Arama sonuçlarınız

1. Yunus Emre ÖZER

Poco X3 Pro Hala MIUI 14 gelmedi

Cihazım 6/128 Poco X3 Pro hala MIUI 14 Gelmedi şu an MIUI 13.0.1 sürümünde, MIUI Global 13.0.1 Kararlı 13.0.1.0 (SJUTRXM) neden hala gelmedi manuel kurulum mu yapmam gerekiyor ?
  2. Yunus Emre ÖZER

Epic Games Oyun Sildikten Sonra Oyun Kaybolur mu?

Epic Games'den GTA V yükledikten sonra Epic Games'i silsem GTA V de gider mi?
  3. Yunus Emre ÖZER

Oyuncu kulaklığı önerisi

Oyun için Rampageden başka ne önerirsiniz? 1611389321 Bütçe 0-200 TL arası
  4. Yunus Emre ÖZER

Oyuncu kulaklığı önerisi

Rampage rm-k 22 CHİEF-X vs Rampage rm-k 15 X Master sizce hangisi daha iyi? 1611389077 Neden kimse cevap vermiyor???
  5. Yunus Emre ÖZER

Bu PC , PUBG Mobile kaldırır mı?

Kaldırırı
  6. Yunus Emre ÖZER

RAMPAGE RM-K15 X-MASTER kafama olur mu?

Merhaba ben 13 yaşındayım ve internet üzerinden RAMPAGE RM-K15 X-MASTER almak istiyorum ve bu kulaklık resimlerde çok büyük duruyor internetten ebatına da bakmak istedim ama bulamadım acaba benim kafama tam oturur mu?
  7. Yunus Emre ÖZER

Muhabbet Konusu ve Hos sohbetler bolumu Hosgeldiniz Efendim :)

Bir sorun yazıyorum ve kimse görmüyor tekrar paylaşıyorum görsünler diye bu sefer de konuyu kapatıyorlar
  8. Yunus Emre ÖZER

Tablet onerisi

2. el bakarsan yani sen sıfır 1200 TL'ye tablet alamazsın.
  9. Yunus Emre ÖZER

Muhabbet Konusu ve Hos sohbetler bolumu Hosgeldiniz Efendim :)

Bu saçma forumda daha fazla kalmama gerek kalmadı :(
  10. Yunus Emre ÖZER

Tablet onerisi

Mini 5 1610530923 Hiç 5. nesil IPAD 1200 TL olur mu? :)
  11. Yunus Emre ÖZER

Tablet onerisi

1200 TL'ye mi?
  12. Yunus Emre ÖZER

Tablet onerisi

IPAD 5
  13. Yunus Emre ÖZER

Windows 10 Tam Ekran ses kısılması

Merhaba ben Lenovo Legion Y540 kullanıcısıyım ve Pubg Mobile oynuyorum. Sorun şu tam ekran yani F11 yapınca sesler kısılıyor buda iyi ses kasmamı engelliyor bu neden olur veya bunu nasıl düzeltebilirim? NOT: Ben Dolby Acces diye bir uygulama indirmiştim Microsoft Storeden ve ben oradan bir kaç...
  14. Yunus Emre ÖZER

Windows 10 tam ekran yapınca ses kısılıyor???

Merhaba ben Lenovo Legion Y540 kullanıcısıyım ve Pubg Mobile oynuyorum. Sorun şu tam ekran yani F11 yapınca sesler kısılıyor buda iyi ses kasmamı engelliyor bu neden olur veya bunu nasıl düzeltebilirim?
  15. Yunus Emre ÖZER

Windows 10 Tam ekran yapınca ses kısılıyor???

Merhaba ben Lenovo Legion Y540 kullanıcısıyım ve Pubg Mobile oynuyorum. Sorun şu tam ekran yani F11 yapınca sesler kısılıyor buda iyi ses kasmamı engelliyor bu neden olur veya bunu nasıl düzeltebilirim?
  16. Yunus Emre ÖZER

Buna değer mi?

