Arama sonuçlarınız

1. Yasiin

Uber Yeniden Türkiye'de!

Türkiye'de Uber'e uygulanan erişim engeli İstinaf Mahkemesi'nin kararı ile kaldırıldı. Uber'e ilişkin olarak taksici dernekleri ve birlikleri tarafından açılan dava sonrası alt mahkeme, Uber'in Türkiye'deki tüm faaliyetlerini sonlandırma, web sitesi ve uygulamalarına erişim engeli getirilmesine...
  2. Yasiin

Foruma blok sistemi gelmeli.

Foruma blok sistemi gelmeli, blokladığımız kişi ile tüm iletişim kesilmeli ne o benim yazdığımı nede ben onun yazdığını görmeliyim ne mesaj atmalı nede ben atabilmeliyim. Şuanki bloklama sisteminin geliştirilmesi gerekiyor. @Creative
  3. Yasiin

Uzaktan Eğitimden memnun musunuz?

Uzaktan eğitimden memnun musunuz? Memnun değilseniz neden memnun olmadığınızı açıklayın ve bu konuyu düzgün bir şekilde tartışalım.
  4. Yasiin

4s şarj problemi

Elimde yedek olarak kullanmak istediğim bir 4s var, eskiden sapa sağlam çalışıyordu bir problemi yoktu, şimdi yedek olarak kullanayım dedim şarj almıyor ne yapmak lazım?
  5. Yasiin

Varlık Fonu, Borsa İstanbul’un yüzde 10’luk payını Katar’a sattı

Türkiye Varlık Fonu (TVF) ve Katar Yatırım Otoritesi (QIA), Borsa İstanbul'un yüzde 10'luk payının QIA'ya devri için mutabakat anlaşması imzaladı. TVF’den yapılan yazılı açıklamada, “TVF CEO'su Zafer Sönmez ile QIA CEO'su Mansoor bin Ebrahim Al-Mahmoud tarafından bugün Cumhurbaşkanlığı...
  6. Yasiin

Edge indirme yapmak isterken sd kart bulunamadı hatası

Mobil de Microsoft Edge kullanmaya başladım fakat herhangi bir dosya indirmek istediğim de vs sd kart bulunamadı hatası alıyorum, ne yapmam gerekiyor?
  7. Yasiin

Mobil Chrome benzeri tarıyıcılar.

Chrome gibi sade kullanımı Chrome gibi olan mobil tarayıcı arıyorum öneriniz varmı?
  8. Yasiin

Ankara Büyükşehir Belediyesi Lüks Araçları Satılığa Çıkartıyor!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Büyükşehir Belediyesi bünyesinde yer alan lüks araçları teker teker satışa çıkarıyor. Tüm birimlere tasarruf uygulamalarının artırılması ve israfla mücadele edilmesine yönelik genelge gönderen Başkan Yavaş, geçmiş dönemde alınan ve masrafı yüksek...
  9. Yasiin

Chromedeki verileri farklı tarayıcıya aktarma

Mobil Chrome kullanıyorum bütün verileri farklı tarayıcıya nasıl aktarırım? Chrome gibi sade etrafı daraltmayan tarayıcı önerisi varsa alabilirim. 1605651404 Yok mu bunun bir yolu?
  10. Yasiin

Youtube da video izlerken tam ekran yapınca videonun daralması.

Videoyu tam ekrana alıp büyütüyorum ve görüntü alttan üstten daralıyor. Bunu büyütüp ama daralmamasını sağlayacak bir yöntem varmı?
  11. Yasiin

Hat değerlerinizi paylaşın maksimum ne kadar hız ve hattınızda problem varmı bakalım

Modem arayüzünden hat değerlerinizi paylaşın maksimum ne kadar hız alabileceğinizi ve hat değerlerinizdeki problemleri söyleyeyim.
  12. Yasiin

İmamoğlu: İstanbul’da ‘bulaşıcı hastalık’tan ölen sayısı bugün 164!

