Arama sonuçlarınız

1. K

Soru Klasik gitar vs akustik gitar

Merhaba arkadaşlar, gitar öğremmeye başlayacağım ve bu iki tür gitar arasında kararsız kaldım. Sanki solo çalımlarda akustiğin sesi daha net geliyor ancak siz hangisi ile başlamamı önerirsiniz, ve bu ikisi arasında herhangi bir zorluk farkı var mıdır? Teşekkürler.
  2. K

Öneri En iyi 3 ekonomi vb. Kitap

Merhabalar aslında başlıkta konu yazıyor , en iyi olduğunu düşündüğünüz 3 ekonomi borsa vb. Kitap önerisi verir misiniz
  3. K

Soru Şehir içi kullanım için atv önerisi

Merhabalar arkadaşlar şehir içi kullanım için örneğin okul vb. Için atv önerebilirmisiniz ikinci el modeller için fiyat max 45-55 arası olursa sevinirim.
  4. K

Yardım Max 17k bütce kasa

Merhabalar bir kasa alacağım da max 17k bütcem var monitör dahil değil sadece kasa ve oyun için bakıyorum . Teşekkürler.
  5. K

Yardım Bir kasa buldum ancak fiyatı çok ucuz

Teşekkür ederim
  6. K

Yardım Bir kasa buldum ancak fiyatı çok ucuz

Merhabalar ben bir kasa toplayacaktım bir sitede 3060ti r5 5600 olan bir kasa 14.500 tl ye fiyat verilmiş sorduğumda ise çevresinin çok olduğunu ve uyguna toplayıp uyguna sattığını söyledive sistemi 2 hafta önce toplamış. ne yapayım sizce
  7. K

Soru Ryzen 5 5600 mü i5 12400F mi

Arkadaşlar bir sistem topluyorum da rx 6700 ekran kartı almayı planlıyorum acaba işlemci olarak r5 5600 mü yoksa i5 12400F mi almalıyım . Teşekkürler
  8. K

Yardım Bu sistem alınırmı arkadaşlar

Şu an için 14 15 bin tl
  9. K

Yardım Bu sistem alınırmı arkadaşlar

https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-grasseb-intel-core-i3-12100f-16gb-512gb-nvme-m2-ssd-rtx3060-oyun-bilgisayari-p-46429 FPS testlerine baktığımda güzel gözüküyor arkadaşlar sizce alınırmı
  10. K

Yardım 24 taahütlü evde internetim cayma bedelsiz iptal edilebilirmi

Merhabalar 2022 ocak ayında 24 aylık fiber internet kullanmaya başladım ve şu an 7. Ayındayım internette yazan kurala göre cayma bedeli ödemeden iptal ettirebiliyormuşuz o konu hakkında abilgisi olan yardimcı olabilirmi , teşekkürler
  11. K

Öneri RAM Tavsiyesi

Çok teşekkur ederim aradiğım cevap buydu ??
  12. K

Öneri RAM Tavsiyesi

Intel core i5 işlemci ve gt730 ekran kartı düşük mü kalir
  13. K

Öneri RAM Tavsiyesi

Merhabalar ilk sorum 8GB ile 16GB ram arasında ne kadar fark olur ve 8GB ve 16GB ram önerirmisiniz
  14. K

Yardım Masaüstü PC'nin performansı neden düşer?

Teşekkür ederim ?? 1643646783 Teşekkür ederim ?? 1643646966 Kusura bakmayın hdd yazmışım SSD var kasada 1643646988 SSD var kusura bakmayın yanlıs yazmışım 1643647008 SSD var yanlış yazılmış 1643647030 SSD var hocam
  15. K

Hdd 1643582623 Teşekkür ederim deneyeceğim 1643582651 Çok sıcaklık olmuyor ama teşekkür ederim
  16. K

Bu özelliklerde bir PC neden kasar yani çok ağir sekilde yani şöyle söyleyeyim masaüstün de bile kasıyor ozellikler: LENOVO 510S INTEL CORE İ5 8400 2.8 GHZ 4 GB 1 TB 2 GB NVIDIA GT730 WIN10 Yardımcı olursanız sevinirim
  17. K

Soru Psn Kardeşliği yapmak İsteyen?

Rica ederim
  18. K

Açılımı Play Station Notwork kardesliği ise ariyorum sizinla yaptık ben sizin siz de benim oyunlarımi oynayabiliyorsunuz
  19. K

Hangi oyunlar var
  20. K

Soru Psn kardeşi arıyorum?

