
  45. Canberk61ts

Arka planda %25 ram kullanimi nasil oldu?

Arkadaşlar Windows 10 pro 64 bit kullanıyorum. 4gb ram(DDR3 1333mhz) Normalde %40 olurdu şimdi %25 oldu. Bence bu bir ilk! Üstelik arka planda internet dowload manager çalışıyordu(oyun indirdiğim için kapatmadım) ???
  46. Canberk61ts

Windows marketplace nasıl kayıt olunur?

Arkadaşlar games for windows marketplace de nasıl kayıt olabilirim? Oyunumu kaydedemiyorum o yüzden.
  47. Canberk61ts

Readyboost ne işe yarıyor?

Arkadaşlar,readyboost pc için ne işe yarıyor? Faydası nedir? Pc hızlandırıyormu? Cevabınız için teşekkürler.
  48. Canberk61ts

Gta 4 kasma sorunu!!!!!!!

Sistem Windows 10 pro 64 bit AMD athlon x2 250 3.00ghz 4gb ram Gt710 1gb En düşük ayarda 10fps,oyunu grafikleri otomatiğe ayarladığımda herşeyi yüksek yapıyor.ve şaşırtıcı şekilde 20fps aldım.Kafam çooooook karıştı sorun nedir? Benim pc oyunun sistem gereksinimlerini karşılıyor.
  49. Canberk61ts

Sistemime uygun oyun önerisi

Arkadaşlar pek bilinmedik oyunlar önerirseniz sevinirim. Sistem, Windows 10 pro (64bit) AMD phenom X4 945 3.0ghz 4gb ram (DDR3 1333MHZ) Nvidia GT710(overclock yaparak oynuyorum, genellikle) Teşekkürler.
  50. Canberk61ts

Garip fps sorunu

Arkadaşlar çoğu oyunda olmuyor bazı oyunlarda oluyor.Düşük veya orta ayarda takılma ve fps düşüşü varken,yüksek ayarlarda hiçbir sıkıntı olmuyor.Sebebi nedir acaba?
  51. Canberk61ts

Darboğaz yaparmı?

Şuan, AMD athlon x2 250 3.00ghz Nvidia gt710(1gbDDR3) İşlemci almayı düşünüyorum da şu işlemci, AMD phenom x4 945. Darboğaz olurmu?
  52. Canberk61ts

Oyun önerisi

Çok bilinmedik oyunlar önerirseniz sevinirim, Windows 10 pro 64bit 4gb ram (DDR3 1333MHZ) AMD athlon x2 250 3.00ghz Nvidia gt710 (1gb DDR3)
  53. Canberk61ts

Pc ye garip şeyler oluyor.

şöyle anlatıyım, 1 pc başlayınca şöyle bit hata veriyor,ekran görüntüsünü atıcağim. 2 işte sonra pc min şifresini yazicam ama 1 sayısını sürekli yazılı kalıyor,backspace(silme) tuşuna bastıktan sonra olmuyor.ama he pc açılışta %90 ihtimalle bu oluyor. 3 oyun oynadıktan sonra masaüstü çözünürlük...
  54. Canberk61ts

İşlemci önerisi

N68s3+biostar anakartım var. şuan amd athlon x2 250 3.00ghz işlemci var. 4 çekirdekli ve L3 önbelleği olmadığı için başka işlemci önermenizi istiyorum.fazla güç yemeyen bir işlemci önerirseniz sevinirim.
  55. Canberk61ts

Tehlikeli bir virüs mü?

Arkadaşlar şu; PUA:WİN32/INSTALLCORE silmesem birşey olur mu? Çünkü uyarı düzeyi düşük gösteriyor.
  56. Canberk61ts

Işlemci overclock nasıl yapılır?

Arkadaşlar benim işlemcim, AMD athlon x2 250 3.00ghz nasıl overclock yapabilirim? Not:Oyun oynadıktan sonra(2 saat)işlemci sıcaklığı 35c yi geçmiyor.
  57. Canberk61ts

Ram takmak istiyorum

Merhaba bayramınız mübarek olsun. Benim pc de 2gb ram var(KİNGSTON DDR3 1333) Ben 2gb ram'a yükseltmek istiyorum şu ram olur mu? 2gb ram (RAMTECH DDR3 1333) Lütfen tecrübeli olanlar söylesin çünkü alıcsğım. :)
  58. Canberk61ts

Left 4 dead 2 ses ve takılma sorunu!