İstanbul’da ‘bulaşıcı hastalık’ tanımıyla sınıflandırılan vefat sayısının bugün 164 olduğunu açıklayan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Sayın Fahrettin Koca tedbir almada gecikiyorsunuz” dedi...
  13. Yasiin

Gelin tartışalım.

Ülkemizin ekonomisi gün geçtikçe kötüye doğru gidiyor, buna karşı kimse sesini çıkarmıyor herhangi bir önlemede alınmıyor ne yapılması gerek sizce? Saygı çerçevesi içerisinde tartışalım.
  14. Yasiin

Okulların depreme karşı dayanıklı hale getirilmesi için verilen önerge reddedildi!

İzmir'de yaşanan depremin ardından kamu kurumlarının güvenilirliği de tartışma konusu olmuştu. HDP'nin "Okulların depreme dayanıklı hale getirilmesi için MEB bütçesinin artırılması önergesi" AKP-MHP oyları ile reddedildi. Meclis'te MEB ile bağlı kurum ve kuruluşların 2021 yılı bütçe görüşmeleri...
  15. Yasiin

Mobilde faydalı bulduğunuz uygulamaları paylaşın.

Mobilde faydalı işe yarar uygulamaları bu konu altında paylaşalım. YouTube Vanced reklamsız youtube kullanmak için kullanıyorum.
  16. Yasiin

Televizyon ekranının yarısı kararıyor

Arkadaşlar ekranın bir kısmı kararıyor komple kararmıyor fakat rengi acayip kapanıyor üst kısmı yarım yamalak görünüyor, alt kısmı normal. Bir kez daha olmuştu düzeldi ne yapmak gerek?
  17. Yasiin

Bildirim sisteminde problem var

Bildirim sisteminde bir tek bende mi problem var? Beni konuya etikrtliyorlar bildirim gelmiyor alıntı yapıyorlar gelmiyor bazen geliyor bazen gelmiyor.
  18. Yasiin

Redmi note 9 pro instagram sorunu.

Miui 12 yükledikten sonra wifi ile instagram da sorun yaşıyorum başka yaşayan varmı? Mobil veride sıkıntı yok. Not: internetimde hiçbir problem yok. 1602709181 Lanet ettim ya, mobil veride girebiliyorum wifimde giremiyorum.
  19. Yasiin

İnstagram çöktü mü?

Ana sayfaya giriyorum yenilenmiyor, çöktü mü acaba? Sizde yenileniyor mu?
  20. Yasiin

Redmi Note 9 Pro Miui12 güncellemesi geldi!

Redmi Note 9 Pro an itibari ile global de miui 12 güncellemesi geldi.
  21. Yasiin

2023 seçimlerinde kimin başa gelmesini isterdiniz?

Önümüzdeki seçimlerde sizce başkanlığa kim gelmeli? Ülkemiz için en iyi aday kim sizce?
  22. Yasiin

Bildirim gelmiyor.

Birisi etiketliyor yada yorumuma cevap veriyor bildirim gelmiyor. Sizde de böyle mi?
  23. Yasiin

KKTC'de Hükümet Düştü!

KKTC'de hükümet ortağı Halkın Partisi'nin (HP) koalisyondan çekilme kararı almasıyla hükümet düştü. Kaynak, KKTC’de hükümet düştü
  24. Yasiin

Forum çöküyor.

Forum son 2-3 saattir arada bir 5-10 dakika çöküyor sizde de böyle bir sorun varmı?
  25. Yasiin

Öğrenci veya Öğretmen pozitif çıksa da yüzyüze eğitime devam edilecek!

Çok tartışılacak karar: Öğrenci ve öğretmen pozitif çıksa da eğitime devam edilecek! Yüz yüze eğitim için Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu tarafından yeni bir uygulama tebliği hazırlandı. Uygulamaya göre, sınıfta koronavirüs vakası olsa bile eğitime devam edilecek. Kaynak, Çok tartışılacak karar...
  26. Yasiin

Liseler açılıyor!