Sağolun teşekkür ederim 1607516366 Peki ışıkları nasıl?
  17. Yunus Emre ÖZER

Buna değer mi?

https://m.trendyol.com/rampage/rm-k23-mission-kirmizi-gaming-oyuncu-mikrofonlu-kulaklik-p-37547419?boutiqueId=537784&merchantId=129210 Almaya değer mi? ve bu kulaklık Gaming kulaklık mı? ( Bütçem bu kadar ) 1607516190 Bu arada ben 13 yaşındayım bu kulaklık benim kafama olur mu?
  18. Yunus Emre ÖZER

server 2012 lisanslama

İşin zor
  19. Yunus Emre ÖZER

Cyberpunk 2077 ön bakış

Güzel
  20. Yunus Emre ÖZER

Galaxy A52 göründü!

Almayacağım için geziniyorum ( bir arkadaşa bakıp çıkacağım :) )
  21. Yunus Emre ÖZER

Yeni PC

Mükemmmel kaçırma bence yanlız i3 yerine i5 veya i7 alınabilir ayrıca ram takviyesi de yap bu sisteme en az 16 gb ram gider
  22. Yunus Emre ÖZER

Kulaklık Önerisi

https://www.trendyol.com/oem/a1-gaming-headsets-3-5mm-kablolu-over-ear-headphones-oyuncu-kulakligi-p-50359480?boutiqueId=531250&merchantId=109393 Bu nasıl peki? 1607512140 Bu da var Rampage bu https://www.trendyol.com/rampage/rm-k23-mission-kirmizi-gaming-oyuncu-mikrofonlu-kulaklik-p-37547419
  23. Yunus Emre ÖZER

Kulaklık Önerisi

Evet
  24. Yunus Emre ÖZER

Dolby Access

Geçen gün bilgisayarıma Dolby Access yükledim ingilizceydi ve bilmeden birşeyleri kurcaladım. Şu anda bilgisayarımın sesi eskisinden çok az bunu nasıl düzeltebilirim???
  25. Yunus Emre ÖZER

14k Oyun ve render için toplayacağım PC'yi yorumlar mısınız

mükemmmel bir siistem
  26. Yunus Emre ÖZER

Kulaklık Önerisi

Merhaba benim bütçem 0-120 TL arası bana bir GAMİNG KULKLIK lazım ne yapabşilirim
  27. Yunus Emre ÖZER

Oynadığınız en iyi oyunlar

pubg mobile
  28. Yunus Emre ÖZER

Hangi SUPERCELL oyunu daha iyi.

Brawl Stars
  29. Yunus Emre ÖZER

Kurulum yapılamadı???

Lenovo Legion kullanıyorum ve Lenovo Vantege sistem sağlığı bölümünde altta kurulum yapılamadı diyor bu ne demek???
  30. Yunus Emre ÖZER

Donanım takviyesi mi yapmalıyım, yoksa yeni bir bilgisayar mı almalıyım?

Dostum senin bu PC'yi emekliye çıkarmanın vakti gelmiş de geçiyor bile, yeni almanın vakti gelmiş
  31. Yunus Emre ÖZER

Ücretsiz Antivirüs Programı???

Geçen gün bilgisayarıma trojen bulaştı ve Window defender bu virüsü temizlemedi Kaspersky temizledi hem zaten yeterli olsa neden buraya konu açayım ki? 1607425128 Bilgisayar
  32. Yunus Emre ÖZER

Çok mantıklı :)
  33. Yunus Emre ÖZER

Torrenten Oyun İndirmeyi Planlayanlar Dikkat

Sağol dostum
  34. Yunus Emre ÖZER

Param yok
  35. Yunus Emre ÖZER

Merhaba ben Kaspersky Security Cloud kullanıyorum ve deneme sürümü fakat ben ücretsiz bir antivirüs programı kullanmak istiyorum önerdiğiniz bir antivirüs programı var mı? ( ÜCRETSİZ )
  36. Yunus Emre ÖZER

