Arama sonuçlarınız

1. kayhqn

Yardım cpu maks ghzye ulasmiyor

hocam darboğaz olduğunu zannetmiyorum asıl problem ekte gösterdiğim turbo frekans modlarından kaynaklı gibi duruyor. turbo modunda performance-core yerine efficient-core tercih ediyor. bilgisayara 2. gün önce freedostan kurulum yaptım belki eksik bir şeyler kalmıştır bilmiyorum. BIOS'tan da...
  2. kayhqn

Yardım cpu maks ghzye ulasmiyor

i5 12450h islemcim var turboyla birlikte 4.40ghz olmasi gerekiyor fakat oyunlarda 3.06ghzde kaliyor. ekran kartim 3060 ise %100 kullaniliyor isinma problemi de yok. lenovo vantage uygulamasindan yuksek performansa aliyorum ama bir degisiklik olmuyor yardimci olabilirseniz sevinirim. 1691241451...
  3. kayhqn

Vestel 50U9500 Mı Samsung 50Tu7000 Mı ?

televizyonum bozulduğu için yeni tv alıcaktım ama Vestel 50U9500 ve Samsung 50TU7000 arasında kaldım. arada yaklaşık 1.5k fiyat farkı var ama değer mi bilmiyorum. Önermek istediğiniz başka TVler varsa, bütçem 5.000 civarı. ( Vestel 50U9500 - Samsung 50TU7000 Karşılaştırması - Epey )
  4. kayhqn

Gece telefonu şarjda bırakmak

tanıdığım insanların çoğu gece telefonlarını şarja takıp yatıyolarmış. telefon şarjda 8 9 saat kalıyo. bu zararlı değil mi?
  5. kayhqn

Az hız alıyorum (TurkNet)

ben de türknet kullanıyorum. bende de bazen internet 5 mpbs oluyodu ama kısa sürüyodu. bu sıralar internet yavaşlaması sıklaştı ve bir tek internete bağlanırken bile çok ping çıkıyor.
  6. kayhqn

Ortak Klasörünü Sildim

eğer steamden indirdiysen steam kütüphanenden oyuna sağ tıkla özellikler > yerel dosyalar > oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula işlemini yaparsan silinen dosyaları otomatik olarak indirir. ama eğer oyunu steamden indirmediysen en iyisi save dosyalarını başka bi yere kopyalayıp oyunu silip...
  7. kayhqn

pdf dosyasını not defterinde açtığımız zaman hangi dilde yazar

aslında benim amacım dosyayı açmak değil. bu pdfde gizli bir şey olması lazım. ben de not defterini açıp belki bi şeyler bulurum umuduyla baktım. bakarken de yazıları arasında bilgi.png yazdığı gözüme çarptı. ama pdf düzenleyicilerden baktığım zaman herhangi bir png olmadığını gördüm. onunla...
  8. kayhqn

pdf dosyasını not defterinde açtığımız zaman hangi dilde yazar

m®k~Ju0,³î;RÎŞâäEFgÒ8q]™.{"ØiάˆºğŞ`&ÔVç?y}lD¼%İŒ~Œ6VºúäªjX°vk?öÌÄ&ÖÔ ¶Xä½ïˆóôp}gìy™ãH{è¿SZé.ĞÍ~o"( “.ÕüÒn5‰„ù@úÄ,Dn'5lê ßLz™U 井ϖ¥©šªŞ_æä\×æ½ÆûŸ£·I¡ÀÃål‹Œ›×š>!adÈ°néi]Ʋ¼\18œsÖììKŒ‰R_ª Üÿ˜wŠrdŠ :D Fn^n³deÈ,ù-…¢Fğƒ4d“~±*8¼K/ÕÆFÎıEJ\¾¡e3/‘~ø…...
  9. kayhqn

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Twitch Hesabı Açtı!

aoe gelsin alıyım aklını
  10. kayhqn

300-400tl kulaklık

ss arctis 1e bakabilirsin. bende arctis raw var nerdeyse 1le aynı. gayet memmunum.
  11. kayhqn

ekran kaydedici videoları 2x hızında kaydediyor

hem mi videonun hem de ekran kaydedicinin verilerini ve önbelleğini temizledim ama işe yaramadı. 1613162920 bu arada eklemeyi unutmuşum. Youtubeda herhangi bir sıkıntı olmazken chromeda sıkıntı oluyor
  12. kayhqn

ekran kaydedici videoları 2x hızında kaydediyor

ekran kaydediciyi açıp bir videoyu kaydetmeye çalıştığım zaman video 2x hızında oynamaya başlıyor. 1 ay öncesine kadar böyle bir sorun yaşamıyordum.(redmi note 8 pro kullanıyorum)
  13. kayhqn

NFS Heat 6K'lık kasam var yine de drop yiyor

haritanın yüklenmesiyle alakalı olabilir. ssd kullanıyosun de mi
  14. kayhqn

Astronot yerine ne demeliyiz?

Webteknonun haberinde birkaç olması olası isim görmüştüm. Göktürk mantıklı gelmişti
  15. kayhqn

Çekingenlik Hastalığı

daha yaşın 13 önünde uzun bir ömür var. yakında lise sınavın var. liseye gitmek senin için bu korkunu aşmada mükemmel bir fırsat. lise başlayana kadar (özellikle 8in yazında) özgüvenini topla, kendini geliştir, insanlarla konu açabilmek için dizi film izle, oyun oyna, dışarı çıkıp insanlarla...
  16. kayhqn

Mikrofon Sorunu

Bilgisayarında mikrofon gürültü önleyici herhangi bir yazılım var mı? Bir de eğer şu açıksa kapatıp bir daha dene. Denetim masası > Ses > Kayıt > Mikrofon > Gelişmiş > Ses geliştirmelerini etkinleştir
  17. kayhqn

oyun önerirminz ? Aksiyon vb

Eğer açık dünya istersen Borderlands serisini öneririm. Fazlasıyla aksiyonun olduğu ve bol bol loot yaptığın bir oyun. Hikaye bazlı ama oyundaki level kasma sisteminden dolayı yan görev yapman gerekiyor. O yüzden oynanışı 70 - 100 saate kadar çıkıyor.
  18. kayhqn

Xiaomi Redmi Note 8 Pro yerine alınabilecek telefonlar?

Xiaomi realme gibi android telefonlar, babanın istediği kadar uzun ömürlü değil bence. Ama baban telefonu sadece basit şeylerin için kullanıcaksa (whatsapp, instagram, arama vb.) 5 yıl gidebilir.