Arama sonuçlarınız

1. D

Beats studio 3 kullananlar

Beats Studio 3 normalde kablosuz bir kulaklık ama yanında yinede kablo gönderiyorlar bu kablo benim bildiğim kadarı ile kulaklığın şarjı bitince kabloyu takınca yinede müzik dinleyebiliyoruz. Ama benim kulaklığımda şarjı olmadığı zaman kabloyu taksam bile bir işe yaramıyor açılmıyor yani eğer...
  2. D

Gta 5 online xbox one x ile PS4 aynı sunucaya bağlanabiliyor mu

Gta 5 online arkadaşımla oynamak istiyorum ama bende Xbox one x var onda PS4 aynı sunucaya girebilir miyiz
  3. D

Msi optic mag274r mi casper excalibur e27qhd-g mi

Monitör Alıcam bunlardan birini ama 2k monitör istiyorum büçem 2500 ama tereddüt ediyorum Casper markasından dolayı msi ise 1080p
  4. D

gamepower intense x60 27'' 1ms 165hz alınır mı ?

Arkadaşlar 2k monitör istiyorum büçem çok fazla değil bu monitör alınır mı gamepower güvenilir mi ?
  5. D

Cyberpunk 2077 59GB güncelleme

Arkadaşlar elimde Xbox one x cyberpunk 2077 limited edition var ve bu gün açtığım da güncelleme kısminda 59 GB güncelleme vardı oyunun erken erişimi ama 8 Aralık acaba limited edition olduğu sadece erken indirilebiliyor mu şuan indiyor
  6. D

5000tl PC mi yoksa Xbox one x cyberpunk 2077 limited edition

Arkadaşlar şimdi ben sadece oyun için alacağım 5000 TL büçem var buna PC mi toplayım yoksa Xbox One X mi alayım Sadece oyun oynamak için alacağım.
  7. D

2500 TL monitör önerileri

Arkadaşlar monitör curved olursa güzel olur ihtiyacım var 2500 TL üstüne çıkamam oyun için Xbox için ilerde sonra bilgisayar için de kullanırım
  8. D

Xbox one x için monitör

https://www.vatanbilgisayar.com/rampage-31-5-rm-644s-hdr-165hz-hdmi-3-dp-pc-curved-oyuncu-monitoru.html?utm_source=search&utm_medium=Rampage&utm_campaign=Rampage Merhaba ben bu monitörü almayı düşünüyorum Xbox one x için iyi bir monitör mu sizce Yada başka bir öneriniz var mı ?
  9. D

Xbox one x cyberpunk 2077 Limited edition mi xbox series s mi

Bu ikisinden birini düşünüyorum ama series s disk takamadığımız için biraz şüpheliyim onu almakta
  10. D

Xbox one x cyberpunk 2077 limited edition mı PlayStation 4 pro mu

Arkadaşlar Kasım ayında konsol alicam ama ikisi arasında kaldım Xbox one x cyberpunk 2077 yada ps4 pro
  11. D

PlayStation 5 almak

Merhaba arkadaşlar Rusya gidicem ve ordan gelirken PlayStation 5 almak istiyorum onu getirirken sorun olur mu vergi ödemem gerekir mi