Bilgisayarım fazla işlemci ve ekran kartı kullanımı

Dostum Kaspersky nasıl indiririm link atar mısın? 1607357285 Dostum Kaspersky nasıl indiririm link atar mısın? 1607357300 Dostum Kaspersky nasıl indiririm link atar mısın?
  37. Yunus Emre ÖZER

Bilgisayarım fazla işlemci ve ekran kartı kullanımı

Bilgisayar kasıyordu görev yöneticisine gireyim bir bakayım dedim birde bakayım ki işlemci %99 hatta bazen %100 oluyor neden böyle peki bu?
  38. Yunus Emre ÖZER

Yardım edin lütfen bilgisayar neden böyle????

Bilgisayar kasıyordu görev yöneticisine gireyim bir bakayım dedim birde bakayım ki işlemci %99 hatta bazen %100 oluyor neden böyle peki bu?
  39. Yunus Emre ÖZER

Almalı mıyım sizce?

Benim bütçem 0-150 TL arası ve bu fare ve fare pedini beğendim sizce almalı mıyım? yoksa daha iyileri var mı?
  40. Yunus Emre ÖZER

Driver Booster yüklersem ne olur???

OK sağolun
  41. Yunus Emre ÖZER

Driver Booster yüklersem ne olur???

Bilgisayarıma Driver Booster yüklersem ne olur? ( Virüs, kasma, donma vs. şeyler?)
  42. Yunus Emre ÖZER

Pubg Lite

Param yok ???
  43. Yunus Emre ÖZER

Arkdaşlar bir adet laptop sipariş ettim ancak kararsızım iptal etsem mi diye düşünüyorum linklere bakabilir misiniz

Dostum zaten üniversitelisin sana 8 GB rahatlıkla yeter napacan 16 GB'ı ???
  44. Yunus Emre ÖZER

Monster Laptop Almayı Düşünüyorum Yardımcı Olur Musunuz?

Gayet iyi bir laptop rahatlıkla alabilirsiniz. 1606422506 Ekran kartı, işlemci ve RAM gayet iyi.
  45. Yunus Emre ÖZER

Pubg Lite

Bakın Pubg Mobile Lite değil, Pubg Lite. Bu sistem ile Pubg Lite'da kaç FPS alırım??? Sistem: Ekran Kartı: Nvidia GTX 1650 (4GB) İşlemci: Intel Core İ7-9750H RAM: 16GB Harddisk: 1TB + 512 GB SSD
  46. Yunus Emre ÖZER

Hangisi?

Fakat 1650 sayı olarak daha büyük
  47. Yunus Emre ÖZER

Hangisi?

Nvidia GTX 1080 vs Nvidia GTX 1650
  48. Yunus Emre ÖZER

Hangi PC oyunlarda daha iyi performans verir kısacası hangisini almalıyım?

1. SİSTEM İşlemci: Intel i4790k HD Ekran kartı: MSI GTX 1080 Armor Ram: 32GB 2. SİSTEM İşlemci: Intel Core i7-9750H HD Ekran kartı: Nvidia GTX 1650 Ram: 16GB
  49. Yunus Emre ÖZER

Klavyemde Ctrl+A tuşu yani tümünü seç kısayolu çalışmıyor???

Eskiden klavyemde Ctrl+A tuşu yani tümünü seç tuşu çalışıyordu fakat şimdi çalışmıyor ne yapmalıyım?
  50. Yunus Emre ÖZER

Şarjda mı Pilde mi?

Ben Gaming Laptop kullanıyorum ve ( PUBG, PUBG MOBİLE, ZULA, BATTLEFİELD, VALORANT, GTA 5, FARCRY, ASSASİN CREDYY) gibi oyunlar oynuyorum. Sizce ben bu oyunları oynarken pilde mi şarjda mı oynamalıyım?
  51. Yunus Emre ÖZER

Dünyanın en iyi laptopu hangisidir?

