Arama sonuçlarınız

1. K

Zirkonyum Diş yaptırmak isteyenler için;

Ua
  2. K

Hadi bakalım hakkınıza hayırlısı olsun inşallah
  3. K

İşte bende tel uzun süreç diye düşündüm ama öyle degl zaman su misali zaten bazen diyorum şmdi tel yaptırsaydın bir yıl olmştu ve çıkarılırdı belkide diyorum sen gör kendime neler neler sormuyorum Kesinlkle kendi dişin gibi degl özellklede keskinlik konusunda düşün kebap yerken yutuyodum...
  4. K

Sana dişlerimin görüntüsünü gönderecektim ama dosyayı ekleyemedim malesef Hayır hayır moralini kesinlikle bozma cidden bende ilk geçici dişleri normal diş zannettim yani öyle devam edecegim sandım bi sıcaklk basmıştı beni ben ne yaptım demiştim o an sonradan geçici olarak bnu kullanacaaksın...
  5. K

1597434460 Benimkide öyle tek tek degil hepsi birbirine yapışıktı Geçicilere takılma sen benimkini görseydin varya yani ben bile igreniyodum kocaman ama gerçegi hiçbirşeklde myle degl daha orjnal duruyor sadece sana tavsiyem yaptıgum en büyük akıllılk bu olsa gerek ben hemen yapıştırtmadım...
  6. K

M Merhabalar bende üst ön 6 dişime zirkonyum yaptırdım . Ara ara pişmanlıgını yaşamıyor degilim inanın tamam hoş güzel duruyo ama benim sag üçüncü dişim diger dişlere oranla daha aşagıda ve bunun görüntüsünü sonradan farketmem sinir ediyo beni çok agzımı açıp güldügümde cidden kötü görüntü...