Arama sonuçlarınız

1. reytto

Amazon hesabıma birisi girdi

Sabah uyandım bir baktım amazon dan bir e posta gelmiş hesabıma birisi antalyadan girmiş ve amazon.comdan 75 dolarlık hediye kartı almış.Amazon hesabıma giriş yapamıyorum müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum.Ne yapmam lazım? Bu arada amazona benim papara kartım bağlı ve para ondan çekilmemiş.Ne...
  2. reytto

Robotistan kargo ücreti

Robotistan dan kablo vb. eşyalar almam gerekiyor kargo ücretinin kaç tl olduğunu bilen var mı?
  3. reytto

Amazon para iadesi

Konuyu güncellemiş olayım para iadesi yapılabiliyormuş.Hiç bir sıkıntı çıkmadı kulaklık konusunda da hijyeni bahane etmediler.
  4. reytto

Amazon para iadesi

Amazondan JBL 460 bt kulaklık aldım kulaklikta dip ses sıkıntısı oldugu icin İade etme istiyorum paparayla aldığım için sadece paparaya iade edilebiloyor bir sikinti cikarmi merak ediyorum hic papara karta para iadesi alan varmi eğer varsa yardımcı olabilir mi ?
  5. reytto

Steam atölye kaç piksel görüntü istiyor

Wallpaper engine için bir duvar kağıdı yaptım gif falan ayarlayıp koydum wallpaper enginede görüntü normal gözüküyor ama steam atöyesinde küçük kalıyor steam atölyesi için kaça kaç görsel kullanmalıyım?