LENOVO LEGİON 7
  52. Yunus Emre ÖZER

Fan sesine benzer ekran kartı sesi

Çok ilginç
  53. Yunus Emre ÖZER

sistem yardımı

Fiyatına göre iyi fakat çok ısınır bir soğutucu al
  54. Yunus Emre ÖZER

Ben bu PC ile CS:GO da kaç FPS alırım?

Aynen mönitör 144 hz
  55. Yunus Emre ÖZER

INTEL Core i3 10100F işlemci alınır mı ?

Yani o paranın üstüne biraz daha koyup yeni nesil bir İ5 veya İ7 al derim bence
  56. Yunus Emre ÖZER

Bende anlamadım GTX 1650 yani bu 1606127809 Boru değil :)
  57. Yunus Emre ÖZER

Oyunları ( CS:GO, VALORANT, PUBG) hangi diske kaydedersem daha iyi performans olur?

Peki hocam şu konuya da bir göz atar mısınız? :) https://forum.shiftdelete.net/konular/ben-bu-pc-ile-cs-go-da-kac-fps-alirim.711425/
  58. Yunus Emre ÖZER

Oyunları ( CS:GO, VALORANT, PUBG) hangi diske kaydedersem daha iyi performans olur?

Peki hangisine kaydedersem oyuna girme süremi azaltır? 1606127405 Fakat hocam SSD dolu, HDD boş?
  59. Yunus Emre ÖZER

Ben gaming laptop kullanıyorum ve oyunları nereye kaydedersem daha iyi performans alırım bilemiyorum. Biliyorum SSD her zaman daha hızlıdır fakar SSD biraz dolu faka Harddisk boş nereye kaydedeceğimi bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim :)
  60. Yunus Emre ÖZER

Merhaba ben şu özellikte bir gaming laptop kullanıyorum. Özellikler: Nvidia Geforce GTX 1650 4 GB Intel Core İ7 9750H 16 GB RAM DDR4 1 TB HDD + 512 GB SSD
  61. Yunus Emre ÖZER

PC topluyorum da işlemci için INTEL mi AMD mi?

Genel kasa için
  62. Yunus Emre ÖZER

Tamam dostum İyi akşamlar sağol tavsiyen için. 1605971256 Bu arada özür dilerim az önce bir anlık sinirle kötü davrandım kusura bakmayın.
  63. Yunus Emre ÖZER

Neden İ7 değil peki?
  64. Yunus Emre ÖZER

Arkadaşım ben burslu olduğum için bankada 6000 TL civarında bir param var ailemde katkı sağlayacak yani bütçem min. 10.000 TL max. 20.000 TL 1605970800 Belirtiyorum ben halen daha milyoner falan filan boş boş mevzular 1605970941 HEYYYYY sizi duyamıyorum bütçemi belirtiğim halde cevap yok...
  65. Yunus Emre ÖZER

Ayrıca ben 14 yaşındayım ve bu konular hakkında hiçbir fikrim yok ve ben sizden yardım almaya çalışıyorum sizin yazdığınız şeylere bak. 1605970570 Bütçem 10.000 TL 20.00 TL arası
  66. Yunus Emre ÖZER

Hayır troll falan değilim
  67. Yunus Emre ÖZER

Bütçe fark etmez EN İYİSİ hangisiyse onu alacağım bütçem çok iyi 1605969299 Bütçem çok iyi en son nesil ve en iyisi hangisi
  68. Yunus Emre ÖZER

PC topluyorum AMD vs INTEL hangisi?
  69. Yunus Emre ÖZER

50-100 TL bütçe kulaklık tavsiyesi (Telefon kulaklığı değil)

Ben kulaklık almayı düşünüyorum bütçem 50 ve 100 TL arası ille de oyuncu kulaklığı değil de az bütçeli uygun ve kullanışlı bir ürün istiyorum tavsiye verebilir misiniz?
  70. Yunus Emre ÖZER

Lenovo Legion Y540 ekran kartı değişir mi?