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk imzasıyla illere gönderilen genelgede, 5 Ekim pazartesi günü Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri, Çok Programlı Anadolu Liseleri, Mesleki Eğitim Merkezleri, Güzel Sanatlar Liseleri ve Spor Liselerinin meslek.eba.gov.tr adresinde yayımlanan alan ve dal derslerine...
  27. Yasiin

Donald Trump ve eşi korona virüsüne yakalandı!

ABD Başkanı Donald Trump'ın danışmanı Hope Hicks'in corona virüsüne yakalanmasının ardından korkulan oldu... Uygulanan testlerden sonra 74 yaşındaki ABD Başkanı Donald Trump ve 50 yaşındaki eşi Melania'nın da corona virüsüne yakalandığı ortaya çıktı. Beyaz Saray doktoru Sean Conley, "Başkan ve...
  28. Yasiin

İntihardan vazgeçirilip çatıdan indirildi, kendisinden sonra çatıya çıkmak isteyen kişiyi tekmeledi!

Aksaray'da 4 katlı binanın çatısına çıkıp intihar girişiminde bulunan vatandaş polis ekiplerince ikna edilirken, aşağıya indirildiği sırada yukarıya çıkmak isteyen bir vatandaşı "Sen niye çıkacaksın, ben çıkıyorum da sana ne oluyor" diyerek tekmeledi. Kaynak, İntihardan vazgeçirilip çatıdan...
  29. Yasiin

Semptom göstermeyen pozitif COVID-19 vakaları tabloda yer almıyor!

CHP vekili tarafından ortaya bomba bir iddia atılmıştı. Günlük vaka sayısı 30 bine yakın olduğunu iddia ettiler! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yeni tip Koronavirüs salgının seyrine ilişkin olarak yaptığı açıklamayla sosyal medyanın gündemine oturdu. Bakan Koca 'vaka ve hasta' kavramlarının...
  30. Yasiin

Salda Gölü İmar planı onaylandı!

"Burdur Valiliği, Salda Gölü Özel Çevre Koruma Bölgesi 1/25000 Ölçekli Nazım İmar Planı'nın Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından onaylandığını duyurdu. Açıklamada "Hazırlanarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından onaylanan 1/25000 Ölçekli Nazım İmar Planı, Salda Gölü Özel Çevre Koruma...
  31. Yasiin

Ekrem İmamoğlu'ndan İstanbul'daki öğrenciler için bir müjde daha!

Ekrem İmamoğlu İstanbul'a okuyan, 100 bin ilk ve ortaoğretim öğrencisine 300TL destek. 30.000 Üniversite öğrencisine 3.200TL destek 40.000 öğrenciye de kırtasiye desteği verileceğini söyledi! İstanbul da üniversite okuyan öğrenci varsa başvurular 14 Ekim'de son. Kaynak, İmamoğlu'ndan...
  32. Yasiin

Sunucu bağlantısında bir hata oluştu

Bir konuya yorum yaparken sunucu bağlantısında bir hata oluştu diyor fakat yorum gidiyor, bazende forum çöküyor sadece bende mi böyle bir sorun var?
  33. Yasiin

MEB Bakanı Ziya Selçuk, öğrenciler bütün müfredattan sorumlu olacak.

MEB Bakanı Ziya Selçuk, bütün sınavlar okullarda yapılacak ve öğrenciler bütün müfredattan sorumlu olacak. 8. Ve 12. Sınıflara özel destek paketi vereceğiz. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Kaynak, Son dakika Bakan Selçuk'tan çok önemli sınav duyurusu! İlk kez açıkladı
  34. Yasiin

Bağdat'ta bulunan ABD Büyükelçiliğine saldırı düzenleniyor!

Bağdatta bulunan ABD Büyükelçiliğine saldırı düzenleniyor! Hava savunma sistemleri devreye sokuldu ve karşılık verilmeye başlandı. C-Ram hava savunma sistemleri aktif hale getirildi.
  35. Yasiin

Bilgisayardan çıktı alıyorum boş kağıt çekiyor.