Özellikle spider man oyunu olan bir psn kardeşi arıyorum varmı olmak isteyen , spider man oynamak istedigim icin ariyorum ve benimde birçok kaliteli oyunum var olmak isteyen yazsin gorusuruz
  21. K

Yardım Ininal kartımı Ps5 e bağlamak için icinde para olmasi gerekiyormu

Bu aylık kullanim bedeli dediğiniz her ay 2 tl olan şey ise benim kartim daha 1 haftalık onu ödemem gereken zaman gelmedi , biraz daha açarmısın cevabı . Teşekkürler
  22. K

Oyun veya eklenti satin almak için ?
  23. K

Merhabalar kartımı cihazıma baglamak istiyorum fakat tüm bilgiler doğru olmasına rağmet yanlıs diyor ve boryerden içinde para aolması gerekiyor diye duydum bu dogrumu doğruysa parayı geri iade ediyormu
  24. K

Soru Ucuz iPhone bulunabilir mi?

Ucuza iPhone almak mümkün müdur? bilen varsa uyazabilir mi?
  25. K

Aliexpres de satilan küresel sürüm nedir

Aliexpress küresel sürum diye satilan iphone lar nedir bilgisi olan ?
  26. K

Soru Digitürk geri sarma nasıl yapılir

Merhabalar digitürk te yayını geri sarma özeleliği nasil yapılır , birkaç kişiden duyduğuma göre her kutunun ozelliği farklı oluyormuş eğer öyleyse hangi kutuda o özellik var .
  27. K

Yardım APK oyunda online oynama

Apk oyunda arkadaşkarımla nasıl online oynayabilirim?
  28. K

Soru Psn Kardeşilğinde Aynı Oyndan 2 Kişide De Varsa Aynı Anda Girilebilir Mi?

Merhabalar sorum şu : Ben ve bir arkadaşım PSN kardeşliği yaptığımızda aynı anda 1 oyunu oynayabilirmiyiz , eğer oynanamıyorsa ayni oyundan 2 hesapta da varsa nasıl olur cevaplarsanız sevinirim
  29. K

Soru 400 Tl Call Of Duty Cold War Alınırmı

Merhabalar PS5 kullanıcısıyım ve play at home adı altında belli oyunlar indirime girdi , benim en dikkatimi çeken COD COLD War oldu oyun normal fiyatı olan 670 tl den 400 tl ye düştü sizce bu fiyata alınırmı ? Sadece hikaye modu değil multiplayer modunu da oynayacağım uzun soluklu bir oynayış...
  30. K

PlayStation 5 digital mi blueray lımı

Bence bluray versiyonu çünkü yokardaki arkadaşların da dediği gibi takas vs. Yapabilirsin birde bazen istediğin gibi bir oyunun cd li versiyonu indirime girebiliyor örn. Bende bir ps5 sahibiyim bende bluray li aldım cok istediğim spider man miles morales oyunu dijital 500 tl cd li versiyonu...
  31. K

299 tl Spider man Miles Morales alınırmı

Mehaba normalde 500 tl olan spiderman Miles Morales teknoloji mağzalarında (media markt , vatan teknosa vb.) 299 tl ye düştü bu fiyat bütceme uygun ancak almak mantıklımıdır üstelik cd versiyonu .
  32. K

Fifa 20 arkadaş ile online olarak fut draft oynama

Merhaba arkadaşım ile o kendi ps cihazindan ve ben kendi cihazimdan fut draft nasıl gidebilirim bilen biri söyleyebilirmi
  33. K

Fifa 21 kol titremiyor

Merhabalar yaklaşik 1 hafta once bir PS5 aldım ve fifa tarzı COD tarzi oyunlar oynuyorum ancak bugun bir sorunla karşilaştım kol fifa 21 de hiç bir sekilde titremiyor diğer oynlarda denedim ve diger oyunlarda çok iyi bir sekilde devam ediyor bu sorunu nasıl çözerim bilen yazabilirmi
  34. K

Fifa 21'de kol titremiyor

Merhabalar yaklaşik 1 hafta once bir PS5 aldım ve fifa tarzı COD tarzi oyunlar oynuyorum ancak bugun bir sorunla karşilaştım kol fifa 21 de hiç bir sekilde titremiyor diğer oynlarda denedim ve diger oyunlarda çok iyi bir sekilde devam ediyor bu sorunu nasıl çözerim bilen yazabilirmi 1616783792...
  35. K