Tamam dostum teşekkür ederim 1605893851 Peki bu sistem laptop için 5 üzerinden kaç puan alır?
  71. Yunus Emre ÖZER

MSI 27" OPTIX G27CQ4 vs ASUS 27" VG27WQ1B hangisini almalıyım?

Bence MSI al dostum çünkü istediğin zaman eğer garantin varsa parça değişimi yapabiliyorsun. Örneğin sen 200 TL'lik ekran kartı aldın AMD'nin 200 TL 'lik bir ekran kartı alabiliyorsun.
  72. Yunus Emre ÖZER

Sizce bu sistem 5 üzerinden kaç puan alır?

Tamam teşekkürler
  73. Yunus Emre ÖZER

Lenovo Legion Y540 ekran kartı değişir mi?

Birşey merak ediyorum ben Lenovo Legion Y540 desktop (laptop) oyun bilgisayarı kullanıyorum. Özellikler: İşlemci: Intel Core i7-9750H CPU @2.60GHz RAM: 16 GB DDR4 Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 1650 4GB Depolama: 240 GB SSD Ben sistemimden gayet memnunum fakat RTX 2060 takmak istiyorum...
  74. Yunus Emre ÖZER

Sizce bu sistem 5 üzerinden kaç puan alır?

Özellikler: İşlemci: Intel Core i7-9750H CPU @2.60GHz RAM: 16 GB DDR4 Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 1650 4GB Depolama: 240 GB SSD
  75. Yunus Emre ÖZER

Bu PC sistemi iyi mi?

İntel Core İ7 9750H Nvidia Geforce GTX 1650 SK Hynix 16 GB Ram Windows 10 Home
  76. Yunus Emre ÖZER

Hangi ekran kartı?

AYNEN TROLL KANKA BURASI TROLL YERİ Mİ?
  77. Yunus Emre ÖZER

Hangi ekran kartı?

Nvidia Geforce GTX 1080 Tİ mi? Nvidia Geforce GTX 1650 mi?
  78. Yunus Emre ÖZER

Hangisi bir tavsiye verin?

AMD RX 900 ekran kartı mı? Nvidia GTX 1650 ekran kartı mı?
  79. Yunus Emre ÖZER

Driver Güncellemelerini nereden yükleyebilirim?

Tamam hocam Lenovonun güncelleme sitesinin linkini atablir misin bulamadım da?
  80. Yunus Emre ÖZER

Rtx 3070

Net 5000 üstü
  81. Yunus Emre ÖZER

2000-2500 TL Bandında Telefon Önerisi

Xiomai Redmi Note 8 alabilirsin o da yaklaşık 2600 civarıydı fakat güncelleştirme almıyor o telefon
  82. Yunus Emre ÖZER

Driver Güncellemelerini nereden yükleyebilirim?

Ben Lenovo Legion Y540 kullanıyorum. Merak ettiğim konu şu bu bilgisayarın ekran kartı BIOS kısaca Driver güncellemelerini nereden yükleyebilirim.
  83. Yunus Emre ÖZER

Yüksek performan için hangi ekran kartı?

Tamamdır hocam sağolun.
  84. Yunus Emre ÖZER

Özellikler de INTEL UHD GRAPHICS' e 8000 megabayt, NIVIDIA GEFORCE 1650 için de 4000 megabayt diyordu. 1602860191 Grafik belleği İntelde 8000 magabayt, Geforce gtx 1650 de 4000 megabaytdı o yüzden kafam karıştı.
  85. Yunus Emre ÖZER

Arkadaşlar ben dizüstü Lenovo Legion oyun bilgisayarı kullanıyorum. Yüksek FPS, performans için hangi ekran kartı? INTEL UHD GRAPHICS 630 mu? NVIDIA GEFORCE GTX 1650 mi?
  86. Yunus Emre ÖZER

Bu sistem özellikleri Payday 2'yi kaldırır mı ? Ve ayrıca Payday 2'yi nereden indirebilirim?????