Arkadaşlar yazı olan kağıdın kopyasını alabiliyorum fakat bilgisayardan birşey çıkartmak istediğimde boş kağıt veriyor üstte dolar işareti saçma sapan semboller oluyor nası çözebilirim?
  36. Yasiin

Ankara'da kum fırtınası!

Ankarada meydana gelen sağanak yağış beraberinde kum fırtınasınıda getirdi! Bazı yerlerde Yıldırım düşmesi sonucu yangın çıktığı ve söndürüldüğü söyleniyor. Şehirde göz gözü görmüyor.
  37. Yasiin

Türknet Türk telekom ile yeni bir anlaşmaya gitti! Türknet, Türktelekom alt yapısı üzerinden Fiber internet hizmeti verecek!

Türk telekom ve türknetin yapmış olduğu anlaşma ile türknet müşterileri ve yeni geçiş yapacak müşteriler Türk telekom alt yapısı üzerinden Fiber internet hizmetinden faydalanabilecek.
  38. Yasiin

Foruma giriş sıkıntısı.

Arkadaşlar 1 saattir foruma girmiyor, bir tek bende mi böyle bir sorun var genel mi?
  39. Yasiin

Diskim bomboş olmasına rağmen full görünüyor hiç bir işlem yapamıyorum.

Arkadaşlar selam, 200GBlık C Diskim bomboş içerisinde sadece windows ve opera kurulu onun dışında hiç birşey kurulu değil ve diskim full, d diskimde iş dosyaları ve cs6 kurulu ve bazı işlerimi cs6da halletmem gerekiyor C diskim dolu olduğu için buna izin vermiyor ne yapmam gerekiyor?
  40. Yasiin

Yanlış haber.

Haber yanlış.
  41. Yasiin

Google Arama ve mesajlar kısmının simgesini değiştirme

Google Arama ve mesajlar kısmının simgesi değiştirilmiyor bunu nasıl yaparız tema yüklüyorum hepsi değişiyor orası sabit aynı.
  42. Yasiin

Doğu Perinçek, "Karadeniz açıklarında doğalgaz bulundu"

Vatan Partisi genel başkanı Doğu Perinçek Karadeniz açıklarında doğalgaz bulunduğunu ifade etti. Kaynak: Perinçek, Cumhurbaşkanı'nın cuma günü vereceği müjdeyi önceden paylaştı: Karadeniz'de doğal gaz bulundu
  43. Yasiin

Online mobil oyun tavsiyesi

Online mobil oyun önerilerine açığım.
  44. Yasiin

Google Türkiye'de ofis açıyor!

Google, Türkiye'de ofis açacağını duyurdu!
  45. Yasiin

Türkiye'nin Karadeniz'de enerji keşfettiği iddia ediliyor!

Türkiye'nin Karadeniz'de enerji keşfettiği iddia ediliyor! Kaynak: Bloomberg.
  46. Yasiin

Suriye'de gerginlik artıyor, Rusya'nın 2 ihası düşürüldü!

Rusya savunma bakanlığı, Suriye'de Rus konvoyunun geçtiği sırada bir patlama meydana geldi. Bir Rus tümgeneral in öldüğünü 3 askerlerinin yaralandığını açıkladı, aynı zaman da iki adet ihaları düşürüldü.
  47. Yasiin

Sputnik V aşısının ilk partisi üretildi!

Sputnik V aşısının ilk partisinin üretimi bitti, sizce Sputnik V aşısı corona virüsü krizini bitirebilecek mi?
  48. Yasiin

Launcher kullanmadan ikon paket yüklemek

Arkadaşlar redmi note 9 pro miui 11 sürümündeyim, ikon paket buldum fakat launcher kurmadan bunu kullanmanın yolu yok mu launcher yükleyince sanki arayüz akıcı olmuyor gibi.
  49. Yasiin

MEB Bakanı Ziya Selçuk Açıkladı. Okullar açılıyor!

31 Ağustosta okullar uzaktan eğitim ile açılacak 21 Eylül de ise kademeli olarak yüzyüze eğitime geçilecek.
  50. Yasiin

Redmi Note 9 Pro kullanıcıları buraya.