PC'ye format USB'si oluşturma

Windows kullanıyorum 1616072172 Windows 1616072189 Windows 1616072485 Teşekkür ederim arkadaşın yolladiğı sorunumu çözdü 1616072497 Teşekkürler
  36. K

PC'ye format USB'si oluşturma

Merhabalar laptop bilgisayarımda bir sorun var ve format atmam gerekiuor 2. Bilgisayarımdan nasıl format USB si oluşturabilirim bilen birisi yazabilirmi . Teşekkürler
  37. K

PS5 normal versiyonmu yoksa PS5 Dijital versiyonmu alınır

Hepinize teşekkürler ilginiz için
  38. K

PS5 normal versiyonmu yoksa PS5 Dijital versiyonmu alınır

Merhabalar Ps5 in dijital versiyonu fiyatı açıklandı ve şubat ayı içerisinde geleceği açiklandı fiyatı 6 bin tl , normal versiyon bildiğiniz üzere 8.299 tl . Benim ayrıca bir ps4 üm var ve hiç cd okutuculu oyun almadım sürekli dijital ps store den yükledim sizce hangisi alınır
  39. K

Turkcell Evde Intenret Nasıl ?

Turkcell 100 MBPS hızinda internete geçis yapmak istiyorum ilk defa türkcell kullanacağim , nasildır gorüşerinizi bekliyorum . Teşekkürler
  40. K

Ağ Güçlendirici önerisi

Merhabalar Türk Telekom fiber internet kullaniyorum ancak bir ağ güçlendirici ye ihtiyacım var kullanıp beğenenler onerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler
  41. K

Kablonet nasil bir operatör

Teşekkür ederim
  42. K

Ben 100 güldüren paketini alacağım sadece birsey öğnemek istiyorum , genelde kac mbs internet aliyorsunuz ?
  43. K

Diğer saatler kaç mbs oluyor
  44. K

Genel hız ne kadar oluyor
  45. K

Hocam öncelikle internet in gücü nasıl yani 100 mbs paketi aldiğimda internet hızinda düsme olurmu
  46. K

Ben bu zamana kadar türk telekom kullandim ve kablonet e geçmeyi planlıyorum, kablonet 100 mbs paketini kullanacağım önerisi olan varmı?.
  47. K

274 TL Fifa 21 alınırmı

Ancak oyunun daha başı ve 500 tl den düsüyor . Ve bu para benim için çok can sıkıcı değil onu da göz onünde bulundurmak lazım
  48. K

274 TL Fifa 21 alınırmı

Playstation Store'de 499 tl olan fifa 21 bugün indirime girdi ve 274 tl oldu. Sizce almak mantıklımı?
  49. K

Türkcell ile tarifeye ek PS5 almak

Teşekkür ederim saģolun .
  50. K

Yok ben 12 olarak yapacağım ancak benim sorum bunun bir şartı varmı örneģın ön ücret gibi
  51. K

Merhabalar , Türkcell tarifeye ek PS5 kampanyası başlattı ve bilenlere bir sorum var . Bu kampanya'nın bir şartı varmı ? Teşekkür ederim iyi forumlar.
  52. K

Almanya'dan PS5 getirtmek bana ne kadara patlar ???

Teşekkür ederim hepinize
  53. K

Almanya'dan PS5 getirtmek bana ne kadara patlar ???

Merhabalar bildiğiniz üzere PS5'in fiyatı ülkemizde çok pahalı , benimde bu konuda bir çözüm aklıma geldi. Benim bir akrabam Almanya'dan PS5'i alıp benim bulunduğu bölgeye PTT ile gönderebilirmi? 2. Sorum oyunları oynamamda bir sıkıntı olurmu yazilım anlamında? 3. Sorum'da olursa eğer vergi vb...
  54. K

Almanya'dan PTT ile PS5 getirtmek bana ne kadara patlar ?

Merhabalar bildiğiniz üzere PS5'in fiyatı ülkemizde çok pahalı , benimde bu konuda bir çözüm aklıma geldi. Benim bir akrabam Almanya'dan PS5'i alıp benim bulunduğu bölgeye PTT ile gönderebilirmi? 2. Sorum oyunları oynamamda bir sıkıntı olurmu yazilım anlamında? 3. Sorum'da olursa eğer vergi vb...
  55. K

Oyun büfem sitesi güvenlimidir?

