Arama sonuçlarınız

1. Ebussuud Efendi

Dünya Liderleri

Size Göre en iyi Lider kimdir. Halkına destek veren orduya yöneten onları refaha kavuşturan ?
  2. Ebussuud Efendi

Cezaevi tahliye kutlaması kanlı bitti

"TABURCU OLAN HASTA İÇİN KUTLAMA" ugün sosyal medyada yine bir kutlama görüntüsü dolaşıma girdi. Görüntülerde alkışların dışında havaya ateş eden bir şahıs görülüyor. Söz konusu görüntülerin ise, Irak'ta koronayı yenen bir hastanın iyileşme kutlamasına ait olduğu iddia edildi. Fakat durum...
  3. Ebussuud Efendi

Neyi nerde yanlış yaptık !!!!!!

Evet sizce Neyi nerde yanlış yaptık(Konu farketmez)
  4. Ebussuud Efendi

Hangi yemeği seversiniz

Hangi yemeği yerken zevk alırsınız ?
  5. Ebussuud Efendi

Barış Manço deyince...

Barış Manço deyince aklınıza gelen ilk şarkısı hangisidir ?
  6. Ebussuud Efendi

Atatürk ile ilgili bir anket düşündüm

Atatürk hakkında ne kadar bilgiliyiz ?
  7. Ebussuud Efendi

bf1

Öncelikle merhabalar, Oyunu minumum gereksinimlerine bakınca benimki çok kötü kalıyor i3 7.nesil 4gb ram ve nivida 920 mx acaba 4gb ramı 16gb rama yükseltsem düşük aylarda kaç fps alırım online oynatabilrmi ? ram yükseltince yüksek oyunlarda etkisini baya gösterebiliyormuş ?
  8. Ebussuud Efendi

Osmanlı imparatorluğundaki en büyük hatalar !!!

Size göre Osmanlı neyi nerde yanlış yaptı ?
  9. Ebussuud Efendi

Osmanlı savaşları

Size göre en iyi Osmanlı savaşı hangisiydi
  10. Ebussuud Efendi

vaka sayısı

Bugün vaka sayımız 1340 https://www.hurriyet.com.tr/gundem/dso-turkiye-yoneticisinden-korkutan-iddia-6-7-ile-carpin-41543709 acaba bizlere vakaları azaltarak millet telaşa kapılmasın diye mi azaltıyorlar ?
  11. Ebussuud Efendi

1987 yılında sorulmuş bir soru

Ne olmak istiyordunuz ne oldunuz ?
  12. Ebussuud Efendi

2020 yılı sizin için nasıl bir deneyimdi ?

Benim için felaketten başka bir şey değildi onca insan hayatını virüsten kaybetti Avusturalya yandı,savaşlar,barış harekatları,ünlü basketbolcunun ölümü.... ve bir çoğu
  13. Ebussuud Efendi

Türkiye'de Milli gelir

Birkaç araştırma yaptım, https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_GDP_(nominal)_per_capita Durumumuz iyi gözükmüyor...
  14. Ebussuud Efendi

Lgs ve Yks paniği

hiçbir siyasi partiği kötülemeden.Hükümetimiz bilindiği üzere 1 vaka varken okulları tatil etti 1 hafta sonrada çoğu yerleri kapatın emrini verdiler şimdi 2 milyon öğrenci sınava girecek aralarında 1 hasta olursa oradaki çoğu kişiye bulaşacak bence hükümetimiz bu sınavı ertelemelidir.Olan...
  15. Ebussuud Efendi

Osmanlı padişahları

Sizce en iyi Osmanlı padişahı hangisidir ? Bana göre inkilapçı olan 2.mahmut tur
  16. Ebussuud Efendi

Tarih ile ilgili anket(genel kültür)

Bir anket düşündüm. internet'e bakmadan cevap veriniz.İşaretledikten sonra hangisi doğrumu diye internet'den araştırınız.Önemli olan bilmek değil öğrenmemek'tir.
  17. Ebussuud Efendi

Tarih

18/06/1815 Napoleon Bonaparte, Waterloo'da İngiliz ve Avusturya ordularına karşı yenildi. 18/06/1974 Türkiye'de işadamları ilk kez İzmir'de gösteri yürüyüşü yaptı. 18/06/1993 Azerbaycan Cumhurbaşkanı Ebulfeyz Elçibey Bakü'yü terketti. Haydar Aliyev Azerbaycan cumhurbaşkanı oldu...
  18. Ebussuud Efendi

Dünyada en çok çay tüketen ülkeyiz ne mutlu bize !

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_tea_consumption_per_capita Ne yazık ki dünyada en çok çay tüketen ülkeyiz.Gönül ister ki en çok çayı da biz üretelim ama nasip değilmiş ben aslında hiç çay sevmem.Yemekte normal zamanlarımda hep su içerim su daha güzel geliyor bana....
  19. Ebussuud Efendi

İstanbul

Şu anda İstanbul da acayip şimşekler çakıyor Anadolu yakası için geçerli az öncede dolu yağdı...
  20. Ebussuud Efendi

Zor bir soru ?

Ailendeki tüm ölümleri düşündüğünde, en çok kimin ölümü seni üzmüştü?
  21. Ebussuud Efendi

Plants vs Zombies Battle for Neighborville

Şimdi sizlere 2 fotoğraf göstermek istiyorum, Sitede bir hata var işlemci görüldüğü üzere yetmektedir ama işlemciyi yetersiz görmüş önerdiği ekran kartı da bir masaüstü ekran kartıdır benimki Laptop'dur. şimdi bir konuya değinmek istiyorum, genellikle günümüzde zaten 4gb yetmediği aşikardır...
  22. Ebussuud Efendi

bf1 oynamak için gerekli olan özellikler

Öncelikle merhabalar benim öyle haşır neşir bir bilgisayarım yok onu söylemek istiyorum, bf1 oynamak istediğimi belirtmek isterim bilgisayarımın özellikleri i3 7100u 4gb ram nivida 920 mx şimdi ben 4gb ramı 16 gb ram'a yükseltmeyi düşünüyorum oyun 4gb çok kasıyor oynayamıyorum.16gb ram...