Ekran Kartı Bellek Tipi GDDR5 Ekran Kartı Hafızası 6 GB Ekran Kartı İşlemcisi NVIDIA GeForce Ekran Kartı Tipi Harici Ekran Kartı Ekran Kartı Nvidia Geforce GTX1660 Ti Harddisk Kapasitesi 1 TB 12 MB Cache İşlemci Hızı 2,6 GHz İşlemci Nesli 9.Nesil...
  87. Yunus Emre ÖZER

Heavy Metal Machines' i kaldırır mı bu sistem???

Arkadaşlar merhaba benim dizüstü bilgisayarım Heavy Metal Machines adlıoyunu kaldırır mı? SİSTEM ÖZELLİKLERİ İşlemci 9. Nesil Intel® Core™ i7-9750H İşletim Sistemi Windows 10 Home Grafik NVIDIA®GeForce®GTX 1650 Bellek 32 GB'ye kadar DDR4 2666 MHz Pil 5 saate kadar 52.5 Wh...
  88. Yunus Emre ÖZER

Bu PC Battlefield 5 veya Battlefield 4 'ü kaldırır mı?

Ekran Kartı: NVIDIA®GeForce®GTX 1650 Ram:16GB
  89. Yunus Emre ÖZER

Hocam ona bende bakabiliyorum fakat anlayamıyorum zahmet olmasa sen baksan??? 1594284357 Benim baktıklarıma göre kaldırıyor fakat emin değilim.
  90. Yunus Emre ÖZER

Bu PC Steam versiyon Pubg'yi kaldırır mı?

Tamamdır teşekkürler.
  91. Yunus Emre ÖZER

İşlemci 9. Nesil Intel® Core™ i7-9750H 9. Nesil Intel® Core™ i5-9300H İşletim Sistemi Windows 10 Home Grafik NVIDIA®GeForce RTX™2060 NVIDIA®GeForce®GTX 1660 Ti NVIDIA®GeForce®GTX 1650 Bellek 32 GB'ye kadar DDR4 2666 MHz Pil 5 saate kadar 52.5 Wh Depolama 512 GB PCIe SSD...
  92. Yunus Emre ÖZER

Çünkü elimde 3 ekran kartı, 2 işlemci var???
  93. Yunus Emre ÖZER

İşlemci 9. Nesil Intel® Core™ i7-9750H 9. Nesil Intel® Core™ i5-9300H İşletim Sistemi Windows 10 Home Grafik NVIDIA®GeForce RTX™2060 NVIDIA®GeForce®GTX 1660 Ti NVIDIA®GeForce®GTX 1650 Bellek 32 GB'ye kadar DDR4 2666 MHz Pil 5 saate kadar 52.5 Wh Depolama 512 GB PCIe SSD...
  94. Yunus Emre ÖZER

Bu PC Zula'yı kaldırır mı?

Zaten ben bu sistemi Battilfield,The last of us,Farcry,Call Of Duty gibi oyunlar için satın almıştım yinede sormak isteedim teşekkürler 1594282826 Bu sisteemi zula oynamak için almadım sadece ara sıra takılmak için indireceğim normalde Battfield, Farcry gibi yükses grafikli oyunları tercih...
  95. Yunus Emre ÖZER

Bu PC Zula'yı kaldırır mı?

96. Yunus Emre ÖZER

Pubg Mobile Emulatoru nereden indirebilirim kasmayan???

Gameloop ile Tencent Game Buddy' ne oldu??? 1593361144 Yani hangisi daha iyi Tencent Game Buddy mi Gameloop mu???
  97. Yunus Emre ÖZER

Ya hocam resmi siteden indirmek istiyorum korsan sitelerden indirmeyi pek sevmiyorum virüs falan olur resmi sitesi hangisi???
  98. Yunus Emre ÖZER

Bir şey merak ediyorum ben Pubg Mobileyi Emulatorden oynayacağım fakat nereden indireceğimi pek fazla anlayamadım çok fazla site var kasmadan emulatorden oynuyacağım bir site var mı...
  99. Yunus Emre ÖZER

Pubg Mobile Emulatoru nereden indirebilirim???