Redmi note 9 pro kullananların bazıları kameranın toz aldığını söylüyor sizlerde böyle bir problem varmı? Ben 1 haftadır kullanıyorum şuanlık bir sorun yok, ama forumlarda gördüğüm kadarıyla neredeyse çoğu kişi toz olayından şikayetçi. Kamera koruyucu kılıf sipariş ettim inşallah bir faydasını...
  51. Yasiin

Mesajınız moderatör onayı beklemektedir.

Bir konuya yorum yaptım ve mesajım onay bekliyor niye böyle birşey oldu?
  52. Yasiin

Genel kesinti?

Turknet Avrupa yakasında genel kesinti mi?
  53. Yasiin

Xiaomi Türkiye Garantili aldım KVK garanti belgesi çıktı normal mi?

Xiaomi Türkiye Garantili aldım KVK garanti belgesi çıktı normal mi?
  54. Yasiin

RN 9 Pro için Google camera

RN 9 PRO için Google kamera bulamadım, kullanan varsa linkini atabilir mi?
  55. Yasiin

Redmi Note 9 Pro hakkında merak ettikleriniz

RN 9 Pro kullanmaya başladım, merak ettiğiniz sorular içinizde şüphe kalan bir soru varsa sorabilirsiniz.
  56. Yasiin

Ekran süresini nasıl öğrenebilirim?

Telefonumda ekran süresini nasıl öğrenebilirim?
  57. Yasiin

Trafikte giderken tamponunuza yapışıp selektör kolunu koparan adamlar.

Trafikte giderken tamponunuza yapışıp selektör kolunu koparan adamlar hakkında ne düşünüyorsunuz?
  58. Yasiin

Hepsiexpress hızlı teslimat belirttiği saatlerde getiriyor mu?

RN 9 Pro satın aldım ve hızlı gelmesi için hepsiexpress üzerinden gelmesini istedim saat 9-13 arasını seçtim daha önce kullanmış olanlar varsa gerçekten bu kadar hızlı şekilde geliyor mu? 1596570721 Yok mu bilen? 1596572971 ?
  59. Yasiin

Erol Bulut Fenerbahçe ile anlaşma sağladı!

Erol Bulut, yıllık 1907TL'ye fenerbahçe ile anlaşma sağladı.
  60. Yasiin

Bilgisayarım bir anda güç kesti açılmıyor.

Bilgisayarımı arada sırada nadir kullanan birisiyim, az önce açtım 5dk olmadan güç kesti ve şuanda açılmıyor. Kasada güç gelir gibi oluyor ama bir anda kesiliyor ne yapmam gerek?
  61. Yasiin

Beşiktaş şampiyonlar ligi ön elemesinde!

CAS, Trabzonsporun itirazını reddetti. Beşiktaş şampiyonlar liginde ön eleme oynayacak!
  62. Yasiin

Televizyonum hiçbir şekilde İnternete bağlanmıyor.

Televizyonumda WiFi desteği mevcut hiçbir şekilde bağlayamadım eskiden bağlayabiliyordum şuan olmuyor, kablo çektim kablo ile bağlamayı denedim yine olmuyor ne yapmam gerekiyor?
  63. Yasiin

Mansur Yavaş'ın korona virüs nedeniyle başlattığı bağış kampanyasında valilik kararı ile kamuya aktarılması için el koyma kararı verildi.

Mansur Yavaş'ın korona virüs nedeniyle başlattığı bağış kampanyasında valilik kararı ile kamuya aktarılması için el koyma kararı verildi. Çankaya Kaymakamlığı toplanan parayı kamuya aktarılmasını talep etti.
  64. Yasiin

Bu yıl süper ligde küme düşme kaldırıldı ve yabancı sınırı 1 yıl ertelendi.

Bu yıl süper ligde küme düşme kaldırıldı ve yabancı sınırı 1 yıl ertelendi.
  65. Yasiin

Mansur Yavaş bir vaatini daha gerçekleştirdi.