Yakın zamanda Fifa 21 çıktı ve oyunlar bildiğiniz üzere çok pahalandı. Bende biraz araştırdım ve bu siteyi buldum :FIFA 21 Standart Sürüm - PS4 Eğer bu siteden alışveriş yapan arkadaşlar varsa yardımci olabilirlermi . 1602600945
  56. K

Evde internet hızımı nasıl yükseltebilirim?

Kaç mbps ye çıkar tahmini olarak
  57. K

100 mbps 1602543742 Ama emin değilim babam almıştı.
  58. K

Türk telekom Fiber internet
  59. K

Merhabalar , şu an internet hızım 18 mbps ve civarı. Bu hısı nas yükseltebilirim yardımcı olabilirmsiniz ?
  60. K

Ps4'ü mü Satıyorum izmirdeyim almak isteyenler.

Hocam kusura bakma ürün satıldı bir yakına gitti :) Ayrıca bu konuyu silmeye çalıştım ama silemedim bir çözümü varmıdır
  61. K

Ps4'ü mü Satıyorum izmirdeyim almak isteyenler.

Ps4 ile yanında 30 oyun oyunlar ücretsiz oyunlar hariçtir yani Fifa , gta vb. Oyunlardır 2 tane orjinal sony kol. Ps4 stand ve ikili kol standlı.
  62. K

Ps5 Normal versiyon'mu almalıyım yoksa Dijital versiyon'mu

Merhabalar, Ps5 almayı düşünüyorum ama hangi versiyonu almalıyım karar veremedim önerisi olan varmı ?
  63. K

Ps5 için TV önerisi.

Özelliklerine göre bir TV önerisi istedim yoksa benim düşündüğüm Sony ps5'e özel TV tanıttı. Birde buradan oneri istedim bende bilirdim ps5'e kadar beklemeyi.
  64. K

Ps5 için TV önerisi.

Cok abartı bir fiyat olmadikça uygundur hocam
  65. K

Ps5 için TV önerisi.

Merhabalar , Playstation 5 almayı düşünüyorum ve PS5 için bu TV uygunmudur PHILIPS 55PUS7805 55'' 139 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD LED TV Yoksa daha iyi olduğunu duşündüğünüz bir TV modeli varmı ? Teşekkür ederim.
  66. K

E-Sporcu nasıl olurum?

Ben 5 senedir online olarak oynuyorum ve takımım çok iyi kendimi gittikçe geliştiriyorum bende aynı sorunun cevabını arıyordum
  67. K

İkinci El G27vsG29vsG920

Ben sıfır g29 aldım geçen sene , çok kullanışlı ve çok iyi bir oynanış sağlıyor bence g29
  68. K

Merhaba Ps4 üzerinden Fifa 20 oynayan bir arkadaş arıyorum

Hocam yeni gördüm özelden mesaj atacağım biryer verirmisiniz insta tarzı buradan zor oluyor oradan konuşalım
  69. K

Merhaba Ps4 üzerinden Fifa 20 oynayan bir arkadaş arıyorum

Ps4 üzerinden Fifa 20 oynayan beraber takılabileceğimiz bir arkadaş arıyorum. Sesli iletişime gecerek, yani oyun içinde konuşarak oynayabileceğimiz.
  70. K

JBL kablosuz kulak üstü kulaklığı ps4 de kullanabilirmiyim

Ps4'üme bir bluetooth kulak üstü kulaklık alacağım ve bunun için JBL düşündüm bilenler yardımcı olabilirmi??.....Yani ps4'e bazı kulaklıkları bluetooth ile bağlayamıyorsumuz desteklemiyor diyor jbl'd aynı sorunu yaşarmıyım?
  71. K

Mi Band 4 almak mantıklı mı?

Ben bundan 2 gün önce babama aldım ve çok kaliteli ve yararlı bir ürün. Babam spora başladı ve çok yardımcı oluyor attığı adım+yaktığı kalori+ne kadar uyuduğu+Nabız hızı kalp atış hızı+hava durumu ve telefonda buna özel uygulaması var bağlarsan telefona gelen aramalar+bildirimler (istersen)...
  72. K

Jbl kablosuz kulaklık ps4 için kullanabilirmiyim???