Pubg Mobile Emulatorü hangi siteden indirmek daha doğru kasmayan hangisi??? 1. Download PUBG Mobile for free on PC - Gameloop (Formly Tencent Gaming Buddy) 2. Tencent Gaming Buddy - Tencent's Best-ever Emulator for PUBG Mobile
  100. Yunus Emre ÖZER

Bu sistem özellikleri Pubg Mobile Emulatoru kaldırır mı?

Benim arkadaşım kasmadan oynuyor nasıl oluyor o zaman bu ben bilgisayarım ile mi ilgili?
  101. Yunus Emre ÖZER

Arkadaşım optizimasyonunu sordum mu ben sana, konuyu saptırma lütfen
  102. Yunus Emre ÖZER

İşlemci Hızı : 2.40 GHz Bellek : 8 GB Ekran Boyutu : 15.6" Ekran Çözünürlüğü : 1366x768 px Ekran Kartı : NVIDIA Ekran Kartı Hafızası : 2 GB Ekran Kartı Modeli : GeForce 940M Ekran Kartı Tipi : Harici İşlemci Modeli : i7-5500U İşlemci Nesli : 7. Nesil...
  103. Yunus Emre ÖZER

NFS Most Wanted 2005 kaldırır mı?

Arkadaşlar benim yazacağım bilgisayar sistemi Need For Speed Most Wanted 2005'i kaldırır mı? İşlemci Hızı : 2.40 GHz Bellek : 8 GB Ekran Boyutu : 15.6" Ekran Çözünürlüğü : 1366x768 px Ekran Kartı : NVIDIA Ekran Kartı Hafızası : 2 GB Ekran Kartı Modeli : GeForce...
  104. Yunus Emre ÖZER

Bu sistem Pubg'yi kaldırır mı?

Çok teşekkürler ilginiz için
  105. Yunus Emre ÖZER

Bu sistem Pubg'yi kaldırır mı?

9. Nesil Intel® Core™ i5 9400F İşlemci FreeDOS Mikro ATX H310 L Serisi AMD Radeon™ RX570 8GB 256 Bit GDDR5 8GB DDR4 2666Mhz 500 Watt 85+ 300 Mbps 802.11 b/g/n RGB İşlemci Soğutma Fanı 480GB SSD
  106. Yunus Emre ÖZER

Bu zamanda masaüstü bilgisayar alınır mı???

Hocam ben zaten takip ediyorum bir aydır hiçbir değişiklik yok
  107. Yunus Emre ÖZER

Hangisi daha iyi?

Peki birşey daha soracağım ra Peki birşey daha soracağım 8GB ram yaklaşık kaç TL'dir?
  108. Yunus Emre ÖZER

Tamamdır hocam
  109. Yunus Emre ÖZER

Tamamdır çok teşekkürler.
  110. Yunus Emre ÖZER

Hangisi daha iyi?

Fakat ram 8gb? o bir dezajantaj değilmidir??? 1592397662 Fakat RAM 8GB o bir dezavantaj değil midir???
  111. Yunus Emre ÖZER

Sizce bu zamanda masaüstü bilgisayar alınır mı salgından dolayı fiyatlar artmış mıdır yoksa normal midir???
  112. Yunus Emre ÖZER

Hangisi daha iyi?

Bu birincisi 9. Nesil Intel® Core™ i5 9400F İşlemci FreeDOS Mikro ATX H310 L Serisi AMD Radeon™ RX570 8GB 256 Bit GDDR5 8GB DDR4 2666Mhz 500 Watt 85+ 300 Mbps 802.11 b/g/n RGB İşlemci Soğutma Fanı 480GB SSD Excalibur Gaming Klavye&Mouse Seti Bu da ikincisi 9. Nesil Intel® Core™ i5 9400F...