Mansur Yavaş'ın seçim öncesi vaatlerinden biri olan boş arazilerin kullanıma açılması projesi hayata geçirildi. Arazilerde nohut, biber ve salatalık hasadına başlandı. Ürünler ihtiyaç sahiplerine ücretsiz bir şekilde dağıtılıyor.
  66. Yasiin

MIUI 12 Ve Android 11 ile gelecek özellik. Çift dokunma!

Xiaomi, yeni nesil mobil işletim sistemlerinin en dikkat çekici çift dokunma özelliğini getiriyor. Apple bu özelliği ios 14 ile geleceğini duyurmuştu. Miui 12 ve android 11 üzerinde telefonun arkasına iki kez ve üç kez dokunarak bu işlemi gerçekleştirebileceksiniz. Bu tuşlara kısayolları arayıp...
  67. Yasiin

Korona virüs bulaştıktan kaç gün sonra yaymaya başlıyor?

Örnek veriyorum, korona hastası birisi solunum yolu ile virüs bize geçti, virüs kaptığımız an yaymaya başlıyormuyuz yoksa kuluçka süresi geçtikten belirtiler ortaya çıktıktan sonra mı yaymaya başlıyoruz?
  68. Yasiin

11 Maddeden oluşan sosyal medya maddelerine ek bir madde daha! VPNLER YASAKLANMALI.

Yarın meclise sunulacak olan 11 maddeye MHP ek bir madde daha önererek yasaklı siteler VPN üzerinden de yasaklansın denildi. Toplam 12 madde yarın mecliste görüşülecek.
  69. Yasiin

MEB Bakanı Ziya Selçuk okulların açılacağını söyledi.

Sn. Ziya Selçuk 31 ağustosta okulların açılacağını söyledi okullar esnek zamanlı mı olacak tam zamanlı mı olacak şuan için belirsiz. Siz okulların açılmasını doğru buluyormusunuz? Gelin tartışalım.
  70. Yasiin

3000TL bandında RN 9 Pro'ya rakip olabilecek Mi serisi bir telefon varmı?

3000TL bandında RN 9 Pro'ya rakip olabilecek Mi serisi bir telefon varmı?
  71. Yasiin

RN 9 Pro android 12 alırmı?

Alır mı?
  72. Yasiin

Samsung Galaxy M31 vs Redmi Note 9 Pro

Sizce hangisi?
  73. Yasiin

Alışveriş kredisi nedir taksitten farkı nedir?

Alışveriş kredisi ile normal taksidin arasındaki fark 9pro alacağım fakat taksit yok alışveriş kredisi diyor
  74. Yasiin

Redmi Note 9 Pro kullanıcıları buraya. Kronik sorunları varmı?

9 Pronun şebeke kopması, mobil veri kopması, wifi kopması, kamera kullanılamıyor hatası ve birisi ile konuşurken ses kopması gibi kronik sorunları olduğunu idda ediyorlar kullanan arkadaşlar böyle birşey varmı?
  75. Yasiin

Oxford Üniversitesi corona aşısındaki bütün aşamaları geçti.

Oxford Üniversitesinin corona virüsü üzerinde çalıştığı aşı bütün klinik test denemelerinde başarılı oldu. Bağışıklık sisteminde çalıştırılabildiği tespit edildi. Şuana kadar 1077 kişi üzerinde uygulandı.
  76. Yasiin

Kedim yemek yemiyor sürekli kusuyor

3 gündür hiç yemek yemiyor, sürekli kusuyor ne yapmamız lazım?
  77. Yasiin

Uzun kullanımı için RN8 Pro mu RN9 Pro mu?

Uzun süre kullanacağım için hangisini almalıyım sizce? 3-4 sene idare etmesi lazım yada bu fiyat aralığında başka öneriniz varmı?
  78. Yasiin

TBMM'de "Dijital Mecralar" adlı sosyal medya komisyonu kuruluyor.

Kurulan komisyon ile bireylerin haklarına ve özel hayat gizliliğine zarar verici şekilde internet kullananlara müdahale edilecek.
  79. Yasiin

2700TL Telefon önerisi verebilir misiniz ?

