Arama sonuçlarınız

1. H

Uygun Laptop Önerisi

Dostlar selamlar. Bir laptop arayışı içerisindeyim. Bütçe 3000 tl civarı 3500 ün üstüne çıkmaması tercihimdir. Sadece zoom, chrome ve discord açması yeterlidir. Vatan veya mediamarkttan olması tercihimdir. Lütfen başka bir şey önermeyin tek amacım ders. iPad veya masaüstü önermeyin lütfen...
  2. H

Airpodsum çamaşırda yıkandı

Airpodsum çamaşır makinesinde yıkandı bataryası 0 a düşmüş solun sağın da %2-3 falandı. Napıcam ben pirince yatırdım ama ne yapmam gerek başka kullanmaya biraz tırsıyorum bataryalı olduğu için yıkandı sonuçta.
  3. H

Airpods vs jbl t220

Hangisini almalıyım ? Airpods daha iyi biliyorum ama bütçemi biraz zorluyor.
  4. H

iPhone 8 kılıfı se ye olur mu

Merhaba 2 gündür bu sorunun cevabını arıyorum. Apple dan orjinal kılıf almak istiyorum ancak se 2020 nin apple logosu çok kötü yerde. Ben de 8 lerinkine baktım daha iyi ve daha ucuz. Oluyor mu 8 kılıfı se ye ?
  5. H

iPhone se vs xr

iPhone 6s kullanıyodum xr a geçtim ama cok büyük geldi ve biraz gereksiz geldi yani devlette okuyorum, otobüs minibüse biniyorum dikkat çeken bir cihaz. Anneme xr ı verip se mi alayım ? Telefonla genelde foto çeker sosyal medya kullanırım. Performansla pek işim yok uzun ömürlülük önemli.
  6. H

Hızlı şarj ve düşük güç modu

Düşük güç modunda kullanmak cihazın bataryasında uzun vadede pil ömründe fln herhangi olumsuz bir etkiye yol açar mı ? Bir de ipad şarjıyla iphone şarj etmek zararlı mı 2 amper ipad şarjı
  7. H

Casio saat orjinal midir ?

merhaba trendyoldan bir saat aldım kendime hepsiburadada 150 tl idi trendyolda 124-150 aralığında birkaç adet satıcı vardı. Ben de forever isimli 9.6 puanlı bir mağazadan siparişimi verdim. Satıcının profilinde casio, kocak, tefal gibi markaların resmi var yani yetkili iyi bir satıcıya benziyor...
  8. H

Ufc ve f1

Merhabalar. Normalde tvde veya igde görsem f1 i de ufcyi de izlemeye çalışırım. İkisini de yakından takip etmek istiyorum nerelerden izleyebilirim ?
  9. H

Kahve önerisine ihtiyacım var.

Starbuckstaki mocha falan (çikolatalı süt gibi zaten) hafif geliyor. Türk kahvesi ağır geliyor. Evde içebileceğim veya starbucks tipi bir yerden alabileceğim orta-ağır ağırlıktaki kahve türleri neler ? Evde yapabileceğim türde olursa daha iyi olur. Dışardan daha ekonomik ve zaman olarak daha...
  10. H

iphone xr

iPhone xr şimdi mi alınır 12 çıktıkan sonra mı ?? Şimdi zam falan geli diye erken alasım var sorayım dedim.
  11. H

Redmi note 9 pro

4000 tlm var alınır mı yoksa samsung ya da başka model mi bakiyim
  12. H

iPhone aynı gün pil değişimi

İstanbul anadolu yakasındayım 6s imin aynı gün pilini orjinal değişecek bir yetkili yer var mı randevu alsam ?
  13. H

Logitech g hub inmiyor

Böyle kalıyo 1594126476
  14. H

Hyperx alloy core vs logitech g213

Sizce hangisi daha iyidir ? Benim için sesinin az olması, rahat olması ve uzun ömürlü olması lazım.
  15. H

Logitech g213 alınırmı

Logitech markasının g213 adlı klavyesini almak istiyorum şuan g103 kullanıyorum. Bilek desteği çıkmıyor bir sorun olur mu bilemedim bide pc odamla yatak odası yakın biraz. Arada biraz mesafe var ama çok sesli bir klavye istemiyorum. Sizce napayım bu durumda ? Alsam ailem rahatsız olur mu ?
  16. H

Adobe ps gibi uygulama

Merhabalar, adobe photoshop gibi olup ücretsiz veya daha uygun fiyatlı bir uygulama var mı ? Profesyonel amaçlı kullanmayacağım. Crack de kullanmak istemiyorum.