Ps4'üme bir bluetooth kulak üstü kulaklık alacağım ve bunun için JBL düşündüm bilenler yardımcı olabilirmi??.....Yani ps4'e bazı kulaklıkları bluetooth ile bağlayamıyorsumuz desteklemiyor diyor jbl'd aynı sorunu yaşarmıyım?
  73. K

Media markt Servis sorunu! YOK BÖYLE BİRŞEY YA

Ürün garantisi devam ediyor sizi dediğiniz gibi dediler onlarda 20 iş günü diye.
  74. K

Ps4 ile pc'den GT5 ONLINE oynayanlar arkadaş olabilirmi

Teşekkür ederim
  75. K

Yav ben sana olalım demiyorumki sen tamamen yanlış anlamışsın? diyorumki ps4 den oynayan ile pc den oynayan buluşabilirmi? SEN DEĞİL?
  76. K

Yani olmuyormu pc ps4 arkadaşlığı oyun içinde
  77. K

Media markt Servis sorunu! YOK BÖYLE BİRŞEY YA

Arkadaşlar benim bir masa üstü bilgisayarım var, çok kişide olduğu gibi benim de bilgisayarımda 2004 güncellemesinden sonra bir sorun oldu. Ben'de bilgisayarımı media markt izmir balçova bayisine götürdüm orada durumu anlattım tamam çözelim dediler ve bilgisayarı aldılar. Daha sonra bi 10 gün...
  78. K

Mesela ben ps4'den arkadaşım pc'den oynuyor oyunda bir araya gelme imkanımız varmı?
  79. K

En çok hangi oyunu oynamaktan keyif alıyorsunuz?

İstersen sunucu kurup beraber oynayalım ? Ps denmi oynuyorsun pc denmi
  80. K

Philips tv ye nasıl uygulama yüleyebilirim

Philips 50pus6704 bir televizyonum var ancak içinde herhangi bir uygulama vs yükleyebileceğim bir yer yok. Android sistemli bir tv bilen biri yardımcı olabilirmi
  81. K

50 80 tl arasi oyuncu mouse

Bu fiyata süler mekanik gaming klavye+mouse seti bütce düşük olmakla birlikte fiyatına göre çok iyi önceden bende kullanıyordum Bu ürünü beğeneceğini düşünüyorum...
  82. K

En çok hangi oyunu oynamaktan keyif alıyorsunuz?

Bir çok keyif aldığım oyun var Gta 5 (online) Bus simulator (loghitech g29 ile efsane oluyor) Fifa 20 Call of duty WWII
  83. K

Oyun tavsiyesi

assetto corsa Bus simulator Fernbus Nfs Dirt rally 2.0 Drive club Turist simulator Snow runner
  84. K

Seviyorum, Sevmiyorum forum oyunu

Seviyorum Alttaki Pubg oynamayı seviyor
  85. K

Playstation 4'e hangi bluetooth kulaklıklar olur? (Ps özel kulaklıklar hariç)

Biraz daha uygun bütceli yokmu
  86. K

Fifa 2020 50 tl ps store alınır mı?

Yenisi yine ilk önce pahalı bir fiyata çıkacak 3 ay kaldı 21 in çıkmasına 5 ay sonra falan düşer beklerim diyorsan alma bekle ama beklemem diyorsan 20 al . 1592230775 Daha önce hiç oynamadıysan bir başlangıç yapabilirsin 20 ile
  87. K

Playstation 4'e hangi bluetooth kulaklıklar olur? (Ps özel kulaklıklar hariç)

Airpods bağladığım zaman desteklemiyor diyor hangi kulaklığı destekler bilen biri yardımcı olabilirmi
  88. K

Masa üstü bilgisayarım şöyle bir sorun veriyor bilen biri yardımcı olabilirmi

Sorunu çozmez ama değilmi yoksa çözermi
  89. K

Sizce FIFA 21 de neler olmalı

Fifa 21 den beklentiniz
  90. K

N11 online alışveriş güvenlimidir?

N11 güvenlimidir kargo kaç günde gelir
  91. K

Sistem geri yükmlemesini de denedim olmadı Çok teşekkür ederim.
  92. K

Win10 ama güncellemenin ayrıntısını bilmiyorum bu sene başında gelmişti
  93. K

Hata kodu şu: INNACESIBLE_BOT_DEVICE Sorunun adı : Kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı ve yeniden başlatılması gerekiyor, diyor ve yeniden başlatmama raģmen, format atmama raģmen düzelmedi bilgisayarı daha yeni aldım 3 aylık bir bilgisayar. Ve sorun bizlik değil güncellemeden sonra oldu.