Max 2700 telefon önerisi alabilirmiyim, sürekli böyle konular açıyorum kusura bakmayın henüz karar veremediğim için. Aklımda redmi note 9 s 4/64 var.
  80. Yasiin

Elon Musk, Apple, Bill Gates gibi ünlülerin Twitter hesapları hackleniyor!

Apple, Elon Musk, Bill Gates gibi ünlülerin Twitter hesapları hackleniyor, Twitter üzerinden atılan twitler ile bazı bitcoin hesaplarına bitcoin atmaları isteniyor. Apple 6.5BTC(410 bin TL) çalındığı söyleniyor. Çalınan hesaplar git gide artıyor.
  81. Yasiin

Ankastre bozuk ne yapmam gerek?

Arkadaşlar türknete başvuru yaptım ve ankastremin bozuk olduğunu söylediler işlemlere devam edemediklerini söylediler ne yapmam lazım lütfen yardımcı olurmusunuz? 1594752145
  82. Yasiin

Türknet yeni abonelik

Türknette daha önce 1 aylık aboneliğim vardı kapattım ve bugün tekrar abonelik açtırmak için aradım ve bana kurulum ücreti alacaklarını söylediler tt ekipleri bina girişinden kabloyu bağlasın ben gerisini hallederim dedim yeni abonelik açan herkesten alıyoruz yeni port veriyoruz size dedi...
  83. Yasiin

Amazon TikTok yasağı mailini yanlışlıkla gönderdiğini açıkladı.

Amazon çalışanlarına gönderilen TikTok kullanımının yasak olduğu mailini yanlışlıkla gönderdiğini açıkladı amazon.
  84. Yasiin

İnternet hizmetimi kapattığımda farklı hizmet açtığımda aynı devreyi mi veriyorlar?

İnternet hizmetimi kapattığımda ve farklı bir issye geçtiğimde bana farklı bir devre vermek zorundalar mı yoksa ankastreden aynı devreyi mi veriyorlar?
  85. Yasiin

Redmi note 9 4/128 alınır mı?

Sizce alınır mı?
  86. Yasiin

Teknolojik aletler garanti süreci nasıl işliyor?

Selamlar herkese, hepsiburada üzerinden bir telefon satın aldığımızda bir problem olduğunda garanti süreci nasıl işliyor herhangi bir yerden telefonu onlara teslim mi ediyoruz yoksa kargo şeklinde onlara mı yolluyoruz yardımcı olursanız sevinirim.
  87. Yasiin

Chevrolet Cruze (Hakettiği değeri görmeyen araç.)

Tam bir F/P aracı olmasına rağmen sizce ülkemizde neden rağbet görmedi ve tutulmuyor o fiyat aralığında alınabilecek en iyi araç olduğunu düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?
  88. Yasiin

Millenicom vs Turknet

Müşteri memnuniyeti teknik destek vb kısımlarda hangisi daha iyi sizce her ikisinide kullanmış birisi varmı önerileriniz hangisi yada farklı bir İnternet sağlayıcısı öneriniz varmı?
  89. Yasiin

İSS Önerileri

Önerilerinizi bekliyorum.
  90. Yasiin

Net speed kullanan varmı

Net speed kullanan varmı artıları eksileri nasıl? 1593976882 Güncel
  91. Yasiin

Türknet kesinti

Bir anda internetim kesildi tt bizden kaynaklı değil müşteri kaynaklı diyor, binaya hat geliyor diyor daha düne kadar daireme gelen hat bugün gelmiyor ne yapmam gerekiyor?
  92. Yasiin

Düşük sistemli oyun önerisi.

Bilgisayarım vasat denebilecek kadar kötü. Düşük sistemli oyun önerilerinize açığım.
  93. Yasiin

2000-2500TL arası telefon önerilerini alabilirmiyim

2000-2500 TL arası F/P telefon önerilerini bekliyorum aklımda redmi note 8 var başka bir önerisi olan varmı?