Arkadaşlar öncelikle ben bu oyunu 32 bit varken 60 fps alıyordum.Ve ekran kartımın sürümü 2018 sürümü vardı(son sürümdü) 64 bit yaptım ve ekran kartına güncelleme de gelmiş onu da yaptım.sadece left 4 dead 2 de çok acayip bir ses gidip gel me,ses gecikmesi(silah sesi vb)ve oyunu online dayken...
  59. Canberk61ts

Hem hdd hem ssd?

Merhaba arkadaşlar, Hem hdd hem ssd kullanılabilir mı?
  60. Canberk61ts

Virüs önerisi

Ya arkadaşlar annem izinsiz telefonumu almış.Ve istemediğim mesajları okumuş. Çok kızgınım,acaba virüslü bildiğiniz dosyalar varmı? Eğer yoksa benim için pc nizi taratın :) Bu arada virüsler, Telefonu çökertece kadar değil tabi:) İntikam alacağım!!
  61. Canberk61ts

Sıcaklık iyi mi?

Mehaba arkadaşlar, Pc sıcaklık hiç birşey yapmıyorken 28c oyun oynadıktan sonra 33c sizce iyimi? Yoksa kötümü.
  62. Canberk61ts

Cs go garip sorun

Arkadaşlar oyunda rahat 60fps alıyorum. Ancak şöyle bir sorunum var. Fps göstericisinin yanında bir KIRMIZI renkle SV:1000.0 +-57.8ms var:47.676 Sonra oyun birden atıyor ya da cs go.exe durduruldu diyor ikisinide yapıyor yardım edin
  63. Canberk61ts

Fan sorunu

Arkadaşlar iyi sabahlar öncelikle, Kasamın arka kısmında hemen üstünde bir fan var ve onun dönmediğini fark ettim.Sıcaklıkla bir sorunum yok ama o fanın çalışmasını istiyorum ne yapabilirim?
  64. Canberk61ts

Far cry 3 orta ayarlarda oynayabilirmiyim?

İşlemci:AMD athlon x2 250 3.00ghz Ekran kartı:Nvidia gt710(1gb)(paylaşılan sistem belleğiyle 1720mb) Ram:4gb(DRR3) Işletim sistemi:windows 7 ultimate (32 bit) Orta ayarlarda 40fps alırmıyım?
  65. Canberk61ts

İnternet yok ama hala....

Arkadaşlar vodafonluyum ve kontörlüyüm.internetim hiç yok ama hala youtube veya birşey indirebiliyorum.hala kullanırsam bişey olurmu? Ve neden böyle birşey oldu :)
  66. Canberk61ts

Windows klasör arka planlarında oluşan gölge sorunu

Fotoğraftaki sorunu bir türlü çözemedim.Yardım edebilene helâl olsun gerçekten.
  67. Canberk61ts

İşlemcim yeterlimi?

Arkadaşlar merhaba iyi sabahlar, Ekran kartım; Nvidia geforce gt710(1gb) (Toplam bellek 1720mb) İşlemcim; AMD athlon x2 250 3.00ghz İşlemcim, ekran kartım için yeterli performans üretir mı? ekran kartına göre işlemcim düşük mü?
  68. Canberk61ts

İşlemcim yeterli mi?

Arkadaşlar, Ekran kartım; Nvidia geforce gt710(1gb) İşlemcim; AMD athlon x2 250 3.00ghz Acaba işlemcim ekran kartıma, yeterli performans veriyor mu?
  69. Canberk61ts

Hdd oyunlarda fps etkiler mi?

Başlıkta ki gibi oyunlarda fps etkiler mi?
  70. Canberk61ts

Nedir ve nasıl yükseltilir?

Windows aero nedir? Win7 ultimate kullanıyorum.Sistem derecelenmesin de windows aero masaüstü 5,1 puanı var acaba bunu nasıl yükseltebiliriz?