Arama sonuçlarınız

1. M

Soru Uzak masaüstü bağlantısı

Herkese merhabalar yeni bir işe girdim. Evde iş yerindeki bilgisayarlara bağlanmak istiyorum uzak masaüstü bağlantısı yapıyorum ama bağlantıyı sağlayanmıyorum 33 89 portu açık windows10 pro. Uzak bağlantı ayarların hepsi açık. Statik IP var. 5 tane bilgisayar var.Bunlardan birine bağlanmak...
  2. M

Soru windows server linsans anhtarı

Merhabalar, Elimde windows server 2012 standart evaluation var deneme lisansı bitti bitecek yeni lisans nerden satın alabilirim dijital lisans satın alsam uyum sağlar mı?
  3. M

Yardım Router Mı Switch Mi?

Herkese merhabalar şirket ağı kuracağım tüm bilgisayarlar, yazıcılar, pos cihazları otomatik ip alacak şekilde bir kablolama yapısı yapacağım. Switch ve router alacağım. Merak ettiğim bir konu var buraya yazmak istedim. Modemden çıkan lan kablosunu, önce switch e bağlayıp switchten routera mı...
  4. M

Yardım Sürekli Internet Kesiliyor.

herkese merhabalar, bulunduğum ortamda 15 adet pc var (masa üste hepsi) modemden router a ordanda pclere dağıtım sağlanmaktadır. Ama bilgisayarlar aksam kapanınca sabah açılınca bazılarında internet gidiyor sorun gider dediğimizde ağ bağlantısını sıfırlayın yazıyor sıfırlayınca yeniden başlat...
  5. M

Uzaktan Erişimi Nasıl Yapabilirim

Merhabalar arkadaşlar; ben iş yerindeki pc eve götüreceğim evden çalışacağım. İş yerinde sunucuda ağda paylaşıma açık olan klasörler var bunlar üzerinde işlem yapıyorum. evden bu klasörlere nasıl erişim sağlayabilirim. İş yerinin statik ip'si var. Yardımınızı bekliyorum. gerekli tüm adımları...
  6. M

Sql Server tablo sorgusunu bulma

Merhabalar; elimde bir veri tabanı var sql 2012 standart ta yüklü ben bu veri tabanını oluşturulmuş tüm tablo, indeks vb. sql kodlarını nasıl bulabilirim ya da windows server 2012 standart versiyon 14.0.1000.169 kurulu olan veri tabanını nasıl windows 10 da sql 2012 kurup oraya...
  7. M

server 2012 lisanslama

merhabalar; şirketimizde windows server 2012 standart sunucusu mevcuttur 7 gün boyunca geçerli diyor ne yapmam gerekli acaba. teşekkürler.
  8. M

ağ driver yükleme

merhabalar ben windows 10 yükledim ama lan bağlantım yok driver da yükledim yine olmadı yardımcı olurmusunuz. anakart asus motherboard m5a78l-m usb3
  9. M

windows 10 pro

Arkadaslar merhabalar; ben de windows 10 pro işletim sistemi kurulu, ama elimimde herhangi bir diski veya setup dosyaları yok. Windows 8 orijinal disketi var. ben bilgisayara format atmak istiyorum ama windows 10 pro olarak nasıl yükleyebilirim ya da bir yerden indirebilme şansım var mı. TEŞEKKÜRLER
  10. M

outlook önizleme kapatma

arkadaşlar merhabalar outlook ta gelen tüm maillerde ki resimler önizleme açık olarak geliyor. ben ise paylaşmış olduğum resimdeki gibi olmasını istiyorum nasıl yapabilirim bir türlü yapamadım
  11. M

yazıcıya bağlanamıyor

arkadaslar merhabalar ; ağ üzerinde paylaşılan yazıcıyı pc ye tanımlarken "windows yazıcıya bağlanamıyor.bu işlemi tamamlamak için yeterli bellek alanı yok" diyor.sebebi nedir acaba teşekkürler.
  12. M

otomatik yazdırma

ARKADAŞLAR HERKESE MERHABALAR, OUTLOOK' a gelen maili maili otomatik yazıcıya yönlendirlmesini istiyorum yani mail gelir gelmez yazsın bunu nasıl yapabilirim TEŞEKKÜRLER
  13. M

serverdaki excel dosyası hep şifre istiyor

merhabalar ben serverda yer alan bir excel dosyasına erişim sağlamaktayım ama pc her kapanıp açıldığında excel dosyasını açarken şifre istiyor nasıl düzeltebilirim her seferinde şifre istemesin kısacası
  14. M

Serverdaki klasör sürekli şifre istiyor

merhabalar benim pc, iş bir klasöre erişiyor ama pc Her kapanıp açıldığında şifre istiyor her seferinde şifre istememesini nasıl yapabilriim not:arkadasın pc hiç istemiyor mesela
  15. M

C# Sorusu

Abiler ablalar merhabalar benim c# tek ders sınavım var sınav ödev olrak yapılıyor bir soru sordu hoca doğru yap gecireyim dedi yardım edin lütfen Soru: MxN boyutlarına sahip İki boyutlu bir diziyi rastgele sayılarla doldurun ve saat yönünün tersine 90 derece cevirin lütfen yardım edin
  16. M

sürekli şifre istemesi

merhabalar benim pc iş yerindeki server da bir dosyaya erişiyor ama her pc kapanıp açılınca şifre istiyor her seferinde şifre istememesini nasıl yapabilriim not:arkadasın pc hiç istemiyor
  17. M

evden iş yerindeki server a nasıl bağlanabilirim

merhabalar evden iş yerindeki servera masa üstü bağlantısını nasıl yapabilirim server 2012